Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aldis

31.05.2017. 17:42

»

Diemžēl, mūs apzog tak

Visa NA, tāpat kā Saskaņa, ir Latvijas kroplās politikas augļi. NA - Maksātnespējas administrācija, Tieslietu ministrija, VZD, notāri, tiesu izpildītāji un tiesās - "Tiesāšanās kā ķēķis" un NA kladzina - par latvisku Latviju". Ar aplaupīsānas metodi varbūt...


Balsojiet par mani Baibu un par manu draugu Nilu un mēs jūs pabarosim - ar zīgerista banāniem. Ko jums tādiem auniem vajag, ja nesaprotiet, kas mēs esam. Mūs "pabaros" Rīgas brīvosta, kur mēs ar Ušakovu ierodamies vienu dienu uz dažām stundām un saņemam, kā jau rakstā teikts. Paldies. Dzīve iet uz augšu, Latvijā valda divvalpdības tendences, jo es, Baiba - par latvisku Latvijas"karogu, Nils - par divvalodību.

Bašojiet par mums!

Atbildēt

Diemžēl, mūs apzog tak

31.05.2017. 17:33

»

ha-ha

Viņa ir NA negatīvais pr.un spilgts labējo partiju prakses un teorijas piemērs-štrunts par tautu,ka tik medutiņš un tauta slīkst nabadzībā,bezcerībā un ir spiesta meklēt izdzīvošanus minimumu svešu tautu labklājībā,kamēr pašu bomonds slīkst medutiņā


Visa NA, tāpat kā Saskaņa, ir Latvijas kroplās politikas augļi. NA - Maksātnespējas administrācija, Tieslietu ministrija, VZD, notāri, tiesu izpildītāji un tiesās - "Tiesāšanās kā ķēķis" un NA kladzina - par latvisku Latviju". Ar aplaupīsānas metodi varbūt?

SaSkaņa (SS), re kur zaļa dzīve, no kurienes var grābt miljonus: http://www.la.lv/kurs-apmaksas-rekinus-par-neveiktiem-darbiem/

Jālikvidē RNP, steidzami un neatliekami.Un pilnu revīziju par kaitējumu, izmeklēšanu gadsimta garumā.
Valsts kontrole tāpat lūgusi Valsts ieņēmumu dienestu (VID) pārbaudīt, vai iepirkuma procedūrā izvēlētais sadarbības partneris veicis nereģistrētu komercdarbību, tāpat lūgusi Iepirkumu uzraudzības biroju pārbaudīt uzņēmuma veiktos publiskos iepirkumus. “Par revīzijas rezultātiem esam informējuši arī Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisiju, kā arī Ekonomikas ministriju un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, lūdzot savas kompetences ietvaros rast risinājumu atklāto pārkāpumu novēršanai. Vienlaikus esam informējuši arī “Rīgas namu pārvaldnieka” kapitāldaļu turētāju – Rīgas domes priekšsēdētāju, lūdzot izvērtēt atbildīgo personu rīcību,” piebilst valsts kontroliere.
Septembra sākumā Valsts kontrole paredzējusi iesniegt Saeimai likumprojektus, kas dotu tiesības tai lemt par zaudējumu piedziņu no pārkāpumos vainojamām amatpersonām. Par šo ideju “LA” rakstījusi jau iepriekš, bet nu tā ir nonākusi līdz īstenošanai.

Uzziņa
2015. gada 1. aprīlī Rīgas pašvaldības uzņēmuma “Rīgas namu pārvaldnieks” pārvaldīšanā esošajos dzīvojamos namos bija 165 466 dzīvokļi, tostarp 7634 nav privatizēti.
2014. gadā uzņēmuma ieņēmumi sasniedza 66 661 731 eiro.

Atbildēt

zed

31.05.2017. 17:31

Broka-provinciāla ,aprobežota mātīte,kuras izlauzšanās pie siles un strebšana no tās ir spilgtākais piemērs nacionālo ideju degradācijai ,līdzšinējo tās darboņu izpildijumā!

Atbildēt

Dauku Ješka

31.05.2017. 17:14

Kā vispār var balsot par šiem indivīdiem,kuri ar degsmi,labestību,mērķtiecīgi,ar pamācību braucieniem aktīvi atbalsta pēdējo ieropas diktatoru-tirānu pedro parašanku,ukru huntu un ukropabanderiešus ar nazi manierēm.RĪDZINIEK,liekot savu JĀBALSO,domā ar pelēko vielu,kuru soross varbūt nav izskalojis,vai arī sagaidīsi līdzīgu ukru režīmam MĀTĒ LATVIJĀ!

Atbildēt

karinka

31.05.2017. 17:11

Kaa cilveks var stradat 2 pilnas slodzes un par abam sanemt pilnu algu?
Te VID Cirulei jasuta inspektori un japarbauda darba laika uzskaites tabeles un algu saraksti.
-VISAS VINAS DARBA VIETAAS ,te jau bus falsi datu un sods.

Atbildēt

zj

31.05.2017. 16:52

'...neviens pie varas esošais nereaģē...'
Pie 'varas' esošajiem jau tieši tāpēc šīs lielās summas tiek maksātas, lai neviens pat nemēģinātu reaģēt un kaut ko mainīt.

Atbildēt

pilsonis

31.05.2017. 16:39

Ja Broku ievēlēs, tad RD strādās 96 stundas dienā?

Atbildēt

ha-ha

31.05.2017. 16:36

Viņa ir NA negatīvais pr.un spilgts labējo partiju prakses un teorijas piemērs-štrunts par tautu,ka tik medutiņš un tauta slīkst nabadzībā,bezcerībā un ir spiesta meklēt izdzīvošanus minimumu svešu tautu labklājībā,kamēr pašu bomonds slīkst medutiņā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: