Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

maris

29.10.2015. 11:14

»

Troll

Diemžēl rietumvalstis mūs (Latviju, Lietuvu, Igauniju) uzskata par Aukstā kara rezultātā no PSRS iegūtu teritoriju, kuru var un vajag izmantot. Lai mēs paliktu 2. šķira, mums ir uzspiesta kredītu atkarība (ar mūsu bezatbildīgo vienasdienas saimniekotāju palīdzību...


USA pritams ir labs aizstaavis..)) tas viniem labi sanaak. Aizstaav taa, ka peecaak nav kam apstaaveet))Ka var ru aat taadas bleenjas? USA nezin, kur taada LV ir...Vieniugais , kas vinus interesee - placdarms pret Krieviju. Ja gribi buut uzcepams aborigeens-fano par Usa.

Atbildēt

Sinis

13.10.2015. 10:20

»

pievienojos

Precizi. Latvijaa nav pieejami daudzi saiti, piemeram seksa live saitus arii nevar atvert Latvijaa


No ta saukta es kolhoza nekads labums nav ieguts 'neskaitot deputatus' parsvara viss tikai iznicinats un uzspiesta svesa griba mums butu pieticis ar sengenu 'tapat ar nato .Vaitad nav saprotams ka lielie atdos mus pat kiniesiem ja vajadzes mes preks viniem nesam nekas bananu republika ,

Atbildēt

!

11.10.2015. 16:12

»

Pusbauris

Lapsa, blja, super raksts, paldies


1.Lato Lapsam vajadzetu publicet rakstu,kas beidzot atklatu ,kam pieder ,,latvijas banka,, ar rimsevicu kabata !
2.butu pienacis laiks publicet dombrovska parakstito slepeno protokolu tekstus ar svf.
3.butu pienacis laiks publicet visu asv reitingu agenturu sarakstu ,kas aizliedz latvija finanset razosanu un zinatni.

Atbildēt

derdz

10.10.2015. 20:22

»

vesture

Eiropa ir nosaukta viena no grieku valdnieka meitas vardaa un so meitu sauca Europe


atka viki :) - Eiropas robežas senatnē[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]
Terminu "Eiropa" pirmie ieviesa senie grieķi, kuri uzskatīja Skitiju (Melnās jūras ziemeļdaļā) par pasaules malu. Viņi zināmo pasauli iedalīja Eiropā, Āzijā un Lībijā (Āfrikā). Par to, kas atradās tālāk, viņi zināja maz. Senie grieķi Eiropas robežu vilka pa Tanaisu (Dona un Severskijdoņeca) un Fasisu (Rioni upe Gruzijā).
Leģenda par Eiropas izcelšanos[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Ticiāna glezna "Eiropas nolaupīšana"
Saskaņā ar vienu no sengrieķu mītiem, Eiropa — feniķiešu valdnieka Agenora meita un Tēbu valdnieka Kadmisa māsa - kādu rītu netālu no jūras savā nodabā lasījusi puķes. To nejauši ievērojis Zevs un iemīlējies Eiropā. Viņš pieņēmis balta vērša izskatu, pierunājis Eiropu uzkāpt vērsim mugurā, un kālīdz Eiropa tā izdarījusi, viņš ar jauno meiteni aizjoņojis pāri jūrai uz Krētas salu.

Atbildēt

derdz

10.10.2015. 20:19

»

vesture

Eiropa ir nosaukta viena no grieku valdnieka meitas vardaa un so meitu sauca Europe


Šeit vikipēdija :) - Etimoloģija[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]
Eiropas nosaukums ir cēlies no asīriešu un feniķiešu vārda erob, kas nozīmē "saules riets", kā arī apzīmēja zemes uz rietumiem no Feniķijas.[1] Grieķu mitoloģijā Eiropa bija feniķiešu princese, ko bija nolaupījis Zevs un aizvedis uz Krētu, kur viņa deva dzīvību Minosam, Radamantam un Sarpedonam.[1] Homēram Eiropa (grieķu: Εὐρώπη Eurṓpē) bija mitoloģiska Krētas karaliene, bet ne ģeogrāfisks apzīmējums.[nepieciešama atsauce] Vēlāk[kad?] ar vārdu Eiropa tika apzīmēta Grieķijas sauszemes daļa, un pēc 500. gada p.m.ē. vārda nozīme tika paplašināta arī uz zemēm uz ziemeļiem no Grieķijas.
Etimoloģiski latīņu vārds Aurōpā ir cēlies no grieķu vārda Εὐρώπη (Eurṓpē), kas savukārt aizgūts no senpersu Aus(r)ā-apā. Vārda pamatā ir divi indoeiropiešu cilmes vārdi ausārā ("ausma", "saullēkts") un apas ("ūdens", "upe"), tādējādi sākotnēji vārds nozīmējis "saullēkta upe".

Atbildēt

marionete=>joans

10.10.2015. 08:04

Es arī saku, ka vēlētāji vainīgi un mazgāju rokas nevainībā.

Atbildēt

Pusbauris

10.10.2015. 03:08

Lapsa, blja, super raksts, paldies!!!!

Atbildēt

lata

09.10.2015. 22:30

Vinji vienkaarshi zina, cik drausmiiga publika dziivo shajaas valstiis. Pirkumi ar zagtaam un viltotaam krediitkarteem sagaadaa paardeveejam tikai un vieniigi probleemas. Kaapeec vinjiem tvarstiit gniidas pa kazhoku? Labaak uzreiz atteikties apkalpot (krievu) zhuliku paarvaldiitos regionus!

Atbildēt

joans

09.10.2015. 20:57

Šo diskrimināciju ir izveidojuši tie paši padomju marionetes,kuri ar kāršu blēžu izveicību ir pārvērtušies par ES marionetēm un veikli izmanto to savām korporatīvajam vajadzībām,atstājot antiņus dziļā padomju pagatnē.ES demokrati neuzskata par vajadzību jaukties atsevišķu valstu iekšejās lietās un tā marionetes droši var turēt antiņus nabadzībā un sociālajā supernevienlīdzībā.Tā ka pie vainas ir marionešu idiotiski hroniskie vēlētāji,nevis ārzemju nelabvēļi.

Atbildēt

Troll

09.10.2015. 14:13

Diemžēl rietumvalstis mūs (Latviju, Lietuvu, Igauniju) uzskata par Aukstā kara rezultātā no PSRS iegūtu teritoriju, kuru var un vajag izmantot. Lai mēs paliktu 2. šķira, mums ir uzspiesta kredītu atkarība (ar mūsu bezatbildīgo vienasdienas saimniekotāju palīdzību!).

Rietumi baidās no līdzvērtības un konkurences. Tik aprobežoti viņi nav, lai nezinātu Baltijas valstu, jo īpaši Latvijas, pirmskara attīstību un sasniegumus, apsteidzot kaimiņvalstis. Tāpēc tagad daudz tiek domāts, lai mēs paliktu rietumu 2. šķiras lētāko mantu pircēji un patērētāji, ar regulām ierobežotu mūsu attīstību lauksaimniecībā un ekonomikā kopumā.

Ja Merkelei būtu ļauta pilna vara, nav nemaz tik neiespējams, ka mūs atkal iztirgo Putinam. Abi ir bijušie komjaunieši un gara radinieki. Tāpēc nav par katru cenu jāizdabā Briselei, bet jāstrādā un vairāk jāpaļaujas pašiem uz sevi un USA, lai kā kādam tas nepatiktu.

Atbildēt

zbbbb

09.10.2015. 13:36

Cepšanās ir par to, ka tirgotājs saka, ka sūta uz kolhoza valstīm, bet praktiski tā nedara. Tātad tirgotājs melo. Ja tirgotājs teiktu, ka sūta tur un tur - oki, lai tā būtu.
Cepšanās ir par to, ka eiropā vispār iepirkšanās internetā ir šausmas - tirgotājs nesūta uz visām kolhoza valstīm, gadās prece nez kāpēc obligāti jāpērk tepat, preces piegādātāja izvēles nav .... lielākoties tiek izsniegts viens, pats dārgākais veids; tādēļ man lētāk un ātrāk sanāk nopirkt no amerikas (pat ar visām muitām, nodokļiem, sūtīšanu); vai arī gaidu ilgi un lēnām no austrumiem to pašu, bet lētāk.

Atbildēt

Ash

09.10.2015. 11:28

»

Elīna

Ja nu kas, Norvēģija arī nav ES dalībvalsts:)taču ir tajā sarakstā


Tur jau tā lieta, Norvēģija nav EU bet tiek skaitīta ka EU dalībvalsts, jo ir "pareizā" valsts, Baltijas valstis it kā ir EU, bet netiek skaitītas kā EU dalībvalstis.....
Un Swiss arī nav EU.....
Runa nav par Norvēģiju un Swiss bet par brīvu interpretāciju

Atbildēt

Elīna

09.10.2015. 10:25

Ja nu kas, Norvēģija arī nav ES dalībvalsts:)taču ir tajā sarakstā:)

Atbildēt

kāds

09.10.2015. 09:27

Nepatīkami jau ir, bet nesaprotu cepšanos. Ja esmu tirgotājs, pats varu/drīkstu izvēlēties kam tirgot preci/pakalpojumu un kam nē. Brīvais tirgus odnako. :) Ilmārs grib regulu, kas uzspiestu kā pienākumu tirgot uz konkrētām valstīm? WTF? Tas jau vairāk velk uz Sovjiet gājieniem un vispār - ar varu mīļš nekļūsi.:P

Atbildēt

eh

09.10.2015. 08:49

Diemžēl tāda problēma pastāv! Tas pats Amazon ļoti daudz ko nesūta uz Latviju. Latviju ignorē ar Sony. Legāli nopirkt internetā kodu PS4 tīklam ir neiespējami.šādus piemērus varu minēt desmiiem. Vecās Eiropas biznesmeņi latviju uzskata par kaut kādu miskasti, nevis Eiropas Savienības daļu. Bet mūsu pastalnieki tik skrūvējas un skrūvējas šiem pakaļā bez ziepēm!!
lai cik dīvaini nebūtu , bet ķīnieši kuri no mums ir 10 tālāk, ir gatavi jebkuru mēslu atsūtīt pāri pus pasaulei!

Atbildēt

Lauku pāķis

09.10.2015. 04:54

Neņemos spriest par autora ģeogrāfiskajām zināšanām,bet politiskās informācijas trūkums ir acīmredzams...un kā jau kolchozā politideoloģijai ir dominējošā loma....kuru vairums cenšās strikti ievērot... vai nu PIETIEK bij par slinkiem ,vai nu pietiek saimnieki neļāva plašāk iztirzāt sekas "visuma valdnieku" lēmumam pasludināt augšminētās piecas valstis par piefrontes zonu.... kurš gan saprātīgs kolchoznieks sūtīs preci uz piefrontes zonu... varbūt saņēmējs jau bauda paradīzes jaukumus... Ādažos valsts budžeta naudiņa tiek izšauta gaisā katru dienu uz nebēdu, bet PIETIEK par to klusē....nu ja-kā neka piefrontes zona...

Atbildēt

Geo

08.10.2015. 22:40

»

jibiorio

Norvēģija un Šveice iestājušās ES? Traki, pietiek vienu stundu aiziet no datora


Vispār jau arī EU dalībvalsts kādu laiku kā jau ir arī Horvātija.

Atbildēt

Jautājumu nav

08.10.2015. 22:38

Mēs esam Canada. Tam kanādiešu robežsargam blakus,laikam, VVF jaunībā.

Atbildēt

jibiorio

08.10.2015. 22:19

Norvēģija un Šveice iestājušās ES? Traki, pietiek vienu stundu aiziet no datora...

Atbildēt

reptilis

08.10.2015. 19:55

Par baltu velti,pametu ideju,kādam izveicīgam advokātam - tiesas process par morālo kaitējumu un diskrimināciju....šitās lietiņas atstāj iespaidu:))) ...pats varētu izmantot,bet veselība vairs nav iepriekšējā.

Atbildēt

derdz

08.10.2015. 19:28

vārds Europa/e - grieķu valodā, ir nomale, mala, austrumu daļa.... nevis uztvert kā kontinentu, jo kontinentam savs nosaukums.. it kā Eirāzija, bet drīzāk ka Āzija, jo no seniem laikiem ( ceru ka nekūdos ) visiem kontinentiem doti vārdi, kuri sākas ar burtu A, lūdzu, Antarktīda, Austrālija, Amerika, Āfrika. Tad jau pareizāk teikt dzīvojam Āzijas austrumu pusē valstī Latvija un esam valstu savienībā, kur saucas Eiropa :)

Atbildēt

pievienojos

08.10.2015. 18:55

Precizi. Latvijaa nav pieejami daudzi saiti, piemeram seksa live saitus arii nevar atvert Latvijaa.
Latvija kaa Eiropas savienibas valsts tiek totali diskrimineta, bet politiki tik dzied slavas dziesmu ES cik daudz taa mums dod! neko taa nedod! Bet diskriminee!

Atbildēt

Ash

08.10.2015. 18:53

»

urban dictionary

cuntry


It is used to describe a country which is seen by the rest of the world as somewhat of a douche for some reason or another, whether it being its political stance, scaremongering, illegal wars, human rights infringements or anything else seen as objectionable by the person describing the country.

Atbildēt

urban dictionary

08.10.2015. 18:49

cuntry
A country that is full of cunts
A geographical area filled with cunts.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: