Menu
Pilnā versija
Foto

Biotehnologa fabulas

Jurģis Auziņš · 11.11.2023. · Komentāri (43)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu

15.11.2023. 23:02

»

redz

vēl viens gudrītis sagribējies izcelties te...Atliek tikai pajautāt-kā viņs to zina


Pilns nets ar tukšpiržiem; Sīkiem ambicioziem cilvēciņiem kuriem sagribejies slavas...

Un lauķis šeit aicina ieviest pašpārvaldi-tas ir nodot varu šādiem idiotiem..

Atbildēt

redz

15.11.2023. 23:00

vēl viens gudrītis sagribējies izcelties te...Atliek tikai pajautāt-kā viņs to zina?

Atbildēt

oh yes

15.11.2023. 13:47

ļaunā enerģija aha, viss skaidrs. Pesteljotaajs autors varbut varetu izskaidrot no fizikas viedokla kas taa taada ir? jeb tas ir kartejais putns vinja galvaa ?

Atbildēt

Norma

15.11.2023. 10:44

»

KKK

"Nav tādas naudas un varas pasaulē, kas normālu vīrieti un sievieti varētu pierunāt nodot vai pārdot savu bērnu


tur ie uzsvērts NORMĀLS, bet nu skaidrs, ka tas, kas vēl nesen bija normāls, drīz būs nenormāls un otrādi

Atbildēt

> bezsmadzeņu analfabētam noplukušam paviānam (ekskrementu golferim)

14.11.2023. 16:55

»

Tāpēc

tava diagnoze ir tava personīgā problēma, kas uz normāliem cilvēkiem neattiecas


tu rāpo pareizā virzienā, defektīvais - turpini vien rakņāties / ošņāties / degustēt un taml. "alternatīvi orientēties" CITU radītos viedokļos. Jo - NEKO SAVU tu neesi spējīgs "izspiest" no savas tipiska latvĀNijas deģenerāta "vienrievu domātavas". Samierinies ar šādu realitāti, nepsiho totāli bezjēgā un turpini nožēlojami agonēt. Vai arī iekāp podā, norauj ūdeni un nesmirdi.

P.S. Atkārtošana esot zināšanu māte: ja tu esi mazs un dumjš, tad tev vēl ir iespēja augt lielam un kļūt gudrākam, BET - ja tu esi jau liels un vēl tik stulbs, tad tā ir viselementārākā ģenētika, visticamāk. ;)

P.P.S. Kāpēc tev tik ļoti patīk būt publiski nospārdītam idiotam, pie tam trulam analfabētam?

Atbildēt

patiesībā

14.11.2023. 16:47

»

patiesībā

Cilvēki visbiežāk cieš nevis par to ,ko viņi pateica,bet gan par to ,kā to saprata


ir sacīts: "Muša sēdēja zirgam uz auss un lepni džinkstēja: "Re, kā MĒS pa smuko aram, ecējam, vāģus velkam un taml. iekļaujoši izpildāmies!"" ;)

Atbildēt

nu

13.11.2023. 16:17

»

Nu

bet tas ir viņa viedoklis.Un?Viņš aicināja uz vardarbību vai izteicās rupji?Jā,sievietēm ir būtiski būt kopā ar vīrieti,šo savienību noslēdzot likumiski.Varbūt dažām nav. Bet kopumā,noslēgtās laulības un anturāža ap tām-kleitas,un viss pārējais,parāda kā ir.Pie tam diezgan izplatīta parādība visā pasaulē...


skaidrs, ka viedoklis, bet pasniedza, ka viennozīmgi un pārliecinoši visas sievietes to vēlas, zēnam mazliet tomēr sakāpis galvā, un patīk zīmēties un grozīties dažādās situācijās(basketbolisti), lai gūtu punktus. Daudz lielāks % pāru, kuri dzīvo kopā, nav laulāti. Varbūt tā nav iepriecinoša ziņa, bet tā ir realitāte. Tāpēc arī partnerība nepieciešama nostiprināt likumīgi, bet "sievietes jau vēloties baltu kleitu un laulības".

Atbildēt

Nu

13.11.2023. 14:47

»

ome

Domāju, ka Smiltēns kļuvis pārāk viszinošs par to ko vēlas sievietes :) Varbūt labāk pajautāt viņām pašām šo jautājumu, pirms izteikt tādus secinājumus


bet tas ir viņa viedoklis.Un?Viņš aicināja uz vardarbību vai izteicās rupji?Jā,sievietēm ir būtiski būt kopā ar vīrieti,šo savienību noslēdzot likumiski.Varbūt dažām nav. Bet kopumā,noslēgtās laulības un anturāža ap tām-kleitas,un viss pārējais,parāda kā ir.Pie tam diezgan izplatīta parādība visā pasaulē:).

Atbildēt

ome

13.11.2023. 13:39

»

Winner Takes it all

Mēs esam rezultāts tiem kas uzvarējuši gan fiziski, gan garīgi


Mēs esam rezultāts tam, par ko paši gribam būt, nekādi blakus apstākļi to neietekmē... Tāpēc , ka kaimiņš ir vardarbīgas, es taču, ja pats nevēļos, nekļūšu vardarbīgs.

Atbildēt

Vardarbība nav celkas uzlaušana

13.11.2023. 13:06

»

Darvins

Ja tēviņš nebūtu vardarbīgs, tad 50% nekāda seksa un bērnu nebūtu. Vardarbības mazināšana ļaus samazināt cilvēku skaitu


Ja neesi to darījis ar pimpi, tad tu to nezini. Tas jādara vairākkārtīgi, kad viņas tev atdodas pašas, lai izprastu baudu, ko gūsti šai procesā.

Atbildēt

ome

13.11.2023. 11:47

»

Darvins

Ja tēviņš nebūtu vardarbīgs, tad 50% nekāda seksa un bērnu nebūtu. Vardarbības mazināšana ļaus samazināt cilvēku skaitu


Beidziet runāt muļķības, pat dabā tēviņiem ir riesta un aplidošanas rituāli, kur nu vēl cilvēkiem. Man likās, ka bērni cilvēkiem rodas mīlestībā, nevis vardarbībā...

Atbildēt

Darvins

13.11.2023. 11:17

Ja tēviņš nebūtu vardarbīgs, tad 50% nekāda seksa un bērnu nebūtu. Vardarbības mazināšana ļaus samazināt cilvēku skaitu.

Atbildēt

ome

13.11.2023. 11:05

»

cem

smiltēnam ir taisnība


Nav dzīvē melns un balts, tāpat taisnība nav viena vienīga , jo taisnība ir kaut kur pa vidu. Var just, ka esat tāds cilvēks , kurš vēlas uzspiest savu viedokli, un tie var būt par cēloņiem neiecietībai, vardarbībai pret sievieti un visļaunākais(ja nebūs tāds pats viedoklis kā jums) slepkavībai. Šeit nav runa par mani(nav pamata izteikt apvainojumus, ja par mani nekā nezināt),runa par sievietēm, kurām pašām jāļauj izteikt savs viedoklis par to, ko viņa jūt, ko vēlas.

Atbildēt

Darvins

13.11.2023. 10:17

Planēta Zeme nevar uzturēt 8 miljardus parērētāju sabiedrībā organizētus zīdītājus, jo piesārņojums un resursu trūkums. Notiek pielāgošanās process, gan vairošanās samazināšanas, gan patērētāju tikumu ierobežošanas virzienā. Tas rada neapmierinātības izpausmes.

Atbildēt

patiesībā

12.11.2023. 19:50

»

Tad

Tāpēc tev te regulāri ir caureja


Cilvēki visbiežāk cieš nevis par to ,ko viņi pateica,bet gan par to ,kā to saprata!

Atbildēt

jautājums

12.11.2023. 19:19

»

Tad

Tāpēc tev te regulāri ir caureja


Ko par tavu regulāro caureju saka tavs proktologs?

Atbildēt

Tad tāpēc

12.11.2023. 19:18

»

Tad

Tāpēc tev te regulāri ir caureja


tu atkal ar spoguli sarunājies! Kāpēc tu te regulāri publisko savas vēdera izejas problēmas, kā arī citas fizioloģiskās / mentālās sensitīvās īpatnības un "īpašās vajadzības"? Visticamāk, tas atbilst tavai kognitīvās invaliditātes diagnozei.

Atbildēt

tas darbs būtu psihiatra

12.11.2023. 15:38

bet, ja slimo jau 70%,............ko tad

Atbildēt

krievi pārdod bērnus

12.11.2023. 15:37

par ladu, pat par tualates podu...ko nu?

Atbildēt

cem

12.11.2023. 12:29

»

ome

Domāju, ka Smiltēns kļuvis pārāk viszinošs par to ko vēlas sievietes :) Varbūt labāk pajautāt viņām pašām šo jautājumu, pirms izteikt tādus secinājumus


smiltēnam ir taisnība,
tikai tām, kurām tā nav sanācis, negribas to atzīt. Ja tavs vīrs bija maita, tad tas nenozīmē, ka nav labu vīru. vienkārši tev nepavicās

Atbildēt

Mīlestība un naids

12.11.2023. 11:11

Tauta ir kā ģimene. Ja tautas mājās - tās zemē ielaužas svešzemnieki un izposta zemi un mājas, naids triumfē pret svešzemniekiem.

Mīlestības un naida bilanci nosaka nauda. Ja ir nauda, ir resursi pretoties svešzemnieku iebrukumam. Ja nav, tad naids pieaug.

Ja pasaulē valda nauda, tad tās vergi ir visi.

Nauda valda pasauli.

Nonākt pie tās var pa daudziem ceļiem, bet aiziet no tās visi pa vienu un to pašu ceļu.

Labāk ir tā, ka nezin neviens, kas tevī mājo - naids vai nenaids.

Atbildēt

ome

12.11.2023. 10:43

Izlasot rakstu, sajūta ka atgriežamies PSRS laikos.

Atbildēt

Haralds Kalns

12.11.2023. 09:16

Portālā Apollo virsraksts: "Deputāts Smiltēns atkal krīt nežēlastībā; sociālo tīklu lietotāji apspriež viņa izteikumus par to, ko vēlas sievietes"? Deputāts izteicās šādi: "Ir īpaša ceremonija, ko sauc par kāzām. Es domāju, ka katra sieviete sirds dziļumos sapņo par baltu kleitu, vīrieti, kas viņu bildina. Ir saderināšanās, ir kāzas. Un viņas sapņo par šo burvīgo momentu". Viss it kā sakarīgi un patiesi. Bet tad APOLLO atrauj (par patieso iemeslu un nolūku var vien minēt), pret trakumsērgu nepotētu suņu, staļla vārtus un nevainīgai publikai negaidīti uzbrūk (netīši vai ar nodomu) asinssuņi, buldogi, bulterjeri un kranči - jaukteņi! P.S. Un tagad jautājums Stratēģiskās komunikācijas koordinācijas departamenta vadītājam - sarīdīšanas, musināšanas un uzpucināšanas pārraugam (uzpasētājam) RIHARDAM BAMBALAM. Kurā ļaunprātīgas dezinformācijas nelietību ailē tiks pieminēts šāds kāzuss un par to kāds ir arī vainīgs vai sucams pie atbildības (sodāms)!??

Atbildēt

lauķis

12.11.2023. 06:35

»

Anti colorados

Lūdzu neattiecini uz tiem vārdu cilvēks, bet cilvēkiem līdzīgi radījumi, kuri zaudējuši pat lopiem raksturīgos instinktus


Ļoti patiesi un precīzi pateiks un centies pats ievērot teikto.Es vienmēr iestājos par to lai lietas sauktu patiesos vārdos.Vienmēr ir vismaz jāmēģina atdalīt cēloņus un sekas,visupirms ir cēlonis un tad sekas.
Jau neskaitāmas reizes esmu definējis ka Cilvēks ir apzinīga būtne ar godu,cieņu,sirdsapziņu,apziņu un prātu,kopā tā ir dvēsele.Ja kaut ko no minētā cilvēks ir zaudējis tad tas vairs nav cilvēks.Diemžēl nospiedošajam vairumam primārs ir liemenis bet par dvēseli aizmirsuši.

Atbildēt

Atis Priedītis

12.11.2023. 01:23

Ļaunumu var uzvarēt sniedzot cilvēkiem patiesu informāciju par ļaunuma cēloņiem un par cilvēka psihes uzbūvi. Drīzumā iznāks fantastikas žanra grāmata "Piecas minūtes pirms Apokalipses", kuras nosaukums tiek mainīts uz citu, daudz cerīgāku "Piecas minūtes pirms pavasara". Grāmatas saturs ir tik neparasts, ka dažos cilvēkos ir izsaucis pat histērisku reakciju. Bet grāmata tomēr tiks izdota. Grāmata visu laiku tiek pamazām papildināta ar jaunu informāciju un regulāri publicēta internetā. jo ietver sevī informāciju par patreizējiem notikumiem pasaulē un ieteikumiem kā šo visu vājprātu izbeigt.
Pats jaunākais grāmatas melnraksta variants:
https://failiem.lv/f/7re4p4xfdu

Atbildēt

Anti colorados

12.11.2023. 00:23

Lūdzu neattiecini uz tiem vārdu cilvēks, bet cilvēkiem līdzīgi radījumi, kuri zaudējuši pat lopiem raksturīgos instinktus.

Atbildēt

Nu redz

11.11.2023. 23:35

»

KKK

"Nav tādas naudas un varas pasaulē, kas normālu vīrieti un sievieti varētu pierunāt nodot vai pārdot savu bērnu


Lasīt un saprast tekstu vajag!
Nav tādas naudas un varas pasaulē, kas normālu vīrieti un sievieti varētu pierunāt nodot vai pārdot savu bērnu"

Šeit ir runa par NORMĀLIEM, vīrieti un sievieti! Izdzimteņu pasaulē patiešām pietiek, un tie tiek mērķtiecīgi arī pavairoti tā, lai uz zemes vairs nekā svēta nebūtu...

Atbildēt

krodziniekam

11.11.2023. 23:21

»

Pirātu partija

Tomēr uz planētas iestajās jauna ēra...


Šitam idiotam vairāk nelejiet..

Atbildēt

Kas arī bija jāpierāda

11.11.2023. 23:15

»

Spogulīt,spogulīt......

Saki man tā- vai *atbrīvotāji* atstās mūsu zemi


Sastopoties ar kļūdainu tekstu dzimtajā valodā, cilvēks instinktīvi kļūst saspringtāks un gatavojas apdraudējumam. Kāda sajūta jūs pārņem, sociālajos tīklos vai ziņu portālu komentāru sadaļā lasot vārdu virknējumu bez komatiem un garumzīmēm? Spējat izlasīt haotisko tekstu mierīgi un saprast tā domu vai arī sadusmojaties un to ignorējat? Ja jums raksturīga otrā rīcība, neuztraucieties – ar jums viss ir kārtībā. Zinātnieki noskaidrojuši, ka slikta gramatika patiešām spēj cilvēkos izsaukt fizisku reakciju, tostarp iedarbināt izdzīvošanas mehānismu "bēdz vai cīnies". Globālais tīmeklis valodas kopējiem pēdējās divās desmitgadēs sagādājis daudz galvassāpju. Sociālajos tīklos, saziņas vietnēs, lietotāju komentāros pie ziņu portālu rakstiem ik dienu lasāmi miljoniem ierakstu, kuru autori pamatskolu acīmredzot beiguši ar nesekmīgām atzīmēm. Teikumi bez pieturzīmēm, bez diakritiskajām zīmēm, ar milzu daudzumu pareizrakstības kļūdu un nepareizos locījumos. Lasītājam pamatīgi jāpiepūlas, lai vispār saprastu teikuma jēgu. Un šādi teksti sastopami ļoti daudzās valodās. Tieši tādēļ pētnieki iesaistīja eksperimentā 41 pieaugušo, kam bija jāklausās teksta paraugi ar lielākām vai mazākām gramatikas kļūdām. Vienlaikus viņiem tika mērīts pulss un analizēts sirdsdarbības mainīgums jeb laiks starp secīgiem sirdspukstiem. Šie intervāli mēdz būt mainīgi atslābinātā stāvoklī, bet kļūst regulārāki, kad cilvēks ir saspringts. Mērījumi uzrādīja interesantu tendenci: jo vairāk kļūdu cilvēks dzirdēja, jo intensīvāki kļuva viņa sirdspuksti. Tā ir nepārprotama stresa pazīme. Tas noveda pētniekus pie slēdziena, ka gramatikas kļūdas aktivizē izdzīvošanas mehānismus. Šis ir ļoti interesants atklājums, jo valoda šķietami nerada tiešu apdraudējumu. Taču problēma varētu slēpties apstāklī, ka dzimto valodu cilvēki parasti apgūst no agras bērnības un tā savā ziņā asociējas ar drošu vidi. Brīžos, kad redzam vai dzirdam teikumus, kurus līdz galam nesaprotam, smadzenes var sūtīt ķermenim brīdinājuma signālu, ka esam nokļuvuši svešā, iespējams, nedraudzīgā, vidē un jābūt uzmanīgiem. "Mūsu zināšanas par savu pirmo valodu lielā mērā ir netiešas. Tas nozīmē, ka tās apgūšanai nebija jāsēž un jāmācās un dzimtās valodas lietošana neprasa īpašu piedomāšanu. Tas nozīmē arī to, ka mums būs grūti precīzi noteikt, kas teikumā ir pareizi vai nepareizi, un, vēl ļaunāk, paskaidrot, kāpēc tas tā ir.", skaidro zinātniskā darba autori. Tomēr ar sajūtām pilnīgi pietiek, lai saprastu, ka kaut kas nav kārtībā. Un tas mudina ķermeni rīkoties. Līdz ar šo atklājumu pavēries jauns pētījumu lauks. "Novērojums, ka lingvistiskās zināšanas var pamanīt ar sirds un asinsvadu mērījumu palīdzību, vērš uzmanību uz jaunu dimensiju sarežģītās attiecībās starp fizioloģiju un kognitīvajām spējām un paver jaunus ceļus šīs saiknes izpētei", uzsver pētnieki.

/ apt.cit.vied.aut. - Jānis Vēvers, aktuālā publikācija: "Gramatikas kļūdas izraisa stresu." /

Atbildēt

Spogulīt,spogulīt......

11.11.2023. 23:05

Saki man tā- vai *atbrīvotāji* atstās mūsu zemi ?

Atbildēt

Pirātu partija

11.11.2023. 22:43

Tomēr uz planētas iestajās jauna ēra.
Ne visi ir cienīgi tajā ieiet. Daudzi nav gatavi, daudzi tic valdībām un globālistiem.
Pirmais pārbaudījums cilvēkiem parastiem, bija kronis, un daudzi šo pārbaudījumu neizturēja, uzrāvās uz propogandu, sadūras.
Tie ar mīlestību tiks paņemti prom. Proces jau notiek.
Nākošais pārbaudījums, būs lokali kari. Krievija- Ukrainas karš tam pierādījums. Drīz karš beigsies ar Krievijas impērijas sabrukšanu. Krievijā sāksies 1917.gads, kad karavīri no frontes atmuks mājās.
Krievijas impērija vēl spirināsies, bet vēlāk šašķelsies.
Moskovijā valdīs musulmaņi, bet Moskovijas robeža ies pa Volgas upi.
ASV arī ir impērija, kura savu varenību pēc diviem kariem zaudēs un noslēgsies sevī. Tur pilsoņu karš, četru štatu atdalīšanās un dabas kataklizmas. Drīz baidenam koma, bet trampu likvidēs.
ES noturēsies vissilgāk, bet arī pēc diviem gadiem sāks jukt ārā.
Redzēsim vēl lielas nekārtības Francijā un Vācijā. Musulmaņi sagrābs veselas pilsētas, izsludinās šariāta likumus. Policija netiks galā, tiks iesaistīta armija. Tāpat kā Maskavā, pie siles esošie šaus pa cilvēkiem.
Izraēla ir cccp miniatūrā, totalitāra valsts, ar cilvēku apspiedošiem likumiem. Žīdi kā aunu bars gāja uz Pfaizer nopirkātas valdības, piespiedu fakcināciju. Globālisti no ebrejiem iztaisīja eksperementālos trusīšus.
Ja Izraēla nemainīsies, neapcietinās valdību, netanjahu, zuravu, kedmi un citus holokosta propagandistus, pēc trīs gadiem tādas valsts nebūs! Žīdi izklīdīs pa pasauli. Priekšā karš ar Hezbola un Irānu. Ar ASV sastrīdēsies, ASV žīdus neatbalstīs! Visi tuvie austrumi karos! Visās valstīs nomainīsies režīmi. Irānā revolūcija , atollas apcietinās.
Nākoša gadā cietīs arī Ķīna, uz jūras būs kauja ar ASV. Ķīniešiem noslīcinās visu floti. Ķīnā sāksies revolūcija, si iznesīs ar kājām pa priekšu, pēc tam stipra zemestrīce. Visa Ķīnas vidiene tiks izpostīta.
Nākošā gadā karš starp abām Korejām, kodolieroči pielietoti netiks.
Veidosies jaunas savienības. Visas imperijas un totalitarie režīmi sabruks. Katrai valstij sava karma.
Karu un revolūcijas saņems visas valstis, kas palīdzēja putleriskai raškai. Drīz smuta pasā raškā.
Jo ātrāk nometīsim NewVemjotību, reformēsim valsti, atbrīvojot to no parazītiem, jo vieglaka pāreja mums būs uz jauno pasaules uzbūvi.
Globālisti cīņu par varu zaudē. Tiks reorganizēti ANO, likvidēti VEF, EZA, PVO un visādas klimata organizācijas.

Atbildēt

KKK

11.11.2023. 22:40

"Nav tādas naudas un varas pasaulē, kas normālu vīrieti un sievieti varētu pierunāt nodot vai pārdot savu bērnu"
Tu no Marsa? Tādu cilvēku, diemžēl, netrūkst.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: