Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pērkams viss

03.12.2019. 19:49

Ik pa laikam sajūties ka joprojām dzīvo vecajā savienībā. Bet gan jau, visam savs laiks.

Francija liek nojaukt 57 miljonus eiro vērtu nelegāli būvētu namu
https://www.tvnet.lv/6568552/nelikumigas-buvniecibas-sekas-francija-liek-nojaukt-57-miljonus-vertu-villu

Atbildēt

māte Terēze

03.12.2019. 15:09

»

biete

Tie "Pārdaugavas iedzīvotāji" nav līdz galam vaļsirdīgi un patiesi...


Pilnīgi pareizi! Kokus vienā vietā visiem tiem iedzīvotājiem! Sagribējuši sev zelta rudeni pilsētā vai ko tur vēl.. absolūtie egoisti. Ne kā tas nabaga zēns.. Tak redzams ka ne sūda nevar nopelnīt ar tās jūras pilsētas ūdens krāna regulēšanu tajā par sia pārtapušā bijušā pašvaldības uzņēmumā ar nieka pārdesmit miljonu pamatkapitālu. Kur vēl aizdomāties par kautkādu korupciju, kaķiem jāsmejas, tā tak nabagmāja! Naudiņas pietika tikai 800m2 mazdārziņa pleķītim un gandrīz tāda pat izmēra šķūnim ar 5 guļamistabām, un drošvien nejau sev to visu bet taču priekš citiem, lai tak cilvēkiem beidzot šķūņos nav jādzīvo!
Vai ta nevar nākt pretī maznodrošinātam altruistam un svētu mērķu vārdā uztaisīt mazu izņēmumu likumā? A tie savtīgie kaimiņu kāpēc neiestāda sev jaunu mietu, un būs viņiem tāda pati kļava pēc ..100 gadiem? nu sory, mazbērniem ;)

Atbildēt

Likumi NAV priekš visiem

03.12.2019. 14:13

»

opā

Māju nevar uzbūvēt neapskādējot saknes. Tātad māju nebūvē, bet Irlavas ielas 4 īpašnieki sametas un samaksā zemes īpašniekam par negūto peļņu no neuzceltās mājas:) viss taisnīgi. Tikai tad man šķiet Irlavas 4 īpašnieki paši to kļavu nogriezīs


Ideja kā māja!! Jāiepērk kāds pleķītis teiksim pie brāļu kapiem, kur tā tuvāk koki pie robežas, jāuzcep priekamājas projekts, un esmu šokolādē! A moš uzreiz 5zvaigžņu debesskrāpi zīmēt???

Atbildēt

biete

02.12.2019. 16:33

Tie "Pārdaugavas iedzīvotāji" nav līdz galam vaļsirdīgi un patiesi.
Viņi ir PRET jebkādu blakus zemesgabala apbūvēšanu, jo uztver to kā savas ierastās dzīves kvalitātes apdraudējumu, pilnīgi nepamatoti rēķinoties un uzskatot, ka kaimiņu zemesgabalam jāpaliek neapbūvētam mūžīgi mūžos. Jo viņiem tā patiktu labāk.
Tā nabaga kļava jau kalpo tikai kā iegansts, lai saceltu traci.

Atbildēt

opā

01.12.2019. 11:38

»

P.

975. Koks, kas stāv pie pašas robežas, pieder tam, kura daļā stumbrs iznācis no zemes, kaut arī tā saknes stieptos kaimiņa īpašumā. Šim kaimiņam nav tiesības nocirst minētās saknes, bet ja tās dara viņa zemei zaudējumus, viņš var prasīt no koka īpašnieka atlīdzību


Māju nevar uzbūvēt neapskādējot saknes. Tātad māju nebūvē, bet Irlavas ielas 4 īpašnieki sametas un samaksā zemes īpašniekam par negūto peļņu no neuzceltās mājas:) viss taisnīgi. Tikai tad man šķiet Irlavas 4 īpašnieki paši to kļavu nogriezīs

Atbildēt

Laimdota

30.11.2019. 21:05

»

Z

Par Z tauers Saskanas puisi gribeja 2 milj, pec tam nolaida uz 1 milj, bet hu viniem


torpeda ar Z taueriem.
driz katru centu grabinas aiz restotiem Logiem 20% misteri.

Atbildēt

no Jūrmalas

30.11.2019. 13:22

1. Šis Saskaņas ieliktenis Vircavs ar ģeogrāfa izglītību taču neko nejēdz no būvniecības tehniskajiem procesiem. Tas bija redzams gan Zolitūdes lietā, gan arī šajā gadījumā.
2. Vides aizstāvju nīdēji drīz vien klimata pārmaiņas izbaudīs uz savas ādas. Taču tad būs par vēlu. Tādi Latvijā būtu ar mieru nocirst visus kokus, izšaut visus meža dzīvniekus, noasfaltēt visus mauriņus....

Atbildēt

...

30.11.2019. 05:27

»

Oki

Precīzi


Varbūt tomēr māju varēja kādā citā vietā būvēt?

Atbildēt

Z

29.11.2019. 22:20

Par Z tauers Saskanas puisi gribeja 2 milj, pec tam nolaida uz 1 milj, bet hu viniem.

Atbildēt

Kaspich

29.11.2019. 22:16

»

Līga

Nekādas ēkas vēl nav, bet koks gan tur ir jau sen! Un vajag lasīt vismaz, ja ne visu CL, tad vismaz attiecīgo nodaļu kopsakarā


koku mežs bija arī pirms tavas mājas uzbūvēšanas. Nav neērti dzīvot mājā, kuru uzbūvēja uz zemes , kur auga koki ?

Atbildēt

Inhuss

29.11.2019. 22:01

Blēdīgs skatsiens.

Atbildēt

Edis

29.11.2019. 18:39

Visa si'diskusija'ir nekas cits,ka karteja tupa muldesana.Klava nepieder nevienam no jums.Ta ir tada pati dziva radiba,ka jus pi....

Atbildēt

P.

29.11.2019. 15:25

975. Koks, kas stāv pie pašas robežas, pieder tam, kura daļā stumbrs iznācis no zemes, kaut arī tā saknes stieptos kaimiņa īpašumā. Šim kaimiņam nav tiesības nocirst minētās saknes, bet ja tās dara viņa zemei zaudējumus, viņš var prasīt no koka īpašnieka atlīdzību.

Atbildēt

kaķa smiekli

29.11.2019. 15:09

Par ko tracis ? Koks taču nav pat vietējās nozīmes aizsargājamais ? Lai kaimiņi iestāda gar sētu 10 jaunus un būs efekts, kā te jau rakstīja komentāros. Jūs pat iedomāties nevarat, cik daudz kokiem un daudz vecākiem tiek apcirstas saknes realizēt ES fondu finansētus ūdensapgādes projektus apdzīvotās vietās. Piemēram - kad senos kolhoza laikos jaunizveidotā ieliņā ciematā gar ielas malām sastādīja ozolus, nevienam prātā nenāca, ka tur kādreiz būs jāiekārto centralizētā ūdensapgāde un kanalizācija un tā ies tieši pa ielu Tad ko - turpināsim dzīvot, kā 19.gs vai tomēr rīkosimies racionāli ?

Atbildēt

Zinošais

29.11.2019. 09:17

Naivi cerēt ka "birokrātija un normatīvais regulējums" atrisinās subjektīvu skatījumu uz konkrētā koka vai apzaļumošanas un citām problēmām, jo ir taču alternatīvas !
Kas liedz kaimiņiem iegādāties blakus esošo zemesgabalu un būves vietā tur iekārtot privātu vai publisku parku ?!??!?

Atbildēt

lauķis

29.11.2019. 07:12

»

bbb-zaļais fašists

Bilance plusos! Jo es iestādīju 100 bērzus, 4 bumbieres, 12 ābeles un 6 ķiršus un vienu koku pie garāžas nozāģēju


Cik gadu desmitu paies līdz tevis stādītie koki saražos tikpat skābekļa,un absorbēs CO2,cik viens dižozols?Par ainavisko vērtību nemaz nejautāšu.
Vai var salīdzināt dižozolu ar bleķa konservu bundžu?
Stāsts ka krūmi ražo vairāk skābekļa kā liels koks ir meli.
Domājošiem.Dzintarā ietvertajos gaisa pūslīšos ir divas reizes augstāka skābekļa koncentrācija kā pašlaik atmosfērā.
Ja kāds vecs koks ir sapuvis vai apdraud apkārtējo drošību tad par tā nozāģēšanu vispār nav ko diskutēt.

Atbildēt

bbb-zaļais fašists

29.11.2019. 01:31

»

bbb

Nu un? Valmierā Lidla būvlaukumā kaudzi ar kokiem nocirta, ieskaitot vienu dižozolu, nu un tad? Būs jauna, skaista skārdenēs pilsētas vidū


Bilance plusos! Jo es iestādīju 100 bērzus, 4 bumbieres, 12 ābeles un 6 ķiršus un vienu koku pie garāžas nozāģēju.
Pēc dažiem gadiem mani kociņi saražos vairāk skābekli nekā ražoja tie koki pie Valmieras Lidla un tas dižozols.

Atbildēt

Pārdaugavas iedzīvotāji - zaļie fašisti!

29.11.2019. 01:27

»

kāds fašists esi tu

ja visur pēc tevis, laimīgā, paliek smilšu tuksnesis


Es fašists neesmu, bet kokus stādu. Katru pavasari dārzā iestādu kādu ābeli, bumbieri, ķiršus.
Un, jā - man ir zeme, ko apmežoju. Pagājušajā pavasarī nopirku un iestādīju 100 bērziņus. 2020.gadā stādīšu priedītes nelielā pleķītī.
Man pie garāžas auga koks, kas ar saknēm cēla augšā pamatus un sienā bija plaisa. Šo koku nozāģēju. Bilance augošos kokos tik un tā pozitīva - vairāk kā +100. Un aiz manis nepaliek smilšu tuksnesis!

Atbildēt

bbb

29.11.2019. 01:18

Nu un? Valmierā Lidla būvlaukumā kaudzi ar kokiem nocirta, ieskaitot vienu dižozolu, nu un tad? Būs jauna, skaista skārdenēs pilsētas vidū...

Atbildēt

kāds fašists esi tu

29.11.2019. 00:36

»

Pārdaugavas iedzīvotāji - zaļie fašisti!

Zaļajiem fašistiem 1 koks ir svarīgāks nekā māja laimīgiem cilvēkiem


ja visur pēc tevis, laimīgā, paliek smilšu tuksnesis ???

Atbildēt

Pārdaugavas iedzīvotāji - zaļie fašisti!

28.11.2019. 22:51

Zaļajiem fašistiem 1 koks ir svarīgāks nekā māja laimīgiem cilvēkiem!
Koka vietā iestādīs 5 jaunus un viss būs kārtībā! Grieziet koku nost, lai netraucē jaunās mājas pamatiem!

Atbildēt

Arborisc

28.11.2019. 21:28

To koku arboristam jau sen vajadzēja apfrizēt. Civillikums 1098. pantā saka: "Ja uz robežas augošs koks liecas pār kaimiņa ēku, viņam ir tiesība prasīt, lai koka īpašnieks to nocērt, bet ja pēdējais atteicas, pašam to nocirst un paturēt sev." Nav ko velt mucas uz Būvvaldi, vajag lasīt likumus!

Atbildēt

Jozis

28.11.2019. 19:55

Būvvaldes cinisms un visatļautība ir vienkārši satriecoša. Tie spēj tā vienkārši atļaut tur, kur būtu jāaizliedz, taču aizliedz tur, kur nav nekāda pamata aizliegumam.
Pat Augstākās tiesas Senāta nolēmumus ignorē.
Nav saprotams uz kurieni virzās valsts, kas notiek pašvaldību struktūrās.
Par kādu uzņēmējdarbību šajā valstī var runāt, ja visur institūcijās valda patvaļa, pat Saeima vairs neievēro pati savus izdotos likumus, ko vēl grib no iedzīvotājiem?
Te jau drīz būs jāmet strādāšana pie malas un jāiet ielās - lai nav nodokļu, lai nav ierēdņiem algu, ja nav tad lai arī nav!

Atbildēt

Ivars

28.11.2019. 19:41

Nu, bet protams un šodien tas notiek - kā pats par sevi saprotama lieta (tas pats ar atklātiem, utt..). Par ko tiek vākti arī iesniegti cilvēku paraksti - lai šim visam kādreiz pieliktu punktu! Reiz esam un gribam būt, par likumīgi taisnīgu un tautas labklājībai - valsti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: