Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Uztura bagātinātāju ražotājs Natural Pharmaceuticals Group Latvijā realizē kampaņu, kurā piedāvā bez maksas saņemt D vitamīnu visam gadam, maksājot tikai pasta izdevumus. Taču patiesībā tā ir blēdība, par kuras upuriem pirmām kārtām var kļūt gados vecāki cilvēki: atsūtītajiem vitamīniem ir pievienota pavādvēstule, kuru rūpīgi neizlasot, var iedzīvoties ikmēneša izdevumos 9,95 eiro apmērā.

Par iespēju saņemt bezmaksas D vitamīnu uzņēmums ziņo interneta reklāmās. Forma, kas jāaizpilda, lai saņemtu vitamīnus, ir gana vienkārša, un, pat rūpīgi izlasot visus pasūtījuma noteikumus, nekur nevar atrast āķi, kādēļ pēkšņi kāds vēlas visu Latviju apdāvināt ar mums tik svarīgo un mediķu daudzpiesaukto D vitamīnu.

Pasūtījuma brīdī, lai arī ir pieminēts, ka jāmaksā tikai pasta izdevumi 2,49 eiro apmērā, nekur netiek piedāvāts tos samaksāt. Arī pastā, kad paciņa tiek saņemta, nekāda maksa par piegādi netiek iekasēta.

Tikai atverot iepakojumu un rūpīgi iepazīstoties ar klāt pievienoto makulatūru – trīs aprakstītām A4 lapām, diviem bukletiem un aploksni –, var saprast, kur tad slēpjas blēdība. A4 lapai ar firmas zīmolu un svītrkodu ir vairākas sadaļas, no kurām viena ir rēķins, otra ir sadaļa ar lielu uzrakstu “Jā, es vēlos izmantot šo ekskluzīvo piedāvājumu”, bet trešā sadaļa ir ar uzrakstu „Nē, es nevēlos izmantot šo īpašo piedāvājumu, kas sagatavots tieši man”, no kuras ved bulta uz maksājuma informāciju.

Ja cilvēks ir aizmirsis, vai par šo pasūtījumu jau samaksājis pasūtīšanas brīdī vai ne, tad, visticamāk, viņš šo lapiņu ignorēs, ja vien nevēlēsies pieteikties piedāvātā OmegaMarine Forte saņemšanai, kam dāvanā nāks klāt vēl kafijas automāts.

Taču izrādās, ka nekādu darbību neveikšana nozīmē, ka turpmāk Natural Pharmaceuticals Group ik mēnesi vieglprātīgajam vientiesim piegādās šo OmegaMarine Forte, jau liekot par to maksāt 9,95 eiro mēnesī. Izvairīties no tālākajiem sūtījumiem iespējams vien tad, ja uzreiz tiek apmaksāts pirmās paciņas piegādes rēķins.

Pašlaik informācija par šo blēdību jau ir nosūtīta Patērētāju tiesību aizsardzības centram.

Novērtē šo rakstu:

139
6