Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Asiirietis

25.04.2021. 17:34

Paldies Jānim par rakstu. Ir jārunā un jāatver latviešiem acis, jo ar tik grandiozu nodevēju skaitu, valsts un armijas vadībā, ienaidnieks mums nav vajadzīgs.
Ņemot vērā, ka krievu okupācijas periodā bijām Baltijas kara apgabala centrs, attiecīgs arī bija kontingents šeit, kas vēlāk pensionējās vai demobilizējās un palika Latvijā kā civilpersonas ar ģimenēm. Vēlāk vēl Latvijā ielaida no rietumeiropas demobilizētās krievu militārpersonas, kas tikai nostiprināja jau tā daudzskaitlīgo okupantu varzu.
Sarkanā nomenklatūra un civilokupanti, kopā ar okupantu militāristiem ir izveidojuši kolosālu Latvijas hibrīdu, kas viņu interesēs darbojas kā slaucama govs, bet vietējie iedzīvotāji padarīti par sistēmas vergiem. Laba dzīve ir tikai tiem, kas ir uz vienu roku ar šiem nekaunīgajiem un asinskārajiem šakāļiem.

Atbildēt

sertifikāts

25.04.2021. 17:30

Raksturīgi ka pagaidām atzinušies tikai kaut kādi aktieri un muzikanti. Nopietnāki vēži iet pavisam v atkaz (ko jūs, kas es par stukaču, saķēra mani vienreiz ar kreisajām šmotkām, košļenēm un cik tur zaļajiem (mātei maza pensija) un dēļ tā bija jāstaigā katru nedēļu pie gebešņikiem stāstīt ko apkārt runā, bet tā jau nebija nekāda stučīšana) un arī tiesa 90% nomazgā baltus.

Atbildēt

Eduards Lunis

25.04.2021. 17:27

---Jā,pazuda brīvprātīgo saraksti ,kuri pieteicās dienestam Latvijas armijas pamatsastāvā no barikādēm.Ari'es biju sarakstā kaut kur ap 500 numuru. Tika apzināti karaskolas beigušie un mākošie rīkoties ar ieročiem....
Kauns skatīties uz šo armiju!
Kauns skatīties uz šo valsti!

Atbildēt

Pilnīgi piekrītu

25.04.2021. 17:24

»

nepaliec mājās

Karavīr Jāni, man pietika izlasīt dažas pirmās rindkopas no tava sacerējuma lai saprastu kas tu par putnu.Parasts pindosu bļauris rusofobs kurš atpelna savus jūdasa grašus. Pie visa vainīgs Putins un Krievija


Un tālāk nelasīju, jo par Gruzijas iebrukšānu Dienvidosetijā bija jāzina, tas starptautisks notikums, kuru Francija arī parakstīja, ka agresors bija Gruzija ar idiotu Šakašvili prezidentos.

Atbildēt

tiešām

25.04.2021. 17:14

»

Skumjais Bruņinieks

Bravo, Janka...


Pamatīgi atspārdīja izdzimteņus: Zatleru un Bordānu.

Atbildēt

reāli

25.04.2021. 17:10

Lai aizstāvētu valsti , pirmkārt, ir jābūt vēlmei to darīt, un gatavībai mirt par to! Kariņa banda ir izdarījusi visu, lai šīs vēlmes nebūtu.

Atbildēt

saimnieki pasi sava zeme,blakus asv vestniecibai

25.04.2021. 17:09

»

Skumjais Bruņinieks

Bravo, Janka...


pindosu pasaule tev dzivot netrauce bez skaidras naudas ar ikdienas homosexsualistu reklamu sorositu medijos ?

Atbildēt

ja

25.04.2021. 17:07

»

Viss raksts ir slima suņa murgi

C: “ Atgādināšu, ka Krima tika okupēta, neizdarot faktiski nevienu šāvienu! Redziet, man nepatīk lasīt medijos par to, kā Leonīds Kalniņš...


Pats jau tos murgus radi. Kā Staļiņs no viņsaules varēja Krimu pievienot Ukrainai. To Hruščovs izdarīja

Atbildēt

?

25.04.2021. 16:59

za kogo vojevatj budes janis ?

Atbildēt

nepaliec mājās

25.04.2021. 16:58

Karavīr Jāni, man pietika izlasīt dažas pirmās rindkopas no tava sacerējuma lai saprastu kas tu par putnu.Parasts pindosu bļauris rusofobs kurš atpelna savus jūdasa grašus. Pie visa vainīgs Putins un Krievija.

Atbildēt

vel viens klauns paradijies

25.04.2021. 16:50

planpratinu kasikla,augustina,ziles kodlu papildina ,,karavirs janis,,.cik parazitus uztur tas sarta pamulku kantoris ?

Atbildēt

bravo

25.04.2021. 16:46

Karavīr, Jāni! Tu esi Latvijas cerība! ĢenerĀĻA činu teV! Armijai 58,8% no IKP! Un, tu kopā ar varonīgo Pabriku pieveiksiet ļaunuma impeŗiju Krieviju!

Atbildēt

Ha ha

25.04.2021. 16:38

»

žanis

Kārtējie nacionālā plānprātiņa murgi, var likt mīnusu izlasot pirmos teikumus


Droši ivans liec mīnusu, jo plusu nemaz navar pielikt. Tāpat kā politmafijas rakstam blakus par Bordānu, nevar pielikt mīnusu.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

25.04.2021. 16:33

Bravo, Janka!
Ļoti labs un vajadzīgs raksts..Vairāk tādu vajaga!
Un kurš saka, ka Pietiek. com nav vilkmes..?
Kur vēl var kaut ko tādu atļauties publicēt..?
Vajaga beidzot uzšķērst šo sistēmu un izgāzt tās sapuvušās iekšas tautai uz apskati!
Lai visi redz beidzot patiesību.

Atbildēt

Ha...

25.04.2021. 16:28

Varētu padomāt, ka jauno laiku "censoņas", mūsu pulkveži un ģenerāļi, būtu kaut par kapeiku labāki. Ir zināmi kadri, kas no vidusskolas ārā tikuši ar grūtībām un augstskolā nespēja iestāties, bet te pēkšņi galvu reibinoša karjera armijā. Skaties un brīnies! Ar ekonomista izglītību bez piecām minūtēm ģenerālis!!!Kā pie tādas dienesta pakāpes var tikt cilvēki bez karavīra izglītības? Ekonomika + "deju" kursi Āmerikā...

Atbildēt

Viss raksts ir slima suņa murgi

25.04.2021. 16:23

C: “ Atgādināšu, ka Krima tika okupēta, neizdarot faktiski nevienu šāvienu! Redziet, man nepatīk lasīt medijos par to, kā Leonīds Kalniņš ..”

Kāda Krima? Krimas republika. Šodien ir Krimas republika! Tajā vajā turku izcelsmes cilvēkus. SSSR laikos Krimu, samaksājot ar zeltu, nopirka žīdi. Staļins, lai žīdiem nebūtu prasību pret Krieviju, to pievienoja Ukrainai.

Kremļa žīdu politika, šķeļot, iznīcinot un radot haosu, maskējas ar krievvalodīgo interesēm.

Zālaman 3000 gadu projekts paredz, ka Eiropa, Krievija tiks pakļautas ebreju pārvaldei. Žīds Levits kontrolē Latviju. Akli esat? .

Šodien to realizē ar “kovidafēru”, iznīcinot valstis un Kremļa žīdu un Vatikāna “Lielā restarta” projektu. Tiesa gan - valstis iznīcinās, izzags, bet iedzīvotājus, kuri, izbēguši vakcinācijas, paliks dzīvi līdz 2025-30 gadam, sadzīs elektroniskā koncentrācijas nometnē. Un uzturēs kā dzīvniekus. Liekos nogalinās ar jauna veida vakcīnām. Liekie būs levitveidīgie, kariņveidīgie utt. Viņi savu darbu būs izdarījuši - “nesaprotot, ko dara”.

Viss pārējais rakstā ir slima suņa murgi.

Atbildēt

žanis

25.04.2021. 16:09

Kārtējie nacionālā plānprātiņa murgi, var likt mīnusu izlasot pirmos teikumus!

Atbildēt

Gaidām arī

25.04.2021. 16:02

Sola Klausa Švàba ideju atnākšanu ,kad nabadzīgie dalīsies ar bomžiem.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: