Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kgb

21.09.2018. 22:30

»

Daina

Arī es un man daudz zināmu cilvēku UK, balsos par KPV LV...


sasmīdināji..... ir ar kam uzticēties. Ja Ilmārs Poikāns būtu izveidojis partiju, par viņu es balsotu.

Atbildēt

egils l

21.09.2018. 19:45

(car)Sociologu atbilde V.Kalnozolam

18:59
Izpildot Likumīgi DDD -gan ar novēlošanos un steidzīgi t.i.atbrīvojot savas-mūsu ,,,Darbavietas -arī 400 000 vardarbīgi un ar viltu izdzītie mūsu tautieši atnāk uz mājām (bell) Latvijā
(flag:lt)Mūsu tautas brāļi Lietuvieši-Pārsteigti, ka Latvijas Vara Darba dienā esot izbrīvējusi BRI'VDIENU-vienas argentīniešu izcelsmes judokristigā katoļu novirziena kulta no Romas pārstāvja vienas dienas caurbraukšanai-- tā radot Latvijas valsts ekonomikai> kā 8-astoņus .miljonus eiro zaudējumus 1-vienā dienā. Viņi ir pārliecināti, kas pat Lietuvā, kur tikai notiek atbrīvošanās no Judokatolisma kulta, kas ar Likumu ir ""Dalīts no valsts""-tāda tautas izlaupīšana nav iespējama(pray)Diemžēl pašlaik esošā t.s. ""4.Maija repubikas"" Vara ir radījusi apstākļus > kā 400 000 mūsu tautiešu emigrēšanai no LATVIJAS un ir izveidojusi LATVIJU kā vienu no nabadzīgākām ES valstīm. Tas jau nu ir JĀLABO AR 6.OKT. VĒLĒŠANĀM.(flag:lv)

Atbildēt

Naivam tā varētu šķist.

19.09.2018. 16:03

»

janis

Bnoalsosim par tīrām no komunistiem,čekistiem un korumpantiem-KPV JKP


Īstenībā NEVIENS nezina, kas ir KPL. Ir tikai tādi, kas UZVARĒS - Kaimīžš, Šmirts, Gobzeme, Burbuļmāte, Zaķutīstovs, Ķīvīčis, bet pārējie visi ir PEŠKAS, un neviens nevar galvot, ka tur NAV ne komunisti, ne čekisti, ne korumpanti, jo tikko ievēl valdībā, tā par korumpantiem VISI pārvēršas. Vismaz pēdējos 28 gadus gan. Un kāpēc gan lai Kājmīzis lai nebūtu korumpants, vai viņš sliktāks vai labāks VAI?

Atbildēt

janis

19.09.2018. 14:59

Bnoalsosim par tīrām no komunistiem,čekistiem un korumpantiem-KPV JKP.

Atbildēt

Gunta ApineTe

19.09.2018. 08:42

»

Māra

Atbalstu Dainas teikto


Te nu man ir jāatkārto režisora Kairiša teikto ,ka Latvijas katasttofa ir balsotāji par ZZS.Taču par KPV var balsot pilnīgi apmāti ļautiņi.Kautgan šajā partijā ir visai sakarīgi un gudri cilvēki.

Atbildēt

Tas mums nav jāzina.

18.09.2018. 19:42

»

acs

Ja vien jūs zinātu, kas sponsorē pašu Otto Ozolu un Lapsu


Nr Ozols nr Lapsa uz jauno valdību nepretendē. Daudz svarīgāk , kas Kaimīža Muļķu partiju sponsorē, vai tu to zini?

Atbildēt

emīls l

18.09.2018. 16:46

Sociologi-18.sept 2018.g. Ltv 1, pl 13.30- raidījumā ""Krustpunktā"" tovarišcš N.Ušakovs personīgi nosauca, jeb sadalīja Cilvēkus -SUGĀS!. Tā kā pēc mātes genioloģijas Viņš kā semīts pēc struktūras ir ""Ādamietis"", jeb biorobots, tātad bezdvēseles un bezsirdsapzinās radījums.Vēsturiski mēs visi labi atceramies, ka un kad tādi paši bioroboti kā ļeņini-uljanovi, trocki, staļini un &- Cilvēkus sadalīja ""ŠĶIRĀS""- kā REZULTĀTĀ notika fakt.Jauno Laiku kari-1. un 2. Pasaules karš, deportācijas,okupācijas,aneksijas /1941.g.17.jūn./, koloizācijas, tautu vardarbīga sajaukšana,valstu robežu pārdale /Abrene,Krima u.c./. Šajā pārraidē Viņš atgādināja, ka Viņa tēvs,protams, bija armijas okupants par ko pats teica, ka""Labs Latvijas okupants"".Ja jau Cilvēki tiek iedalīti SUGĀS, - tad jau drīz gaidāms SUGU SADALĪJUMS jau OFICIĀLI, jo šādu ""Augsti stāvošu "" personu ofic.runa Internetā jau ir noraidīta un uztverama VISĀ PASAULĒ. Tiek PIEPRASĪTS, ka tādu 7 miljardu Cilvēces pazemotāju AR ŠO BRĪDI atlaiž no darba kā Rīgas mēru un sauc pie KRIMINĀLATBILDĪBAS un izsūta no Latvijas -""Par starptautisku Cilvēces cilvēķu rases noniecināšanu""-uz savu mātes zemi, vai valsti,kas tādu CILVĒCES ZAIMOTĀJU PIEŅEMS.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

18.09.2018. 12:31

»

acs

Ja vien jūs zinātu, kas sponsorē pašu Otto Ozolu un Lapsu


Kāpēc Jūs domājiet, ka, ja Lapsa vai Ozols kritizē un atmasko kādu, tad uzreiz jāpiesien viņiem kādi mistiskie sponsori..kalpošana kādam..utt..?
Lato var uzbraukt kādai manai partijai vai personai..bet es nekad neesmu apsūdzējis viņu, ka tas "pārdevies" vai "aizviņa stāv tas un tas..".
Lato bliež pa visiem, bez izņēmumiem..tāds ir viņa darbs. Tas, ka par latviskajām partijām vairāk tiek atmaskojoši materiāli publicēti nekā par SC, tas saprotams, jo latvieši ir visus šos gadus pārvaldījuši valsti..attiecīgi visvairāk sazagušies un visvairāk aptaisījušies..
Ir par ko rakstīt.
Krievvalodīgie arī cenšās cik var, acīmredzot, domājot, ka ņemot piemēru zagšanā un korupcijā no latviešiem, viņi tādā veidā veicinās integrēšanos ar valsts pamatnāciju.
Bet nekā..letiņi zagšanā un korupcijā pagaidām ir stipri atrāvušies. Bet SC viss vēl priekšā..tiks valdībā un tad jau iespējas būs lielākas.
ps
Bet Jūs pats, cik saprotu, esat no aptaurēto KPVlv sektas..?

Atbildēt

acs

18.09.2018. 11:48

Ja vien jūs zinātu, kas sponsorē pašu Otto Ozolu un Lapsu....

Atbildēt

jj

17.09.2018. 16:47

kaimiņš friz sāks dalīt banānus!

Atbildēt

vilks

17.09.2018. 14:46

Balsosim par tirām partijām no korumpantiem,no čekistiem,un komunistiem,šie biedri 28.g.mūs apzaga,tapēc balsosim par JKP un KPVLV,šī divas partijas Latvijā tīrību ievedis-Latvijā cietumi ir patukši Strīķei darba pietiks,Kazlovskis mafīju ir uzaudzinajis 6.g.Godmana noradījumus ir godam pildījis.

Atbildēt

MUĻĶIEM DOT IESPĒJU PĀRVEIDOT LATVIJU?

17.09.2018. 11:12

»

Daina

Arī es un man daudz zināmu cilvēku UK, balsos par KPV LV...


VAI, tu esi pie pilna prāta, Daina?

Atbildēt

Zilā lapa

16.09.2018. 23:06

»

Daina

Arī es un man daudz zināmu cilvēku UK, balsos par KPV LV...


Kaimiņš ir neārstējamā diagnoze, diemžēl. Un Jūs un "tie daudzi" arī vairs nav pieskaitāmi.

Atbildēt

Jauniņais, kā pats saka, ''DIRS PAMATOTI''.

16.09.2018. 15:16

»

Jauniņais

Otto ir mēsls zemes virsū


Jauniņais ir mēsls ne tikai zemes virsū (tāda nu reiz bija Dieva griba - cilvēku no pīšļiem veidot), bet arī zem zemes.

Atbildēt

to Vilmārs Fake.

16.09.2018. 15:09

»

Vilmārs

Neticiet Otto Ozola rakstam


Mēs toties ticam. Ja KĀDAM tas interesē.

Atbildēt

Ja cilvēks savā zemes dzīve ir ko PELNĪJIS,

16.09.2018. 15:07

»

Daina

Arī es un man daudz zināmu cilvēku UK, balsos par KPV LV...


tad Pastaro Tiesu NOTEIKTI.Īpaši jau KPL švauksti un komedianti, kuriem -izrādās - ir kādi 10-20 balsotāji, ja var ticēt tiem 4 komentāriem, kas to IT KĀ apstiprina.

Atbildēt

Vilmārs

16.09.2018. 12:46

»

Mārim

cik klases un cik dejotāju kursi


Neticiet Otto Ozola rakstam.
FAKE

Atbildēt

Daina

16.09.2018. 12:38

»

Yo

Es un man zināmie cilvēki balsos par KPV.LV...


Arī es un man daudz zināmu cilvēku UK, balsos par KPV LV.
Protams, neviens nav balts un pūkains ne no mums, ne politiķiem.Katrs esam pieļāvuši lielākas vai mazākas kļūdas,
Nebrauksim virsū un neapvainosim KPV LV komandu.Šie cilvēki ir jauni,aktīvi, izglītoti, dosim viņiem iespēju pārveidot Latviju.
Mēs sen to esam pelnījuši, gan mūsu bērni, gan mazbērni.

Atbildēt

Kas kapeikas skaita,

16.09.2018. 12:17

»

Bažīgais drāmas teātra aktieris

...


pie rubuļa tas netiek.

Atbildēt

Bailes ir liekas.

16.09.2018. 11:16

»

BAILES

NO KPV.LV


ŠVAUKSTS ir un paliek švauksts. Nebaidies, un paskaties bildē, un tu arī to redzēsi!

Atbildēt

?

16.09.2018. 09:38

»

BAILES

NO KPV.LV


Nesapratu, Kaimiņš dara visu lai pazemotu vai kas? Gobzems?

Atbildēt

Pret drazām

16.09.2018. 09:36

Diemžēl ir jāatzīst, ka šī tauta ir aprobežota un slima, pretējā gadījumā šeit nebūtu tādi deputāti, kā mūsu 100 varoņi, tādi varoņi kā Kaimiņš un Gobzems, kuri tautu var paņemt kā Āfrikā. Kādēļ mēs (LV) visu laiku, visās jomās esam pašā pakaļā? Jo šī tauta arī ir kā Kaimiņš un Gobzems, ar visām no tā izrietošajām sekām. Bet tas ir liktenis, vēl ilgs ceļš ejams, līdz te kaut kāda gaisma ausīs...

Atbildēt

BAILES

16.09.2018. 09:27

NO KPV.LV.
DARA VISU, LAI PAZEMOTU, BET VELTI!!!!!!!!

Atbildēt

Sorosītu naida izvirdumi

16.09.2018. 09:21

»

!

sorositi,neonacisti,oikisti,viltus zalie zemnieki tacu labi saprot ,ka Latvijas parlamenta velesanas KPV.lv uzvares ! tapac izmanto sorositu ,,latvijas tv,, un brivo Lapsas pietiek.com platformu agonijas afekta stavokli esosu subjektu naida izvirdumiem pret KPV.lv partiju un tas biedriem


būs nāvējoši KPL deģenerātu varzai, kas pēc 6.oktobra būs bēru stadijā un mēslainē aizslaucīti.
Gudrs Sorosu neaiztiktu (tas nav prāta darbs), jo minētais kungs šajā pasaulē nācis pēc ĪPAŠA padoma.

Atbildēt

Katram Dievs devis SAVU laiku,

16.09.2018. 09:15

»

Neizaicini, muļķi,

savu likteni. tevi mēģina brīdināt. tu pat nevari iedomāties, ar ko tev var būt darīšana. Aizver savas smirdīgās debiloida žaunas un tupi savā seskubedrē pietirst.komā! Jo, kad ar tevi tiksies tie, kuri tevi ir nopietni brīdinājuši, tu nepaspēsi ne apvemties, ne apmīzties


kad apvemties un kad apmīzties.Esi gudrs, un izmanto SAVU iespēju! Citādi var iznākt darīšana ar pašu Azazelu, bet tur nekādi joki neiznāks. Paskaties uz ēzeļa ausīm bildē un sapratīsi.

Atbildēt

Saskanā ar Ēzopu

16.09.2018. 09:11

»

Egils Līcītis, 28.augusta Latvijas Avīzē iesmej par Šlesera+Savicka projektu

Pavirši vērotāji, sašutuši konkurenti aizskaroši anonsē Kaimiņa kolektīvu un balsu piegādātājus. Tur esot kanālmalā novārtījušies, zem tilta salasīti cilvēki un vārt­rūmē sasvilpti, kas vai nu ar putniņiem galvā, vai pilnīgs kukū. Nevajag noniecināt. Partijas sekotāji ir rokstāri un basketa zvaigznes...


ĒZELIS ir reāla persona un ērzelis Egils Līcītis TĀDS ir nenoliedzami. Pārāk smirdoša un riebīga ir šī izcilā ērzeļa dvēsele, lai kāds cerētu tajā kaut vienu gaisma staru atpazīt, un pārāk riebīgs ir šis ērzeļa sejs, lai tur kāda ēna no dievišķā saprāta atplaiksnītu. Ērzeļvārdiem sakot, sev pašam un priekš citiem - pilnīgs ''kukū''.

Atbildēt

!

16.09.2018. 09:02

sorositi,neonacisti,oikisti,viltus zalie zemnieki tacu labi saprot ,ka Latvijas parlamenta velesanas KPV.lv uzvares ! tapac izmanto sorositu ,,latvijas tv,, un brivo Lapsas pietiek.com platformu agonijas afekta stavokli esosu subjektu naida izvirdumiem pret KPV.lv partiju un tas biedriem !

Atbildēt

Bažīgais drāmas teātra aktieris

16.09.2018. 06:10


13.septembrī Saeimas sēdes debatēs deputāts Artuss Kaimiņš (KPV LV) pauda bažas par to, ka, nostrādājot tikai apmēram pusotru mēnesi, Ulme saņemšot kompensāciju trīs algu apmērā.

Kā aģentūru LETA informēja parlamenta Preses dienestā, saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu parlaments deputāts, kura mandāts izbeidzas līdz ar attiecīgās Saeimas pilnvarām, saņem vienreizēju pabalstu triju mēnešalgu apmērā.

Deputātiem, kuri tiek ievēlēti nākamajā Saeimā, šāds pabalsts netiek izmaksāts.

Atbildēt

Neizaicini, muļķi,

15.09.2018. 20:41

»

MUĻĶIM vienmēr skaidrs, par ko jābalso,

un viņš savu idiotiju arī CITIEM CENŠAS UZSPIEST.GUDRS apdomājas un PATS zin par ko balsot


savu likteni. tevi mēģina brīdināt. tu pat nevari iedomāties, ar ko tev var būt darīšana. Aizver savas smirdīgās debiloida žaunas un tupi savā seskubedrē pietirst.komā! Jo, kad ar tevi tiksies tie, kuri tevi ir nopietni brīdinājuši, tu nepaspēsi ne apvemties, ne apmīzties!

Atbildēt

Egils Līcītis, 28.augusta Latvijas Avīzē iesmej par Šlesera+Savicka projektu

15.09.2018. 19:57

Pavirši vērotāji, sašutuši konkurenti aizskaroši anonsē Kaimiņa kolektīvu un balsu piegādātājus. Tur esot kanālmalā novārtījušies, zem tilta salasīti cilvēki un vārt­rūmē sasvilpti, kas vai nu ar putniņiem galvā, vai pilnīgs kukū. Nevajag noniecināt. Partijas sekotāji ir rokstāri un basketa zvaigznes, šprotu Didzis, bohēmas pārstāvji un Nacionālā teātra trupas aktieri, kas žņaudzī dūres pret pastāvošo iekārtu. Bez šaubām, skatuves mākslinieka līdzgaitniekos ka mudž no taisnības cīnītājiem un trauksmes cēlējām kaimiņienēm.
..Salīdzinājumā ar dzīvespriecīgo jaunekli Artusu, Gobzema kungs izskatās pēc nopietna cilvēka, kam ir sakari kā Pentagonā, tā “Mossad”. Nākamā Ministru prezidenta operatīvajā pārraudzībā ir fakti, kas nerunā par labu valdībai, un nedarbnieki no vecās politiskās pārvaldes nudien jo bieži iekrituši peļķēs un iesaistījušies notikumos, kas met garu ēnu. Aldis labprāt dalās ar informāciju, kā mūsu politiķi nostrādināti pēc specdienestu scenārijiem un kā izkalpojušies ietekmīgu juristu mafijas uzdevumā. Tikai ar aklumu sistie neredz “Vienotības” sasaiti ar jakudzām, NA padevību ndrangetai, ZZS kontaktus ar korsikāņiem. Tiesa gan, par “KPV LV” līderiem pašiem ir interese vietējām instancēm un orgāniem, taču diez vai dibināta uz ļoti drošiem faktiem, par kuriem ir dokumenti..
Politiķa arods sakrīt ar advokāta misiju – palīdzēt klientam aizstāvēties pret pāridarītājiem, un kā premjers Gobzems sabiedriskā kārtā uzņemsies arī ģenerālprokurora – apsūdzētāja pienākumus.
Skauģi štuko, ka “KPV LV” ir Šlesera finansēta un iestudēta ludziņa, plus Savicka, kurš ir bagāts kā gazproms, balstīts projekts, kas bloķēsies uz vienas ass ar pusnoziedzīgo “Saskaņu”. Grūti teikt par baltu lapu, nacionālais Zīle atzina, ka Kaimiņa kompānija latviešu tautai vēl neko ļaunu nav darījusi. Partija pārtiek no individuāliem žēlsirdīgo samariešu, Šveices Sarkanā Krusta u. c. svētu personu ziedojumiem. Tiklab var apgalvot, ka “KPV LV”, nozvērējušies uz krusta karu pret korupciju, saņem palīdzību no amerikāņu vēstniecības! Kampaņas finansiālās atskaitēs norādīti vien nelieli rēķini par pārtikas piegādēm, alkohola baterijām, ofisa saimniecības izdevumiem.

Varbūt jaunie politiķi mazdrusku iztālēm atgādina slaveno firmu “Auseklītis”, kura jautāja – jums ir problēmas? Un lielījās – atrisināsim vienā rāvienā! Vēlētāji, pētiet, vai identitāte ir viltota!

Tautas gudrība ir neizmērojama. Saskaņā ar Ēzopu, Kūmās dzīvojis ēzelis, kurš tērpies lauvas ādā un baidījis ļaudis. Tak špicbuks pazīts dēļ garām ausīm, nopērts un padzīts.

Atbildēt

H.Barkovskim

15.09.2018. 19:20

Ņemot vērā Jūsu ilgstoši nepārtraukti agresīvos tekstus un tajā pat laikā nekonsekventos spriedumumus un leksiku par Latvijas iekšpolitiku un ārpolitiku, un to, ka tik brīvi esat varējis par to visu izteikties LV medijos, nav ne mazāko šaubu, ka esat pietuvināts varas aprindām un veicat konkrētu uzdevumu. Par Poikānu, nedomāju, ka viņš Jums draugs, jo patiesībā neesat viņa kurpju šņoru cienīgs.

Atbildēt

kiamana faniem

15.09.2018. 19:01

»

Probācijas Dienests

Pilnīgi pareizi, tikai ar precizējumiem...


patiess stāsts. Kur nu vēl patiesāk. Kādiem dauņiem jābūt lai kritizētu OO stāstu.

Atbildēt

To ro

15.09.2018. 18:38

»

Ro

Poikānam un Otto Ozolam ir kaut kas sagājis grīstē


viņiem viss labi, bet kaimņlopzemfaniem gan laikam ne.

Atbildēt

aliments

15.09.2018. 17:58

»

Saule nav mūžīga, kā NEKAS nav mūžīgs.

Tā kā, muļķis tas, kas uz cilvēkiem paļaujas, un kaut ko no tiem GAIDA. Ir jācer uz Dievu, lai savu dzīvi krietnumā un pieticībā vadītu, tad kaut kas var IZNĀKT.Ir jādomā, KAPĒC cilvēks nācis šajā pasaulē, un KO viņš seit meklē. Lūk, Jēzus Kristus, kā nabags savas zemes dienas vadīja, lai gan šī pasaule...


Ebrejs ļoti, ļoti lūdza dievu, lai viņš vinnētu loterijā. Vienu reizi Dievs neizturēja un ieteica, lai iesākumā ebrejs nopērk biļeti, pārējo viņš izdarīs. Te arī tas pats, nu ir jāizdara sava izvēle, sešpadsmit saraksti vai tukša aploksne.

Atbildēt

Māris

15.09.2018. 17:46

Skaidrs ir tas, ka 6. oktobrī KPV iegūs visvairāk balsu. Šādi melu raksti to neietekmēs!!! Ozols ir netīrs, pērkams lops. Nelietis.

Atbildēt

Saule nav mūžīga, kā NEKAS nav mūžīgs.

15.09.2018. 17:15

»

aliments

Muļķim visi pārējie muļķi, tā varētu būt. Pasaki par ko ir vērts balsot un redzēsi citu reakciju par savu izvēli. Uz priekšu, atklāj partiju, kura ievedīs saulītē


Tā kā, muļķis tas, kas uz cilvēkiem paļaujas, un kaut ko no tiem GAIDA. Ir jācer uz Dievu, lai savu dzīvi krietnumā un pieticībā vadītu, tad kaut kas var IZNĀKT.Ir jādomā, KAPĒC cilvēks nācis šajā pasaulē, un KO viņš seit meklē. Lūk, Jēzus Kristus, kā nabags savas zemes dienas vadīja, lai gan šī pasaule VIŅA DĒĻ reiz tapa radīta, tā kā, ir PAR KO padomāt, bet ne visi domāt SPĒJ. Katrā ziņā, gaidīt kaut kādus zilus brīnumus no neliešiem un plēsoņam tikai nelgas var, jo Kaimiņš, Liepiņa, Šmits, Gobzemis, Zaķutīstavs etc. ir neliešu nelieši, kam viņu melnās un degradētāsa dvēseles ir tik koši sejas pantos ierakstītas, ka tikai AKLAIS tās nespēj ieraudzīt un atpazīt.

Atbildēt

aliments

15.09.2018. 16:43

»

MUĻĶIM vienmēr skaidrs, par ko jābalso,

un viņš savu idiotiju arī CITIEM CENŠAS UZSPIEST.GUDRS apdomājas un PATS zin par ko balsot


Muļķim visi pārējie muļķi, tā varētu būt. Pasaki par ko ir vērts balsot un redzēsi citu reakciju par savu izvēli. Uz priekšu, atklāj partiju, kura ievedīs saulītē.

Atbildēt

Ozols padomam.

15.09.2018. 16:42

»

padoms ozolam

ozol,paguli atkal parka uz zemes,tad tev atties


Tu arī paguli! Tomēr garantijas, ka arī tev atties, dot nevaru. Pārāk smaga vaina, pārāk sūdu pilnas smadzenes;- tur vairs tālu nav no sprāgšanas.

Atbildēt

Daina

15.09.2018. 15:02

Esmu vīlusies Visu Latvijai partijā, tāpēc šajās vēlēšanās mana balss aizies Bordāna partijai.
Par šīm kotletēm nekad!!

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: