Menu
Pilnā versija
Foto

Blakne kā bonuss

Viedais Manels · 10.02.2022. · Komentāri (0)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Viedokli, ka injekcijas pret kroņa vīrusu kalpo kā maskēta eitanāzija pasaules vareno plānos samazināt cilvēku populāciju, “cienījami cilvēki” un šo bļodlaižas joprojām gāna par sazvērestības teoriju. Pēc oficiālās versijas tās esot “glābējpotes”, bet tos, kas atsakās glābties ir jānomušī.

Medicīnisku iemeslu dēļ izsprukt no voluntāri vakcīnai pielīdzinātās injekcijas faktiski nav iespējams. Manuprāt, lai ārstu konsilijs pieņemtu lēmumu atbrīvot no pretkovida potes, ir jānotiek brīnumam. Ne alerģija, ne saaukstēšanās, ne hroniskas slimības, ne onkoloģiskas vai citas kaites, pat jau esošas blaknes kā Karīnas Miezājas gadījumā neatbrīvo no potēšanas. Nebrīnīšos, ja drīz špricētāji apstaigās reanimācijas, lai pagūtu iedot “ceļa poti”. Jaunajā pasaules kārtībā vairums cilvēku ir lieki, it īpaši vecie un vārgie.

Latvijas Ginekologu asociācijas vadība, gluži vai pārdevusi savas dvēseles nelabajam, rekomendē vakcinēt grūtnieces un sievietes, kas baro bērnu ar krūti. Hipokrāta zvērestam vēl uzticīgie  mediķi šādu priekšlikumu vērtē kā noziedzīgu. Līdztekus uzsākta bērnu vecumā no 5 līdz 11 gadiem potēšana ar speciālu knēveļpoti. Civilizācijas atiestatītāju loģika ir saprotama – kāda jēga bendēt ļautiņus, ja meitieši sadzemdēs no jauna. Tālab jau iedīglī jāsabotē Dieva griba: “Augļojieties, vairojieties un piepildiet zemi.”

Ja nāves gadījumus pagaidām izdodas noturēt kategorijā – “nomira nevis NO potes, bet PĒC tās”, tad blaknes, kuru varbūtība pavisam nesen tika iešmugulēta kā niecīga, lien ārā kā īleni no pārpilnības maisa. Tomēr nevērtēsim pašmāju neģēļus par zemu. Hunta cenšas defektu pārvērst par efektu. Varas piekoptās politikas rezultātā trūkumā iedzītajiem “bauriem” piedāvā vilinošu gešeftu – “uzvārīties” uz savas nelaimes. Blakne tagad skaitās bonuss, lai tiktu pie čungura.

Par ļaudīm nodarīto skādi esot plānots maksāt. Maksimālā kompensācijas summa par kaitējumu nelaimes putna veselībai vai dzīvībai būšot 142 290 €. “Ja tas veicina kopējo vakcinēto skaitu, tas ir labi,” saglabājot nopietnu ģīmi, ņirgājas topa runasvīros izbīdītais Edvīns Šnore. “Es domāju, ka tas ir savā ziņā tiešām kā tāds iedrošinājums tiem, kas baidās vakcinēties, jo baidās no tām blaknēm,” tīksminās nacionālists ar poti azotē.

Ja noticam rečekistu muldēšanai, ka vakcīnās nav eksperimentālas, tad sanāk, ka notiek apzināta tautas maitāšana. Laikam pietiek saukt politiķus par prostitūtām. Ielasmeitas tirgo savu miesu, kamēr varneši pārdod mūsējo, atmetot oficiāli konstatētajiem cietušajiem, domāju, salīdzinot ar saviem “atplūdiem”, nožēlojamus grašus. Turklāt kaitējumam jābūt smagam vai vidēji smagam ar kāda orgāna vai tā funkcijas zaudējumu. Piedevām vajadzēs pierādīt, ka šprice pie vainas. Zinot birokrātijas brikšņus, pošu sakropļotajiem nebūs viegli saņemt karoto naudiņu. Es iesaku – nepārdot savu veselību.

Novērtē šo rakstu:

217
9