Menu
Pilnā versija
Foto

Cāļus skaita rudenī

Leonards Inkins · 16.05.2021. · Komentāri (23)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bidok75121

25.05.2021. 12:55

Change Your Life Right Now! Work From Comfort Of Your Home And Receive Your First Paycheck Within A Week. No Experience Needed, No Boss Over Your Shoulder... Say Goodbye To Your Old Job! Limited Number Of Spots Open... Find out how HERE......... https://www.Cash.Works68.com

Atbildēt

asis

20.05.2021. 21:36

»

ha-ha

Mulsina tikai tas, kā DDD vadonis ir izbijis komunists,tātad esošās varas sastāvdaļa un DDD cīņas objekts,kura dēļ arī visa cīņa ir nolemta neveiksmei un pielīdzinama komunistu sekmīgajai pārvērtībai brīvības cīnātājos,kuri par to kā samaksu pievākuši visu valsti un tagad veic selekciju izmantojot pat...


Interesanti, kurš maksā, šiem DDD "cīnītājiem? Kuram gan Gardas komanda var interesēt? Ko šajā kompānijā meklē Inkins? Interesanti,ka šādus dīvaiņus, par deputātu palīgiem, izvēlās NA deputāti. Vai šeit izpaužas NA patriotiskās cenšanās, ar kurām cenšas slēpt savu politisko nevarību?

Atbildēt

ha-ha

20.05.2021. 13:01

Mulsina tikai tas, kā DDD vadonis ir izbijis komunists,tātad esošās varas sastāvdaļa un DDD cīņas objekts,kura dēļ arī visa cīņa ir nolemta neveiksmei un pielīdzinama komunistu sekmīgajai pārvērtībai brīvības cīnātājos,kuri par to kā samaksu pievākuši visu valsti un tagad veic selekciju izmantojot pat pandemiju un rezultats ir iespaidīgs-simtiem tūkstošiem iznīcinātā latviešu dzīvā spēka-kurš tiek izdzīts no valsts,tā radot valstij neatgriezenisku,neaizpildamu,kuru gan mēģina aizpildīt ar svešzemju talantiem,ekonomisku,etnisku,sociālu genocida noziegumiem pielīdznamus zaudējumus.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

19.05.2021. 12:53

»

Edgars A

Taas ir attieciibas starp valstiim, taas risina atbilstoshi


Varbūt. Bet kāds ir pasākumu plāns?

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

19.05.2021. 11:09

1) Nav ētiski uzlikt indivīdam saistības, par procesiem, kuros tas ir piedalījies kā pasīvs dalībnieks. Civilizētas valstis tā nerīkojas. Latvija it kā pretendē uz civilizētas valsts statusu. Jeb es maldos?

2)Bet ne par to ir stāsts. Iedomāsimies uz brīdi, ka Inkina kungs ir kļuvis par brīvās Latvijas valsts deokupacijas ministru.
Gribētos viņam pajautāt, kāds būtu darbības plāns (jābut taču kaut jel kādam plānam).
a)Vai ministra kungs uzaicinātu civilokupantus brīvprātīgi atstāt Latviju? Kādā veidā viņš organizētu apziņošanu - vai tas būtu paziņojums sabiedriskajos medijos, vai varbūt izsūtīti rakstiski paziņojumi katram personīgi? Un kādi būtu ministra priekšlikumi, ko darīt ar civilokupantu īpašumiem? Vai minitra kungs piedāvātu tos konfiscēt? Vai varbūt piedāvātu kompensāciju? Ja piedāvātu, tad kādu?
b)Ko ministra kungs darītu, ja atsaucība uz piedāvājumu brīvprātīgi atstāt valsti būtu nepietiekoša? Vai tiktu izdots rīkojums par piespiedu deportāciju? Kā šāda deportācija varētu tikt tehniski nodrošināta (ar autotransportu, ar vilcienu utml.)? Kādas valsts struktūras ir plānots iesaistīt? Kādi pasākumi ir plānoti, ja sāktos nepakļaušanās šim rīkojumam?
c) Kādi būtu ministra rīkojumi attiecībā uz reģistrētām ģimenēm, kurās vienlaicīgi ietilptu gan civilokupants, gan likumīgais LR pilsonis?

Šī ir tikai niecīga daļa no jautājumiem, kas uzpeldētu šāda veida procesā. Bet es ar netslābstošu interesi gribētu dzirdēt ko uz šiem konkrētajiem jautājumiem var atbildēt pats Inkina kgs, vai jebkurš cits DDD entuziasts. Līdz šim ir dzirdēti tikai tukši saukļi, ar kuriem salīdzinot pat partiju programmas jau ir konkrētības etaloni.

Atbildēt

nezālītis

17.05.2021. 17:45

»

Liekais

Ja mēs nespējām pat uz vēlēšanām aiziet, nemaz nerunājot par izvēli, tad praktiski viss ir pateikts! Lai arī ir apšaubāma, tomēr tā ir vienīgā iespēja kaut ko mainīt. DDD karoga nesēji, pat nav spējīgi paši iziet ielās, kur nu vēl vest aiz sevis pārējos. Tas ir tukši pļāpājošs pasākums, un galīgi bezmērķīgs...


Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

/Māra Zālīte/

Atbildēt

Liekais

17.05.2021. 16:57

Ja mēs nespējām pat uz vēlēšanām aiziet, nemaz nerunājot par izvēli, tad praktiski viss ir pateikts! Lai arī ir apšaubāma, tomēr tā ir vienīgā iespēja kaut ko mainīt. DDD karoga nesēji, pat nav spējīgi paši iziet ielās, kur nu vēl vest aiz sevis pārējos. Tas ir tukši pļāpājošs pasākums, un galīgi bezmērķīgs! Cienot Inkina prāta spējas, nesaprotama ir viņa publicēšanās šo vārguļu DDD lapā?!

Atbildēt

Lasītājs

17.05.2021. 15:00

»

Aborigēns

Tikai nesakiet, ka viņi netīko atjaunot impēriju. Un ne jau psrs veidolā, bet cara impēriju, kur pamattautām vairs nebūtu nekādu tiesību


Cara impērijā elite bija, tie saucamie vācieši, jeb, precīzāk, visādi saaicinātie, sabraukušie no Eiropas, gadu simtu garumā, kas arī sevi uzskatīja par krieviem, jo bija Krievijā dzimuši un vairākās paaudzēs. Tos tak vēl Ļeņina dzīves laikā izskāva! Peters vien, milzīgu ieguldījumu deva šajā darbā. Tad pēc, kāva kazākus, tad latviešus ar lielāko daļu revolūcijas "taisītājiem'' žīdiem. Pēc kāva kāvējus un tā līdz Staļina nāvei.
Krievi Cara Impērijā bija zemākais slānis ( mužiki).

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

16.05.2021. 21:25

»

Tālavas taurētājs

Kategoriski noraidu apgalvojumu, ka komunistes Aldermanes pasludinātie pilsoņi, krievu okupanti un kolonisti, kā arī viņu pēcnācēji, būtu mūsu līdzcilvēki...


Ir. Un būs, varat izstiepties vai sarauties, - būs. Varat, bez šaubām, dzīvot savā utopiskajā pasaulītē bez viņiem, bet es neredzu neviena iemesla, kāpēc viņi varētu pazust. Patiesībā, ignorējot un presējot viņus, tādi kā jūs rada nestabilitāti un apdraudējumu šīs valstiņas drošībai. Tieši jūs un līdzīgie.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

16.05.2021. 21:19

»

Latvija - neizdevusies valsts

... un varētu padomāt, ka, ja lielveikalā 90% iedzīvotāju runās latviski, būs sasniegti autora aprakstītie mērķi. Baidos, ka tieši otrādi. Latvietis pret latvieti itin bieži ir sliktāks par nelatvieti. Taisnību sakot, viena daļa "nacionāli domājošo" man tik tiešām atgādina nacistus. Viņos ir kāds nesaprotams...


Kategoriski noraidu apgalvojumu, ka komunistes Aldermanes pasludinātie pilsoņi, krievu okupanti un kolonisti, kā arī viņu pēcnācēji, būtu mūsu līdzcilvēki.
Piekristu apgalvojumam, ja tu parakstītos kā okupācijas laika kolaborants, krievu tanku bučotājs, čekas stukačs vai tamlīdzīgs biedrs.

Atbildēt

Latvija,piefrontes josla

16.05.2021. 19:59

»

Āfrikā

vāgneriešus pārvērtīs gruzā 200


asv Latviju parvertis tuksnesi,bez bankam,bez naudas,bez cilvekiem un bez elektrovilcienu motoru remontkomplektiem.

Atbildēt

visdrīzāk

16.05.2021. 19:49

leopirds palicis galīgi slims uz visu plakano galvu..

Atbildēt

Adazi-Lielvarde

16.05.2021. 19:48

»

ДАЛЬНИЙ ВОСТОК ПРИДЕТСЯ ВЕРНУТЬ КИТАЮ

https://youtu.be/B6dcUjSrPFk


asv nato karabazes Latvija naksies demilitarizet un atdod latviesu tautai!

Atbildēt

ДАЛЬНИЙ ВОСТОК ПРИДЕТСЯ ВЕРНУТЬ КИТАЮ

16.05.2021. 19:15

»

Septembris,2021

Lidz septembrim latvijas algotni deokupes Afganistanu


https://youtu.be/B6dcUjSrPFk

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

16.05.2021. 19:10

... un varētu padomāt, ka, ja lielveikalā 90% iedzīvotāju runās latviski, būs sasniegti autora aprakstītie mērķi. Baidos, ka tieši otrādi. Latvietis pret latvieti itin bieži ir sliktāks par nelatvieti. Taisnību sakot, viena daļa "nacionāli domājošo" man tik tiešām atgādina nacistus. Viņos ir kāds nesaprotams azarts aizliegt, sodīt un neatļaut. Runa ir par līdzpilsoņu brīvību ierobežošanu. Rodas sajūta, ka, ja tādi nonāktu pie varas, skrūvītes tiktu piegrieztas tā, ka Ziemeļkoreja mums liktos brīvības citadele.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

16.05.2021. 19:04

Kapitālisms kā sabiedriski ekonomiskā formācija no indivīda neko nepieprasa, bet gan nes sevī: "Tu esi labs tāds, kāds esi. Slinks, alkatīgs, zaglīgs, uz korupciju tendēts, tāds, kurš neievēro citu tiesības, utml. Tikai nodokļus samaksā!" Jebkura ideoloģija, kura aicina indivīdu kļūt labākam, prasa piepūli, sevis mainīšanu, disciplīnu, un tas ir grūti, tāpēc ierindas rietumu kultūras skrūvītei nekas tāds nav vajadzīgs. Kas ir šīs ideoloģijas? To ir ļoti daudz. Lielākā daļa reliģiju, arī komunisms īstenībā. Īstais sociālisms, nevis tas, ko par tādu dēvēja PSRS.

Atbildēt

Āfrikā

16.05.2021. 18:58

»

Septembris,2021

Lidz septembrim latvijas algotni deokupes Afganistanu


vāgneriešus pārvērtīs gruzā 200!

Atbildēt

Septembris,2021

16.05.2021. 18:39

Lidz septembrim latvijas algotni deokupes Afganistanu !

Atbildēt

:)))

16.05.2021. 18:03

Kad visus sapotēs un pārpotēs tekoši , tad DDD vairs nevajadzēs pieminēt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: