Menu
Pilnā versija
Foto

Čekas draugi aktivizējušies

Elza Rags · 10.09.2018. · Komentāri (26)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Autoram

13.09.2018. 18:13

Degunus dauzīs un zobus sitīs tad,ja zinās,ko konkrēts indivīds izdarījis. Pēc tagadējās publiskošanas interpretācijas to varēs darīt ikvienam uz kuru būs škrobe :D

Atbildēt

kā tad!

11.09.2018. 20:18

»

KUKU

Nu redziet


vērsās biedrības „Latvijas Pasaulē” pārstāvji – Ojārs Spārītis (Zinātņu akadēmijas prezidents - attēlā); Aloizs Vaznis (izbijis operativņiks un iekšlietu ministrs juku laikos); Andris Ruģēns („Latvija Pasaulē" valdes priekšsēdētājs; brīvmūrnieks); Jānis Reiniks (bijušais Drošības policijas priekšnieks); Andris Trautmanis (bijušais Drošības policijas 2. pārvaldes priekšnieks); Indulis Zālīte (bijušais SAB Totalitāro seku dokumentēšanas vadītājs); Inese Dreimane (vēsturniece); Zigmārs Turčinskis (vēsturnieks); Jānis Vanags (LELB arhibīskaps); Pāvils Brūvers (LELB bīskaps – emeritus); Edvards Pavlovskis (Romas katoļu baznīcas Jelgavas diecēzes bīskaps); Rihards Rasnacis (Romas katoļu baznīcas arhibīskapa Zbigņeva Stankēviča uzdevumā priesteris); Mārtiņš Šics (Saeimas deputāts); Jānis Streičs (LZA Goda loceklis)

Atbildēt

Pilsonis

11.09.2018. 10:52

Tak tādas Ilzes rags nav.
Ko tu autor esi dzīvē sasniedzis vai devis latviešu tautai, lai uzbrauktu Imantam Kalniņam?
Imants vismaz neslēpjoties aiz anonīmiem mister iksiem izsaka savu viedokli.
Tak ja šobrīd sāktos tie laiki, tad atkal visapkārt papilnam būtu stukači. Domāju 50%+ saeimas noteikti

Atbildēt

Indulis Durka pac

11.09.2018. 09:47

»

vai

tevi arī aptaujāja par čekas maisiem


Mani vienteiz aptaujāja kaimiņi, vai neesot es patc tais maisos. Čekas maisos, jā! Fluflustrāciju pac gribu un to taisu uz savu roku, jo dzejot apnicis. Es atkal gaidu, kad ataujās. But tagad esu ceļā uz Aglonu. Es katrim durakam neatbildu, jo tā var būt atauja. Esait, ļaudis, uzmanīgi! Šeit nav duraku zeme! Moins!

Atbildēt

KUKU

11.09.2018. 09:14

Nu redziet.
Pirmais saraksts jau nopublicēts šajā rakstā

Atbildēt

Z

11.09.2018. 08:39

Elza Rags? Transvestīts? Vārds kā sievietei un uzvārds kā vīrietim? Kur skatās VVC?

Atbildēt

Indulis Durka no pašim pašu Dikļim

11.09.2018. 07:28

»

oui

daudz sliktāki ir galvas invalīdi, kuri siro pa interneta vietnēm ar savu viedokli... bet nu katram savs


Kai atškirt galvas invaleidus no negalvaxs . Te nau muklku zeme - katris pac izßkir kaulu locîtavu invaleidus no galvaskausa invaleidiem. Dreiz jau bußuEgunà piristeriem.Nau laika, àsteidz noželout sovus grekus! Debess Klàra!

Atbildēt

oui

11.09.2018. 05:56

»

muahaha

Atklājies, ka kaķu tantes ir garīgi slimi cilvēki...


daudz sliktāki ir galvas invalīdi, kuri siro pa interneta vietnēm ar savu viedokli... bet nu katram savs

Atbildēt

Indulis Durka no pašīm Dikļiem

11.09.2018. 03:34

»

ČEKAS stukača grēksūdze

Man ir kauns nosaukt savu vārdu un ir paniskas bailes atklāt savu vārdu...


Te nau muļķu zeme!Esu ceļā uz Agonu. Esu lepns - mans paša cenzors i pac Lapsas kunkus. Kūmiņš pac! Man nau laika rakstīt!

Atbildēt

Edge

11.09.2018. 00:05

ASV varen populārs TV seriāls "Troņu spēles" - Latvijā "Čekas maisi". Šovs turpinās, intriga palielinās! Sanāk,pilsonīši, sanāk,lai var šova veidotāji labi nopelnīt.....un beigās būs "čiks", kaut kādas pelavas?

Atbildēt

bnf

10.09.2018. 23:12

Pastalam kartejo reizi "iemests lamatu raksts" , lai varetu cepties. Seit nav runa par VDK arhivu, bet par to,ka Saskana ir pret to atversanu un Kremlis turpina ietekmet (nu nevaru izdomat, ko tas te ietekme)!
vairak neka 25 gadus LV pie varas ir "latviskas - nacionalistiskas" partijas, kuram atvert VDK arhivus butu ka divus pirkstus apm.zt. Bet pirms velesanam tas tiek pacelts, ka Saskanai neizdevigs un Kremla ietekmes rupors. Nu jo.tvai - kada saskana, kads kremlis? Musu pasu balelini turpina veco skanuplati ar krievi nak jauna iepakojuma!

Atbildēt

MI

10.09.2018. 22:21

Nu re visur kā pie cilvēkiem, bet mums savādāk.
Estiņi, Leiši lietas sakārtoja un ir ok. Estiņi pat pieminekli aizvāca.
Pie mums būšot velns viņu zina kas.
Vecie ārdās.
Bet būsim reāli. Gada pirmajā pusē bija jāiestājas par zinātniekiem. Pēc tam tos maisus staipīja priekšvēlēšanu putrā. Pēc vēlēšanām jautājums būs miris. Nekustinās to neviens.
Veciem ērmiem joprojām ir krunka. Viņi to nekad no savām rokām nav izlaiduši.

Atbildēt

Čekas maisi jāpublucē

10.09.2018. 20:18

"... ja atklātībā nonāks informācija par danoščikiem, tad Maskavas garajai rokai vairs nebūs ietekme pār šiem cilvēkiem ..."- pār šiem cilvēkiem Kremļa garajai rokai nebūs ietekmes, bet BŪS IETEKME par pārējiem, kuri nav mūsu rīcībā un yo ir labi daudz.

Čekas maisus JĀPUBLICĒ pēc aicinājuma pašiem lustrēties, pieteikties. Kurš pieteicās, to nepublicē.

Protams, katrs palikušais ēnā var Kremlim pateikt - es jau pieteicos, mani izgaismoja, ja darbošos, izsekos un apcietinās.

Atbildēt

Vai, kā sanāca!

10.09.2018. 20:06

»

š

Vai, tā jau iespējams pat nevainību laupīt, vērība gan mazāka, bet tomērt žēl


Pati nepareizi savu uzvārdu uzrakstīju. Sanāk, kā tajā anekdotē par tiem cālīšiem! Nu ziniet! Daudzi jau nojauš, nekur tālu nav jāmelē - tepatās -Ilga Kreituse! Visu cieņu!

Atbildēt

Ilga Kretuse

10.09.2018. 18:23

Šito rakstu man vakar nospēra no datora, kad biju iesnaudusies kafejnīcā, kurā, to gan neteikšu. Jo nav zināms, vai nav nosperts vēl kāds darbs. Tas tā - zināšanai, katram gadījumam. Ja man jautās, vai tas tiesa, neatbildēšu. Nemaz neceriet! Lai nu tā būtu.

Atbildēt

Diemžēl

10.09.2018. 17:33

īstie čekisti, kuri ir lielo uzņēmumu vadībā rullē. Par viņiem dati ir pieejami, bet nekas nemainās, jo viņi ir pie varas. Piemēram Olainfarm 'kur vadībā īstie čekas darbinieki. Viņi joprojām izmanto savas metodes, jo savādāk strādāt neprot. Viņi ir bīstami, jo sadarbojas ar saviem cilvēkiem gan lobējot savas inetereses valdībā, gan tieslietu sistēmā, VID, DP u.c.

Atbildēt

Lapsas kungam

10.09.2018. 15:50

»

Evija

Tu esi homofobs? Man personīgi netraucē, kad cilvēkam ir personas dubultošanās par labu pretējam dzimumam


Pretenzijas ir pret plaģiātismu un tiem, kas uzskata, ka aizrādījums par iespējamu plaģiātu ir homofobija.

Autoram ar vārdu "Evija" - Sieviešu nīšana ir mizogīnija.

Atbildēt

Lumpens

10.09.2018. 15:41

Saskaņai nav pretenziju pret Čekas maisu atvēršanu

Atbildēt

agents

10.09.2018. 15:36

Pat ukraini pec Maidama nekavejoties atvera kgb arhivus . Vienigais melnais caurums ir palikusi Latvija visa Austrueiropa. Bet vel ir parpilditas augstakas macibu iestades ar bijusajiem un esosajiem agentiem . Nu neatvers vini neko. Vienigi sabiedrotie varetu atvert savus arhivus . Tur butu ari uz maskavu izvestie saraksti.

Atbildēt

Lapsas kungam

10.09.2018. 14:51

Sakiet, lūdzu, kad Gunča no Balviem nomainīja dzimumu un vārdu! Parasti, ja publicē ar pseidonīmu rakstu dažādos izdevumos, pseidonīmu nemaina. Cerēsim, ka tas nav rupjš plaģiāts, bet gan priekšstats, ka pietiek.com lasītāji vairāk uzticas sievietes viedoklim, nevis Gunčam no Balviem, savukārt KASJAK lasītājam vairāk tīk iztēloties vīrieti kā autoru.

Sk. http://www.kasjaks.lv/noderigie/cekas-draugi-censas-norakt-galus-draudot-ar-sociala-konflikta-iespejamibu

Atbildēt

Karote

10.09.2018. 14:47

Tas tikai apstiprina Finka paredzējumu, ka brīvie karogi plīvos, bet valdīt turpinās komuņaki. Visas postpadomijas sen ar to tikušas galā un nekādas šausmas nav notikušas.Gluži otrādi- ir tikai veselīgi paskatīties spogulī, kāda patiesībā bijusi pagātne. Problēma, ka pārāk daudzi nodevēji- konformisti aizvien ir pie šprices.Tur tā bremze.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: