Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Labi iekārtojusies

21.10.2018. 08:22

Barča savu meitu ielikusi psihenē un neko nemaksā iestādei kā saeimas birokrāts. Pat pie meitas neatnāk apciemot. Naudas kāre augstāk par meitu duru.

Atbildēt

no Jūrmalas

19.10.2018. 11:04

Barča vismaz saeimā strādāja un sapratu lietas, par ko runāja.
Taču Klaužs, piedodiet, tur bija liekēdis, kas neko nejēdza no likumdošanas procesa un neko nedarīja, tikai retumis apmeklēja sēdes. Pats to publiski atzinis.

Atbildēt

ILVIS

18.10.2018. 11:41

Citadeles lietas anatomija: Pārbaude par slaveno Gruzijas braucienu bijusi formāla
Jūs sakāt, ka neko par AS Citadele banka pārdošanu nerunājāt, ne par kādu korupciju neko nezināt un jūsu kompānija braucienam uz Gruziju savācās pilnīgi nejauši? Tad jau viss kārtībā! Tieši tik pamatīga ir bijusi Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) veiktā pārbaude par šo braucienu, kam sabiedrības acīs ir bijusi īpaša loma notikumos ap Citadeles akciju sadales procesu. Diena turpina 11. oktobrī sākto rakstu sēriju Citadeles lietas anatomija, soli pa solim atklājot visaugstākajā līmenī kārtoto iespējamo afēru, kurā Latvijas valsts zaudēja vismaz 20–40 miljonus eiro. Iepriekšējā rakstā, ar kuru var iepazīties portālā Diena.lv, vēstījām par Ņujorkas un Latvijas tiesu materiāliem, kas izgaismo rūpīgi slēptās vienošanās beigas, un to, kā pašmāju uzņēmēji tikuši izmantoti un faktiski "uzmesti".

LATO LAPSA
pietiek.com, speciāli Dienai
Šodien, 5:54
ZIŅAS
18 KOMENTĀRI

Ieteikt rakstu
TĒMAS
Citadeles lietas anatomija
SAISTĪTIE RAKSTI
Cīņa par Citadeli: Amerikāņu un latviešu partnerības gals(47)
16. oktobris, 5:52
Uzņēmēji bijuši cieši klāt Citadeles atdāvināšanā(39)
11. oktobris, 6:01

Ceļojums Citadeles ēnā

2015. gada vasarā, vēršoties tiesā pret saviem jau izbijušajiem partneriem – bankas Citadele akciju paketes ieguvēju konsorcija vadītājiem Ripplewood Advisors LLC –, pašmāju SIA Callidus Capital pieteikumā tiesai skaidri norādīja uz savu "nozīmīgo ieguldījumu" izvirzītā mērķa sekmīgā sasniegšanā. Vietējiem uzņēmējiem Valdim Siksnim un Druvim Mūrmanim oficiāli piederošā uzņēmuma pieteikumā tiesai gan tikai īsos vārdos, bet pietiekami izteiksmīgi bija aprakstīts, kā tas devis ieguldījumu gan partnerības darbībā, gan veiksmīgā bankas akciju iegādes transakcijas pabeigšanā. Callidus esot gan iesaistījies pārrunās ar "institūciju, kas pārstāvēja Latvijas valsti šajā projektā", gan līdzdarbojies biznesa plānu sagatavošanā.

Callidus valdes priekšsēdētājs Valdis Siksnis par šiem notikumiem un to, kā tieši šis ieguldījums izpaudies, pašlaik ir vēl nerunīgāks nekā pirms četriem gadiem. Savukārt publiski šis ieguldījums viennozīmīgi ir ticis saistīts ar plašu ievērību guvušo augstu amatpersonu un uzņēmēju kopējo atpūtas braucienu uz Gruziju. Tas notika izšķirošā brīdī – 2014. gada augustā. Lai gan brauciena dalībnieki vēlāk taisnojās, ka galvenos lēmumus par Citadeles akciju paketes pārdošanu valdība tobrīd jau bija pieņēmusi, tā tomēr bija tikai daļēja patiesība. Valdība bija izvēlējusies vienīgo tai tīkamo pretendentu, ar ko turpināt sarunas, taču smagākais un valstij nozīmīgākais jautājums – pārrunas par bankas 75% akciju cenu – vēl bija gaidāmas.

Pusotru mēnesi pēc brauciena klajā nāca Dienas publikācija Kopīgs ceļojums savējo lokā, kurā tika nosaukti šie "savējie" – reizē ar "nozīmīgo ieguldījumu" devušo Siksni arī toreizējais aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis, kurš kā Ministru kabineta loceklis tieši piedalījās lēmumu pieņemšanā par Citadeli, lietu kārtotāja slavu iemantojušais Vienotības Saeimas frakcijas vadītājs Dzintars Zaķis, valdības sēdēs joprojām klātesošais šīs pašas partijas pārstāvis, ekspremjers Valdis Dombrovskis, kā arī daži uzņēmēji un arī vairāku atpūtnieku dzīvesbiedres.


Rezultāts plānā mapītē

Kamēr deputāts Zaķis pavēstīja, ka par šo privāto braucienu viņam vispār neesot pienākuma kādam atskaitīties, citi dalībnieki vienā balsī apgalvoja vienu un to pašu – izdevumus seguši paši un braucienā vienkārši atpūtušies, bet par Citadeli nekādu runu neesot bijis.

Jaroslava Streļčenoka tolaik vadītais KNAB sākotnēji par publikāciju neieinteresējās un tikai pēc Saeimas opozīcijas deputāta Andreja Elksniņa (Saskaņa) iesnieguma saņemšanas sāka resorisko pārbaudi, lai pusgadu vēlāk paziņotu – "netika gūts apstiprinājums iesniegumā minētajām ziņām par iespējamām pretlikumīgām, tajā skaitā koruptīvām darbībām saistībā ar AS Citadele banka pārdošanu".

No KNAB slēdziena izrietēja, ka birojs detalizētā pārbaudē ir "izvērtējis iesniegumu un visus materiālus kopumā un to savstarpējā sakarībā", pēc visām pusgada laikā veiktajām darbībām secinot, ka nav konstatētas nekādas noziedzīga nodarījuma pazīmes, pat ne norādes uz ierobežojumu pārkāpumiem, kas noteikti likumā par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā. Ņemot vērā to, ka, izmantojot resoriskās pārbaudes iespējas, netika konstatētas noziedzīgā nodarījuma pazīmes, kā arī to, ka nav pamata uzskatīt, ka būtu iespējams iegūt papildu ziņas, izmantojot kriminālprocesuālos līdzekļus un metodes, nav iemesla un pamata sākt kriminālprocesu," KNAB pavēstīja lēmumā, kuru Elksniņam vairs nebija tiesību pārsūdzēt prokuratūrā.

Tagad, četrus gadus vēlāk, Dienai ir radusies iespēja beidzot atklāt, kā ir noritējusi šī KNAB pārbaude, kādi bijuši tajā izvērtētie materiāli un kāds bijis pamatojums lēmumam, ka arī ar kriminālprocesuāliem līdzekļiem neko vairāk atklāt neizdosies.

Vispirms jau izrādās, ka pārbaudes lieta, kas KNAB izmeklētājiem it kā prasījusi pusgada darbu, ietilpst vienā vienīgā paplānā mapītē. Savukārt vēl lielāku izbrīnu rada šīs mapītes saturs, proti, KNAB pusgadu ir prasījusi paskaidrojumu pieņemšana tikai no daļas brauciena dalībnieku un dažu oficiālu izziņu saņemšana.

Ne pārāk rūpīgi anonimizētie dokumenti rada iespaidu, ka KNAB pat speciāli atpūtniekus ir izsaucis ar pietiekami lieliem vairāku nedēļu intervāliem, lai dotu tiem laiku savstarpēji pārrunāt uzdotos jautājumus un saskaņot sniedzamās atbildes.

Rezultātā protokolētās atbildes brīžam ir bijušas pat komiski līdzīgas. "Brauciena laikā uz un pa Gruziju manā klātbūtnē jautājumi par bankas Citadele pārdošanu netika aizskarti," 2014. gada 21. oktobrī KNAB izmeklētājam skaidrojis Zaķis. "Brauciena laikā manā klātbūtnē nekādi jautājumi saistībā ar bankas Citadele pārdošanu netika apspriesti," mēnesi vēlāk, 24. novembrī, apliecinājis Vējonis.

Faktiski vienīgais, ko KNAB patiešām mēģinājis noskaidrot, ir, kā tad īsti tikušas pasūtītas un apmaksātas aviobiļetes uz Gruziju visiem brauciena dalībniekiem. Saņemot izziņu no ceļojumu aģentūras Vanilla Travel, ka par biļetēm maksājuši paši atpūtnieki vai viņu ģimenes locekļi, arī šajā virzienā nekas vairāk nav darīts. Nav notikusi arī nekāda saziņa ar kolēģiem Gruzijā.

Tā nu izrādās, ka visa pusgadu ilgusī pārbaude un "kopumā un savstarpējā sakarībā" it kā izvērtētie materiāli nav bijis nekas vairāk par izziņu pieprasīšanu un formālu parunāšanos ar Zaķi, Vējoni, Siksni un diviem Privatizācijas aģentūras vadītājiem – Ansi Spridzānu un Vladmiru Loginovu. KNAB nav pat mēģinājis vākt papildu informāciju, pieprasīt ziņas par šo personu lomu lēmumu pieņemšanā Citadeles jautājumā, meklēt kopsakarības u. tml.


Ko gribat, to stāstiet!

No sniegtajiem paskaidrojumiem visizvairīgākos ir sniedzis Callidus Capital vadītājs un līdzīpašnieks Siksnis, kurš konkrētajā situācijā varētu būt bijis visieinteresētākais Ripplewood interešu lobēšanā. Diena jau aprakstīja, ka brauciena laikā Callidus vēl nebija "uzmests" un sevi uzskatīja par uzticamu Ripplewood partneri un kompanjonu. Īpaši zīmīga ir bijusi KNAB izmeklētāja neieinteresētā attieksme, šos skaidrojumus uzklausot. Izmeklētājs nav ne ar vārdu iebildis pat tad, kad Siksnis viņam norādījis, ka vispār "nevēlētos sīkāk komentēt brauciena detaļas, jo tas bija privāts brauciens".

Amerikāņu "partneris" savukārt izteicis pieņēmumu, ka "politiķi 2014. gada augusta sākumā nezināja par manu iesaisti Citadeles pārdošanas darījumā", turklāt bijis izvairīgs arī pašā galvenajā jautājumā – ar brauciena dalībniekiem, "cik atceros, bankas Citadele pārdošanas darījumu neesmu apspriedis".

Tāpat KNAB izmeklētājs bez papildjautājumiem uzklausījis Vējoņa stāstīto un patiesībai ne gluži atbilstošo, ka "visi būtiskākie lēmumi par konkrētā pretendenta izvēli bankas Citadele pirkšanai tika pieņemti pirms Gruzijas brauciena 2014. gada jūnijā un jūlijā", kā arī toreizējā ministra apgalvojumu – viņam nemaz neesot zināms, ka Siksnis būtu Ripplewood pārstāvis.

Interesanti, ka KNAB nav uzskatījis par vajadzīgu pat formāli pieprasīt vairāku citu Gruzijas brauciena dalībnieku paskaidrojumus, toties uzklausījis divas ar braucienu nekādi nesaistītas amatpersonas – Ansi Spridzānu, kurš 2014. gada rudenī pameta Privatizācijas aģentūras ģenerāldirektora posteni īsi pirms izšķirošo Citadeles pārdošanas dokumentu parakstīšanas, un Vladimiru Loginovu, kurš šo amatu ieņēma pēc Spridzāna un kuram šādu iebildumu nebija.

Neko par Gruzijas braucienu ne Spridzāns, ne Loginovs nav stāstījuši. No protokola izriet, ka nekas par to viņiem arī vispār nav jautāts. Taču tā vietā Loginovs aprakstījis savas pazīšanās vēsturi ar Sikšņa biznesa partneri Druvi Mūrmani, norādot, ka "esmu cieši pazīstams kopš 2009. gada, kad viņš AS Parex Banka vadīja Korporatīvo klientu apkalpošanas direkciju (t. i., viņš bija mans tiešais priekšnieks)".

Tomēr KNAB izmeklētāja interesi nav piesaistījusi ne šī informācija, ne arī Loginova stāstītais par to, kā sākusies un 2014. gada sākumā izpaudusies Sikšņa interese par Citadele bankas akciju paketes iegādes iespējām. Arī ar Siksni jaunais Privatizācijas aģentūras ģenerāldirektors esot pazīstams "kopš aptuveni 2008. gada, vēl pirms valsts pārņēma AS Parex banka".

Kā gan skaidrojama galvenās korupcijas apkarošanas iestādes neieinteresētība par šo darījumu, kura rezultātā, kā atzīts Valsts kontroles atzinumā, "bankas faktiskā pārdošanas cena, visticamāk, bija par 25 līdz 75 miljoniem eiro mazāka nekā tās iespējamā tirgus vērtība"? Kāpēc Vējonis KNAB izmeklētājam tik nepārprotami apgalvoja, ka visi būtiskākie lēmumi bijuši pieņemti vēl pirms Gruzijas brauciena? Par to – nākamajā Dienas publikācijā.

Ieteikt
15
12
TOP KOMENTĀRI
Šodien, 6:37
Vienotība un Vējonis Gruzijā
V
vienojās apzagt Latvijas valsti
23
3
Šodien, 8:18
kolhoza galvenais grāmatvedis
K
Nevajag pārspīlēt. Tas bija tikai kārtējais darījums, kura dalībnieki nopelnīja līmenī 2 miljoni, bet Latvija zaudēja ap 40. Nu protams, viņiem ir iemesls uzskatīt ka intereses ir ievērotas.
13
2
Šodien, 9:15
Bruno
B
Tagad Kaimiņs un Bordāns, kopā ar Annu Pavlovu var pieprasīt sodīt tos kas lietas izmeklēja formāli, un pieprasīt jaunu izmeklēšanu....Redzēsim, cik šie patiess ir cīnitāji pret korupciju, un cik tukšu muldētāji...
13
2
SEKO MUMS
Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

ZIŅAS E-PASTĀ
Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

E-pasta adrese

Atbildēt

slātaviec

17.10.2018. 21:15

Vēl viens apstiprinājums - A.Brigmaņa zemsavieši izkurtējuši un izkūkojušies.

Atbildēt

Reņģēdājs

17.10.2018. 19:03

Nu kas, Cimdaram žēl, kaut vienu, bet lielu krustu politiskajā kapsētā?

Atbildēt

bomba

17.10.2018. 18:02

»

No Augusta Brigmaņa stāsta

Ja nekļūdos atstāstā 1:1 - tēvs bijis aizsargs, represēts, bet es Bigmanis iecelts par Saldus rajona 1.sekretāru. Tautas nodevēja, pretinieka dēls un 1. sekretārs...


Pilsētu vadītājus iecēla kompartija pēc savstarpējām apspriedēm. Lika tikai uzticamus cilvekus, ko kompartija ar čekas palīdzību bija pārbaudījusi. Tas ir skaidrs, ka viņi pēc iecelšanas sadarbojās ar čeku, drīzāk jau tas bija viņu nerakstītais darba pienākums. Turklāt Lembergs pats nāca no kompartijas, no čekas darba devēja. Tā ka diezgan loģiski, ka viņu kaut kādas kartiņas meklēt starp savervētajiem stučeriem no malas ir diezgan bezjēdzīgi.

Atbildēt

Pensis 2018.

17.10.2018. 14:24

»

bargais

Barčai pensiju noņemt un ar to vietu , kur beidzās mugura uzsēdināt uz asa mieta


Kāpēc tik bargi. 16.gadus viņa kā Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas vadītāja ir pildījusi pēc labākās sirdsapziņas savu politisko tēvu uzstādījumu: turēt lielā nabadzībā Latvijas pensionārus, invalīdus,ģimenes ar bērniem (ģimenes pabalsts par pirmo bērnu joprojām ir palicis Saeimas 2005.gadā noteiktajā līmenī 11,33 eiro -8 lati). Pa šiem gadiem ir sagrauta veselības sistēma un Latvija joprojām ir valsts ar vistrūcīgākiem pensionāriem un vislielākajām pacientu iemaksām pret saviem ienākumiem valsti visā ES.Vai tad tas neatbilst politiskajam sauklim: Gods kalpot Latvijai, kuru Barča no visas sirds vēlās turpināt.

Atbildēt

ha-ha

17.10.2018. 12:45

»

Brigmanis ir īzts maita

arī tajā raidījumā tas bija labi redzams. Augstprātīgs boss - sūdi jūs esat viņa acīs! Viņš jūtas pretīgi sarunā ar jums, nožēlojami pretīgi, sīkās gnīdas


Uz aizsargu durkļiem turējās ulmaņa nozagtās varas režīms un aizsargi stāvēja goda sardzē apsargajot ienākošās okupantu rindas no,ulmaņa vārdiem izsakoties,draudzīgās valsts.Par kolaboracionismu,valsts nodevību daudziem tautiešiem ir visai īpatnēji ieskati,par ko liecina šo noziedznieku masveida klātbūtne varas koridoros,masu medijos un viņu loma šo mediju pārvaldībā un ietekmē.

Atbildēt

Kriksis

17.10.2018. 10:16

Vai mīnusu vilkšana ir vispārpieņemta prakse eiropas valstīs?
Mēs taču ejam balsot (atdot balsi)nevis nebalsot.
Mīnusus var vilkt referendumā.
Es labāk izvēlos pievilkt plusu kandidātam par viņa nozīmīgajiem darbiem valsts labā uz izvēlētā biļetena,nekā tērēt laiku velkot mīnusu nevēlamās partijas kandidātu sarakstā.
Interesanti aptaujāt cilvēkus kam viņi atdod prioritāti vēlēšanās +vai-vilkšanai.
Ar - vilkšanu nodarbojas oponentu uzpirktie nabaga šņabdeguni.

Atbildēt

!

17.10.2018. 07:41

Ludzu atzisties ,kurs ir balsojis par veco resno parbaroto zagli barcu ?

Atbildēt

bargais

17.10.2018. 06:54

Barčai pensiju noņemt un ar to vietu , kur beidzās mugura uzsēdināt uz asa mieta!

Atbildēt

piedzēries atkal?

17.10.2018. 00:29

»

Murgi ir tava kompetence

jo rezultātus apkopo Cimdars nakts melnumā. Savukārt visādi skds ir tikai sabiedriskās sagatavošanas instruments. Vēlēšanu dienā visu vakaru LTV apsprieda SKDS, kura ne par ko neatbild, provizoriskos Drošuma policijas uzrādītos datus


tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām, idiiota atkritums kam virca skalojas smadzeņu vietā un kas visiem spēkiem izmisīgi slēpj savu cionistu-židmasonu zombija un recidīva stukača identitāti. Un pēc tam pamēģini izgulēt dzērumu. Ja tas tomēr neizdodas, tad ar šitādu galvas vainu tev būs jāmeklē palīdzība pie dakteriem, taviem iecirkņa veterināriem.

Atbildēt

Diemžēl,

17.10.2018. 00:28

»

Kam vajag?

Tiem, kas "noderīgus idiotus" bīda Saeimā. Kāpēc Saeimā un Tieslietu ministrijā? Saeima ir likumdevējs, Tieslietu ministrija ar to cieši saistīta, gan izstrādi, gan uzraudzību. Arī judikatūru, ko liedz pretēji ikviena tiesībām, kuras noteiktas Satversmē. Judikatūra piejama publiski tikai selektīvi.Diskriminējoši...


akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, kas vēl jo degradējošāk izpaužas savietojamībā ar tā dēvēto napoleonisma sindromu, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība jeb pastāvīga hroniski agresīvā plānprātība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā deģeneratīvā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

No biedra Cimdara ziņām

17.10.2018. 00:28

»

Juris Baismīgais

Apžēliņ, ilgdzīvotājam Balsu Pieskaitītājam tāds pagalam neveselīgs noģīmis. Man, kā medicīnas autodidaktam un fiziomordistam, tā vien šķiet, ka kaite ir biedējoši bīstama un ielaista, dvēsele turas vien kurpjušnores galā, krīzi eskaltē pārsteidzoši bezatbildīgā (šoreiz!) krustiņu/strīpiņu saskaitīšana...


No Cimdara skaidrojuma apr atzīmes izdarīšanu plusojot vai svītrojot vēlēšanu biletenā, būtu bijis jāmāca katrs vēlētājs, lai "nakts tumsā"C imdars nekļūdītos skaitot tautas balsis - atzīt darījumu izdarīsanau vēlēšanu biletenā par derīgu vai noraidīt kā nederīgu.
Katram vēlētājam būtu bijis jāizsniedz rokasgrāmata, cik precīzaām atzīmēm jābūt, ka nedrīkst pārvilkt svītru pāri romba malai, ka jānozvītro vārdā un uzvārds, neatstājot nenosvītrotu nevienu burtu - proti, būtu jāmāca visi vēlātāji kā pirmklasnieki glītrakstīšanā, ko vairs skola arī nemāca, Ko darīt, biedri CIMDAR?

Atbildēt

Diemžēl,

17.10.2018. 00:27

»

No cionistu Gudro stratēģijas un taktikas

Esmu pārliecināts, ka CVK vēlēšanu rezultātus vilto. Cionisti upurēja gan Klaužu, Brigmani, Barču, Rasnaču, Parādnieku un citus...


atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, onanīmais "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem.

Atbildēt

Brigmanis ir īzts maita

16.10.2018. 22:52

»

No Augusta Brigmaņa stāsta

Ja nekļūdos atstāstā 1:1 - tēvs bijis aizsargs, represēts, bet es Bigmanis iecelts par Saldus rajona 1.sekretāru. Tautas nodevēja, pretinieka dēls un 1. sekretārs...


arī tajā raidījumā tas bija labi redzams. Augstprātīgs boss - sūdi jūs esat viņa acīs! Viņš jūtas pretīgi sarunā ar jums, nožēlojami pretīgi, sīkās gnīdas!

Atbildēt

Cicerons

16.10.2018. 21:28

»

siska

Es tos plusiņus nesaprotu, kāpēc mainījās plusiņu skaits, bet ne mīnusiņu


Nav svarīgi, kā nobalso, bet svarīgi, kā balsis saskaita.

Vai maz piemēru no ZZS ievēlēto sastāva? Brigmanis kā negatīvs tēls, tiek izstumts, bet ievēlēti visi ministri un spice? Neliekas apšaubāmi, kā saskaitīja balsis?

Atbildēt

No Augusta Brigmaņa stāsta

16.10.2018. 21:24

»

siska

Nea, skaita paralēli gan tos, gan tos


Ja nekļūdos atstāstā 1:1 - tēvs bijis aizsargs, represēts, bet es Bigmanis iecelts par Saldus rajona 1.sekretāru. Tautas nodevēja, pretinieka dēls un 1. sekretārs? ??? ??? ??? ????

Tātad, bijušais stukačs, aktīvsi izpelnījies uzticību, daudz ir "pastrādājis" savā stukača amatā un kļuvis par kompartijas uzticamu dēļu, "labojis"tēva "kļūdas"?!

Bet zini, ka visas amatpersonas, kuras kāpj pa karjeru - no stuka\ču kārtas tiek izslēgtas un obligāti viņu kartiņa vietējā Latvijas "čekas maisaā" jau nav no laika, kad viņu virzīja uz paaugstinājumu, nav un nebūs, bet ir Piemaskavas arhīvā. "Čekas maisus" - brigmaņi un/vai lembergi maisos nebūs.

Un tik nevainojams bija šis kugs 1:1 studijā, miera mika! Nu, Pietiek.com izlikties.

Atbildēt

siska

16.10.2018. 21:14

»

1,2,3

katrs mīnusiņš samazina plusiņu skaitu, tā es saprotu


Nea, skaita paralēli gan tos, gan tos

Atbildēt

1,2,3

16.10.2018. 20:16

»

siska

Es tos plusiņus nesaprotu, kāpēc mainījās plusiņu skaits, bet ne mīnusiņu


katrs mīnusiņš samazina plusiņu skaitu, tā es saprotu

Atbildēt

siska

16.10.2018. 20:03

Es tos plusiņus nesaprotu, kāpēc mainījās plusiņu skaits, bet ne mīnusiņu?

Atbildēt

Cimdars atsaka

16.10.2018. 19:45

»

Juris Baismīgais

Apžēliņ, ilgdzīvotājam Balsu Pieskaitītājam tāds pagalam neveselīgs noģīmis. Man, kā medicīnas autodidaktam un fiziomordistam, tā vien šķiet, ka kaite ir biedējoši bīstama un ielaista, dvēsele turas vien kurpjušnores galā, krīzi eskaltē pārsteidzoši bezatbildīgā (šoreiz!) krustiņu/strīpiņu saskaitīšana...


pārbaudīt Barčas un Kļauža plusus un mīnusus. Cimdaram jauna aizbildināšanās, nakts tumsā labojot vēlēšanu iecirkņu rezultātus. Paši saprotiet - salabo tā, kā vajadzīgs - pēc Drošuma policijas pasūtījuma. Jo tieši Drošuma policija drīkst veidot politiskas kustības par valsts naudu it kā sabiedrības drošuma interesēs. Kur te jūs redzat demokrātiju, ka Cimdars balsis skaita un kļūdas labo saskaņā ar viņa pielidi valsts noslēpumiem?

Atbildēt

Reņģēdājs

16.10.2018. 19:41

Ar zobiem un nagiem - par vietu pie siles!

Atbildēt

Juris Baismīgais

16.10.2018. 19:26

Apžēliņ, ilgdzīvotājam Balsu Pieskaitītājam tāds pagalam neveselīgs noģīmis. Man, kā medicīnas autodidaktam un fiziomordistam, tā vien šķiet, ka kaite ir biedējoši bīstama un ielaista, dvēsele turas vien kurpjušnores galā, krīzi eskaltē pārsteidzoši bezatbildīgā (šoreiz!) krustiņu/strīpiņu saskaitīšana visādi cienījamu vecbiedru balsojuma lapiņās. Drapes jātur uz piegultas tumbočkas, ja nu ...

Atbildēt

fui!

16.10.2018. 19:15

Nu kā tā var?Neielaist Klaužu Saeimā.Ko ta Saeima iesāks bez Klauža?

Atbildēt

bomba

16.10.2018. 18:16

Vucāns un Daudze dzīvo pilsētā pie jūras, aptuveni 300m viens no otra. Tā ka ja Barčai ir pretenzijas par krāpšanu, lai vēršas pie saviem komunistu vecbiedriem ...

Atbildēt

ironiskais

16.10.2018. 18:03

Ak, "nabadziņi". Kā tagad klaužs bmw x6 uzturēs?

Atbildēt

Visi vēlēšanu rezultāti

16.10.2018. 17:21

»

NUNU

Šogad bija problēma piesaistīt cilvēkus vēlēšanu komisijas darbam. Katram bija iespēja pieteikties un pārliecināties, ka nekāda krāpšanās nav iespējama. Arī Barča beidzot par to pārliecinājās


ir fasifikācija. Kamēr netiks atklātas divas Cimdara priekšgājēju slepkavības, es neticu ne SKDS, ne CVK un vismazāk Cimdaram, kuram ir pielaide valsts noslēpumam un balsis tiek skaitītas un Saeimas deputāti izvēlēti saskaņā ar valsts noslēpumus. Vienus noderīgus idiotus aizvieto ar citiem.

Atbildēt

Murgi ir tava kompetence

16.10.2018. 17:18

»

NUNU

Šogad bija problēma piesaistīt cilvēkus vēlēšanu komisijas darbam. Katram bija iespēja pieteikties un pārliecināties, ka nekāda krāpšanās nav iespējama. Arī Barča beidzot par to pārliecinājās


jo rezultātus apkopo Cimdars nakts melnumā. Savukārt visādi skds ir tikai sabiedriskās sagatavošanas instruments. Vēlēšanu dienā visu vakaru LTV apsprieda SKDS, kura ne par ko neatbild, provizoriskos Drošuma policijas uzrādītos datus.

Atbildēt

NUNU

16.10.2018. 17:06

Šogad bija problēma piesaistīt cilvēkus vēlēšanu komisijas darbam. Katram bija iespēja pieteikties un pārliecināties, ka nekāda krāpšanās nav iespējama. Arī Barča beidzot par to pārliecinājās.

Atbildēt

Saeimas un izpildvaras attiecības

16.10.2018. 17:03

»

Čupakabra

Cimdars paklausīgi 25 gadus !!!! skaita tā, kā vajag


" No sākuma atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par iņiem galvo. (Kritēriji, pec kuriem izvēlas noderīgos idiotus).Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās (ASV Harvarda, Čikāga) būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi".

Atbildēt

Kam vajag?

16.10.2018. 16:53

»

Čupakabra

Cimdars paklausīgi 25 gadus !!!! skaita tā, kā vajag


Tiem, kas "noderīgus idiotus" bīda Saeimā. Kāpēc Saeimā un Tieslietu ministrijā? Saeima ir likumdevējs, Tieslietu ministrija ar to cieši saistīta, gan izstrādi, gan uzraudzību. Arī judikatūru, ko liedz pretēji ikviena tiesībām, kuras noteiktas Satversmē. Judikatūra piejama publiski tikai selektīvi.Diskriminējoši.

Kam gan vajadzīga tik bieža likumu un nodokļu grozīšana? Tiem, kas valsti un tautu pakļauj ar parādiem, organizējot un veicot diversijas pret Latvijas tautsaimniecību - parex, metalurgs, oik, citadele un būs vēl.

Kas tad izvēlas šos idiotus, kuri balso Saeimā, neiedziļinoties? Drošuma policija, SAB, kas cieši saauguši ar cionistu un masonu brīvmūrniecību ASV B' nai B' rith, kurai pieder arī Soross. Soross ir tikai aisberga redzamā daļa. Tā kā Latvijas "attīstības" plāns sarakstīts cionistu un masonu augstskolās Harvardā un Čikāgā, lai noderīgie idioti saprastu, ko no viņiem sagaida, viņus tur sūta smadzeņu skalošanai - V. Zatleru, Vj. Dombrovski, D. Pavļutu, I. Viņķeli un vēl, ko mēs nezinām.

6. Saeimas deputātiem izdalīja cionistu Gudro stratēģija un taktika rokasgrāmatu, pēs kuras vadās Saeimas prezidijs, valdības, mērķtiecīgi realizējot vienu diversiju pēc citas.

Atbildēt

Čupakabra

16.10.2018. 14:36

Cimdars paklausīgi 25 gadus !!!! skaita tā, kā vajag.
----------------------------------------
Lūdzu precizēt - kas ir tie mistiskie tie/tas, KAM vajag?
Bet par "mantrausīgo Cimdaru"gan sasmējos. Paldies Gunčam.

Atbildēt

No cionistu Gudro stratēģijas un taktikas

16.10.2018. 14:33

Esmu pārliecināts, ka CVK vēlēšanu rezultātus vilto. Cionisti upurēja gan Klaužu, Brigmani, Barču, Rasnaču, Parādnieku un citus.

"Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis var tik tikai tad sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes. Upurus no lētticīgo vidus mēs nekad neesam skaitījuši, bijis mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu vidus ir tūkstoš lētticīgo vērts".

Atbildēt

Raksts ir tukša tiršana

16.10.2018. 14:15

par noeko un apkārt. Aplūkojamais fakts ir vēlēšanu rezultātu viltošana, nakts tumsā skaitot rezultātus. Bez jebkādas sazvērestību teorijas ir publiski zināms fakts, ka divi Cimdara priekšgājēji " nošāvās". Cimdars paklausīgi 25 gadus !!!! skaita tā, kā vajag. Cimdars stāsta, ka balsu skaitu CVK mājaslapā publicējuši ar jaunu metodoloģiju - ik pa pusstundai, bet Kļaužs skaitījis ik pa stundai. Nekad pusstunda nav sakritusi ar stundu, it kā Cimdars zinātu, ka Klaužs skaita ik pa stundai. Vienalga - plusu skaits sarucis Klaužam, kas faktiski neattiecas uz laiku, kad publicē.

Krievijā Putins, lai uzsāktu karu ar Čečeniju ar Krievijas FSB virsniekiem spēra gaisā daudzstāvenes ar trotilu un heksogenu. Kādā strsdnieku pilsētā iedzīvotājs nakts tumsā pamanīja nepazīstamus cilvēkus, kas viņa daudzstāvu mājas pagrabā nesa maisus. Viņš izsauca policiju. Maisos bija heksogens un trotils - pēc izskata makaroni ar cukuru. Krievijas FSB atrunājās, ka pār audījuši iedzīvotāju uzmanību, pēc tam, ka maisos nav bijis trotils ar heksogenu, ka mēraprāts, kas to uzrādīja, bijis bojāts. Pēc tam gan vairs nesekoja terora akti. Sāka dedzināt lielveikalus...

Cimdars Barčai, Klaužam un mums karina makaronus uz ausīm.

Atbildēt

fd

16.10.2018. 14:04

Riebekļi

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: