Menu
Pilnā versija
Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Edgars Rinkēvičs, ārlietu ministrs · 07.11.2020. · Komentāri (23)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Gefüllte Frikadelle

09.11.2020. 13:12

»

Q

Es domāju ,ka šis valdību pārstāvošais pederasts ir Latvijas nelaime un posts, viņa stulbie lēmumi ir nodarījuši valstij simtos miljonos vērtējamus zaudējumus un šī liekulīgā muldēšana ir tikai aizsegs , lai turpinātu parazitēt uz tautas kakla


Mūsu ĀM sodomītu nevienā kārtīgā mājā iekšā nelaidīs, roku nedos un pie viena galda ar viņu nesēdīsies! Tautai būtu jāsaprot, ka mūsu valsts brūk kopā arī tāpēc, ka mūsu ārlietas kārto nekam nederīgs (kriev. val – нерукопожатный) ministrs!

Atbildēt

Vova the Vagabond

09.11.2020. 12:55

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana.
(E.Rinkēvičs, «dibenlietu» ministrs)

Atbildēt

Savaadi gan

09.11.2020. 10:30

Rudenii naak augsheejo elposhanas celju infekcija.
Pirmo reizi laikam.

Atbildēt

millers

09.11.2020. 09:03

pidrallā,pidrallā,pidi-ridi rall,rall lā

Atbildēt

riebīgais

09.11.2020. 06:30

Tas riebīgais purns visiem patīk , tādēļ tik maz komentu...

Atbildēt

ss

09.11.2020. 00:45

Lato laikam ticis pie kukuļa ka ļauj šitiem pideriem reklamēt kovidšovu savā portālā.

Atbildēt

tāpēc

08.11.2020. 21:35

»

kopec

kā tādus zeme nes un pacieš


,ka pat ellē tādus negrib.

Atbildēt

kopec

08.11.2020. 20:36

kā tādus zeme nes un pacieš !?

Atbildēt

šitik

08.11.2020. 06:25

Šitik augstu purnu uzslējis , ko nu ????????

Atbildēt

Agnese

07.11.2020. 17:06

Ministrēns jau dzīvo ,,koviddzīvi", kā pats raksta.
,,Strēlniekiem"( mediķiem) nav pat medicīniskās apdrošināšanas, kā arī inficēšanās ar Covid-19 vīrusu, kas izraisījusi smagas sekas un prasa terapiju, nav valsts apmaksāta. Individuālie aizsarglīdzekļi darbā- nesertificēti. Visās pakāpēs medicīnas ietādēs bieži procesu vada personas, kas ir izpildīgi, pakļāvīgi,jo grib tur atrasties, kuri saviem darbiniekiem, kas tiešā saskarsmē strādā ar pacientiem, piespiež strādāt jau tagad likumīgās 60 stundas nedēļā bez virsstundu apmaksas. Tas nekas, ka AT atzina šo normu par nelikumīgu. MK nepildīja Saeimas pieņemto likumu par atalgojuma paaugstināšanu,nu, un kas? Pabazūnēt atļāva, piebaroja, ko varēja, atkal viss vecajās sliedēs. Īsts krimināls.

Atbildēt

Tu

07.11.2020. 16:25

»

Es

Nu un kādi ir tie patiesie cēloņi ? Ko Žulis nepareizi pateica


arī neredzi cēloņus visām šīm ākstībām. Meklē pats , ja esi akls.

Atbildēt

to Q

07.11.2020. 15:45

Šo pederasta Ušakova koalīcijas partneri un pārējos rusofīlos izdzimteņus būtu taisnīgi uzmaukt uz mietiem?

Atbildēt

Es

07.11.2020. 15:21

»

Žūlim

Tu ,draudziņ, mal to pašu , jo visam, ko raksti cauri spīd patieso cēloņu ignorēšana


Nu un kādi ir tie patiesie cēloņi ? Ko Žulis nepareizi pateica?

Atbildēt

Žūlim

07.11.2020. 13:46

Tu ,draudziņ, mal to pašu , jo visam, ko raksti cauri spīd patieso cēloņu ignorēšana .

Atbildēt

Žulis

07.11.2020. 13:38

Tātad, ko īstenībā šis valstsvīrs mums pastāsta? Vispirms jau to, ka visu šo pus gadu, kopš pavasara, tā sauktajai valdībai tas kovid infekcijas apdraudējums tautai ir bijis dziļi pie kājas. “Valdība”, kas tik ļoti mīl taisīt plānus un vīzijas, ar ko barot tautu, šoreiz kovid sakarā nekādu plānu nav pat mēģinājusi sastādīt. Un tas arī ir saprotami. Pirmkārt, kovid gadījumā būtu bijis jāstāda reāls plans, kura izpildei līdzekļus konkrētiem mērķiem nāktos tērēt jau kopš pavasara. Un tas ievērojami apgrūtinātu iespēju “pareizajiem cilvēkiem” to naudu “apgūt”. Otrkārt, augstām valsts amatpersonām būtu jāpiepaceļ tās krēsliem pielipušās pēcpuses un kaut kas jāsāk arī reāli domāt un darīt tautas labā, bet tas ievērojami traucētu viņu bezrūpīgo, saulaino ikdienu. Vieglāk taču ir laiku pa laikam sataisīt sērīgu, rūpju māktu ģīmi un televīzijā tautai par kovid pastāstīt kādas jau visiem zināmas lietas. Protams, tam visam apakšā bija tāda sīka aitas viltībiņa, cerot, ka uz rudeni tā sērga būs pati iznīkusi vai arī kungi Eiropā un Amērikā būs pareizo risinājumu vai pareizās zāles tai sērgai atraduši. Nu nepiepildījās tā jaukā iecere. Tā vietā, lai šodien darbotos pēc sīki, katram infekcijas izplatības scenārijam un katrai iestādei izstrādāta plāna, tagad atliek tikai imitēt vētrainu darbību - taisīt ārkārtas Ministru kabineta un Krīzes vadības padomes sēdes, kurās, kā raksta šis valstsvīrs, “mēs strīdējāmies, vienojāmies, rakstījām un pārrakstījām dokumentus”. (Tautā to apzīmētu par tukšu salmu kulšanu vai suņa barošanu kad vilks jau ir aitās.) Vai gan kāds brīnums, ka sausais atlikums šādai darbības imitācijai ir juceklība un nenoteiktība visā medicīnas aprūpes sistēmā. Un vienīgais ko valdība spēj tautai nenogurstoši skandināt ir rīkojums, distancēties, pašizolēties un valkāt mutei priekšā piekārtas lupatiņas.
Sevišķi bezkaunīgs un ņirdzīgs ir tas komunistu garā izteiktais mediķu slavinājums raksta beigu daļā. Vispirms šos cilvēkus, kas katru dienu riskē ar savu un savu tuvinieku veselību vai pat dzīvību piekrāpj, nepiešķirot pat pašu solīto, salīdzinoši niecīgo algas pielikumu, bet pēc tam “tēvišķīgi uzslavē” par pašaizliedzību un entuziasmu. Arī PSRS laikos kompartija tā vietā, lai cilvēkiem normāli maksātu par darbu, bagātīgi dalīja darbaļaudīm veltītas uzslavas, goda rakstus un ceļojošus karodziņus….

Atbildēt

!

07.11.2020. 13:32

sis homosexsualists diskredite Latviju un ekanomiski veic sabotazu.

Atbildēt

Ferdinands

07.11.2020. 12:10

kādus lēmumus jūs ,žurkuļi, vispār varat pieņemt ?
Tikai tos , kurus jums kabala noliek priekšā.
Īpašs sveiciens ''kas jaunsam''un pārējiem ziņu portāliem ,kuri dzēš patiesību par notiekošo! To darot tagad , jūs APZINĀTI veicat savu izvēli un līdz ar to sev sekas radiet. Tā notiek tagad dabīgā atlase uz planētas. Izvēlies ,ko vēlies! :)))

Atbildēt

RP

07.11.2020. 12:10

»

Es

Nevajag,Rinkeviča kungs, Jūsu uzmundrinājuma vārdu, jo es Jums neticu


Tur "augshaas" nevienam nevar ticeet. Gruuzj medikjus uz ambrazuuras. Vai tad vinjiem ir reaala iespeeja aarsteet saslimushos ar covidseergu? Ar kaadiem liidzekljiem, ar kaadiem medikamentiem, ja taadu vispaar nav? Izgliitiibu nodzen pagriidee, neizgliitotus ljautinjus vieglaak kontroleet. Medikjiem arii nav izveeles un iespeejas sevi pasargaat. Par miljoniem iepirktie "aizsargliidzeklji" jau savu postu ir daljeeji padariijushi.

Atbildēt

Elmars

07.11.2020. 12:09

Nu ko tā tērējas ar milzīgiem paldiesiem mediķiem... Šie nemaz nedusmotos par dažiem maziem simtiņiem pie algas, nu tādiem sīksīkiem, salīdinot ar miniswtreļa aldziņu....

Atbildēt

Es

07.11.2020. 11:23

Nevajag,Rinkeviča kungs, Jūsu uzmundrinājuma vārdu, jo es Jums neticu.

Atbildēt

Rainis

07.11.2020. 11:10

Šitais smirdīgais mēsls (ER) ir jāutilizē!... vai uz atejas bedri!!!

Atbildēt

Q

07.11.2020. 11:03

Es domāju ,ka šis valdību pārstāvošais pederasts ir Latvijas nelaime un posts, viņa stulbie lēmumi ir nodarījuši valstij simtos miljonos vērtējamus zaudējumus un šī liekulīgā muldēšana ir tikai aizsegs , lai turpinātu parazitēt uz tautas kakla!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: