Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Bijušajam Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) vadītāja vietniekam Jānim Brazovskim, kurš aizvadītajā rudenī neizturēja Saeimas balsojumu un nu ar Vienotības pārstāvju palīdzību tiek bīdīts uz vietu SIA Lattelecom padomē, jaunajā postenī varētu arī netikt iepriekšējā amatā ierastā 4200 latu alga.

Kā rāda Brazovska deklarācija par 2011. gadu, aizpērn viņš algā FKTK saņēmis 50 983 latus vai vidēji 4248 latus mēnesī pirms nodokļu nomaksas. Savukārt pērn līdz atbrīvošanai no amata viņš mēnesī vidēji saņēmis aptuveni 4700 latu pirms nodokļu nomaksas, rāda viņa bijušās amatpersonas deklarācija.

Taču, neraugoties uz vispārējo pārliecību par milzīgajām algām Lattelecom vadībā, tas, kā izrādās, attiecas tikai uz ikdienas darba vadītājiem, ne politiskajiem un citiem uzraugiem.

Vienīgais Lattelecom padomes loceklis, kas saņem tūkstošos mērāmu algu, ir Vienotības pārstāvis Gatis Kokins, kurš kā padomes priekšsēdētājs uzņēmumā mēnesī saņem vidēji 2886 latus pirms nodokļu nomaksas.

Savukārt ierindas padomes loceklis Jānis Grēviņš, kā rāda viņa amatpersonas deklarācija, mēnesī 2011. gadā ir saņēmis vidēji 773 latus, bet Kārlis Krēsliņš – vidēji 703 latus. Līdz ar to, ja Brazovskim viņa politiskie aizgādņi nenodrošinās kādu papildamatu, no ierastajiem mēneša ienākumiem sanāks vien vidēji piektā vai pat sestā daļa.

Novērtē šo rakstu:

1
0