Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

04.06.2018. 21:23

»

Joahimam

PSRS bija dibināta, sākot ar NikolajaII ģimenes nogalināšanu. Ziemas pili neviens nešturmēja, tajā varēja brīvi ieiet Ļeņins un Trockis. Pagaidu valdība bija žīdu masonu no ASV uzpirkti un kā krievi bija brīvmūrnieki. Durvis bija vaļā, visi gaidīja, kad Zeme ieies Skorpiona zvaigznājā, lai būtu veiksmīgs...


Koļans II ar ģimeni samaksāja bargu, bet taisnīgu maksu par drausmīgā WWI sarīkošanu. Pateicoties Krievijas impērijas sagrāvei, Somija, Polija un Baltijas valstis ieguva neatkarību, bet Čehoslovakijai, Ungārijai un Balkāniem izdevās to nosargāt.
Mediji nejautās Dombrovskim normālu politiķu "slepkavības lietā", jo kad čekistiem degs pakaļas, viņi to mēslu pirmo nolikvidēs, lai tas neizpļāpājas.
Varbūt Bunkas nāve liks kādam aizdomāties, ka nav prātīgi kopā ar Vienotību pastrādāt noziegumus, jo tās čekas, vai Solncevas brigāžu kuratori, nevar nodrošināt dzīvības saglabāšanu.

Atbildēt

Skumjais

04.06.2018. 16:16

Tießi otrādi. Izskatās pēc cip darba.
Nolikvidèja, lai tagad nevarētu vairs pieļaut ablv pašlikvidāciju

Atbildēt

saulita

04.06.2018. 15:27

Kā tā paši strādā, paši kombinē un vēl paši lividēsies. a padalīties ??/ pavisam negrib labāk likvidējas, bet gudri vīri saka vajag dalīties. kaut kā tiem malas likvidētājiem ļoti maz tiek, žēl viņus nemāk klusi padoties kaut ko jau vajadzētu iegūt...

Atbildēt

Joahimam

04.06.2018. 14:10

PSRS bija dibināta, sākot ar NikolajaII ģimenes nogalināšanu. Ziemas pili neviens nešturmēja, tajā varēja brīvi ieiet Ļeņins un Trockis. Pagaidu valdība bija žīdu masonu no ASV uzpirkti un kā krievi bija brīvmūrnieki. Durvis bija vaļā, visi gaidīja, kad Zeme ieies Skorpiona zvaigznājā, lai būtu veiksmīgs stāvoklis teroram un laupīšanai.

ES ar dibināja īpašā laikā - kad Zeme iegāja Skorpiona zvaigznāja ietekmē. Tas nozīmē, ka tiek realizētas Eiropas Savienotās Valstis, par kādām izlēma masonu ložas ASV žīdi , lai pakļautu valstis ar parādiem SVF/PB, kas pieder tām pat personām no B' nai B ' rith - 12 žīdu dzimtu organizācijai.

Bet Bunkusa nāvē vainojams V. Dombrovskis ar savu bezdarbību kā ES komisārs. Tieši V. Dombrovskis pārrauga kā komisārs ES monetāro politiku, tostarp likumdošanu maksātnespējā. Tieši EK ir monopols tieši likumgrozījumu inicēšanai, arī Latvijā.

Ilgstošā V. Dombrovska bezdarbība, ko var tulkot arī kā kādu citu mērķu, mums nezināmu, labā darbības ļ āva NA Rasnačam, Brokai, Dzintaram, Parādniekam, Mūrniecei nodarboties ar likumdošanas grozījumu sabotāžu, kas no eda pie Bunkusa, zvērināta advokāta, nāves.

Bunkus ir miris un sevi nevar aizstāvēt, un visi notikušajā vaino Bunku pašu.

Mediji nejautā V. Dombrovska viedokli, Rasnača, Dzintara, Parādnieka, Mūrnieces slepkavības lietā. Medijus kontrolē žīdu cionisti. Kam ir izdevīga šī nāve, kas aiznesa līdz daudz noslēpumu? Jo Bunka jau sāka sadarboties ar KNAB izmeklētājiem citu aizturēto MNA lietā. Visticamāk, viņa liecības K NAB iznīcinās, liecības, kas ved pie politiķu un tiesnešu kukuļošanas.

Atbildēt

Rādās, klau

04.06.2018. 11:31

»

Klau

Traka situācija. Vai nu maksātnespējas administratori paņem labu naudu vai arī ABLV noziedzīgās naudas mazgātāji tiek cauri sveikā. Un arī paņem naudu. Te vēl viss kaut kas var būt. Nabaga putniņš


ka esi idiots..Noziedzgā nauda))) Tās nav..Atslābsti..Tramps savāca pie sevis..Kapēc tad viss cirks ar Rimšēviča arestu uc..? KNAB ir amerikāņu iestāde- kā tāda arī strādā..

Atbildēt

Joāhims

04.06.2018. 11:29

Domāju,ka nav ko uztraukties.Viss rit savu dabisko gaitu: Šakaļi rij maitu pilnām mutēm,līdz neizbēgami atnāk "sanitārs"un utilizē aktīvākos šakaļus.Tas ir neizbēgams dabas likums.Tad šakaļi sāk skaļi gaudot,ierauj astes un uz brīdi salien krūmos,bet savu niķi neatmet.Ja uz laiku nerimsies,tad sanitārs aizvāks nākamo.Daba mīl līdzsvaru

Atbildēt

Uldis

04.06.2018. 10:16

»

Uldim

Es tev piekrītu, ka visā vainojama Vienotība, jo V. Dombrovskis EK komisārs no Latvijas 28 valstis , 28 komisāri, nāk no Vienotības...


Visā nē. Pirms tās bija vēl LC, TSP, DPsaimnieks, LPP un ZRP. Par TECII 2. kārtu, Citadeli, PV, LM, Gudrona dīķiem, Stradiņa slimnīcu, AirBaltic, OIK, MNA, tiesu izpildīdītājiem, par kriminālo un politisko simbiozi ar SC, par valsts definēšanu par "mazo fašistu valsteli" un pamatnācijas grūtnieču dedzinātāja, Kononova, pasludināšanu par "upuri" gan Ķīnā pāris desmit tūkstošu vienotībnieku būtu publiski nošauti.

Atbildēt

zemietis

04.06.2018. 09:45

»

zaza

Kaut kā pilnīgi vienalga, kas likvidē AB.LV un cik lielgabalu gaļas tas prasīs. Karā kā jau karā


Karā diemžēl iet bojā arī mierīgie iedzīvotāji! Ar Bunku paveicās tik, ka tur tiešām maz cilvēku staigā, jo mašīna divus pamatīgus ceļa stabus nonesa pirms apstājās! Un kas notiks , ja sāks spridzināt?

Atbildēt

Uldim

04.06.2018. 06:04

Es tev piekrītu, ka visā vainojama Vienotība, jo V. Dombrovskis EK komisārs no Latvijas 28 valstis , 28 komisāri, nāk no Vienotības.

Tieši V. Dombrovska kā EK komisāra atbildība, neskatoties uz to, ka atbild par monetāro politiku, bija sekot likumdošanas grozījumiem maksātnespējas procesu likumdošanā Latvijā, jo EK monopolstāvoklis ir rosināt likumdošanas grozījumus Latvijā. Tieši, vai netieši maksātnespējas procesi ir saistīti ar V. Dombrovska finanšu politikas pārraudzības jomu arī Latvijā.

Neskatoties uz to, TM ir Dz. Rasnačs, B. Broka apturēja jau otrā lasījuma Saeimā likumgrozījumu virzīšanu, I. Parādnieks bija "pastnieks" starp Saeimu un maksātnespējas administratoriem, R. Dzintars neatklāja personu vārdus, kas lobēja likumgrozījumu iesaldēšanu, bet I. Murniece, ari no NA, likumgrozījumus nevirzīja, jo pati noteic Saeimas darba kārtību. Par noziedznieku kopu nosaukt šo personu grupu ir nepateikt neko.

Atbildēt

Pašlaik EK

04.06.2018. 05:44

ir 28 komisāri. No Latvijas V. Dombrovskis, persona, kas žīdam Godmanim izzogot ar Zatlera piekrišanu Parex glāšanā Valsts kasi, Latviju SVF un Pasaules bankas aizdevumu atkarībā. Par to V. Dombrovskim tas komisāra gods. Īztos ienākumus ap 20 000 € mēnesī viņš neatklāj.

Eiropas komisijas monopollstāvoklis ir rosināt arī Latvijas likumdošanas izmaiņas. Neticu, ka maksātnespējas administrēšanas likumdošana Latvijā netika ievērota. Līdz ar to atbildība par Bunkas slepkavību ir arī EK atbildība. V. Dombrovska atbildība. Bet vai kāds jautās viņa viedokli? Nejautās, jo ES mērķis ir haoss.

ASV federālās rezerves, kas drukā dolārus, pieder tām pašām personām, kas aizdod naudu ASV valdībai, kontrolē SVF un PB. Tas ir 80 procentus pasaules kapitāla.

Atbildēt

Iluminisma modernais nosaukums

04.06.2018. 05:22

ir mondialisms (le monde - pasaule). Šī jaunā ideoloģija attaisno Eiropas savienības celšanu, kur mūs sagaida PSRS stāvoklis.Žīdu masonu ieviestais mondealisms ir jaunas pasaules kārtības ieviešana ar kopīgas pasaules valdības izveidošanu. NA ar Rasnaču, Broku, Mūrnieci, Parādnieku, Dzintaru mūs pa taisno ved uz šo nacionalitātes lopkautuvi. Lielvalstīs augstākajos amatos atrodas žīdu masonu kontrolētie brīvmūrnieki. Eiroparlaments ir tikai padomdevējs orgāns. Bet Eiropas Padome (valdība) lēmumu pieņemšanā ir atkarīga no Eiropas Komisijas ieteikumiem. Reāli vara pieder Eiropas Komisijai, kad no piem. 17 tās locekļiem uz vietas ir 8 Apspriedes ir aizklātas un protokoli slepeni. Te ir tās durvis, aiz kurām slepeni lemj bez eiroparlamentāriešiem. Ari PSRS reālā vara piederēja politbirojam.

Atver EK Latvijas mājas lapu un ieskaties Innas Šteinbukas žīdenes ģīmī, viņa raiti un skaisti, ar smaidu prot runāt Latviski - tikai skaitļu valodā.

Atbildēt

vispār

04.06.2018. 05:13

»

Šausmas Šausmas

Cik nenormāli liels politkorupcijas astoņkājis pārņēmis valsti. Pilnīgi ārprāts kas te notiek, visur visos politlīmeņos valda korupcija un miljonu stumdīšana pa kabatām. Sataisīti daudzi visādi kontroles dienesti.... kuri ne sūda nekontrolē tik kampj


Valsti pārņēmis nenormāls diršanas astoņkājis! Tā arī neesmu dzirdējis nevienu faktu, kas apliecinātu kaut kādas Bunkus nelikumīgas darbības, bet izkārnījumi jau gāžas straumēm!

Atbildēt

Uldis

03.06.2018. 22:49

»

Ja tomēr,

naivi domājot, nacionāļi ar NA saputroja likumdošanu tā, ka cerēja iedzīvoties uz Krievijas netīrss naudas rēķina, un žīdu naudas rēķina ar banku maksātnespējas administrēšanu, tad var uzskatīt, ka viņi nav vis noderīgi idioti žīdu rokās, bet īsti idioti, kas turami šāviena attālumā no politikas...


Nezināji, plānprātiņ, sliktās sievietes defektīvā atvase, ka Bunkus varēja tā darboties tikai, pateicoties tavējiem, Vienotības pederastiem un Solncevas stipendiātiem? Skaties, negadies viņiem tuvumā, kad nākošo novāks, jo ja kādam ir sakāpināta taisnīguma izjūta, cietīs tieši MNA un tiesu izpildītāju mafijas noziegumu beneficiāri!
p.s. tiesneši mums, ja kas, ir tie, kurus savā laikā salika Vienotības tikumiskie un ideoloģiskie priekšteči, LC.

Atbildēt

Klau

03.06.2018. 22:37

Traka situācija. Vai nu maksātnespējas administratori paņem labu naudu vai arī ABLV noziedzīgās naudas mazgātāji tiek cauri sveikā. Un arī paņem naudu. Te vēl viss kaut kas var būt. Nabaga putniņš.

Atbildēt

Ja tomēr,

03.06.2018. 21:22

naivi domājot, nacionāļi ar NA saputroja likumdošanu tā, ka cerēja iedzīvoties uz Krievijas netīrss naudas rēķina, un žīdu naudas rēķina ar banku maksātnespējas administrēšanu, tad var uzskatīt, ka viņi nav vis noderīgi idioti žīdu rokās, bet īsti idioti, kas turami šāviena attālumā no politikas.

Visos gadījumos NA klans iedzīvojās no maksātnespējas administrēšanas procesiem. Kopā ar saviem tiesnešiem. Un tieši NA ir vainojami Bunkusa nāvē.

Manā ieskatā NA idioti - Rasnačs, Mūrniece, Broka, Parādnieks, Dzintars domāja, ka žīdus apspēlēs. Par daudz iedomājās. Var, bet tas bija jādara citādi.

Žīdi ciena tikai tos, kas viņu priekšā nekļūst par noderīgiem idiotiem kā Latvijas brīvmūrnieki, bet tos, kas viņus apspēlē tieši, nespēdami izmantot.

Iespējams, ka Bunkus spēja apspēlēt, bet likumdošana bija lamatas... Nodevība...

Atbildēt

Personīgi domāju,

03.06.2018. 21:09

ka Ko lovskim var būt zināma iespēja visu par notikušo uzzināt no saviem Peterbutgas partneriem, kam palīdzēja ar uzturēšanās atļaujām... Bet, visticamāk, viņš nevēlas zināt.. 100 proc. esmu pārliecināts, ka iejaukti žīdi un LV politiskās varas struktūras, slepkavības pavedieni var stiepties pat uz B' nai B' rith žīdu masonu ložu, Latvijas brīvmūrnieku atbalstā...

Slepkavības pasūtītājus un izpildītājus neatradīs, jo gojs nogalināts Jahves vārdā un žīdiem goju nogalināt nav noziegums. No otras puses - žīdu cionisti nekur pasaulē pie lielākām naudas summu iespējām nepielaiž gojus, ja vien tie nav noderīgi idioti uz laiku, par kādu, iespējams, tika uzskatīts noslepkavotais.

Atbildēt

Herbe

03.06.2018. 21:06

Vai nevar but tā ka tas ir saistīts ar rb paredzamajām problēmām?

Atbildēt

AB. lv

03.06.2018. 21:01

ir saistīti ar īstiem noziedzniekiem no bij. PERS dienvidu republikām. Savukārt, tie ir saistīti ar Pēterburgas bandītiem uz Vovas Putina, kura māte ir žīdiete, kontrolēto Krivijas FSB. AB. lv ar šiem dievidniekiem Latvijā bez ceremonijām un ar policijas atbalstu organizēja nekustamo īpašumu starpniecības darījumus.

Atbildēt

mja

03.06.2018. 20:55

Tā ir kad laicīgi neiesēdina, bet grūti iesprostot vistu, kas dēj zelta olas

Atbildēt

Šausmas Šausmas

03.06.2018. 20:36

Cik nenormāli liels politkorupcijas astoņkājis pārņēmis valsti. Pilnīgi ārprāts kas te notiek, visur visos politlīmeņos valda korupcija un miljonu stumdīšana pa kabatām. Sataisīti daudzi visādi kontroles dienesti.... kuri ne sūda nekontrolē tik kampj.

Atbildēt

koko

03.06.2018. 19:37

Vispār jau PAREX izcēlās ar stiprajiem risinājumiem

Atbildēt

Robis

03.06.2018. 19:07

ABLV banka vienmēr pati izcēlusies ar "lietu sarunāšanu".

Atbildēt

VDK republikai 100

03.06.2018. 18:49

Bunkus braukāja ar "Aston Martin”, kura cena ir vismaz 300 000 eiro, bet Kozlovskis maksās ziņotājiem no valsts naudas par miljonāra soģiem?

Atbildēt

Ir,kas raujas-

03.06.2018. 18:23

Kalnozols.

Atbildēt

Gh

03.06.2018. 18:05

Es domaju majiens tika dots ja nesaprot tad pasi vai Vainigi tas nozimee buus veel liku kaudzes cilveki nezaudee miljonus strings aizdomu deel gan jau ari kads ierednis ar pie reizes dabuus sliktakais scenarijs rigaa ieviesis komandantstundu un ievedis armiju stulbie ieredni reiz saprotat tie Nav gejeiropas glevuli

Atbildēt

kārtējā Lapsas muldēšana

03.06.2018. 17:45

No faktiem, kas apliecina visus šausmīgos Lapsas apgalvojumus tikai šis- "izrādās, tieši Bunkus pēdējās nedēļās tiesu instancēs un citādi ir pārstāvējis bankas mazos akcionārus"- nu kādas šausmas par tādām darbībām uzreiz jālaiž nost no kātiem.

Atbildēt

Nuf

03.06.2018. 17:32

Varbūt Bunku tāpēc arì novāca, lai šis norimtos un nākošie maksātnespēju administrētgribētāji satrūktos gribēt.Gan jau Pēterputniņam bija citi vārdi, ko teikt.
Vai tagad dzird, ka kāds raujas administrēt?

Atbildēt

Fuktuk tuk tuk

03.06.2018. 16:48

Vai Rīgā ir Putniņu
iela?

Atbildēt

Fakti

03.06.2018. 16:38

»

V.Veldre

Kāpēc lai Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes dekāna, profesora Jāņa Vēbera dēls Elvijs Vēbers, pēc darbošanās pie Andra Šķēles drauga, traģiski mirušā advokāta Andra Grūtups un pieņemšanas darbā bankā ABLV sakārtot lietas, nesaprastu, kas ir tiesātaia mafiozo Gints Lazdiņš, A, Sprūds, Bunkus...


Valsts prezidents Raimonds Vējonis Saeimas pieņemtos, Rasam nelabvēlīgos grozījumus nodeva atpakaļ parlamentam otrreizējai caurlūkošanai, norādot uz bažām, ka grozījumu patiesais mērķis varētu būt ietekmēt konkrēto TKB likvidācijas procesu un tiesas izlemšanā esošu jautājumu par administratora iecelšanu šīs kredītiestādes maksātnespējas procesā.

Vēlāk tiesa Rasu iecēla par likvidējamās TKB administratoru. Rasa par savu palīgu noalgoja Bunku. Šogad martā Latvijas Televīzijas raidījums “de facto” vēstīja, ka Rasas komanda par likvidējamās bankas maksātnespējas administrēšanu pusgada laikā saņēmusi 2,9 miljonus eiro.

LETA jau ziņoja, ka Rasu likvidējamās TKB administratora amatam piedāvāja Finanšu un kapitāla tirgus komisija pēc tam, kad iepriekšējais TKB administrators Krūms tika aizturēts kopā ar maksātnespējas procesa administratoru Māri Sprūdu, kā arī administratoru Nauri Durevski un finansistu Jorenu Raitumu.

Rasas palīgs Bunkus trešdien, 30.maijā, tika nošauts, kad viņš ar automašīnu brauca garām Rīgas Meža kapiem. Policija šo slepkavību patlaban izmeklē.

Atbildēt

ss

03.06.2018. 16:32

Traki suņi ir jāatšauj , par bridinâjumu pārējiem mēsliem! Nevajag bâzt savu netìro degunu , tīrās pakaļâs....

Atbildēt

V.Veldre

03.06.2018. 16:20

»

Aizsaules Latvija

Arī Finanšu un kapitāla tirgus komisijas vadītājs Putniņš grib dzīvot, tāpēc vilcinās ar piedāvājumu izvēli


Kāpēc lai Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes dekāna, profesora Jāņa Vēbera dēls Elvijs Vēbers, pēc darbošanās pie Andra Šķēles drauga, traģiski mirušā advokāta Andra Grūtups un pieņemšanas darbā bankā ABLV sakārtot lietas, nesaprastu, kas ir tiesātaia mafiozo Gints Lazdiņš, A, Sprūds, Bunkus, Rasnačs, Rasa? Viņš saprot visu ļoti labi. Bet vai to saprot Jānis Maizītis un Ēriks Kalnmeiers? Lai lieta kļūtu Nr.1, vajag vairāk nelaimes.

Atbildēt

Vecais

03.06.2018. 16:15

Kurš daudz zina,ilgi nedzīvo....
Ieceltajam likvidatoram bīstams darbs.

Atbildēt

Sas

03.06.2018. 15:53

Maksatnespejas administratori ir kà maitu èrgļi. Kamer maksatnespejigà uzņemumà lidzekļi nebeigsies, process nebeigsies. izsùks pèdejo asins pilienu un barosies un ņirgàsies 10 gadus. Daudzi no viņiem ir klusie sadisti, bet visi ir likumìgie zagļi. Nekaunibai robeźu nav

Atbildēt

???

03.06.2018. 15:39

Interesanti vai AB.LV maksātnespējas gadījumā par naudas līdzekļu pārskaitīšanu no LB uz AB.LV arī saņemtu procentus kā par atgūtiem līdzekļiem???
Ja jā, tad ar šo valsti kautkas nav kārtībā.

Atbildēt

Lamata

03.06.2018. 15:30

Mūsu valdošie politiķi ir ieinteresēti ar ieceltā maksātnespējas administratora starpniecību saņemt no viņa savu "doļu". Neļaus taču pašai bankai godīgi nokārtot visu , kas kārtojams pašlikvidācijas ceļā. Šī taču ir bandītiska valsts ar visām organizētās noziedzības pazīmēm,un ar politisku "jumtu ".

Atbildēt

canny

03.06.2018. 15:22

»

Aizsaules Latvija

Arī Finanšu un kapitāla tirgus komisijas vadītājs Putniņš grib dzīvot, tāpēc vilcinās ar piedāvājumu izvēli


Dziivot jau grib visi, domaaju, viens tikai nesen aizrijaas ar paaraak lielu kumosu.

Atbildēt

canny

03.06.2018. 15:19

Tiek mekleets motiivs? Visaadi var buut, bet to nekad neuzzinaasim, visticamaak. Varbuut kaads atriebaas par gadiem sen notikushiem paaridariijumiem un izmantoja situaaciju, lai noveerstu uzmaniibu, viss var buut.
Bet fakts kaa taads, ka hieenas spieto, lai atnejmtu sveshu mantu vien liecina, ka ar sisteemu ir galiigi garaam, pilniigi un totaali.

Atbildēt

Aizsaules Latvija

03.06.2018. 15:17

Arī Finanšu un kapitāla tirgus komisijas vadītājs Putniņš grib dzīvot, tāpēc vilcinās ar piedāvājumu izvēli.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: