Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    7   6   5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

atbilde viltus Skolnieciņam

24.05.2022. 10:17

»

Skolnieciņš

SiggiZiggi HailiGaili! Esu atkal integrēts garīgo slimnieku stacionārā, sevišķi defektīvo agresīvo pacientu nodaļā. Zilie uzvarēs dzeltenos. Rietumdemokrātisms taps sakauts. Un atmaskots melu propagandā un kara noziegumos. Rietumfašisti zaudēs. Un visas tautas spēs nokratīt rietumsabiedroto orku un ...


Kāpēc manu segvārdu valkā un ķengā? Racionālu argumentu Tev nav. Toties apmelot citus un liet samazgas virsū Tu māki.
Kremļa trolli, karmiskā atmaksa skars arī Tevi! Dievi un Dievietes visu redz!
Ar riebumu pret rašistiem (krievu fašistiem), Skolnieciņš

Atbildēt

nav viņš nekāds stukač

24.05.2022. 10:17

»

patiešām?

Hermanis esot čekas stukačš


viņš ir algotnis

Atbildēt

patiešām?

24.05.2022. 10:11

Hermanis esot čekas stukačš?

Atbildēt

aklais robots

24.05.2022. 10:10

»

atzīsties Hermani

ka tevī konstatēti tatārmongoļa gēni! Tu neesi īsts latvietis! 1/2 krievs! Marš uz Krieviju


tādi kā viņš paši sevi neredz - tas ko viņš redz ir tas ko rāda viņa redzesloks - līdzīgi kā videokamera. Sevi viņš redz tikai spogulī - bet kad spoguļa nav - tad savu atspulgu viņš saredz cilvēkos.
bet tas nav pats būtiskākasi. pats būtiskākais ir tas, ka viņš klausa ar ausīm. saki, ka tieši viņš ir labākais, tikai viņš ir visgudrākais, kā viņš vienīgais saprot, ko viņam saka... dzirdot tik skaistus vārdus, viņš vairs nevar būt mierā, nepadaloties ar citiem. bet citi ir tādi paši! viņi arī tālāk par sava deguna galu neredz.
īsāk sakot - kad tu uz viņu sāksi bļaut - viņš darīs visu - ko tu teiksi - un nekad neatzīsies un viņš vienmēr slēpsies aiz pārējiem

Atbildēt

Nameisis

24.05.2022. 09:57

»

Gena

.. Vai latviskām partijām rūp viņu vēlētājs galvaspilsētā


Tām latviskām partijām ar latviešiem nav nekāda sakara, ja tur atlasīti čekas stukači un krievmīļi. Tas tāpat kā čečenu tautai nav nekāda sakara ar kadiroviešiem.

Atbildēt

pag, pag

24.05.2022. 09:47

»

atzīsties Hermani

ka tevī konstatēti tatārmongoļa gēni! Tu neesi īsts latvietis! 1/2 krievs! Marš uz Krieviju


Tad jau 1/3 latvieši kas sadarbojas ar CCCP okupacijas varu jāsuta uz Krieviju...un kur vēl tagadējie kolaboranti kas sadarbojas ar Krievijas mafiju....

Atbildēt

atzīsties Hermani

24.05.2022. 08:50

ka tevī konstatēti tatārmongoļa gēni! Tu neesi īsts latvietis! 1/2 krievs! Marš uz Krieviju!

Atbildēt

Balss no tautas

24.05.2022. 08:39

»

Ušakova Rīga

Ļoti labi atklāja šo Hermaņa aprakstīto modeli - pēdējais sīkums sistēmā, pat juridiska rakstura tiesas kompetences jautājumi t.i. tiesas lemšana pār padotajiem, pašvaldībai piederīgiem, namu pārvaldes apsaimniekošanā esošiem,- viss līdz pēdējam sīkumam tika pāradresēts Ušakovam, kura sieva vadīja Ušakova...


Aizvāc, pamuļķi, stabiņus. Piesedzoties ar ārpolitiku, stulbais stulbenis ir ielicis stabiņus satiksmes bremzēšanai tā, ka tie rada lielus satrēgumus un pastiprinātu CO2 daudzumu. Zaļie pamuļķi! Ušakovs Rīgai deva ļoti daudz, paldies viņam par darbu.

Atbildēt

Ušakova Rīga

24.05.2022. 08:36

»

bet

vai tagad ir kas savādāk


No tā barojās pietuvinātie uc. TI kantori, uzpircēji pa kapeikām, sīki mahinatori un t.s. attīstītāji ar banku aizmuguri - cik no tā cieta un zaudēja dzīvi tiešā un burtiskā nozīmē, par cik % tika pārvilkts deķītis no latviskās Rīgas uz intrenacionālo.., cik lielā mērā Rīga ir tukšojusies, zaudējusi savus iedzimtos? Jo iedzīvotāju skaits neko nepasaka par vietējo rīdzinieku piespiedu migrāciju. Vai latviskām partijām rūp viņu vēlētājs galvaspilsētā, vai īstermiņa ieguvumos nav pazaudēts kopējais redzējums un mērķi?

Atbildēt

Dabiskās gāzes nepiekritējs

24.05.2022. 08:32

Diez vai tie būs latvieši, kas kaut kā izmainīs krievu nāciju vai Krievijas valsti. Diez vai. Paši ar savu mazo valstiņu, saviem partokrātiem galā netiekam jau 30 gadus. Esam kļuvuši līdzīgi Krievijai, savas iekšējās problēmas un nedienas risinot tā, ka pasviežam pelēkajai masai kairinātājus ārvalstīs. Ne mēs lemsim, ne mēs noteiksim. Pilnīgi neko.

Atbildēt

Ušakova Rīga

24.05.2022. 08:17

Ļoti labi atklāja šo Hermaņa aprakstīto modeli - pēdējais sīkums sistēmā, pat juridiska rakstura tiesas kompetences jautājumi t.i. tiesas lemšana pār padotajiem, pašvaldībai piederīgiem, namu pārvaldes apsaimniekošanā esošiem,- viss līdz pēdējam sīkumam tika pāradresēts Ušakovam, kura sieva vadīja Ušakova biroju. Gadu desmitus Rīga kopēja Austrumu kaimiņu un nevienam neradās jautājumi, vai tas ir vai nav demokrātiski, tiesiski un atbilst Rietumu pasaules vērtībām.

Atbildēt

>autoram

24.05.2022. 07:32

»

autoram

Bravo, Hermani


To pēcteču pilna LV, un jūsu vara neko, itin neko nedara lai tie ātrāk aizbrauktu mājās..

Atbildēt

tas labi

24.05.2022. 07:31

»

nelej udeni,raksti par veiksmes stastu !

latviesu ieredni izdzina no Latvijas 600 000 latviesus


ka osvoboditeli reiz aizbrauc...Vinu te jau tā par daudz.

Atbildēt

Gena

24.05.2022. 07:30

»

nost ar iesalnieka kaskrusta piparkukam !

sludini savu banderu fasistu ,,taisnibu,, galicija


sludini savu bolseviku -osvoboditeli taisniba sava rodina

Atbildēt

asv kongresa runataja Pelosi:Slava Uhanai !

24.05.2022. 05:32

»

autoram

Bravo, Hermani


asv un tas pakalpini nav nekada visa pasaule.

Atbildēt

nost ar iesalnieka kaskrusta piparkukam !

24.05.2022. 05:30

»

Leo

Pilnīga taisnība Hermanim


sludini savu banderu fasistu ,,taisnibu,, galicija !

Atbildēt

Leo

24.05.2022. 00:03

Pilnīga taisnība Hermanim!

Atbildēt

IM

23.05.2022. 23:31

Eiropa nepieņemšot Krieviju? Gribēs dzīvot mierā, nāksies vien pieņemt. Tā teikt, izvēle jau Eiropai nav liela, vai nu pieņemt Krieviju tādu kāda tā ir, vai nu arī ik pa laikam pieņemt no tās raķetes kādas nu krieviem tās ir. Reāla izvēlei nav citu variantu. Vēl ir fantastiskā izvēle, priekš fašistiskajiem sapņotājiem, - noslaucīt Krieviju no zemes virsas. Bet tas jau tā, tikai muļķu mierinājumam.

Atbildēt

Nakts noktirne

23.05.2022. 23:13

Autors pateica precīzi - krievi ir citādi. Vecā Eiropa joprojām dzīvo zināmā fantāzijā, ka nu jau, nu jau pienāks brīdis, ka vilks būs gana daudz ēdis un kaza, lai arī ar pamatīgi saplosītu kažoku, vēl tomēr dzīva un pat spējīga badīties. Varbūt vilkam ar to pietiks? Tāpēc kazu ir jāmēģina pierunāt, ka redz jau nav nemaz tik slikti, tomēr dzīva un kažoks ar vēl daļēji palicis, un ja pareizi safrizē, drusku uzfrišina, nemaz tik slikti neizskatīsies. Tomēr vecā Eiropa ir jau sen šķība un līka, nomaldījusies bioloģiskās orientācijās, nesaprot, ka vilks nemainīs savu orientāciju, tas nepaliks par veģetārieti, kad tikko tiks sagremojis esošais, tas ķersies klāt pie nākošiem zālēdājiem un grauzējiem. Vilks pat zināmā mērā ir bijis diplomātiski korekts, un savus gastronomijas nākotnes plānus - ko un kā viņš ēdīs, visiem darīja zināmu, aprakstot to un izsūtot vēstules.

Atbildēt

laiki mainās uz priekšu, cilvēki mainās uz atpakaļu

23.05.2022. 22:21

»

vaine

kārtējais,kurš vaukšķ līdzi asv,kuru mūsdienās var piemānīt,nu ja vienīgi neinformētu gatera strādnieku,ukrainas fašisms nupat ar azoviešu padošanās gūstā atklājās visā krāšņumā,paskatoties uz tiem notetovētajiem tēviņiem-kāškrusti,sātanisma zīmes un pat hitlera portreti...,bet tādi pletkas kā raksta...


uzdirst uz krieviju?

kādreiz teica - kam nav ko ēst, tam nav ko dirst
tagad jāsaka - kas nedirš uz krieviju, tam nav ko ēst

cilvēki mainās uz atpakaļu, drīz atkal sakāps kokos

Atbildēt

jaja, dasistfantastiš

23.05.2022. 22:13

»

autoram

Bravo, Hermani


slava ukrānai. ukrānu nacistu orkiem slava.

Atbildēt

autoram

23.05.2022. 21:53

Bravo, Hermani!
Lielkrievi ar savām koonijām nav Eiropai piederīgi. Tatāru - mongoļu pēcteči sevi iedomājušies par pasaules nabu. Taču visa pasaule nostājusies pet šo fašistisko režīmmu. Slava Ukranai, kas cīnās, lai šis ordas niebruktu Eiropā.

Atbildēt

vaine

23.05.2022. 21:52

kārtējais,kurš vaukšķ līdzi asv,kuru mūsdienās var piemānīt,nu ja vienīgi neinformētu gatera strādnieku,ukrainas fašisms nupat ar azoviešu padošanās gūstā atklājās visā krāšņumā,paskatoties uz tiem notetovētajiem tēviņiem-kāškrusti,sātanisma zīmes un pat hitlera portreti...,bet tādi pletkas kā raksta autors gatavi laizīt asv zābakus ,ar cerību ka varbūt viņu pamanīs un nākotnē tas viņam kāds labums no tā atlēks,neaizstāvu ne putinu ne krievu armiju..., bet ja ukrainā fašisms tiek legāli atbalstīts,tad tā arī vajag teikt,nevis vienkārši ka tik ko uzdirst uz krievijas

Atbildēt

pērtiķu bakas arī

23.05.2022. 21:44

»

ku-kū

200 komentāru,un tikai rāšitu lamas.A ti dokazhi,cho eto ja,b


Nebeidzams pārmetums tiem,kuri sūtīja Tunguskas meteorītu.Vajadzēja trāpīt!

Atbildēt

2. pasaules kara kļūda 24.februārī

23.05.2022. 21:43

»

Skolnieciņš

Ukraina uzvarēs. Ukraiņu tauta spēs atkarot savu zemi no krievu okupantiem — orkiem. Rašisms taps sakauts. Krievija zaudēs. Un Krievija sabruks n-tajās daļās. Krieviem būs sliktāk nekā vāciešiem pēc 2. pasaules kara. Un krievi maksās milzonīgas reparācijas cietušajiem ukraiņiem...


Eiropa un ASV atkal pieļauj kļūdu, tāpat kā 2. pasules karā 1940.-1945 gadā, kad neļāva Hitleram okupēt Krieviju - palīdzēja Krievijai karā pre Hitleru.

Tagad Eiropa un ASV tikai tagad, at vairāku gadu starpību, pieļāva kavēšanos AR Ukrainas apbruņošanau ar pienācīgu bruņojumu. Jau pirmajā mēnesī krievu fašisti būtu bijuši sakauti.

Bet FAKTS, krievu agresori rezultātus nedabūs, ko sagribēja, Ukrainu neiekaros vai karos 3 gadus, kamēr galīgi izjuks kā impērija.

Ja jau Somiju uzvarēt nevarēja savulaik, Ukrainu neizdosies vēl vairāk.

Atbildēt

ммм

23.05.2022. 21:30

Paskat tik, daži pamuļķīši sāk aizdomāties... Es visu mūžu zināju, ka Krievija (PSRS) bija fašistiska valsts un civilizācijas mēslaine, bet latvieši komunisti, čekisti un komjaunatnes līderi bija nācijas samazgas, kuras laizīja pēcpusi okupantu izdzimteņiem, nodeva savu valsti un tautu.

Atbildēt

Skolnieciņš

23.05.2022. 21:18

»

Skolnieciņš

Ukraina uzvarēs. Ukraiņu tauta spēs atkarot savu zemi no krievu okupantiem — orkiem. Rašisms taps sakauts. Krievija zaudēs. Un Krievija sabruks n-tajās daļās. Krieviem būs sliktāk nekā vāciešiem pēc 2. pasaules kara. Un krievi maksās milzonīgas reparācijas cietušajiem ukraiņiem...


SiggiZiggi HailiGaili! Esu atkal integrēts garīgo slimnieku stacionārā, sevišķi defektīvo agresīvo pacientu nodaļā. Zilie uzvarēs dzeltenos. Rietumdemokrātisms taps sakauts. Un atmaskots melu propagandā un kara noziegumos. Rietumfašisti zaudēs. Un visas tautas spēs nokratīt rietumsabiedroto orku un troļļu okupāciju. Sabiedroto bloka locekļu valstis sabruks n-tajās daļās un izputēs kā veci pūpēži. daudziem būs daudz sliktāk nekā vāciešiem pēc 2. pasaules kara. Un ,,civilizētie rietumi,, maksās milzonīgas reparācijas cietušajiem krieviem un citām tautām.

Rietumglobālisti ir 21. gadsimta kara un miera noziedznieki.
Ar necieņu pret rietumfašismu un rietumnacismu, Slimnieciņš

©Skolnieciņš Stulbentiņš 1999-bezdelība

Atbildēt

Slava Uhaņai

23.05.2022. 20:59

Bidens dodas uz Uhaņu! Jeb nah-i! Hermanis sekos!

Atbildēt

Skolnieciņš

23.05.2022. 20:53

»

ASV protektorāts Latvija

Ko veltīgi stresojat? Ukrainas liktenis jau ir izlemts. Austrumu daļu paņems krievi, rietumu - poļi. Krievi paņems ar karu, poļiem Zeļenskis atdos tāpat. Ļvovu atkal sauks par Lembergu. Vēl uz pašreizējās Ukrainas zemēm kā uz savām vēsturiskajām pretendē Baltkrievija un Ungārija. Jūs te tāpat neko mainīt...


Ukraina uzvarēs. Ukraiņu tauta spēs atkarot savu zemi no krievu okupantiem — orkiem. Rašisms taps sakauts. Krievija zaudēs. Un Krievija sabruks n-tajās daļās. Krieviem būs sliktāk nekā vāciešiem pēc 2. pasaules kara. Un krievi maksās milzonīgas reparācijas cietušajiem ukraiņiem.
Krievi ir 21. gadsimta kara noziedznieki.
Ar necieņu pret rašismu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)

Atbildēt

otvali,uj.bišče

23.05.2022. 20:35

Slavējama rašistu klikšķu aktivitāte.Lapsam būs naudiņa.Dropo gan nomocīsies.

Atbildēt

necilvēku pedersatu mēslam

23.05.2022. 20:25

»

mēslam

Attiecībā uz tevi un pārējiem krieviem es izvairītos no apzīmējuma "cilvēkiem", jūs esiet civilizācijas atkritumi


Pienāks diena, kad tu beidzot būsi izgulējis savu pastāvīgo smago dzērumu un sapratīsi, kādas lopiskas muļķības esi pa ģeibu samurgojis un sastrādājis. Vai arī tāda diena nepienāks. Bet tādā gadījumā pavisam drīz pienāks cita diena - kad visi iedzers par aizgājēju, kurš dzērumā nosmaka pats savos vēmekļos, bet tev neviens neielies, jo tu gulēsi 6-dēļu koka mētelītī un visi iedzers "par to, ka mēslam mēsla gals"...

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.05.2022. 20:17

Ko veltīgi stresojat? Ukrainas liktenis jau ir izlemts. Austrumu daļu paņems krievi, rietumu - poļi. Krievi paņems ar karu, poļiem Zeļenskis atdos tāpat. Ļvovu atkal sauks par Lembergu. Vēl uz pašreizējās Ukrainas zemēm kā uz savām vēsturiskajām pretendē Baltkrievija un Ungārija. Jūs te tāpat neko mainīt nevarat.

Atbildēt

necilvēku pedersatu mēslam

23.05.2022. 20:14

»

pedersatam, patiesībā pidaram

Pašā drūmākā Amsterdamas kvartālā nav tāda pederastu koncentrācija, kā krievu sadistu armijā


tev nepietika ar pederstu koncentrāciju tajā pašā drūmākā Amsterdamas kvartālā, ka atsmirdēji uz savu nekrievu sadistu un pederastu, patiesībā pidaru skapi latvānijā?

Atbildēt

jeņķu zābaku laizītājam

23.05.2022. 20:09

»

mēslam

Attiecībā uz tevi un pārējiem krieviem es izvairītos no apzīmējuma "cilvēkiem", jūs esiet civilizācijas atkritumi


Labi vismaz, ka ne tādi jeņķu zābaku laizītāji un sadistu pedersatu mēsli, kā tu un tavi pidaru skapja partneri.

Atbildēt

interesanti

23.05.2022. 20:06

»

par ko ta vēl?

Vai par to, ka tie sadisti un pederasti aizmuka no Bučas


tev turpinās problēmas ar galvu, kā izrādās.

tu lasīt proti? Nu tad izlasi jautājumu un pacenties atbildēt pēc būtības un adekvāti. Ja tev tas neizdodas, konsultējies ar savu iecirkņa vetārstu, varbūt viņš tev palīdzēs nenobeigties dēļ smadzeņu atrofijas.

Atbildēt

mēslam

23.05.2022. 20:04

»

jeņķu zābaku laizītājam

tu veltīgi centies savu "dirsā drātēta sūdu laizītāja" privātpieredzi attiecināt uz normāliem cilvēkiem, tavas perversās tieksmes un problēmas ir saistošas tikai tev


Attiecībā uz tevi un pārējiem krieviem es izvairītos no apzīmējuma "cilvēkiem", jūs esiet civilizācijas atkritumi.

Atbildēt

Lapas:    7   6   5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: