Menu
Pilnā versija
Foto

Bondara afēra

Pietiek lasītājs · 30.01.2022. · Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

07.02.2022. 07:16

»

slimajam

"kāds" sajaucis PORTĀLA VĀRTUS,iekļūt šai saulē vajadzēja 1941---būtu labs aļfreda rozenberga(mute un galva) palīgs,derētu geidriham-eihmanam jūdeju jautājumā ar "plašām zināšanām",varbūt plauktu šajās vārsmās "ananerbe",gebelsa vietu nepavilktu,vēlēšanās ta ir,bet pelēkās vielas tomēr pamaz.Brīnums...


Tava latviešu valodas gramatika ir šausminoša. Tevi droši vien krievu vai krievžīdu skoliņā nemācīja izteikties latviski. Teikumus sāk ar lielo burtu, bet ''Caps Lock'' nelieto. Tu taču rakstot ar roku uz papīra necenties imitēt ''Caps Lock'' stilu? Ja nu tomēr centies, tad Tavs segvārds atbilst Tavai sapuvušajai personībai.
Atļaušos piebilst, ka Mārtiņš Bondars ir krāpnieks. Viņš ir caurkritis uzņēmējs, kas savus parādus grib dzēst ar nodokļu maksātāju naudu.

Atbildēt

Skolnieciņš

07.02.2022. 07:09

»

slimajam

"kāds" sajaucis PORTĀLA VĀRTUS,iekļūt šai saulē vajadzēja 1941---būtu labs aļfreda rozenberga(mute un galva) palīgs,derētu geidriham-eihmanam jūdeju jautājumā ar "plašām zināšanām",varbūt plauktu šajās vārsmās "ananerbe",gebelsa vietu nepavilktu,vēlēšanās ta ir,bet pelēkās vielas tomēr pamaz.Brīnums...


Un tad es sāku domāt, kurš vēl rīkojās tieši tāpat, kā rīkojās izraēlieši sava Dieva tā Kunga inspirēti? Izkāva septiņas tautas. Visus, kas dvašo. Pilnīgi visus! Vai tas nebija vācu nacists Ādolfs Hitlers? No kurienes viņš ņēma iedvesmu frei von Juden. Varbūt no izraēliešu Dieva tā Kunga? Kanaana frei von menschen. Un izkāva savās ieņemtajās teritorijās visus žīdus. Kā bija Gladiatorā: “Un mūsu varoņdarbi atskanēs cauri gadsimtiem!” Un tagad pie žīdu izkaušanas vainīgas visas tautas, kuru okupētajās teritorijās tas notika. Lai atmazgājās. Jo jūs esat vainīgi mūsu priekšā. Bet augļotāji Suharenko, ķiļi, krupņikovi tikai priekā berzē rokas. Būs! Kur viņi liksies!
Saka, ka ANTIKRISTS esot absolūtais ļaunums. Nezinu, bet sliecos ticēt. Bībelē par viņu ir tikai vispārīgas frāzes. Nav pierādījumu. Vienīgi mūsu Dievs tas Kungs runā par savu antipodu vai nu sliktu vai neko. Tieši tāpat kā mēs to dzirdam NATO politkorektajā propagandā – Par savu pretinieku Krieviju vai nu sliktu vai neko. Latviešu mietpilsonis sagremo visu. Taču Bībelē aprakstītais izraēliešu Dievs tas Kungs ir ārkārtīgi ļauns, asiņains un atriebīgs.
Bet dzīve turpinās. Mēs esam ieslīguši Covid pandēmijas melos. Vakcinācijas melos. Cilvēce strauji izmirst. It īpaši latvieši. Bērni vairāk nedzimst. Tuvojamies kaut kādu neredzamu kungu nospraustajam vienam Zelta miljardam. Kas to visu organizē un vada? Varbūt visu žēlīgais un visasiņainākais dievs Pasaulē izraēliešu Dievs tas Kungs? Viņa vārds esot Jahve!

Atbildēt

gunars

06.02.2022. 15:03

»

Klaips

Man ir savādākas domas. Latvijā ir ļoti liela ierēdņu armija ar savu hierarheriju un sev izveidoto likumdošanu, kura pašreizējā brīdī ir nesatricināma. Neviens to arī neķersies tricināt, jo mūsu ierēdņi ir galvenais elektorāts nākamajām vēlēšanām. Jāmācās virzīt domas prom no tā, ka pie vainas ir komunisti...


Un ka vispar latviesiem nav kauna bazt visus krievus viena maisa. Ieverojams skaits krievu seit dzivo sodien un vinu senci Latvija ieradas simtiem gadu atpakal. Neviens netaisas nekur braukt un ir Latvijas pilsoni. Piedalas velesanas, strada Latvijas laba un viniem dien diena jaklausas tas naida runas ko izplata aprobezotie Latvijas nacionalisti. Latvietis tomer ir aprobezots subjekts, launs, kasigs, skaudigs un zagligs. Nav brinums, ka Latvija gandriz visas jomas ir pedejas vietas Eiropa un nekas mums nakotne nespid.

Atbildēt

slimajam

06.02.2022. 13:27

»

Skolnieciņš

Svētā grāmata Bībele ir visasiņainākā grāmata, kādu cilvēks ir uzrakstījis pēc Dieva tā Kunga vārdiem un turējis savās rokās. Ja paņemsiet Bībeli rokās, no tās tecēs asiņu tērcītes. Skanēs nokauto cilvēku un sadedzināto dzīvnieku vaidi. Un slepkavības un nāve ies cauri gadsimtiem. Un tas notiks tik ...


"kāds" sajaucis PORTĀLA VĀRTUS,iekļūt šai saulē vajadzēja 1941---būtu labs aļfreda rozenberga(mute un galva) palīgs,derētu geidriham-eihmanam jūdeju jautājumā ar "plašām zināšanām",varbūt plauktu šajās vārsmās "ananerbe",gebelsa vietu nepavilktu,vēlēšanās ta ir,bet pelēkās vielas tomēr pamaz.Brīnums,ka Tvaika ielas palātas?!,tādus šeitan vairs neliek---šādi tagad patrioti,tu irā PATRIOTS.ĀMEN un ALLELUJA tev no pagān "dievturiem".

Atbildēt

Skolnieciņš

06.02.2022. 11:45

Svētā grāmata Bībele ir visasiņainākā grāmata, kādu cilvēks ir uzrakstījis pēc Dieva tā Kunga vārdiem un turējis savās rokās. Ja paņemsiet Bībeli rokās, no tās tecēs asiņu tērcītes. Skanēs nokauto cilvēku un sadedzināto dzīvnieku vaidi. Un slepkavības un nāve ies cauri gadsimtiem. Un tas notiks tik ilgi, cik vien ilgi pastāvēs cilvēce. Taču iesaku izlasīt Bībeli. Gudrākiem cilvēkiem. Pārējie tur tāpat neko nesapratīs un nepietiks gribas izlasīt līdz galam.
Nekur jūs citur nelasīsiet, kā izraēliešu Dievs tas Kungs gāja karaspēkam pa priekšu un iedvesmoja tautu uz veselu septiņu tautu izkaušanu. Dievs tas Kungs pavēlēja nokaut visus, sākot no zīdaiņa, sievietes, vīrieša, sirmgalvja. Visus līdz beidzamajam. Bez mazākās žēlastības. Un nokaut arī visus, kas dvašo. Viņu vēršus, aitas, kazas, vistas un citus dzīvniekus. Un tā ar septiņām tautām. Nokāva bez žēlastības, bez mīlestības uz tuvāko un citiem dvēseliskiem labumiem, kas tiks Bībelē ieviests vēlāk. Lai Izraēla tauta varētu dzīvot vietā, kur piena upes tek ķīseļa krastos. Viņi sava Dieva tā Kunga vadībā nokāva kanaāniešus, sidoniešus, hetiešus, amoriešus, periziešus, hiviešus un jebūsiešus. Ar viņu asinīm tika slacīta Svētā zeme un Svētās grāmatas lappuses. Šīs tautas vairs nesūdzas par Izraēļu Dievu un neprasa restitūcijas 40 miljonus. Šīs tautas pazuda no zemes virsas. Tikai viens citāts no Svētās grāmatas Bībeles! “Tad izraēlieši griezās atpakaļ un ar zobena asmeni izkāva pilnīgi visu pilsētu, pat lopus un visu, ko vien uzgāja, un visas pilsētas, kas tur bija, tie nodedzināja.”
Izraēlas Dievs tas kungs Bībelē daudzas reizes deklarē, ka viņš ir greizsirdīgs Dievs un viņš nepieļaus citu dievu klātbūtni. Un Dievs tas Kungs rīkojās ārkārtīgi nežēlīgi. Zeme atvērās zem kājām ne tikai tiem cilvēkiem, kuri bija pārkāpušu noteikumus, bet tā aprija šeolā (Ellē) arī šo cilvēku ģimenes, kalpus un brīvos cilvēkus, kas dzīvoja starp viņiem, lopus un citus dzīvniekus. Virspriestera Ārona divus dēlus Dievs tas Kungs sadedzināja dzīvus, tāpēc, ka viņi bija pienesuši nepareizo upurēšanas uguni. Ar nāvi viņš sodīja visus Izraēlas vīrus, kuri bija pārkāpuši noteikumus, kopā ar visām ģimenēm. Un tas man ļoti atgādināja fašistu koncentrācijas nometni, kad par vismazāko pārkāpumu vai kļūdu – lode pakausi. Tā, izraēliešu Dievs tas Kungs lika viņiem izturēties pret savējo Benjamiņa cilti, lai tikai nostiprinātu savu varenību un sodītu nepaklausīgos. “Ejiet un ar zobena asmeni izkaujiet visus, kas mīt Jābeš – Gileādā, arī sievas un bērnus! Dariet tā – ikvienu vīru un sievu, kas ar vīru gulējusi, iznīciniet! Un tautai bija žēl Benjamina, jo kungs bija izrāvis robu Izraēla ciltīs.” Vai Staļins Otrajā pasaules karā rīkojās savādāk? Nē! Rīkojās precīzi tāpat, kā izraēliešu Dievs tas Kungs. Ar nāvi sodīja ne tikai nelaimē nonākušos “Tautas nodevējus”, bet arī izsūtīja viņu ģimenes. Varbūt Staļins ņēma iedvesmu no izraēliešu Dieva tā Kunga? “Jūdā sāka valdīt ķēniņš Āhāzs. Viņš staigāja Izraēla ķēniņu ceļu un pat savu dēlu sadedzināja, tāpat kā tās pretīgās tautas, kuras Kungs bija izdzinis, Izraēla dēliem ienākot.”

Atbildēt

Skolnieciņš

06.02.2022. 09:09

»

?!

kas tev liek murgot zem pagānisma mistikas un kas tev Tvaika ielas palātā sniedz kompi---paskribilē,nekas jau nebūs,dabūsi pogaņjālo SLIMAIS


Aicinu Tevi iepazīties ar Latvju Dieviem - Dievu Pērkonu (Pērkonu - Debesu Tēvu), Dievieti Māru (Māru - Veļu Māti, Māru - Zemes Māti), Dievieti Laimu un citiem Dieviem un Dievietēm. Aicinu Tevi iepazīties ar dievturību - latvisko dzīves ziņu. Dievturība ir katra cilvēka brīvprātīga izvēle. Būt par sentēvu pagāniskās ticības mantinieku un ticēt Sentēvu Dieviem ir liels gods.
Svētīgi, Tavs Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

06.02.2022. 09:06

»

?!

kas tev liek murgot zem pagānisma mistikas un kas tev Tvaika ielas palātā sniedz kompi---paskribilē,nekas jau nebūs,dabūsi pogaņjālo SLIMAIS


Murgot? ''murgot zem pagānisma mistikas'' Lūdzu, izlasi Satversmi! Pēc Tavā domām var saprast, ka sinagogas, mošejas un baznīcas būtu jādedzina, bet jūdaistus, musulmaņus un kristiešus būtu jāiesloga uz mūžīgiem laikiem psihiatriskajā slimnīcā - Tvaika ielā. Bet lieta tāda, ka padomju laiki ir beigušies. Komunisti sava režīma pirmajos gados tik tiešām dedzināja baznīcas. Taču tas nepaglāba Krieviju no pareizticīgo baznīcas kundzības. Fanātisks ateisms ātri noplok monoteisma jūgā.
https://likumi.lv/ta/id/57980-latvijas-republikas-satversme
Satversmes 99. un 100. pants.
99. Ikvienam ir tiesības uz domas, apziņas un reliģiskās pārliecības brīvību. Baznīca ir atdalīta no valsts.
100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.

Atbildēt

Skolnieciņš

05.02.2022. 22:23

»

pasniedzējs

kad izbeigsi murgot,vislielākiem neliešiem uz sprādzes bija Got Mitt Uns,lielākiem draņķiem uz banknotes arī vārds God,latvanu kolaboranti skrēja pēc nacietiem ar Got mutē,tev arājs un kalējs fāno,grezno vienas iestādes 00 sienas un paklusē


''pasniedzējs 05.02.2022. 19:41'' Tagad Tu Bībeles viltus Dievu Jahvi esi sācis godāt angliski un pat vāciski. Interesanti. Es pat nenojautu, ka ebreja Simona Šustina vārda pieminēšana Tevī izraisīs tik neadekvātu emociju vērtu. Tev nav argumentu, lai atspēkotu manus vārdus.
''kad izbeigsi murgot'' Ģeniāli vārdi kā no ''Vienotās Krievijas'' deputāta mutes dzemdēti!!!! Visiem zināmu vēsturisku notikumu un vēsturisku personību pieminēšanu Tu uzskati par murgošanu. Tad kas, Tavuprāt, nav murgošana? Un vai Tu pats esi psihiski vesels? Tev ir ļoti savdabīga pasaules uztvere. Laikam demokrātija, vārda brīvība, ticības brīvība, cilvēktiesības un viedokļu plurālisms jeb viedokļu daudzveidība Tev ir sveši jēdzieni.
Par GOLOMORU, Lielo Teroru (Staļina teroru, ko iniciēja Ļeņins, GULAGIEM Tu neesi neko dzirdējis. Tev šie jēdzieni laikam ir segvārds.
Izbeidz klausīties mācītāju murgojumos. Mācītāji ir Bībeles viltus Dieva Jahves kalpi. Bībeles viltus Dievs Jahve (Dievs Jehova) jeb ebreju cilts Dievs Jahve ir vecais Velns, kuru uzsāka pielūgt ebreji. Vēlāk ebreji vecā Velna pielūgšanu uzspieda visai pasaulei.

Atbildēt

pasniedzējs

05.02.2022. 19:41

»

Skolnieciņš

Simons Šustins bija īsts Iraēla dēls un nelokāms cionists līdz pat kapa malai. Viņš ar savu rīkojumu nogalināja dievturu līderi un Latvju Dievu priesteri Ernestu Brastiņu. Bet par to vietējie ebreji kautrīgi klusē, taču Viktora Arāja vārds ir izvazāts pa visām padomju laiku grāmatām. Tāda ir vēsture...


kad izbeigsi murgot,vislielākiem neliešiem uz sprādzes bija Got Mitt Uns,lielākiem draņķiem uz banknotes arī vārds God,latvanu kolaboranti skrēja pēc nacietiem ar Got mutē,tev arājs un kalējs fāno,grezno vienas iestādes 00 sienas un paklusē!

Atbildēt

Skolnieciņš

04.02.2022. 20:46

https://titania.saeima.lv/LIVS13/saeimalivs2_dk.nsf/0/D13D9E48D9BF3E53C22587C20045680B?OpenDocument

Atbildēt

Skolnieciņš

04.02.2022. 20:27

Simons Šustins bija īsts Iraēla dēls un nelokāms cionists līdz pat kapa malai. Viņš ar savu rīkojumu nogalināja dievturu līderi un Latvju Dievu priesteri Ernestu Brastiņu. Bet par to vietējie ebreji kautrīgi klusē, taču Viktora Arāja vārds ir izvazāts pa visām padomju laiku grāmatām. Tāda ir vēsture. Pretrunīga. Ar necieņu pret Simonu Šustinu un viņa ebreju tautības rokaspuišiem, Latvju Dievu priesteris Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂 Skolnieciņš® ™Skolnieciņš Latvju Dievi mūžam viedi.

Atbildēt

Lasītāja

03.02.2022. 14:27

Kāda ir Bondara tautība?

Atbildēt

pff..nevienas asins piles

02.02.2022. 15:01

cik garlaicīgi, nosēcās plintniece šterna

Atbildēt

Skolnieciņš

02.02.2022. 14:42

Semjons Šustins (Simons Šustins 1908—1978) bija Krievijas ebreju izcelsmes padomju čekists. Latvijas PSR Iekšlietu Tautas komisariāta (NKVD) Valsts drošības pārvaldes priekšnieks (1940), vēlāk Valsts drošības tautas komisariāta priekšnieks (1941). Gandrīz uz visiem 1940. un 1941. gada Latvijas politisko represiju izpildes dokumentiem atrodams Šustina paraksts, ieskaitot lēmumus par 6636 Latvijas iedzīvotāju deportāciju 1941. gada 14. jūnijā. Pēc aizbraukšanas no Latvijas darbojās kā Gulaga nometņu priekšnieks Krievijā un Sibīrijā. Latvijas PSR Valsts drošības tautas komisariāta priekšnieks.
lv.wikipedia.org/wiki/Semjons_%C5%A0ustins Semjons Šustins — Vikipēdija (wikipedia.org)
letonika.lv/groups/default.aspx?r 89&q b&id 1367872&g 1 Letonika.lv. Enciklopēdijas – Personu rādītāji. Šustins Semjons
lpra.vip.lv/sustins.htm Slepkava pie rakstāmgalda Simons Šustins (vip.lv)
Simons Šustins – krievvalodīgs ebrejs, cilvēku slepkava, dievturu nīdējs, cionists – mūžīgs kauns un mūžīgs negods Simonam Šustinam!!!
Ar necieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Simons Šustins ienīda dievturus kā īsts cionists un lielebreju šovinists. Pret dievturiem represijas sākās jau 1940. gada vasarā, neilgi pēc Latvijas Republikas okupācijas. Daudzi dievturi tika nogalināti.

Atbildēt

Skolnieciņš

02.02.2022. 14:35

»

pasniedzējs

jūdeju TAUTAS DĒLI un MEITAS ļoti cieta nacistu gados no dedzīgo "kaimiņu" latviešu kolobarantu necilvēciskām izdarībām.Tas tikai mazs mazumiņš 40 milj.eiru nonāvēto un apzagto ataudzei,kāda konpensācija,ģermāni vēl tagad kompensē gan morāli,gan materiāli,TO NEVAR ATLĪDZINĀT


Ticības brīvība ir svēta. Kopš tālās senatnes Baltu tautas bija daudzdievji (politeisti) un pagāni. Mūsu senčiem bija kupls Dievu panteons, sava pasaules uztveres koncepcija un liels pagānisko rituālu kopums visiem dzīves gadījumiem. Diemžēl 12. gs. vidū varmācīgie krustneši un liekulīgie kristīgie misionāri iebruka Baltu tautu zemēs. Vatikāns un Vatikāna vasaļi iebruka mūsu senču zemēs. Kristīgie okupanti un citi kristīgie kuces dēli postīja mūsu senču zemi, apgānīja pagāniskās svētvietas, zaimoja senos Dievus un senās Dievietes, slepkavoja mūsu senčus. Vatikāns un Vatikāna vasaļi rīkojās zemiski, ciniski, amorāli un nepiedodami. Mūsu senči pret okupantiem cīnījās veselu gadsimtu līdz 13. gadsimta vidum. Pat ar milzīgu pārspēku Vatikāns nespēja iekarot – okupēt un anektēt – Baltu tautu zemes vesela gadsimta garumā. Mūsu senči bija drosmīgi karotāji, kas spēja aizstāvēt savu brīvību, cieņu un godu, kā arī godāt senos Dievus un senās Dievietes. Kristietība ir okupantu, vergturu un apspiedēju vardarbīgi ievazāta reliģija. Kristietība mūsu zemē ienāca kopā ar jūdaismu. Kad mūsu senči tika padarīti beztiesīgiem vergiem (dzimtcilvēkiem), vietējie ebreju kolonisti baudīja n-tās reizes vairām brīvību un tiesību. Vietējiem ebreju kolonisti pat legāli varēja celt sinagogas un praktizēt jūdaismu. Tā ilga 700 verdzības gadi. Kristīgās baznīcas kundzība bija liekulīga, garīgi kropla, pretīga, zemiska un necilvēcīga. Kristīgā baznīca iznīcināja sentēvu pagānisko ticību. Tā mūsu senču pamatticības daļa, kuru nespēja apklusināt dažādu okupācijas varu piekoptā cenzūra un īstenotās represijas, saglabājās līdz mūsdienām dievturības veidolā. Dievturība savu uzplaukumu piedzīvoja pirmās Latvijas Brīvvalsts laikā, kad tika oficiāli un legāli nodibināta Latvijas Dievturu sadraudze. Diemžēl iestājoties Latvijas Republikas okupācijai 1940. gadā, padomju okupācijas vara ar krimināllikuma spēku aizliedza dievturību kā reliģisku kustību. Daudzi jo daudzi dievturi beztiesas tika nošauti, bet daļa dievturu uz čekas safabricēto krimināllietu pamata tika izsūtīti uz attāliem PSRS reģioniem un vēlāk nošauti. Dzīva palika tikai neliela dievturu daļa. 1940. gada 6. jūlijā cienījamo dievturu līderi un Latvju Dievu priesteri Ernestu Brastiņu prettiesiski apcietināja un izsūtīja no Latvijas, bet 1942. gada 28. janvārī viņu nošāva. Latvijas Dievturu sadraudze spēja atjaunot savu darbību vien 1991. gadā pēc Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas. Mūsdienās dievturība atrodas zem kristīgās baznīcas tupeles, valsts atbalsts dievturu darbībai ir nepietiekams. Aicinu ikvienu atcerēties Sentēvu Dievus un praktizēt senās pagāniskās tradīcijas. Godāsim Latvju Dievus! Godāsim Dievu Pērkonu! Godāsim Dievieti Laimu! Godāsim Dievieti Māru! Lai godāti Latvju Dievi, kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir!
Ar mīlestību un labestību, ticīgais Skolnieciņš no Latvju Dievu tempļa
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-(
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

pasniedzējs

02.02.2022. 14:07

»

Skolnieciņš

Mūsu vietējie jūdi nekad nerunās par kara noziedznieka ebreja un cionista Simona Šustina biogrāfiju. Un arī par Vjatlaga nāves nometni Simona Šustina tautieši klusēs, it ne vārda neizdvesīs sakarā ar šiem traģiskajiem notikumiem. Ebreji, protams, ir cietuši Otrajā pasaules karā gan no komunistu, gan...


jūdeju TAUTAS DĒLI un MEITAS ļoti cieta nacistu gados no dedzīgo "kaimiņu" latviešu kolobarantu necilvēciskām izdarībām.Tas tikai mazs mazumiņš 40 milj.eiru nonāvēto un apzagto ataudzei,kāda konpensācija,ģermāni vēl tagad kompensē gan morāli,gan materiāli,TO NEVAR ATLĪDZINĀT!

Atbildēt

Skolnieciņš

02.02.2022. 12:15

Mūsu vietējie jūdi nekad nerunās par kara noziedznieka ebreja un cionista Simona Šustina biogrāfiju. Un arī par Vjatlaga nāves nometni Simona Šustina tautieši klusēs, it ne vārda neizdvesīs sakarā ar šiem traģiskajiem notikumiem. Ebreji, protams, ir cietuši Otrajā pasaules karā gan no komunistu, gan no nacistu režīmiem. Tomēr der zināt, ka čekas (toreiz NKVD) represīvās mašinērijas augšdaļā strādāja ebreju tautības biedri. Un viņu pēcnācēji - bērni un mazbērni - tagad apmeklē sinagogas un ik uz stūra kladzina par seno ebreju kultūru. Vēsture ir pretrunīga. Piemēram, čigāni jeb romu tauta cieta no šiem totalitārajiem režīmiem krietni vairāk par ebrejiem (vismaz PSRS teritorijā). Padomju Krievijai nepatika čigānu jeb romu tautas brīvdomīgais dzīvesveids, tāpēc viņus sagaidīja represijas un citas likstas pat pēc Otrā pasaules kara beigām. Savukārt, ebreji kļuva par svētajiem mocekļiem un monopolizēja visu žēlsirdības tirgu. Lūk, visa vēsture. Par latviešu tautas ciešanām es šoreiz nerunāšu, citādi daži lielebreju un lielkrievu šovinisti man antisemītismu un rusofobiju mēģinās piešūt. Ar cieņu pret daudzdievību, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

02.02.2022. 09:34

Latvijas žīdus (tajā laikā vārds žīds nebija krievu valodas lamuvārds) pēc 1940. gada 17. jūnija slepkavoja krievvalodīgais ebrejs (jevrejs) Simons Šustins. Vismaz ap 2000 ebreju nomira no šī čekas priekšnieka bargā vaiga un caururbjošā skatiena! Komunisti daļu savu noziegumu vienkārši uzgāza virsū nacistiem. Nacisti bija sliktie zēni, taču viņi savu sodu saņēma. Bet Maskavas Kremļa sliktie zēni vel patlaban nav tiesāti, taču no karmas viņi neaizbēgs. Dievi un Dievietes visu redz! No Augstāko spēku piespriestā soda neaizbēgt! #SimonsŠustins

Atbildēt

Skolnieciņš

02.02.2022. 09:34

Pēc īsteni ticīgo ebreju domām, ebreji ir ebreju cilts Dieva Jahves (Dieva Jehovas) izredzētā tauta, kurai ir lemts valdīt par šo pasauli, dzīvniekiem un citām tautām. Lielebreju šovinisti citas tautas dēvē par gojiem (neebrejiem), tās dēvē par kaujamajiem lopiem - gaļas lopiem. Pēc īsteni ticīgo ebreju domām, tikai ebreju tauta ir spējīga just sāpes un ciešanas, bet pārējās tautas ir tikai staigājoši māla gabali, tas nav cienīgas Tā Kunga acīs. Svētīgi, Tavs Skolnieciņš

Atbildēt

FKK

01.02.2022. 22:57

Raksta vissmieklīgā daļa ir pašās beigās - "ja mums tiešām ir Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, tam šajā lietā pietiktu materiālu ne vienam kriminālprocesam vien…"

Ja tantei būtu riteņi, tad KNAB vadītājam Jēkabam Straumem būtu olas un vīra dūša. Bet ko vara sagaidīt no kastrēta un piejaucēta, gļēva un iztapīga pūdeļa? Neko.

Atbildēt

Arī šim indivīdam būs jābēg

01.02.2022. 15:00

indulgences nebūs.

Atbildēt

Jūlis

01.02.2022. 14:05

Ja jau ES komisāra kredītu HZB “iegādājās” kāda uz debespusi orintēta banka un gali ūdenī, tad kāpēc gan tie paši kā pateicību par 40 mio par nieka 128k neiegādāties arī citu bēdu brāļu saistības par jau 100x mazāku cenu. Un nekāds tur FKD pakaļ nedziedās. Tā trolejbusā runāja viens aiz maskas noslēpies zintnieks.

Atbildēt

adm

01.02.2022. 11:53

Ko tad administratoram darīt, ja nav ko piedzīt? Pareizi darīja, ka cesiju pārdeva. Drīzāk vajag papētīt, kas to nopirka.

Atbildēt

Skolnieciņš

01.02.2022. 08:16

Eh, bija tie laiki, kad Viktors Ārajs bija savos spēka gados, tad visādi šustenieši un ždanokieši no Āraja kunga mīza un krita augšpēdus.
Katram Šustinam vai Ždanokai ir jāsatiek savs Ārajs, tad pasaulē būs laime un harmonija. Latvieši ir āraju tauta. Nevajag baidīties no savas izcelsmes. Senču gudrība ir spēks!!!
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

01.02.2022. 08:15

Paldies, Dieviem! Nacionālā apvienība ir latviešu pusē.
Nez ko tie Sovoka ebreji klusē par Izraēla dēla Sīmona Šustina noziegumiem un Vjatlaga nāves nometni? Laikam šiem Sovoka ebrejiem ir kauns par savas tautas vēsturi. Latvieši ir jau tā izmaksājuši kompensāciju Sovoka ebrejiem — Banka Baltija, Latvijas Krājbanka/Parex banka. Sovoka ebreji administrēja visādas brukas (krieviski: bankas). Latvieši šajās burkās lika pēdējo, sūri-grūti nopelnīto naudu, bet Sovoka ebreji to paņēma un dzīroja, un dzīroja...
Ar Latvju Dievu viedumu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Latvju Dievi mūžam viedi...

Atbildēt

www.govlawyer.lv

01.02.2022. 01:59

> EUR 15 337 111,18 apmērā (uz 03.06.2021.), kas >izriet no Rīgas apgabaltiesas Civillietu tiesas >kolēģijas 2019.gada 18.aprīļa sprieduma civillietā >Nr.C30601515,

cilvēka tiesības uz
taisnīgu tiesu
nosaka, ka tiesas spriedumam
ir jābūt izpildāmam, bet
šī summa ???

Atbildēt

Fakts

31.01.2022. 19:36

»

Kur ir cerība?

Pasaulē ir piemēri, kur valstīs pēc kaut kāda satricinājuma tauta saliedējas. Viņiem atnāk veselais saprāts. Latvijā viss ir pretēji. Atnāca COVID, tas radīja satricinājumu sabiedrībā. Tauta sadalījās divās pretējās pusēs - viens pret otru. Televīzijas raidījumu vadītāji sāka tautu - savus skatītājus...


"Tauta sadalījās divās pretējās pusēs - viens pret otru...." Vara ar cilvēkiem manipulēja, un cilvēki ļāvās. Mafiozā vara speciāli sašķēla sabiedrību, lai tā nesaceltos pret visu šo ārprāta mafiozo pārvaldi! Un ar "varu" nedomāju Kariņu vai kādu citu redzamo pārstāvi. Šī mafija manipulē arī ar varas priekšstāvjiem. Īstās varas pārstāvji ir aizkulišu spēlētāji: jaunupi, kampari, bondari u.c. izdzimumi

Atbildēt

profesija žigolo

31.01.2022. 18:18

uz maiņām ar sraju..................

Atbildēt

apinis viņus sauc par re čekistiem

31.01.2022. 18:17

viņš taču savu druagu darbus zin...............

Atbildēt

Jāpiekrīt ...

31.01.2022. 15:37

Kompensācijas sertifikātus arī vienkārši zaga.

Atbildēt

par žīdu un baltvācu nekustamajiem "īpašumiem"

31.01.2022. 15:00

1939-40. gados, kad ĀH atsauca baltvāciešus uz dzimteni, viņiem piederēja pusRīgas NĪ. Pie tam absolūtais vairākums viņu NĪ bija dziļi hipotekāros parādos, daži pat dubultos un vēl dziļāk. Tā viņiem bija liela problēma, jo pirms repatriācijas bija jānokārto šie parādi. Un tad notika "brīnums", parādījās žīdi, kuri par 1 Latu uzpirka gandrīz visus šos NĪ. Rezultātā šie baltvācieši no Latvijas repatriējās, bet tie daži kam neizdevās parādus nokārtot, vienkārši aizbēga, apzogot Latvijas valsti. Žīdi jau tad zināja ka 1991. gadā pie varas nāks cionists Godmans, kurš atlaidīs VISUS pirmskara hipotekāros parādus ! Savukārt aizbēgušie baltvācu blēži, kuri turklāt saņēma "kompensācijā" Vācijas okupētajā Polijā iedzīvotājiem konfiscētos NĪ, daži saņēma NĪ pat arī Vācijā. Papildus tam šiem baltvācu blēžiem denacionalizēja viņiem "padomju atņemtos" īpašumus Latvijā, turklāt bez jebkādas hipotekāro parādu atmaksas. Vairumu no tiem no viņiem arī nopirka vai izblēdīja žīdi. Atkal Godmans. Tādejādi milzīgs daudzums Rīgas NĪ, bez jebkādas samaksas, nonāca žīdu un vācu rokās. Visu to protams atbalstīja Godmana čekistu pilnībā kontrolētā valsts sistēma, tās arhīvi, tieslietu sistēma, utt. Godmana laikā žīdi varēja darīt Latvijā jebko. Bet darbojās protams pēc sen uz priekšu sastādītā cionistu plāna.

Atbildēt

Toreiz

31.01.2022. 14:36

»

Mazgudrais

Ko stāvēji? Kāds piespieda? Vai nebija tā, ka darba vietas kompartijas sekretārs aģitēja par barikādēm? Bismarku nebiji lasījis - revolūcijas izdomā ideālisti, realizē fanātiķi, bet augļus piesavinās niecības


pēdējais vārds piederēja televīzijai , kad omons tur gāja iekšā un Puriņa aicināja visus uz Rīgu ! Es toreiz ar T150 aizbraucu .Tagad redzams , kā mūs piekrāpa , bet Tautas vienotība toreiz bija Fantastiska!

Atbildēt

Mazgudrais

31.01.2022. 13:25

»

jautàjums

Sakiet lûdzu kas nav tà ? Par ko mès stàvèjàm uz barikàdèm ? Par ko mums tàds làsts jànes ka jàskatàs kà tiek izzagta un izlaupîta valsts ? Ko mès esam nogrèkojušies ? VAI TIEŚÀM ŠITOS MÈRGŁUS nekad netiesàs un vai tiešàm šeit NEKAD neuzvarès taisnîba


Ko stāvēji? Kāds piespieda? Vai nebija tā, ka darba vietas kompartijas sekretārs aģitēja par barikādēm? Bismarku nebiji lasījis - revolūcijas izdomā ideālisti, realizē fanātiķi, bet augļus piesavinās niecības?

Atbildēt

?!

31.01.2022. 13:04

»

Bondars ir žīds

Kā bija tā leģināru dziesmiņā....žīdi nāk un nāk...stobri jau karsti, bet šie nāk un nāk


ej ratā,kaut gan smaida mimika---SLĪPĒTS ZIĶERIS,bet tas jau ne tikai jūdejiem?!

Atbildēt

Bondars ir žīds

31.01.2022. 12:28

Kā bija tā leģināru dziesmiņā....žīdi nāk un nāk...stobri jau karsti, bet šie nāk un nāk...

Atbildēt

Skolniece

31.01.2022. 11:38

Pretīgs cilvēks skaista izskata, agrāk. Zemiska persona. Zaglis ar lielo burtu. Abi ar sievu dzīvo, lai izrādītos. Nesaprotu kā var gribēties tā izlikties, kā var gribēties tik daudz un bezjēdzīgi iepirkties un pucēties. Eh, dzīve būtu daudz labāka, ja šādi ļaudis nerēgotos visos stūros.

Atbildēt

bgj

31.01.2022. 11:21

kad bij pēdējoreizi TV ielīdis- tik pretīgi, ņirdzīgi uzvedās- sak, aiz manis ir žīdi, iepūtiet man!

Atbildēt

kaķa smiekli

31.01.2022. 10:28

»

Dombrava

Bondars būs nākamais prezidents pēc Levia


Ja tā notiks, tad varēs uzskatīt, ka Latvija ir oficiāli apstiprināta failed states statusā. Bija valsts un vairs nebūs. Āmen.

Atbildēt

Vomitus

31.01.2022. 09:57

Ja man jautātu, kurš ir manuprāt pretīgākais vīrietis Latvijā, nešaboties teiktu- Bondars. Riktīgas vemjamās zāles gan ārējā izskatā, gan iekšējā .

Atbildēt

Tīre rebe

31.01.2022. 09:51

Žēl, ka padumjie vēlētāji to līdz oktobrim būs sen jau aizmirsuši un ievēlēs šo atkal...

Atbildēt

tauta

31.01.2022. 09:12

Korumpants, blèdis, shèmotàjs un valsts izzadzèjs. Vienà vàrdà sakot - mèrglis !

Atbildēt

vai velnam ir seja

31.01.2022. 09:10

Jà noteikti ir seja un tà ir redzama šeit.

Atbildēt

31.01.2022. 08:32

Stulbais solārijzaķis.

Atbildēt

Alla

31.01.2022. 08:21

Visprecīzāk šis atbilst direktors - rīkotājs.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: