Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vendu miljonārs

23.04.2019. 18:24

Īsts komersants pērk uzņēmumu par uzņēmuma līdzekļiem.Vai esat jau aizmirsuši?

Atbildēt

piedzēries atkal?

23.04.2019. 14:16

»

Iedzer tabletīti

Induli Durka no Jobaniem Dikļiem, vai nosūti savus tekstus LRTT L. Grantiņam


tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām, idiiota atkritums kam virca skalojas smadzeņu vietā un kas visiem spēkiem izmisīgi slēpj savu netradicionāli orientēta cionistu-židmasonu zombija, derdzīga specdienestu provokatora un recidīva stukača identitāti. Un pēc tam pamēģini izgulēt dzērumu. Ja tas tomēr neizdodas, tad ar šitādu galvas vainu tev atkal būs jāmeklē palīdzība pie dakteriem, taviem iecirkņa veterināriem.

Es saprotu ka esi par tādu garīgu kropli palicis tāpēc, ka tavi vecāki - alkaši tevi bērnībā dauzīja ar galvu pret sienu un seksuāli izmantoja, bet, varbūt viņi to darīja, tapēc, ka tu viņiem tāds piedzimi. Vai galvas invalīda pensiju vismaz saņem?

Atbildēt

atkal tas galvasslimais seskubedres muļķis iesmirdējies

23.04.2019. 14:05

»

Zjb Indilis Durka!

Un AP debilie Pietiek piedirš


tevi taču brīdināja, galvaszslimais cionistu židmaszonu zombiij un cilvēciņ caurums no nullles, kas neiet ārstēties un ir pa dulllno iedomājies, ka esi onānonīmscz bezdzimuma idejots, jo tā esot tava vienīigā bagātība – neizaicini, neārstējami plānprātīgaiis muļķii, savu idiiotiska provokātora un gļēva stukaču izdziimteņa likteni. Aizver savas smiirdīgās debiiloīda žaunas un turpini klusiņām mīzst pampeeros savā lapseņpiissāniijas seskubeedrē pietbirst.komā! Jo tu taču negribi, lai arī turpmāk publiiskojam tavas ČEKAS provokātora un stukača grēkusūdzes, vai tavu mājas adressi kas ir tavā stukača aģeenta kartiiņā ČEKAS maiisos!

Atbildēt

ha-ha

23.04.2019. 10:06

Mežus un zemes ārzemniekiem pārdod brīvi,bet SVH un Puzenieku sazagto nedrīkst,tad cīņā ceļās pērkamie žurnālisti!

Atbildēt

Mazais pusžīds Lembergs

23.04.2019. 08:16

»

Kristaps Ziemelis

Nu re, lai Lemberga kungs rīkojas un aizstāv savu naudu


bija personīgi pazīstams ar J. Staļinu, tāpēc Soross viņu izkastrēs un LL to visu aprakstīs rīta žurnālā Ir kopā ar Raudsepu. Bet saņemto naudu Strautmane parādīs A. Priedītim, kurš to papisīs kopā ar Strautmani Daugavpils kazino.

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

23.04.2019. 07:35

Nu re, lai Lemberga kungs rīkojas un aizstāv savu naudu..

Atbildēt

Zjb Indilis Durka!

23.04.2019. 03:57

»


Un AP debilie Pietiek piedirš!

Atbildēt

Pēc būtības

22.04.2019. 14:49

Uzvārdiem nav nozīmes, apstākļu kopums pierāda, ka SWH grib nopirkt ārvalstu personas, kuras šo mediju kontrolētu pārnacionālo mediju korporokrātijas interesēs, "izglītojot" un vadot sabiedrisko domu "demokrātski" - masonu cionistu politikas interesēs. R tāda "ģerevņa" vien ir.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: