Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilsonis

15.02.2018. 14:42

»

Uldis

Pastāsti kremļa slampu atbalstītāj, sliktās sievietes atvase, par NA "barotavām"? Vai domāji TM, no kuras Rasnača kungs stiepj mājās kancelejas preces, pretēji 230 miljoniem, ko gadā sabiedrībai ar OIK nozog Dombrovskis, Kampars, Pabļuts un Ašerādens, Reira vērienīgai bērnu tirgošanai uz ārzemēm, vai...


Tak n-tie super apmaksātie amati jau ir barotavas. Pie tam praktiski nekādas atbildības. Pastrādā stundiņu tev par virsstundām. Gada beigas tev piemaksas. Par tevi visi nodokļi tiek nomaksāti.
+ Barotavas vajadzīgajiem uzņēmumiem iepirkumos.
+ visādas ekstras, kā īrēti super auto ar šoferiem. Visādi aifoni utt.
Darbs arī pēcpusi nav jāplēš kā 50%+ tautas
Pats galvenais - atbildība 0. Maksimālais sods, ja kas, iebīdīšana citā amatā.
Tak nav jāzog kancelejas preces lai uzblīst no labklājības.
Uztaisi sistēmu kurā izredzētie no bankrotiem šņauc nāsīs miljonu-miljonus, re arī ziedojumiņi partijas kasē. Kas kam no rokas rokā to mēs nezinam. Tāpat nezinam kam ofšoros ir uzņēmumi, tur visādus "pakalpojumu darījumus" vieglāl par vieglu.
40% tautas nabagi, un kā tad šiem iet? Kas kāds no viņiem domā ko viekalā pnipirkt un ko nē?
Pa 20 gadiem ko viņi pie siles piezīdušies, neviens pat nav ierosinājis noteikt mērķus, lai tauta var salīdzināt ar darba rezultātiem.
Kad atbrauc ASV senatori tad ar viņiem angliski, kad ukraiņu parlamenta mērkaķīši tad ar šiem latviski. Pareizi, nevar tak saimniekus aizvainot.
Itkā pret dažādos jautājumos, tikai vienmēr lēmumi par sliktu latviešu tautas interesēm + nekādi apdraudējumi koalīcijai arī neveidojas - jā pareizi, pie robežas putina tanki stāv

Atbildēt

Uldis

14.02.2018. 17:36

»

Pilsonis

Tak kultūras ministrijā kuru ilgstoši kontrolē NA, augstos amatos papilnam ir sorosa stipendiāti vai ārvalstu finansētu aģentu bijušie darbinieki...


Pastāsti kremļa slampu atbalstītāj, sliktās sievietes atvase, par NA "barotavām"? Vai domāji TM, no kuras Rasnača kungs stiepj mājās kancelejas preces, pretēji 230 miljoniem, ko gadā sabiedrībai ar OIK nozog Dombrovskis, Kampars, Pabļuts un Ašerādens, Reira vērienīgai bērnu tirgošanai uz ārzemēm, vai Kozlovska sadarbībai ar Krievijas organizēto noziedzību??

Atbildēt

Juris

14.02.2018. 14:45

»

Pilsonis

Tak kultūras ministrijā kuru ilgstoši kontrolē NA, augstos amatos papilnam ir sorosa stipendiāti vai ārvalstu finansētu aģentu bijušie darbinieki...


Mans jautājums nebija par to,cik slikta vai laba ir NA,bet gan par ļoti konkrētiem viņu virzienā izmestiem pārmetumiem-balsojumiem par Abreni un bēgļiem.Par Abreni jau tā pabailīgi atzinies,ka nekāda balsojuma tomēr nav bijis-atliek tikai spert vīrišķīgu soli un atzīties,ka attiecīgais troļļveidīgais pārmetums bijis nepatiess un atvainoties.
Tas pats par bēgļiem-ja nevari parādīt,kad NA būtu balsojot to atbalstījuši,tad attiecīgie apvainojumi vērtējami vienīgi kā ūdens liešana uz kremļa vai sorosa pakalpiņu(tieši viņu acīs NA ir vislielākie maitas) dzirnavām.
Objektivitātes vārdā jāatzīst,ka pārmetumi par Kultūras ministrijas daļēju sorosizēšanu un partijas nespēju tikt galā ar savu piesaistīto ministri,ir pamatoti. Tāču manus iebildumus izraisa absolūti absurdi un pilnīgi nepamatoti apvainojumi par lietām,kurās NA ir parādījuši sevi kā vienīgie valsts interešu paudēji.

Atbildēt

Pilsonis

14.02.2018. 11:47

»

Juris

Vajadzētu tak tik daudz vismaz zināt,ka jebkurā koalīcijā lēmumus pieņem ar balsu vairākumu.Ja neesi vienkārši balamute,tad vai nu atrodi,kur KĀDS no NA būtu balsojis par Abrenes atdošanu,vai arī atvainojies,kā to darītu īsti veči...


Tak kultūras ministrijā kuru ilgstoši kontrolē NA, augstos amatos papilnam ir sorosa stipendiāti vai ārvalstu finansētu aģentu bijušie darbinieki.
Par Abreni tagad nemaz nekādu balsojumu nebija. Tikai nez kāpēc arī neviena publiska iebilduma.
Par bēgļu uzņemšanu NA balsoja. Par lata likvidēšanu vai tad nebalsoja?
Kas visādās naudas izpumpēšanas shēmās nepiedalās?
Kaimiņa suņu būdā, ja nemaldos, izskanēja informācija, ka dzintars vispār nekad nevienu darbu nestrādādams uzceļ māju.
NA nekad neizies no koalīcijas, jo tad pazudīs visas barotavas pie kurām viņi jau tik stipri piezīdušies. Protams stāstot ka savādāk putina tanki stāvēs pie brīvīas pieminekļa.

Atbildēt

Lailuks

13.02.2018. 22:34

Autors sakāpina. Protams, Im. Kalniņš to pašu teica pirms vairākiem gadiem, tad tik daudzi greizi skatījās - mākslinieks... Bet vai nu tulkojums ir ideāls, vai arī raksts tapis tepatās.

Atbildēt

sarkanās metastāzes

13.02.2018. 22:19

Par to ir jāinformē tautas pespējami plašāk. Gan tie, kuri domājas, skrienot uz Rietumiem ka mūk no sarkanā mēra gan tie, kuri nostalģē pēc padomijas
izskatās vienādi traģikomiski.
Viņi nesaprot, ka tie paši spekulanti, kuri apmaksāja sarkano revoluciju Krievijā, ir pie varas. tas ir krustakaru rezultātā ilgstoši veidojies augļotāju elite, kura savlaicīgi neierobežota ir uzblīdusi līdz stāvoklim, kur kaut kas ar to ir jādara. Bet šai ielaistai ligai vairs ir grūti tikt klāt, jo tā tiecas korumpēt politiku.

Atbildēt

Indra

13.02.2018. 21:10

»

kkk

Latvijas neatkarības laikā ir notikusi vērtību maiņa...


Parakstos zem katra šeit rakstītā vārda. Labāk nevar pateikt.

Atbildēt

Uldis

13.02.2018. 21:06

»

Neticu!

Varbūt Rinkevičs nebūs Ārlietu ministrs, bet tautu nu gan viņš neved iznīcībā, varbūt sevi - nevajag jau runāt muļķības


Šaubos gan vai daudzi pasaules politiķi ierindos Latviju sev mīļāko valstu starpā, pēc tam, kad pēc sarokošanās ar Rinkēviču būs bijuši spiesti rūpīgi apstrādāt plaukstas ar ūdeņraža peroksīdu, lai izvairītos no zarnu infekcijām.

Atbildēt

Uldis

13.02.2018. 20:57

»

Skaties vai neskaties.

Valdību vada Kučinskis. Ko vēl gribi noskaidrot? Vainīgs viennozīmīgi ir Kučinskis. Skaties uz to ko redzi un skaties patiesībai tieši acīs


Šaubos gan, vai Kučinskis ir par, lai nelieši: Rinkēvičs, Kozlovskis, Reirs un Ašerādens būtu pie savām silēm un kopā ar tiem kāpt uz ešafota.

Atbildēt

Juris

13.02.2018. 20:42

Mūsu valstī ir daudz pērkamas dvēselas, kuras par grašiem pārdos māti, tēvu un dzimteni. Tomēr taisno ir daudz vairāk. ATMOSTIES un IESTĀJIES, jo ŠODIEN ir laiks cīnīties par cienīgu nākotni sev, ģimenei un tautai!
Lai Dievs svētī Latviju!

Atbildēt

Juris

13.02.2018. 17:27

»

Pilsonis

Kas tie par murgiem? Kāds saskaņas fans? Kādā sakarā...


Vajadzētu tak tik daudz vismaz zināt,ka jebkurā koalīcijā lēmumus pieņem ar balsu vairākumu.Ja neesi vienkārši balamute,tad vai nu atrodi,kur KĀDS no NA būtu balsojis par Abrenes atdošanu,vai arī atvainojies,kā to darītu īsti veči.
P.S. NA iziešana no koalīcijas tāpēc,ka daudzos balsojumos iznāk palikt mazākumā,gan būtu uzskatāma par Saskaņas un Sorosa fanu sapni.

Atbildēt

Neticu!

13.02.2018. 15:40

Varbūt Rinkevičs nebūs Ārlietu ministrs, bet tautu nu gan viņš neved iznīcībā, varbūt sevi - nevajag jau runāt muļķības.
Iznīcībā mūs ved pavisam kas cits...
Kas attiecas uz šo autoru, interesanti kāpēc viņš uzrunā Bulgāriju, nevis savas mītnes zemi?!

Atbildēt

Vēl lepnīgāks

13.02.2018. 14:54

»

rinkevičs

Es lepojos, ka esmu gejs


Tāpēc Tu,Edžuk, vairs nekad nebūsi šīs valsts ārlietu ministris. Tu ved šo tautu iznīcībā. Tas nemaz nav labi. SABas ķēniņš atradies. Tiš būdā!

Atbildēt

Tas arī izskaka

13.02.2018. 13:54

»

rinkevičs

Es lepojos, ka esmu gejs


Valsts ārpolitiku.

Atbildēt

kkk

13.02.2018. 13:48

Latvijas neatkarības laikā ir notikusi vērtību maiņa.
Tostarp - pederasti pirms 30 gadiem slēpās un nepubliskoja savas perversijas. Tagad, - ar to lepojās un publisko savas perversās tieksmes.
Ievēlēsim tādu nākamo parlamentu, kurš uzliks ciešu likumu rāmi pederastu un lezbiešu "tiesībām". Tām noteikti ir jāpaliek guļamistabas robežās. Jebkāda publiska izpausme ir noteikti sodāma. Jebkāda perversiju popularizēšana ir sodāma. Īpaši tas attiecās uz bērnu un jauniešu auditoriju.
Kāpēc manam bērnam ir jāskatās uz praidu perversajiem dalībniekiem?
Aicinu balsot par deputātiem kuri gribēs, un arī būs spējīgi, ierādīt pederastiem un lezbietēm to īsto vietu mūsu sabiedrībā.

Atbildēt

rinkevičs

13.02.2018. 13:42

Es lepojos, ka esmu gejs!

Atbildēt

Pilsonis

13.02.2018. 12:06

»

Juris

Ja neesi vienkārši tukšmuldētājs vai Saskaņas fans,tad varētu parādīt,kad un kur NA ir uzlikuši savu parakstu par Abrenes atdošanu kā arī nobalsojuši par imigrantu uzņemšanu. Šeit ir acīmredzams gadījums,kad notiek vēršanās pret to spēku,kurš reāli pretojas vēstulē minētajiem procesiem un nevis pret...


Kas tie par murgiem? Kāds saskaņas fans? Kādā sakarā?
Bet kas tad atrodas koalīcijā? Kas, visus tos lēmumus nepieņem koalīcja?
Kas man tagad meklēt balsojumu stenogrammas? Ja atradīšu, kas mainīsies? 20 gados pietiekami pierādījumu par kangaru noziegumiem pret latviešu tautu. Tikai kā var klaji redzēt, bauriem tas nepalīdz.
Par abrenes atdošanu es tak iekopēju linku. Kas koalīcija nekontrolē AM?
Tak iemet tos balsojumus atmasko mani, kā tu teici, saskaņas fanu. Labi ka ne putina aģentu.
Cīnies baurīti, atmasko mani

Atbildēt

Juris

13.02.2018. 10:50

»

Pilsonis

Jā, atceros kā tie kangari pliki stāvēja pret Abrenes atdošanu. Nesen pa kluso uzlika parakstus uz pēdēja dokumenta...


Ja neesi vienkārši tukšmuldētājs vai Saskaņas fans,tad varētu parādīt,kad un kur NA ir uzlikuši savu parakstu par Abrenes atdošanu kā arī nobalsojuši par imigrantu uzņemšanu. Šeit ir acīmredzams gadījums,kad notiek vēršanās pret to spēku,kurš reāli pretojas vēstulē minētajiem procesiem un nevis pret tiem,kuri šos procesus atbalsta.vienkāršāk sakot-dzīvs piemērs,kā strādā minētā smadzeņu skalošana.

Atbildēt

Kanādas mauka VVF

13.02.2018. 10:38

»

Hu Hu

Ja viņš tur nedzīvotu, viņš nezinātu par turienes morālo shithole realitāti. Labi vien, ka ir dzīvojis


skaita latvju Dainas, izliekoties par eņģeli, bet strsdā zīdu nacisma - cionisma interesēs, visu saskaņojot ar cionistu Putinu Krievzemē.

Atbildēt

Pilsonis

13.02.2018. 10:02

»

Lidija

Paldies NA kura šajā jautājumā atbalsta sabiedrības vairākumu


Jā, atceros kā tie kangari pliki stāvēja pret Abrenes atdošanu. Nesen pa kluso uzlika parakstus uz pēdēja dokumenta.
http://www.infotop.lv/article/lv/ardievu-abrene-privet-pitalovo

Tāpat viņi bija pret lata likvidēšanu. Bļāva, ka ir pret, tad pakluso nobalsoja par.

Tāpat ar bēgļiem, bija pret, bet kad jābalso, visi draudzīgi par.

Ticēt tiem kangariņiem var tikai muļķīši kā jūs

Atbildēt

Hu Hu

13.02.2018. 09:34

»

Hi hi

Autors gandrīz trīsdesmit gadus dzīvo degradētajos rietumos un augsti kulturālo un tradicionālo Bulgāriju apmeklē labi, ja reizu gadā. Mde. Kādi vēl komentāri vajadzīgi


Ja viņš tur nedzīvotu, viņš nezinātu par turienes morālo shithole realitāti. Labi vien, ka ir dzīvojis.

Atbildēt

ansis

13.02.2018. 09:31

»

Jānis Kalniņš

Vispārējas frāzes, nekā konkrēta. Labi, ka vēl par reptiloīdiem nesāka rakstīt


Protems-tev bezdzimuma amēbai tādi raksti nepatīk.

Atbildēt

Aramess

13.02.2018. 09:18

Tas ir patriots, kas dzivo sakropļotajā Kanādā, nevis savā mīletajā dzimtenē? Drīzāk gan laikam tāds, par kuru saka - klausies manos vārdos, neskaties darbos.

Atbildēt

Hi hi

13.02.2018. 09:18

Autors gandrīz trīsdesmit gadus dzīvo degradētajos rietumos un augsti kulturālo un tradicionālo Bulgāriju apmeklē labi, ja reizu gadā. Mde. Kādi vēl komentāri vajadzīgi?

Atbildēt

Ilzis Viņķelis

13.02.2018. 07:31

»

Ja valdība parakstījusi,

tad tā ir Kučinska un Straujumas atbildība un Dombrovska. Viņi visus tos mēslu jau sākot ar v p Berziņu audzē pēctecībā cits pēc cita. Ātri un nemanāmi. Tāpat to dara Maizītis ar Kalnmeijeru savā sfērā. VVF un Zatlers, Bērziņš, Vējonis savā sfērā. Iznīcina nācijvalsti. Latviešu tautas valsti. Paliek...


atbrauks no ASV un dirsīs par desmit mēmiem. Skalos visiem smadzenes. Mācās ASV. Tik īsā laikā, cik viņa tur būs, nevar iemācīties angliski brīvi runāt. Tikai mēgināt saprast angliski. Neko citu bez valodas saprašanas un mēģinājumiem izteikties frāžaini, atkārtojot citu teikto, ko dara ES valstu vadītāji, Ilzis Viņķelis nebūs apguvis.

Atbildēt

Skaties vai neskaties.

13.02.2018. 07:26

»

ezis

Pērkamā valdība ir parakstījusi, bet Saeima nav ratificējusi, te nu vēlētājiem jāskatās,kuri Latvijas kangari balsos par Stambulas konvenkciju, jau tagad ir skaidrs, ka tā būs Vienotība un tās kloni!Vēl viens iemesls ,lai tos iebalsotu politiskā miskastē


Valdību vada Kučinskis. Ko vēl gribi noskaidrot? Vainīgs viennozīmīgi ir Kučinskis. Skaties uz to ko redzi un skaties patiesībai tieši acīs.

Atbildēt

Ja valdība parakstījusi,

13.02.2018. 07:23

»

omīte

Latvijas valdība Stambulas konvenciju jau ir parakstījusi,neskatoties uz brīdinājumiem


tad tā ir Kučinska un Straujumas atbildība un Dombrovska. Viņi visus tos mēslu jau sākot ar v p Berziņu audzē pēctecībā cits pēc cita. Ātri un nemanāmi. Tāpat to dara Maizītis ar Kalnmeijeru savā sfērā. VVF un Zatlers, Bērziņš, Vējonis savā sfērā. Iznīcina nācijvalsti. Latviešu tautas valsti. Paliek valsts čaula ar parādu, kuras saturs ir lumpeņveidīgi patērētāji bez sava viedokļa. Bez nacionālās piederības, rases un dzimuma. Ja gribi paust savu viedokli, tev to liedz medijos, to nedrīkst anonīmi. Bailes no vajāšanām liedz sevi atklāt. Esmu jau pieredzējis uzbrukumus, jo viņiem nav problēmu noskaidrot anonīmos komentētājus.

Atbildēt

ezis

13.02.2018. 06:24

»

omīte

Latvijas valdība Stambulas konvenciju jau ir parakstījusi,neskatoties uz brīdinājumiem


Pērkamā valdība ir parakstījusi, bet Saeima nav ratificējusi, te nu vēlētājiem jāskatās,kuri Latvijas kangari balsos par Stambulas konvenkciju, jau tagad ir skaidrs, ka tā būs Vienotība un tās kloni!Vēl viens iemesls ,lai tos iebalsotu politiskā miskastē!

Atbildēt

omīte

13.02.2018. 00:56

Latvijas valdība Stambulas konvenciju jau ir parakstījusi,neskatoties uz brīdinājumiem!!!
Klātpieliktie papildinājumi netiks ņemti vērā,jo galvenais darbs izdarīts!Tas ir pēdējais piliens genocīdā pret tautu un tās nākotni

Atbildēt

sociāli atstumtais

13.02.2018. 00:24

jau kopš 1914.gada globālās finanses kontrolē apmēram 7 žīdu ģimenes : rokfelleri , rotšildi ,Ņujorkā , Londonā , Vācijā , Itālijā utt. viņu rokās ir arī globālie masmēdekļi , bet ir sākusies kaut kāda atskārsme jo prof. Laitmans ( pats žīds būdams ) atklāti uzstājas , ka žīdi ir pasaules lielākais ļaunums - savas augstprātības dēļ ... un šoreiz viņi aizšaus garām un pazaudēs visu 1

Atbildēt

Es redzu,

13.02.2018. 00:00

kā smīn tie, kas šos sūdus uzspiež tautām. Juridiski pazemo. Valstis pazemo savas tautas. Valstiskā līmeņa terorisms. Iznīcina nācijvalstis valstsnācijas interesēs. Valstsnācijas, kroplīgs rasu, nacionalitāšu un bezdzimuma personu sajaukums. Uzmanības novēršana no būtiskām vērtībām, globālais multikulturālisms, uzmanības novēršana no sociālām problēmām, kuras samilzt, bagāto un nabago problēmas. Haoss. Vadāmais/ nevadāmais. Dezorientācija. Sašutums. Ātombumbas, nikotīns, narkotikas.. Sašutums.

Atbildēt

švamme

12.02.2018. 23:10

Es jau pasen līdzīgus tekstus (pseidoliberāļi) bīdīju komentāros, bet mani kā vienmēr izsvilpa. Un Latvijā par laimi ir līdzīgi, kā viņš saka Bulgārijā, vēl veselais saprāts ir vairākumā, viņķeles mazākumā. Par to arī jācīnās. Par medijiem tā gan taisnība. LV nav neviena. Informācijas apmaiņa notiek FB domubiedru grupās, un to ir daudz. Bet arī tur reizēm pasprūk mediju palaista "pīle". Kad jau ūdens smelsies mutē, par vēlu būs salmiņu meklēt.
Paldies Lapsas k-gam par šo vietu, kur vēl var lasīt liberastu nesaindētu vielu.

Atbildēt

kas

12.02.2018. 22:48

palika aiz kadra?Kas,kāpēc šo putru vāra un ar varu baro?
Mūsu ts.rietumu draugi,labvēļi,aizstāvji?
Grimstam šajās necilvēcīgās gļotās arvien dziāk.

Atbildēt

ienīstu pidarus!!!

12.02.2018. 20:58

arī bez šīs vēstules zināju, ka stambulas konvencija ir netīru un pretīgu degadantu-piderastu centieni bīdīt savas nožēlojamās geju tiesības.

Atbildēt

Vienkārši

12.02.2018. 20:54

skaidri un saprotami. Labāk ir grūti pateikt. Paldies PIETIEK par pārpublicēšanu!

Atbildēt

Lidija

12.02.2018. 20:27

»

Lidija

Paldies NA kura šajā jautājumā atbalsta sabiedrības vairākumu


pieņemtie Likumdošanas akti garantē katra sabiedrības locekļa drošību un ir vēl vairāk aptveroši nekā to EP apgalvo savā sacerējumā kurš saucas Stambulas konvencija.
Lai EP ņem priekšzīmi no mūsu valsts Likumdošanas aktiem šajos jautājumos

Atbildēt

Lidija

12.02.2018. 20:23

»

Buituks A

Latvijā ir skaidri redzams personu loks,kuri rādās ka pavisam neslēpti darbojas pret sabiedrību,kura ir pret Stambulas konvenciju...


Paldies NA kura šajā jautājumā atbalsta sabiedrības vairākumu!
Rasnača kungs pierāda ka Tieslietu ministrijai ir nelokāmi tiesisks viedoklis kurš saīsinātā veidā skan:Valstī

Atbildēt

Buituks A

12.02.2018. 20:18

Latvijā ir skaidri redzams personu loks,kuri rādās ka pavisam neslēpti darbojas pret sabiedrību,kura ir pret Stambulas konvenciju!!!!
Ir jau iets tālāk un ir noticis atklāts (LTV 1 kanālā) pausts šās grupas atbalsts Stambulas konvencijas atbalstam caur raidījuma vadības atbalstu.
Izteikts neslēpts apgalvojums ka visa sabiedrība vēlas lai tiktu atbalstīta šī konvencija!!!!
Vai nav laiks šādu darbību izskatīt attiecīgajiem tiesībsargājošajiem orgāniem jo masu medijos tiek uzskatāmi parādīts ka tas ir ļoti šauras grupas spiediens uz varu sev labvēlīga lēmuma pieņemšanai.
Kā šāds raidījums varēja iziet ēterī????????????????
Vai nav jānosauc personas,kuras veikušas šīs pret sabiedrības vairākumu vērstās darbības izmantojot valsts finansētu TV ?

Atbildēt

Jānis Kalniņš

12.02.2018. 20:05

Vispārējas frāzes, nekā konkrēta. Labi, ka vēl par reptiloīdiem nesāka rakstīt!

Atbildēt

Arvīds Ulme

12.02.2018. 19:28

Paldies, ka ievietojat šo rakstu!
Neviens, nevienā karā nevar nevienu tautu iznīcināt, kā vienīgi ja tā atsakās no savas dvēseles... Tā kļūstot par nevienam nevajadzīgu smilšu sauju alkatīgajās globālistu rokās

Atbildēt

SSS

12.02.2018. 19:26

Trāpīgs un skaidrs raksts. Katrs, kam ir kaut nedaudz vesela saprāta, saprot, redz (un ja nesaprot un neredz - tad jūt), ka Rietumi strauji degradējas, cenzūra un kontrole ir lielāka kā PSRS laikā (nemaz nerunājot par degradācijas popularizēšanu). Visu cieņu ungāriem un poļiem par savu viedokli, arī Krievija ir cilvēcīgā ziņā tuvāka par, piemēram, Zviedriju vai Vāciju, kur rakstā minētais ir daudz augstākā pakāpē kā Kanādā. Pēdējā vēl ir saglabājušās veselā saprāta saliņas, tāpat kā ASV, tikai ņemot vērā liberālmarksistu kontrolētos mēdijus, šos viedokļus neviens nedzird.

Atbildēt

paldies

12.02.2018. 18:51

Paldies par rakstu. Ir sajūta, ka mēs dzīvojam murgainā laikā, ir laiks mosties un teikt savu kategorisko nē ariī Latvijā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: