Menu
Pilnā versija
Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācijas valde · 22.05.2024. · Komentāri (88)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Хм

30.05.2024. 10:00

»

russkoje govno

vodka gulag i kirilic


Вот и уважаемый специалист подтвердил) Все, что его раздражает в этой жизни-только русский язык. А если политики "разводят", но на чистом государственном-только кайфует))

Atbildēt

russkoje govno

24.05.2024. 17:45

»

Хм

Да, увы...


vodka gulag i kirilic

Atbildēt

Хм

24.05.2024. 16:36

»

Es

Политики же не борятся за латышский. ОНи борятся против русского, просто это очень удобно продать как "борьба за латышский...


Да, увы.
А еще пишут, что чем человек экономически слабее, тем его проще раскрутить на такие вопросы. Мол, было бы все лучше, богаче - но..русские мешают, евреи всю воду выпили, злые мериканцы палки в колеса вставляют.
Ну как тут не поверить..Удобно же..

Atbildēt

Es

24.05.2024. 11:10

»

Хм

Mūsdienu politiskais kurss, kuru tie paši bāleliņi ir uzturējuši garus gadus, nākotnē sola tikai vienu - teritorija skaista, ar mērenu klimatu, ar ūdens resursiem, vieta tukša nepaliks, bet to jau vairs neaizpildīs latvieši...


Политики же не борятся за латышский. ОНи борятся против русского, просто это очень удобно продать как "борьба за латышский".

Согласен. На обиженных (и такое имело место) воду возят долго, да и простолюд всех времен и народов (как в США, так и в РФ и в Латвии) всегда занят кувырканием от первой по второй ступени пирамиды Маслова, на большее нет ни времени, ни денег. К стати, пример последнего - все эти трения между учителями и правительством. Это не протест.

Atbildēt

Хм

24.05.2024. 08:56

»

Atis Priedītis

Es nosaucu cilvēkus ar kuriem esmu bijis pazīstams un kuriem es gribu uzdot ļoti daudz jautājumu. Diemžēl, no Kulakova atbildes saņemt vairs nav iespējams un paliks tikai manas atmiņas un manas pārdomas par dažiem notikumiem, kuros bija iesaistīts Kulakovs


Вот вы молодец, умеете выкручиваться)) Кулакову уже вопросы не задать, Паула не хотите задавать, потому что время не пришло, и какой-то журналист что-то вроде как пишет, и когда-то будет книга. Какой журналист, когда книга выйдет, какие вопросы-типа ждите, будет)))

Atbildēt

Atis Priedītis

23.05.2024. 19:04

Patiesība par okupācijas beigu perioda notikumiem tiešām ir šokējoša un tiek ļoti rūpīgi no tautas slēpta. Acīmredzot, tikai pēc gadiem 10 uzradīsies žurnālisti un vēsturnieki, kuri beidzot uzdrošināsies sākt šo melu kamolu ripināt. Komentāru sadaļā cilvēki jau ir uzdrošinājušies daudz ko atklāti publiskot, bet ne visu. Bet kā zināms - bezgalīgi melot un krāpt tautu nav iespējams.

Atbildēt

Atis Priedītis

23.05.2024. 18:50

»

no malas

Vai drīkst Jums jautāt - bet ko tad Kulakovs? Vai viņam kāda liela ietekme


Es nosaucu cilvēkus ar kuriem esmu bijis pazīstams un kuriem es gribu uzdot ļoti daudz jautājumu. Diemžēl, no Kulakova atbildes saņemt vairs nav iespējams un paliks tikai manas atmiņas un manas pārdomas par dažiem notikumiem, kuros bija iesaistīts Kulakovs.

Atbildēt

Pirātu partija

23.05.2024. 18:47

»

wow

JV balsojumā par debatēm ir nodevusi savus demokrātijas ideālus un duļķo ūdeni, lai kaut cik saglabātu savus reitingu


NewVemjotībai nav nekādu demokrātijas ideālu. Vemjotību gaida puķina partijas “jedinstvo” , Gruzijas partijas “gruzijas sapnis” un sultāna erdogana “taisnības un atīstības” partijas liktenis.
Visās šinīs valstīs līdz gada beigām nomainīsies līderi un režīmi. Nāks gados jauni cilvēki līdz 35.gadiem.
Pašreizējie diktatori un cilvēku durstītaji aizies pa skuju taku, tā pat kā knariš, bet vispirms orbans.
Vienam novičoks, otram autokatastrofa.
Žīdu mosads arī smuki likvidēja Irānas cilvēku slepkavu. Aģens iefiltrēts, dziļi konsperēts, ilgi bija tuvākās aprindās. Vēl dzīvs un turpina darbu, šīs nav pēdējās diktatoru nāves. Irānā būs vēl.
Lielāks zaudējums Iranai ir nevis prezidents, bet finansists, kas arī bija helihopterī.
Irānā gaidam revolūciju, gados jaunu prezidentu, un pēc tam karu ar Izraēlu. Holokosta pasaciņas, staigāšana ar georga lupatiņu, ir jāpārtrauc.
Pēc orbana nāves knariņam sāks raustīties čuriņa, no bailēm. Karma par cilvēku durstīšanu.
P.S. Dumjās učenes pašas vainīgas, sadūrās, sadarbojās ar vemjotības režīmu, balsoja par vemjotību, bet režīms Jūs vienmēr uzmetīs.
Tas pats ar nopirktiem žurnaļugām, NewVemjotība par ES kovidnaudu nopirka visu presi. Izveidoja cenzūru. Palasiet delfināriju, pēc skribantu tekstiem vēmiens nāk, bet kāds to visu šlurpratību lasa un vēl abonē!

Atbildēt

no malas

23.05.2024. 18:32

»

Atis Priedītis

Arī jums iesaku to pašu


Vai drīkst Jums jautāt - bet ko tad Kulakovs? Vai viņam kāda liela ietekme?

Atbildēt

Psihiariem ir privilēģijas izprast savu rīcību un domas

23.05.2024. 17:12

»

Atis Priedītis

Tā nedaudz ironiski - psihiski veseli esot tikai paši psihiatri, tauta gan ir citās domās


Šīs privilēģijas aiztaupa problēmas sev un citiem. Ieteiktu Jums nopietni paārstēties.

Atbildēt

Atis Priedītis

23.05.2024. 17:11

»

Daudz skolotāju ir ar klīniskām psihiskām novirzēm

Neesat vienīgais! Nesatraucieties! Turpiniet sevi mierināt! Sabiedrībai neesat bīstams


Tā nedaudz ironiski - psihiski veseli esot tikai paši psihiatri, tauta gan ir citās domās.

Atbildēt

wow

23.05.2024. 16:57

JV balsojumā par debatēm ir nodevusi savus demokrātijas ideālus un duļķo ūdeni, lai kaut cik saglabātu savus reitingu.....

Atbildēt

tieši tā

23.05.2024. 16:38

»

par to jau runa

pavisam apjukuši...domāt nespējīgi...auro uz pilnmēnesi... tizli šovi un raidījumi...par manu naudu!!!! lai taisa privātu tv un murgo laimīgi joksti poksti


LTV pašlaik pārstāv minoritāšu intereses. Bet latviešu vairākumam arī vajag savus medijus! Tikai - kur lai dabū normālus darbiniekus?

Atbildēt

Хм

23.05.2024. 16:21

»

Es

Var jau būt, ka kādam, sevišķi uz EP kandidējošajiem dienaszagļiem, šī ņemšanās ap valodu šķiet īstajā vietā un laikā, taču pastāv arī paralēlā realitāte, ar dzimstības krišanos, jauniešu pašpārangliskošanos, dažādu iebraucēju uzrašanos arvien biežāk un arvien lielākā skaitā...


Mūsdienu politiskais kurss, kuru tie paši bāleliņi ir uzturējuši garus gadus, nākotnē sola tikai vienu - teritorija skaista, ar mērenu klimatu, ar ūdens resursiem, vieta tukša nepaliks, bet to jau vairs neaizpildīs latvieši.

Нет, неправда. Латышский никуда не пропадет. Просто вместо русского будут другие языки. Политики же не борятся за латышский. ОНи борятся против русского, просто это очень удобно продать как "борьба за латышский".

Atbildēt

Хм

23.05.2024. 16:09

»

Es

Var jau būt, ka kādam, sevišķi uz EP kandidējošajiem dienaszagļiem, šī ņemšanās ap valodu šķiet īstajā vietā un laikā, taču pastāv arī paralēlā realitāte, ar dzimstības krišanos, jauniešu pašpārangliskošanos, dažādu iebraucēju uzrašanos arvien biežāk un arvien lielākā skaitā...


Вчера, во время Kas notiek Latvijā всплыл интересный момент: оказалось, уже в МАРТЕ были отосланы партиям сообщения приглашения на дебаты на русском. Молчали, НЕ ЗАМЕЧАЛИ 2 месяца. и ВДРУГ за месяц до выборов, заметили.. и понеслась
И можно вообще не обсуждать сами предложения, а только этот вопрос. А уж как счастливо Единство, про которое вообще все ВДРУГ забыли с их скандалами.
Но..это же просто совпадение, vai nē, kungi?)))

Atbildēt

Es

23.05.2024. 16:03

Var jau būt, ka kādam, sevišķi uz EP kandidējošajiem dienaszagļiem, šī ņemšanās ap valodu šķiet īstajā vietā un laikā, taču pastāv arī paralēlā realitāte, ar dzimstības krišanos, jauniešu pašpārangliskošanos, dažādu iebraucēju uzrašanos arvien biežāk un arvien lielākā skaitā.

Tie uzbeki, kas veic remontdarbus ēkām, Rīgas satiksmei un būvobjektos, nekādā valsts valodā nav plānojuši runāt. Tas pats ar belašu kurjeriem ar zaļām vai zilām somām.

Mūsdienu politiskais kurss, kuru tie paši bāleliņi ir uzturējuši garus gadus, nākotnē sola tikai vienu - teritorija skaista, ar mērenu klimatu, ar ūdens resursiem, vieta tukša nepaliks, bet to jau vairs neaizpildīs latvieši.

Atbildēt

Atis Priedītis

23.05.2024. 16:00

»

Nav jābūt nodarbinātam psihiatram profesijā

Psihiatra izglītība un zināšanas dod spējas noteikt katra klīnisko psihisko diagnozi. A. Pirdītis tik uzkrītoši demonestrē savas novirzes, ka viņa diagnoze jau iet viņam pa priekšu. Un to apliecina viņa teksti komentāros. Daži pat ir tik tipiski, kā izņemti no medicīnas enciklopēdijas...


Ja cilvēks visu mūžu ir izticis bez psihiatru palīdzības, dzīvojis normāla cilvēka dzīvi, ražīgi strādājis par skolotāju un sapelnījis ļoti labu pensiju, tad paši šādu diagnožu uzstādītāji ir psihiski slimi.

Atbildēt

IM

23.05.2024. 15:55

»

Jo lielāka disharmonija ap latviešu valodu, jo labāk latviešu valodai, vai tāds ir jūsu motīvs?

Jo vairāk latviešu valoda tiek apdraudēta, jo aktīvāka cīņa par tās tiesībām...


Man vienkārši ir drusku kauns par VVC valodas aizsardzības "profesionāļiem". Viņi raksta ka diskusijas krievu valodā iet uz latviešu valodas rēķina? Kādi rēķini var būt valodai? Rēķinus apmaksā nodokļu maksātāji. Tātad tas ka diskusijas iet uz latviešu valodas rēķina ir meli. Patiesība tagad jau būs tāda ka diskusijas latviešu valodā daļēji ies arī uz krievvalodīgo nodokļu maksātāju rēķina. Vai tiešām meli aizsargās latviešu valodu?

Atbildēt

Nav jābūt nodarbinātam psihiatram profesijā

23.05.2024. 15:44

»

Atradies viltus psihiatrs

Psihiatri gluži labi zin, ka ir tāds pacientu datu aizsardzības likums un neizpauž kuram katram pacientu diagnozes


Psihiatra izglītība un zināšanas dod spējas noteikt katra klīnisko psihisko diagnozi. A. Pirdītis tik uzkrītoši demonestrē savas novirzes, ka viņa diagnoze jau iet viņam pa priekšu. Un to apliecina viņa teksti komentāros. Daži pat ir tik tipiski, kā izņemti no medicīnas enciklopēdijas.

Atbildēt

Kosmopolītu hunta ir pret latviešu valodu

23.05.2024. 15:39

»

kaut kas neiet kopa sapnotajiem

iedzivotaju skats latvija samazinas,bet latviesu valodas nozime pieaugs


Bet tās tiesības izmanto populistiski pašreklāmai.

Hunta krievu bidlu bērnus sēdina vienā skolas solā ar latviešiem, kam ir cita attīstības pakāpe, apgrūtinot mācīšanās procesu.

Atbildēt

Jo lielāka disharmonija ap latviešu valodu, jo labāk latviešu valodai, vai tāds ir jūsu motīvs?

23.05.2024. 15:36

»

IM

Jūs tik tā domājat ka esat valodas aizstāvji. Faktiski jūs esat tādi kā Don-Kihoti kas cīnās ar vēju. Jūs ņematies pa informatīvo telpu, gribat latvisku informatīvo telpu Latvijā. Bet lai nu kā jūs ņematies lielās valodas vienalga nāk kā vējš visam pāri un jūsu pūles ir galīgi veltas. Latviešu valodas...


Jo vairāk latviešu valoda tiek apdraudēta, jo aktīvāka cīņa par tās tiesībām.

Mazskaitlīgi mazās angļu tautas valodā runā visā pasaulē.

Es saprotu, ka esat krievvalodīgā himēra kā sunc roslikovs, latviešu tautas ienaidnieks. Kaut ko tādu, ko sakāt, var pateikt vien ienaidnieks.

Atbildēt

IM

23.05.2024. 15:29

»

Atbilde

Jūs varat domāt kā vēlaties. Es domāju radikāli pretēji Jums: latviešu valodas aizstāvji panāca savu uzvaru, un tas ir labi - latviešu valodas nozīme tikai pieaugs


Jūs tik tā domājat ka esat valodas aizstāvji. Faktiski jūs esat tādi kā Don-Kihoti kas cīnās ar vēju. Jūs ņematies pa informatīvo telpu, gribat latvisku informatīvo telpu Latvijā. Bet lai nu kā jūs ņematies lielās valodas vienalga nāk kā vējš visam pāri un jūsu pūles ir galīgi veltas. Latviešu valodas aizstāvēšana nav informatīvās telpas uzpūšana latviešu valodai, jo telpas jau netrūkst, pūst var bezgalīgi. Aizstāvēt latviešu valodu nozīmē vairot tās nesējus. Vai jūs to darāt, un ja jā, tad kā? Tā ka taisāt aplamus skandālus, jaucat sadzīves harmoniju un baidāt visus prom no latviešu valodas?
Jo lielāka disharmonija ap latviešu valodu, jo labāk latviešu valodai, vai tāds ir jūsu motīvs?

Atbildēt

Atbilde

23.05.2024. 14:48

»

IM

Skaidrs ka būtu labāk ēduši, tāpat kā skaidrs ir tas ka latviešu valodai kāds gabals atkal nokritīs, un paldies par to ne vienam citam kā VVC viltus valodas sargiem jāsaka. Tā teikt, "profesionāļi" atkal zemē nometa


Jūs varat domāt kā vēlaties. Es domāju radikāli pretēji Jums: latviešu valodas aizstāvji panāca savu uzvaru, un tas ir labi - latviešu valodas nozīme tikai pieaugs.

Atbildēt

Atis Priedītis

23.05.2024. 13:52

»

Atradies viltus psihiatrs

Psihiatri gluži labi zin, ka ir tāds pacientu datu aizsardzības likums un neizpauž kuram katram pacientu diagnozes


Diagnozes publiskošana jau arī ir pierādījums tam, ka "psihiatrs" nav nekāds psihiatrs, bet visticamāk pats cieš no psihiskiem traucējumiem.

Atbildēt

Atradies viltus psihiatrs

23.05.2024. 13:50

»

Pacienta A. Pridīša psiholoģiskais raksturojums

Atkarība no “beznosacījuma mīlestības”, rakstot neadekvātus komentārus, atkarības bioloģiskais pamatojums...


Psihiatri gluži labi zin, ka ir tāds pacientu datu aizsardzības likums un neizpauž kuram katram pacientu diagnozes.

Atbildēt

Atis Priedītis

23.05.2024. 13:19

Iespējams, ka pavisam drīz sāksies ļoti nopietna manu atmiņu patiesuma izvērtēšana. Tāpēc vēlreiz publicēju visu savu 3 grāmatu failu adreses, kurās par notikumiem ar mani esmu rakstījis.
Gan jau rīts mūs atradīs:
https://failiem.lv/f/rgagpaqtg
Kristaps - slepenie protokoli:
https://failiem.lv/f/v8msrgujc
Piecas minūtes pirms apokalipses:
https://failiem.lv/f/dyqwuqmdrb

Atbildēt

Atis Priedītis

23.05.2024. 13:04

»

Pacienta A. Pridīša psiholoģiskais raksturojums

Atkarība no “beznosacījuma mīlestības”, rakstot neadekvātus komentārus, atkarības bioloģiskais pamatojums...


Varat taču uzstādīt man visas iespējamās diagnozes - arī "ūdens ceļgalā". Tikai lai kādu no šīm diagnozēm pierādītu būtu ļoti rūpīgi jāpārbauda vai viss ko es rakstu tiešām ir tikai murgi. Tāpēc vēlreiz nosaukšu to slaveno cilvēku vārdus, kuri par šiem "murgiem" zina ļoti daudz un ir līdzdarbojušies lai šādi "murgi" rastos. Tātad - R.Pauls, I.Godmanis, Im.Kalniņš, V.Birkavs, un daži no tiem, kuri aizgāja turpinot klusēt - J.Kulakovs, A.Grūtups un daudzi sabiedrībai nezināmie cilvēki.

Atbildēt

trolliņ

23.05.2024. 12:51

»

Pacienta A. Pirdīša

klīniski psiholoģiskais raksturojums


,sekli un dumji.Izglītojies!
http://www.piltinkalns.lv/zinasanu-drumstalas/transcendentala-psihologija-un-klatesamiba

Atbildēt

Nat

23.05.2024. 12:49

...vai ar likumu atļautam saturam krievu valodā ir vieta sabiedriskajos medijos...

Ar likumu? krievu valoda? Kurā likumā tā saucamā "asociācija" (kam tadas vispar ir vajadzīgas, ja ne tur algas saņemusiem?) atrada kaut vai vārdu salikumu "krievu valoda" ?

Sab.mediju šo nejedzību aizstāvji cinas neviss par aiz ausim pievilkta likuma izpildi, bet par savu finansējumu, algam, beigu beigās - pakaļam krēslos.

Atbildēt

Pacienta A. Pridīša psiholoģiskais raksturojums

23.05.2024. 12:33

»

viedoklis

Jaunajai paaudzei tas nu nemaz neinteresē,viņi AP nelasīs, jo daudz interesantk laiku pavadīt sociālajos tīklos. Bet mēs to tāpat zinām, daudzi ar čekistiem un viņu metodēm ir saskārušies tādā vai citādā veidā, tāpēc nekas jauns. Arī stukaču saraksti, kaut arī nepilnīgi ir pieejami. Lustrācija Latvijā...


Atkarība no “beznosacījuma mīlestības”, rakstot neadekvātus komentārus, atkarības bioloģiskais pamatojums.


Oksitocīns ir hormons, ko izdala smadzenes – tam ir būtiska loma gan vairošanās procesos, dzemdībās, gan intimitātē un sociālo attiecību veidošanā. Tāpēc to nereti mēdz dēvēt par “mīlestības hormonu”. Taču pētījumi liecina, ka tam ir daudz plašāka loma mūsu organismā, tostarp, tas piedalās arī procesos, kas palīdz reģenerēties sirds audiem un nākotnē varētu tikt izmantots miokarda infarktu pārcietušo pacientu rehabilitācijai.Novērojot šo pacientu desmit gadu garumā, lasot viņa Pietiek komentārus izdarīti secinājumi. Bez atkarības no oksitocīns Priedītis ir šizofrēnijas slimnieks ar vajāšanas un naida pazīmēm pret iedomātiem ienaidniekiem, ko viņš noraksta uz VDK pat mūsdienās. Komentārus zem Pieiek rakstiem Priedītis raksta neadekvātus pēc satura, kas norāda uz uzmanības trūkuma deficīta un paškontroles psiholoģisko defektu, kas, iespējams, vedina domāt par klīniskās depresijas paveidu, ko var kupēt tikai ar medikamentiem psihiatra un psihologa uzraudzībā.

Atbildēt

viedoklis

23.05.2024. 10:47

»

Atis Priedītis

Un jūs tiešām dzīvojat pasaulē, kurā VDK nekad nav bijusi un visi "čekisti" jau sen ir aizsaulē. Ja Jums ir kaut kāda sapratne par matemātiku, tad droši vien būsiet spiests atzīt, ka pašlaik jaunākajiem "čekistiem" ir apmēram 50 gadi. Tātad pats briedums. VDK sāka kā stukačus izmantot jau vecāko klašu...


Jaunajai paaudzei tas nu nemaz neinteresē,viņi AP nelasīs, jo daudz interesantk laiku pavadīt sociālajos tīklos. Bet mēs to tāpat zinām, daudzi ar čekistiem un viņu metodēm ir saskārušies tādā vai citādā veidā, tāpēc nekas jauns. Arī stukaču saraksti, kaut arī nepilnīgi ir pieejami. Lustrācija Latvijā nav notikusi un, visdrīzāk, arī nekad nenotiks. Tautai ir pie dir$as, tāpēc jūsu gara ražojumiem nebūs noieta.

Atbildēt

atpogājiet acis

23.05.2024. 10:36

paši paklaiUsieties PASAULES ZIŅAS ne tikai baidena un PADOMAJIET!!!!!!!!!!!!!!!! PIRMOREIZI MŪZĀ PADOMĀJIET!!!!!

Atbildēt

par to ēšanu...

23.05.2024. 10:33

»

russkoje govno

divvalodība


Runa nav par divvalodību, bet gan par to, kādi kadri "uzdarbojas" masu (dez)informācijas līdzekļos ar tiem raksturīgo apkārtējās pasaules uztveri. Kaut vai "žurnālistu" kārli streipu pavērojiet. To informāciju jau varēju pārtulkot, bet labāk lasīt no pirmavota. Diemžēl latviešu valodā šādus pētījumus neatrast.

Atbildēt

Atis Priedītis

23.05.2024. 10:28

»

Atkarības veids - beznosacījuma mīlestība un tās bioloģiskais pamatojums

Oksitocīns ir hormons, ko izdala smadzenes – tam ir būtiska loma gan vairošanās procesos, dzemdībās, gan intimitātē un sociālo attiecību veidošanā. Tāpēc to nereti mēdz dēvēt par “mīlestības hormonu”. Taču pētījumi liecina, ka tam ir daudz plašāka loma mūsu organismā, tostarp, tas piedalās arī procesos...


Un jūs tiešām dzīvojat pasaulē, kurā VDK nekad nav bijusi un visi "čekisti" jau sen ir aizsaulē. Ja Jums ir kaut kāda sapratne par matemātiku, tad droši vien būsiet spiests atzīt, ka pašlaik jaunākajiem "čekistiem" ir apmēram 50 gadi. Tātad pats briedums. VDK sāka kā stukačus izmantot jau vecāko klašu skolniekus (16-17 g.v.), kuri stučīja par varai nevēlamiem skolotājiem. Tie bija arī ziņojumi skolas direktoram par to par ko skolotājs ir uzdrošinājies runāt mācību stundās. Tikai šie ziņojumu nonāca arī VDK darbinieku rokās un kalpoja tam, lai šādu skolotāju "palūgtu" aiziet no darba. Zinu pat konkrētus piemērus. Tikai protams, visi iesaistītie turpinās melot un noliegt notikušo.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: