Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Saistībā ar gaidāmo ģimenes ārstu streiku Andas Čakšas vadītajā Veselības ministrijā valda pēdējos gados neredzēts haoss un histērija, - nonācis pat tik tālu, ka Pietiek jau aprakstītais rīkojums par jauno ārstu - rezidentu piesaistīšanu streikojošo ģimenes ārstu vietā drudžainā steigā izsūtīts, aizmirstot to pat oficiāli reģistrēt.

Dokuments, ko Pietiek šodien publicē, rāda - tas, kas pēc sava noformējuma vēl otrdienas vakarā šķita esam tikai rīkojuma uzmetums vai projekts, patiesībā ir domāts jau kā noformēts rīkojums, kas izsūtīts gan augstskolām ar medicīnas novirzienu, gan arī lielākajām veselības aprūpes iestādēm.

Kā redzams no dokumenta, tas izsūtīts tik drudžainā steigā, ka ministrei vai kādam no viņas daudzajiem padomniekiem ir aizmirsies pat tas, ka rīkojumus ir nepieciešams oficiāli reģistrēt, - rezultātā visi adresāti saņēmuši ministres elektroniski parakstītu rīkojumu, kas iesākas ar vārdu "DOKREGNUMURS".

Nekādus oficiālus skaidrojumus saistībā ar šī rīkojuma izdošanas pamatotību, tiesisku un arī to, kā vispār Čakša iedomājas rezidentu patstāvīgu darbošanos bez ārsta klātbūtnes, Veselības ministrija pagaidām nav sniegusi.

Dokumenti

FotoFoto

Novērtē šo rakstu:

0
0