Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

"Uz manu aizrādījumu, ka invalīdiem vieta jāatstāj, brašulis tik noņirdzās," - šāds bija kāda liepājnieka atstāstījums par novēroto pie Liepājas Depo lielveikala invalīdu autostāvvietas. Pietiek noskaidroja, ka šis "galvas invalīda" auto pieder 1966. gadā dzimušajam Vjačeslavam Gerasimovam.

Kā rāda Pietiek rīcībā esošā informācija, 2004. gada izlaiduma BMW ar valsts reģistrācijas numuru GO-4082 pieder 1966. gadā dzimušajam Vjačeslavam Gerasimovam, kurš mitinās turpat Liepājā, dzīvoklī Krišjāņa Valdemāra ielā 64.

Lursoft dati rāda, ka "galvas invalīdam" simtprocentīgi pieder uzņēmums Milana V, no kura valdes locekļa amata Gerasimovs atvadījies pagājušā gada aprīlī.

Saukt Gerasimova uzņēmējdarbību par veiksmīgu gan īsti nevar, - kā rāda Lursoft un Valsts ieņēmumu dienesta dati, jau 2013. beigās pieņemts lēmums par uzņēmuma darbības apturēšanu. Pēdējo gada pārskatu SIA iesniegusi par 2011. gadu, un arī tad tā nekādu saimniecisko darbību nav veikusi.

CSDD datu bāze rāda, ka "galvas invalīda" automašīnai nav reģistrēti neapmaksāti sodi, savukārt viņam pašam, neraugoties uz kaisli uz invalīdu autostāvvietām, izdevies izvairīties no pārkāpumu uzskaites punktiem.

Pietiek arī turpmāk publicēs pieejamo informāciju par "galvas invalīdiem", kuri uzskata, ka invalīdu autostāvvietas paredzētas viņu personiskajām ērtībām. 

Novērtē šo rakstu:

0
0