Menu
Pilnā versija
Foto

Brīva vieta Valsts prezidenta ievēlēšanas likuma interpretācijai

Jānis Leja, Carnikavas novada domes deputāts · 21.05.2019. · Komentāri (15)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

A. K.

30.05.2019. 01:47

»

Andris Orols

Saeimas juridiskais birojs ir jāizformē - nav ko sēdēt likumu pieņemšanas ēkā, ja ir problēmas ar uztveri. Likumi ir jasaprot tieši tā, ka vini ir rakstīti, nevis kā kādam labpatīkas tos interpretēt. Prezidenta kandidātu var virzīt JEBKURŠ deputāts. Pat citu valstu deputāts. Lai būtu tā, ka saka Saeimas...


Likumu teksti ir jāsaprot ne tikai gramatiski, bet pēc likuma gara un saistības ar citām normām, piemēram, ja reglamentēts ir par Saeimas deputātu, tad tas tā ir jāsaprot arī tekstā, kur izlaists vārds "Saeimas".

Atbildēt

VB

23.05.2019. 14:58

»

Andris Orols

Saeimas juridiskais birojs ir jāizformē - nav ko sēdēt likumu pieņemšanas ēkā, ja ir problēmas ar uztveri. Likumi ir jasaprot tieši tā, ka vini ir rakstīti, nevis kā kādam labpatīkas tos interpretēt. Prezidenta kandidātu var virzīt JEBKURŠ deputāts. Pat citu valstu deputāts. Lai būtu tā, ka saka Saeimas...


"Es ļoti bieži sastopu juristus, kuri nespēj saprast rakstīto tā, kā tas rakstīts."
Tā 100% taisnība + es vēl neesmu NEVIENU tādu prokuroru pat nostāstos saklausījis, kur nu vēl redzējis..., khe, khē:)

Atbildēt

Žulis

22.05.2019. 08:47

»

Žulis

Latvijā ir radīta situācija, kad mums it kā eksistē divas valstis - viena realitātē, otra uz papīra. Tajā valstī "uz papīra" valda demokrātija, tiesiskums, visi ir vienlīdzīgi likuma priekšā, vara pieder tautai, vēlēšanas ir godīgas. Tajā reāli eksistējošajā valstī nekas tāds nav. Reālajā valstī to, ...


Tas nav mans filozofiskais traktāts, jo atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli, čekas pakalpiņu fanāt, kuces bērns ar iepuvušiem zobiem smirdīgajā rīklē! Bļeģ! Atkal tas pidars manu niku nopisa!

Atbildēt

Fēlis

22.05.2019. 08:36

»


Redz kāds mums te turku pravietis uzradies!

Atbildēt

Žulis

22.05.2019. 05:35

Latvijā ir radīta situācija, kad mums it kā eksistē divas valstis - viena realitātē, otra uz papīra. Tajā valstī "uz papīra" valda demokrātija, tiesiskums, visi ir vienlīdzīgi likuma priekšā, vara pieder tautai, vēlēšanas ir godīgas. Tajā reāli eksistējošajā valstī nekas tāds nav. Reālajā valstī to, kas valda pat par partokrātiju (partiju varas diktatūru)nevar nosaukt, jo tās, kas pie mums sevi sauc par partijām, īstenībā ir kaut kādi mafiozi ekonomiski grupējumi, kas (atšķirībā no politiskajām partijām) savos darbos neseko pašu sludinātajiem ideoloģiskajiem principiem. Reālajā valstī tādu prezidenta vēlēšanu vienkārši nav. Prezidents tiek iecelts saskaņā ar šo ekonomisko grupējumu aizkulišu vienošanos, kuru legalizē Saeimā esošie šo grupējumu ielikteņi tā sauktajā "vēlēšanu dienā". Lai šie grupējumu ielikteņi nevarētu kaut kādā veidā sabotēt grupējumu pieņemto lēmumu, legalizācijas process tagad ir padarīts atklāts. Nav šeit nekādas demokrātijas, ne tiesiskuma. Saeimas Juridiskajam birojam (tāpat kā citām mūsu valsts institūcijām)ir visai sarežģīts uzdevums - viņiem ir šīs reālās valsts pārvaldes darbībai virsū jāuzklāj "uz papīra" esošās valsts deklarētie tiesiskuma principi tā, lai realitāte nebūtu uz ārpusi redzama. Tādā veidā tad nu arī rodas tie "aiz matiem pievilktie" likumu traktējumi (un arī mūsu valsts dīvainie, samudžinātie likumi un citi normatīvie akti). Kad rūķiem esot pasprucis gaisa balons, pats gudrākais no viņiem pēc ilgākām pārdomām esot teicis: "Tā viņš ir, to mēs redzam, bet nekā tur nevar darīt." Latviešu tauta šodien ir kā šis rūķu bariņš. Tāpēc jau vairāk kā pus miljons no mums ir devies projām no šīs valsts.

Atbildēt

vēl interesantāk

21.05.2019. 23:51

»

Janka

Tīri interesanti, kā tiesa šo izskatītu


Kā ārsti šo lietu skatītu.

Atbildēt

Andris Orols

21.05.2019. 20:59

Saeimas juridiskais birojs ir jāizformē - nav ko sēdēt likumu pieņemšanas ēkā, ja ir problēmas ar uztveri. Likumi ir jasaprot tieši tā, ka vini ir rakstīti, nevis kā kādam labpatīkas tos interpretēt. Prezidenta kandidātu var virzīt JEBKURŠ deputāts. Pat citu valstu deputāts. Lai būtu tā, ka saka Saeimas juristi, ir jālabo likums. Es ļoti bieži sastopu juristus, kuri nespēj saprast rakstīto tā, kā tas rakstīts.

Atbildēt

Fēlis

21.05.2019. 20:49

»

Fēlis

Praidīt, beidz reiz dzert


Atkal kaut kāds pederasts onanē uz mana nika. Kaut tev pakaļcaurums izkalstu, pasīvais mērgli!

Atbildēt

Latvijas Satversme ir pupu mizas!

21.05.2019. 19:47

Daži panti:
6. Saeimu ievēlē vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās un proporcionālās vēlēšanās.
9. Saeimā var ievēlēt katru pilntiesīgu Latvijas pilsoni, kurš vēlēšanu pirmā dienā ir vecāks par divdesmit vienu gadu.
89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.
91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas bez jebkādas diskriminācijas.
102. Ikvienam ir tiesības apvienoties biedrībās, politiskās partijās un citās sabiedriskās organizācijās.

Kur Satversmē kaut ar vārdu būtu minēts PIENĀKUMS apvienoties partijās?
Kāpēc Satversmē minētās tiesības tikt ievēlētam tiek IEROBEŽOTAS attiecībā pret individuāliem pilsoņiem, t.i., partiju biedri ir "vienlīdzīgāki"?
89.pantu var droši svītrot - tikko minētie jautājumi apgāž šī panta ievērošanu.

Atbildēt

Eduads Lunis

21.05.2019. 16:26

---Carnikovas deputātam nu vajadzētu zināt-arī viņš ir nelikumīgi ieņēmis krēslu?
---Carnikovas deputātam derētu zināt -JAU 2009. GADĀ ,VIENS GUDRS UN PATIESS VĪRS -ASV EKONOMIKAS PROFESORS M. HADSONS ,SAVĀ PĒTĪJUMĀ -LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOZAGTA- KURA'NORA'DA VISUS ZAGLŪS UN VIŅU NODARĪTO POSTU LATVIJAI UN TAUTAI -----TRIJU KARU APMĒRĀ --!? UN IESAKA --VEIKT LATVIJAS VARAS AUGŠGALA(SAEIMAS) NOZIEGUMU STARPTAUTISKU IZMEKLĒŠANU UN SODĪŠANU!? Nu kā ?

Atbildēt

A.P.

21.05.2019. 16:25

»

A.P.

Laiks kungam pie jūras atmosties: te ir latviešu zeme, un latvieši ir tik vērtīga populācija, ka tai nav svēta ne nacionālā brīvība un valsts suverenitāte, ne cita veida brīvība, bet taisnīgums un tiesiskums vispār nav saprotamas morālās nostādnes. Saprotams toties ir tas, ka vajadzības gadījumā 2x2...


Un vēl kungam ar iespēju elpot tīru gaisu vajadzētu atcerēties Saeimas vadoņu attieksmi pret opozīcijas iesniegumu atlikt vēlēšanas uz vēlāku laiku. Vadoņi solīja iesniegumu izskatīt pēc 29.maija - pēc vēlēšanām!!! Kas tā var rīkoties? Tā var rīkoties vienīgi oligofrēnijas pārņemti primāti. Vai ir vērts komunicēt ar plānprātīgajiem, viņiem piedāvājot savu kandidātu?

Atbildēt

tentiņš

21.05.2019. 15:53

»

Janka

Tīri interesanti, kā tiesa šo izskatītu


pēc vajadzības

Atbildēt

A.P.

21.05.2019. 15:45

Laiks kungam pie jūras atmosties: te ir latviešu zeme, un latvieši ir tik vērtīga populācija, ka tai nav svēta ne nacionālā brīvība un valsts suverenitāte, ne cita veida brīvība, bet taisnīgums un tiesiskums vispār nav saprotamas morālās nostādnes. Saprotams toties ir tas, ka vajadzības gadījumā 2x2 var būt 5. Vēl kungam būtu laiks saprast, elpojot jūras veselīgo gaisu, ka Saeimā jau daudzus gadus smird patoloģiska neliete Mūrniece, kurai tagad piepalīdz patoloģiska šarlatāne dagmārbeitnere ("nācijas tēva" meita). Elpojot veselīgo jūras gaisu, vēl vajadzētu zināt, ka latviešu parlamentā tagad par cilvēktiesībām atbild daunis, bet latviešu valdībā tagad sēž psihiskās patoloģijas sagrauzti lepni tārpi, kuri iepriecina pārmērīgi attīstīto latviešu tautu ar "583 darāmajiem darbiem". Kungam būtu laiks nākt pie prāta, elpojot spirgto jūras gaisu. Un tas nekas, ka Rīgā gaisu no 29.maija sāks piecūkot ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs no LKP/VDK morālo kastrātu sulaiņiem. Līdz Carnikavai viņa smirdoņa var nenonākt.

Atbildēt

Janka

21.05.2019. 15:30

Tīri interesanti, kā tiesa šo izskatītu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: