Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nākamā paaudze

04.02.2020. 12:32

vai man kāds var paskaidrot, ko īsti nozīmē "VDK centrālais aparāts"? vai zem šī jēdziena ir visas tās daļas, nodaļas?

Atbildēt

Ginters

04.02.2018. 16:56

Jānis Reiniks (Bijušais Valsts Drošības policijas šefs daudzus gadus) bija tas cilvēks, kurš mani saņēma ciet 1986. gadā un nodeva Guntim Ericsam no VDK par politisku lietu. Diskotēku rīkošana 1984. gadā, 22. jūnijā. Vārnas, karikatūras izskatā, uzzīmēšana uz kartona, nosaukšana par "Brīvo Ērgli" un piespraušana ugunsdzēsības torņa pašā galā 2 reizes pēc kārtas. Sētas aprakstīšana ar dažādiem saukļiem, kuri laikam nepatika okupācijas režīma uzturētājiem.

Atbildēt

bernstein

09.02.2017. 02:05

Man kauns,ka dzīvoju šajā falšajā zemē....kangaru tauta!
Vēmiens nāk..
KĀ LAI AUDZINA NĀKAMO PAAUDZI???
Pakaļā līdēju tauta....kauns....(((

Atbildēt

Imants

29.04.2016. 22:52

Līdz šai dienai, 29.04.2016 mājo viltus izteicieni

- es braucu komandējumos, rakstīju ziņojumus, atskaiti VDK un nokļuvu kartotēkā, maisā. MELI, lieli MELI;
- Juris Bojārs, Jānis Ādamnsons, Savickis, johansosns, Truibiņš un ..... Milbergs Andrejevs utt. - čekisti.

Tā ir sajaukta putra ar skābiem kāpostiem. Štata darbinieki ir patiesi čekisti, bet stukači nav čekisti kā tādi, tie ir slepenie aģenti, stukači, citu personu nodevēji, bet štata darbinieki bija legāliem strādāja legāli, stukači slepeni un nelegāli pienesa ziņas.
Vai ir starpība starp stukačiem un čekistiem? Milzīga!

Bet brīnums, bija arī slepenie čekisti, nelegālie čekisti, kuri bija visbīstamākie - profesionālie stukači, ar VDK algu un VDK dienesta pakāpēm, bet viņi strādāja iestādēs legāli, ar savu vārdu un spiegoja. Saņēma algu , teiksim "Labvakarā", to tad aiznesa un atdeva VDK kasē, bet saņēma čekista algu. Lūk, šie čekisti nav izgaismoti un nekur neparādās - tos sauca oficiālā amatā nosaukumā, vārdā - AKTĪVĀS REZERVES VIRSNIEKI.

Tātad, čekā bija trīs galvenās kategorijas Legālie čekisti, nelegālie (slepenie) čekisti un aģenti, slepenie ziņotāji).

Atbildēt

Vecais

28.12.2013. 23:10

»

Purple rain

Atbildi vai LPSR laika "biznesmeni"bija VDK sadarbibas partneri,sapratu


Liela daļa bija.Lai iegūtu info par interesējošajām personām,dažādi specdienesti pievēra acis uz informatoru nelikumīgajām darbībām.Abpusēji izdevīgi.

Atbildēt

Purple rain

28.12.2013. 19:17

»

Vecais

stingri jānodala dažādas specializācijas...


Atbildi vai LPSR laika "biznesmeni"bija VDK sadarbibas partneri,sapratu ;)

Atbildēt

Juris J.

28.12.2013. 17:29

"Jebkura revolūcijai ir graša vērtība, ja tā pati sevi nemāk nosargāt"(V.I.Leņins)
Iesākumā bija KKP -> VK(b)P -> PSKP kura radīja savu "ķēdes suni": F.E.Dzeržinska VDK. UN NEVIS OTRĀDI! Šodien VDK ar saviem maisiem kalpo kā "tvaika nolaišanas ventilis" pūlim.
Bijušie komunisti esot "balti un pūkaini", jo viņi esot mainījuši savus uzskatus, kā teica lielais Rainis:"pastāvēs, kas pātvērtīsies".
"Man pie katras varas sava iztikšana ir, tikai nevajag šiem lēkt acīs"! Kļūdaties biedr'/kungi! Tad jums bija forši, un par šodienas pārticību arī nav jāsūdzas, nevis "sava iztikšana ir"! Tajos laikos arī tiem, kuri nebija PSKP rindās bija "sava iztikšana"!
Atgādīnāšu, ka būšana PSKP vai VĻKJS rindās garantēja rāpšanos pa nomenklatūras kāpnēm uz augšu nemitīgi paaugstinot "savas iztikšanas" līmeni.

Atbildēt

kukū no 6.palātas

28.12.2013. 11:21

»

jauki

ka ārdās tikai kaut kāds "kukū" un"kad tik ar ne


Jā, varu tev arī piedāvāt gramatiķa-rakstveža lomu pie parašas. Tur tev iemācīs mīlēt latviešu valodu un pastāstīs, kad jālieto "ka" un "kad".
Kā tu varēji rakstīt savus stukača ziņojumus, ja neproti valodu? Krieviski skribelēji?

Atbildēt

kukū

28.12.2013. 11:15

»

jauki

ka ārdās tikai kaut kāds "kukū" un"kad tik ar ne


Vai ne? :) Sveiciens jaunpienācējiem 6.palātā! Kas būsi? prokurors vai napaleons? Galvenā ārsta vieta pie loga jau aizņemta!

Atbildēt

ja?

28.12.2013. 11:05

»

Vecais

stingri jānodala dažādas specializācijas...


Ar ko nodarbojās lansmanis? Ar metālu uzpirkšanu? Tas, kurš kūrēja buldozeristu lielkretīnus un pēc tam mistiski ņēma galu. Farcovščikus bija ļoti viegli savervēt darbam vdk, jo viņi visi "gāja pēc" krimināliem pantiem. Padomju laikā par spekulāciju deva n-tos gadus, tur nebija izvēles stučīt vai nestučīt. Stučīja. Un šodienas orgāni iespējams pārņēma visus šos "uzņēmējus" kā bija. Vai arī tie, kam bija pieeja arhīvam, viņus šantažēja un izmantoja? Tātad "kungi" no privātiem kantoriem ar LC nabas saiti, tie, kuri pirms tam bija sistēmā. Un turpina izmantot aģentus vēl šobaltdien.
Kad iedomājos, ka stukači katru dienu šņakarējas pa manu tel. un pastu, nelabi paliek. Nevaru apgalvot, ka tieši šis klausījās un "izstrādāja" mani, bet sakritība ir, viņš tur šiverēja tad, kad es strādāju, mani tel. tika noklausīti, pasti lasīti, sekoja un vēl nekaunējās spēlēt teātri. Iniciators šņakarēšanai diez vai bija, bet pastāv varbūtība, ka vēl 2008.-09.gadā viņš bija iesaistīts "izstrādē" (šodien īsti nesaprotu, ko vajadzēja, jo kampēju alokatoru shēma izjuka ap 2002.gadu bez lielas manas palīdzības (laikam tagad kampēji tādu pašu shēmu mēģinās īstenot Rīgā); Baidījās, ka vēl ko atklāšu? Uzskatīja, ka es viņus gribu izspiegot? (debloīdi). Kāds pasūtīja "izstrādi" aiz atriebības? Nu tad ar savu glupo "špionāžu" iebrauca auzās, jo tagad ir satracinājuši ne pa jokam, ja valsts bijušo komčekistu un aģentūras vārdus nepubliskos, to, ko zinu, publiskošu es vai mans notārs). Un vēl viņu izmantotie lielkretīni šoferdēli piesakās par premjeriem. Зашибись! :)
Un latgales pr.p. tiesa ar slaveno "alfu b." atzina, ka lansmaņa sadarbība ar vdk nav pierādīta.
Georgs Lansmanis neesot VDK informators
Autors: Inta Lase, 1998. gada 22. oktobris 00:00Rīga, 21.okt. Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa trešdien neatzina uzņēmēju Georgu Lansmani par VDK informatoru, kā arī norādīja, ka nav gūti pierādījumi G.Lansmaņa sadarbībai ar VDK. Reabilitācijas un specdienestu prokuratūras prokurors Kārlis Kudreņickis uzskata, ka tiesa nav bijusi objektīva, tāpēc spriedumu, iespējams, pārsūdzēs. G.Lansmanis tiesas spriedumu uzskata par taisnīgu. Kā Diena jau ziņoja, pārbaudes lieta par G.Lansmaņa iespējamo sadarbību ar VDK pēc paša uzņēmēja iniciatīvas tika ierosināta pērnā gada oktobrī. Ka viņa vārds minēts VDK kartotēkās, G.Lansmanis uzzinājis tad, kad vēlējies kļūt par Meksikas goda konsulu Latvijā. Saskaņā ar reabilitācijas un specdienestu prokuratūras datiem G.Lansmanis ziņu pienešanai VDK savervēts 1985.gada 15.maijā. Taču tiesa spriedumā norāda - uzklausot liecinieku Aleksandru Kukaini, kurš, būdams VDK Rīgas nodaļas darbinieks, it kā savervējis G.Lansmani, noskaidrots, ka A.Kukainim G.Lansmani savervēt nav izdevies. Darba rādītāju uzlabošanai A.Kukainis falsificējis G.Lansmaņa aģenta kartiņu un it kā G.Lansmaņa ziņojumus uzrakstījis, balstoties uz citu informatoru ziņām. Tāpat tiesa nenoticēja liecinieku Valda Motes un Gunāra Bekmaņa liecībām, kuri pauda pārliecību, ka ziņas par viņiem VDK sniedzis G.Lansmanis. G.Lansmanis Dienai teica, ka šī tiesa ir pierādījusi savu principialitāti, izvērtējot pierādījumus. Prokurors K.Kudreņickis pēc tiesas sēdes norādīja, ka, viņaprāt, tiesas spriedums nav patiess. To, ka G.Lansmanis sadarbojies ar VDK, pierādot konkrēti reģistrācijas dokumenti, kuru autentiskumu neviens vēl nav apšaubījis.
Interesanti, kā beidzās teātris ar tiesu? Bet tiesas loģika fantastiska - izcils tiesu pērkamības paraugs, kādreiz gribētos sakārtot visu šo tiesnešu uzvārdus vienā sarakstā un savilkt paralēles ar farcovščikiem un stukačiem. Nav brīnums, ka tiesnešu uzvārdus prese nenorāda, savējie.
Un lapsa blēj, ka nevajag stukaču vārdus atklāt, lai tik turpina terorizēt. Es gribu zināt, kādas tiesības šīm cūkām šodien terorizēt cilvēkus tikai par to, ka viena viņu stulbā kampējshēma izjuka? šķēlveida lielceļa mēsli nekautrējas man paziņot, ka viņi "will bend and break you!" Kas tas ir, ja ne terors, ko? Kas to dara? Valsts? Tauta? Jeb mafioza astoņkāja struktūra, kura ieaugusi valsts pārvaldē un tiesībsargājošā sistēmā, un balstīta kangariskā padomju nomenklatūrā?

Atbildēt

N.Māstrihts

28.12.2013. 10:02

»

Sindema

N.Māstrihts arī labojies. Veiksmīgu Jauno gadu


Tas tāpēc, ka Grantiņš pats labojies.Sāk saprast, ka ir arī vācu-židu cionistu savienība - ES.

Atbildēt

jauki

28.12.2013. 09:47

ka ārdās tikai kaut kāds "kukū" un"kad tik ar ne ".
Vai neesiet ievērojuši savādu likumsakarību-uz valsts drošību skarošu tēmu kā mušas ap sūdu čupu spindz garīgi nelīdzsvaroti cilvēki un tad siekalas ,lamas un murgi šķīst uz visām pusēm.Laikam tā viņiem orgasms iestājas.

Atbildēt

Vecais

28.12.2013. 09:20

»

Purple rain

A godigi,tak visi lielie LPSR farcovshiki(Lavents,Ļeskovs,Raits Gailis,G.Lansmanis,G.Lucanskis)bija VDK arshtata darbinieki?Nebija tak gruti tada darbibas veida cilvekus "piespiest"pie sienas...


stingri jānodala dažādas specializācijas:
-farcovščiki uzpirka mantas un valūtu no ārzemniekiem uz ielas un viesnīcās;
-kontrabandisti-ostinieki un jūrnieki gādāja mantas T.I.kontrabandu pāri robežai
spekulanti pie Laimas pulksteņa spekulēja ar no augšminētajām grupām uzpirkto.
Lavents,Ļeskovs-antikvariāta speciālisti,cehoviki.Gailis sāka kā skaņuplašu un maisiņu tirgonis
Pavisam aizmirsu ..aukas-valūtas pelnītājas

Atbildēt

Purple rain

27.12.2013. 22:39

»

Vecais

Gan farcovščiks,gan kontrabandists no ostas


A godigi,tak visi lielie LPSR farcovshiki(Lavents,Ļeskovs,Raits Gailis,G.Lansmanis,G.Lucanskis)bija VDK arshtata darbinieki?Nebija tak gruti tada darbibas veida cilvekus "piespiest"pie sienas?
P.S.personigi man skiet,ka tieshi farcovshiki bija tie,kas lika darbalaudim saprast,ka dzivot var labak...kautvai paskatoties uz Montana dzinsiem ar USA karodzinu :)

Atbildēt

Vecais

27.12.2013. 22:18

»

Purple rain

Raksta bijushais farcovshiks


Gan farcovščiks,gan kontrabandists no ostas.

Atbildēt

mhm

27.12.2013. 20:21

»

juris

Publicēšana būtu noziegums pret lielu daļu Latvijas pilsoņu,kuri bija kartiņas dažādu iemeslu dēļ aizpildijuši,bet nevienu nav nodevuši.Tādiem cilvēkiem būtu jāorganizejas un jāatklāj pareizās kārtis.Loti daudzi maisos neatrodamie tagad ieņem vadošus amatus...


Bet tu taču zini to fruktu vārdus, kuri piedāvāja izpirkt, vai ne? Nosauc. Padalies. Tāpēc jau maisi jāatver, lai dabūtu vairāk informācijas, jo kad jūs, stukači, apmirsiet, kā mēs zināsim, kam jūs stučījāt un kas jūs šantažēja? Maisu atvēršana arī darīs galu šantāžām. Tici man, jūs, kangarēni, nevienu neinteresējat, izņemot tos, kurus tieši nodevāt, bet vairāk interesē tie, kurus jūs būtu gatavi uzlikt uz paplātes publikai ar savām liecībām.

Atbildēt

Purple rain

27.12.2013. 18:41

»

Vecais

Publicēšana būtu ļoti nepilnīga padarīšana,jo


Raksta bijushais farcovshiks?

Atbildēt

LPSR

27.12.2013. 18:21

»

L. Grantiņš H-86

Stāsti,pupa, tos šokējošos datus. Labrāt gribētu zināt


Te jau nav ko cepties, Linard, sapuvušā valstī smird! Alles !
Neko mēs mainīt nespējam, mēs spējam savas dzīves sakārtot, bet latvānijas zombiju pulkam lai veicas..

Atbildēt

Jans

27.12.2013. 18:20

Interesanti, kas notika ar VDK kompjūteru backup lentām. Vienbrīd pavīdēja ziņa, Kantorim esot progress šo datu atjaunošanā.

Atbildēt

juris

27.12.2013. 18:10

Publicēšana būtu noziegums pret lielu daļu Latvijas pilsoņu,kuri bija kartiņas dažādu iemeslu dēļ aizpildijuši,bet nevienu nav nodevuši.Tādiem cilvēkiem būtu jāorganizejas un jāatklāj pareizās kārtis.Loti daudzi maisos neatrodamie tagad ieņem vadošus amatus......
MAN PERSONĪGI DIVI DAŽĀDI CILVĒKI PIEDĀVĀJA IZPIRKT MANU KARTIŅU,kura gala rezultatā izrādījās manis neparakstīta.....

Atbildēt

kukū

27.12.2013. 17:49

»

F-1

Nav jau nemaz jābūt dakterim


Lai citiem uzstādītu diagnozes, pietiek būt 6.palātas pacientam ar nr. "F-1", jo katrā palātā ir pa napoleonam, pa prokuroram un pa medicīnas doktoram.

Atbildēt

Vecais

27.12.2013. 16:36

Publicēšana būtu ļoti nepilnīga padarīšana,jo
-savs tīkls bija armijas izlūkdienestam (GRU);
-savs tīkls bija Baltijas robežapsardzības apgabalam(ostā katrā brigādē bija 1-2 stukači)
Šie kantori bija pilnīgi atsevišķi,un sadarbojās tikai caur augsta līmeņa vadītājiem.

Atbildēt

reali

27.12.2013. 15:55

uz ko tad 4 maija latvijas dombrovska rezims Latvija var balstit savu varu,tikai uz bijuso kgb darbinieku represivo aparatu,kas tagad nosaukts citos vardos par birojiem ,agenturam un knabjiem.

Atbildēt

N.Māstrihts

27.12.2013. 14:56

»

Pupa

Linards Grantiņš jau gan varēja vairāk par sevi pastāstīt. Viņam gan patīk vairāk par citiem, bet par sevi varētu pastāstīt daudzas šokējošas lietas


L.Grantiņš vairs nelamājas, jo nonācis kulturālu cilvēku ielenkumā un saprot, ka spēks gudrībā un prātā. No sākuma nesapratu L.Grantiņu, tagad, šķiet, izprotu. Daudziem ir tā, ka viņi saprot labi tēmu un grib pastāstīt citiem, bet parasti nezidodas ne izstāstīt, ne citiem saprast.


Domāju, ka Grantiņš ir ideālists, kurš neatzīst Karamākslas likumus un faktu, ka uzvarētājus netiesā, kamēr nesavāc lielisjus pierā'dijumus to noziegumiem pret cilvēci.

Atbildēt

Aivars2

27.12.2013. 14:26

Man nav nekādu šaubu par to, ka čekas maisu saturs ir jāpublicē.Pat, ja maisos nav visi ziņotāji, tas nenozīmē, ka jāslēpj tos, kas tur atrodas.Ir izskanējušas domas, ka it kā būtu vispirms jāpēta, jādod kaut kāds novērtējums vai pavadraksts, kam es nepiekrītu, jo nevar neviena darbību konkrēti izvērtēt bez viņa kuratora liecībām.Bez tam ir pagājis pietiekoši ilgs laiks, lai arī šis veids būtu pietiekoši objektīvs. Vienīgais, kas būtu jādara, būtu jādod laiks 3-6mēnešus pirms maisu publicēšanas visiem bijušajiem ziņotājiem pašiem brīvprātīgi pieteikties un dot viņiem iespēju paskaidrot, kā viņi ir savervēti, kāpēc ir piekrituši un kādus uzdevumus ir veikuši.Tā būtu sava veida grēksūdze, kura palīdzētu nožēlot šo rīcību.
Sabiedrība no tā tikai iegūtu, jo tad visi saprastu, ka negodīga rīcība agri vai vēlu nāks gaismā, un katram ir jāatbild par savu rīcību!
Tāpat tad izgaismotos tie, kuri vēl joprojām neko nav sapratuši un ir gatavi tā turpināt- būt par kangariem savā zemē!

Atbildēt

Juris J.

27.12.2013. 14:25

Mūsdienu ļaunuma sakne ir nevis VDK, bet gan PSKP. Nav "bijušo", nav tādu "pastāvās, kas pārvērtīsies".

Atbildēt

h

27.12.2013. 14:09

Valērijs Brīvers

Atbildēt

nunu

27.12.2013. 13:55

»

Purple rain

lasot komentarus saprotu,ka shi tema ir ipashi tuva trakajiem :)...bet normaliem diez vai paliks labak ja uzzinas,ka tur piem. varetu but Raimonds Pauls,Dzemma Skulme,Ojars Vacietis,Peters u.t.t.,u.t.jpr


Es neredzu traģēdiju, ja maisos atrastos mūziķi, gleznotāji u.tml. Viņiem būtu iespēja beidzot attīrīties no padomju laika mēsliem.
Interesantāk būtu tas, ka šie ļaudis kļuva par deputātiem, lai gan likums to liedza. Un tad jau ir jautājums, kurš struktūrās šos faktus slēpa.
Tiek izteikti pieņēmumi, ka daži deputāti un pat prezidenti bijuši aģenti, nu tad atveriet maisus, pierādiet, ka viss ir tikai baumas un maisos ir tikai ješka un maņka ar kandžas aparātu.
Deokupācija nav notikusi, jo varu saglabāja iepriekšējai sistēmai pietuvinātie lielākie kretīni, kuri esot labākais, kas Latvijai ir. Nedomāju, ka esošais prezidents vai Krājbankas bijušais vadītājs tiešām ir tie gudrākie, labākie, kurus nav ar ko aizstāt. Melojat, biedri, padomju roklaižas! Melojat.

Atbildēt

ka tik ar ne!

27.12.2013. 13:46

»

F-1

Viss taču ir skaidrs. Ģenerālis Johansons jau ir paskaidrojis ,ka tie saucamie "čekas" maisi ( šie maisi tiešām piederēja Valsts drošības komitejai) ar ieskicētiem,iespējamiem slepeno palīgu datiem netika iznīcināti ,jo bija paredzēta izmantošanā VDK mierīgā pārejā Latvijas specdienestā. To izjauca...


Velti biedē! Es nekādu apkaunojumu neizjūtu, ja mans radinieks bija klauvētājs. Ar varu piespieda, šantažēja un gadiem terorizēja. Daudzi klauvētāji bija spiesti to darīt, dažreiz pat nezinot, kāpēc un kam to dara.
Sistēma vēl arvien darbojas, tie paši, kuri klauvēja toreiz, to dara arī tagad, nu jau tagad pie varas nonākušajiem padomju nomenklatūras darbiniekiem.
Tas, ka tādi kā tu trīcat un drebat, pierāda tikai to, ka jūs tur maisos esat. Jums ir kauns un bailes. Man nav kauns. Jo tā bija terora sistēma, kura lauza cilvēkus un ģimenes, kur brālis nodeva brāli. Amorālās CŪKAS. Šodien savus noziegumus turpinat, graujat valsti un tautu, radot aizdomas un pieņēmumus, uzkurinot leģendas.
Un tas, ko muld izbijušie čekisti, ir izēstas rieksta čaulas vērta informācija. Ja valsts sarakstus neizdod, nekur nav teikts, ka cilvēki nesāk publiskot viņiem pieejamo informāciju par šodien pie varas esošajiem - bijušajiem komjaunatnes, kompartijas, tiesu, milicijas, prokuratūras, advokātu, valsts, izpildkomiteju un citiem padomju nomenklatūras darbiniekiem. Mēs varam nezināt par visu Latviju, bet par savu tuvāko apkārtni zinām, vēl ir dzīvi tie, kuri atceras gan vārdus, gan darbības. Un arī šodienas noziegumi, kuros iesaistīta padomju nomenklatūra, ir jāceļ gaismā.
Mēs esot traki. Tie, kuri prasa maisu atvēršanu. Nē, nenormāli ir sadisti, kropļi un slepkavas no "orgāniem", tu un tev piedziedošie slepkavu attaisnotāji. Jūs esat hitleri un staļini, nelieši, puve, augoņi, netīrība un neģēlība, noziedznieki, kuri trīc par savu "godu un cieņu". Nav tev ne goda, ne cieņas, stukač. Nav, nebija un nebūs. Kangaram - kangara alga, nicinājums.

ATVĒRT MAISUS!
http://manabalss.lv/aicinajums-par-cekas-maisu-atversanu/show?mode=all&type=top

Atbildēt

Pupa

27.12.2013. 13:26

Linards Grantiņš jau gan varēja vairāk par sevi pastāstīt. Viņam gan patīk vairāk par citiem, bet par sevi varētu pastāstīt daudzas šokējošas lietas. :)
Nezin kāpēc klusē. Tāpat arī Roberts Mīlbergs, Kostanda u.c. skaļi bļāvēji.

Atbildēt

N.Māstrihts

27.12.2013. 12:39

»

N.Māstrihts

Noziedzīgās Krievijas valdības dēļ neizveda okupantus no Latvijas, Zolitūdes Maximā bojā gāja arī latvieši...


Noziedzīgās Krievijas valdības dēļ neizveda okupantus no Latvijas, Zolitūdes Maximā bojā gāja latvieši.

Cēloņsakarībās - Krievijas noziedzīgās rīcības dēļ, tai pārkāpjot 1949.g. Ženēvas konvenciju – tā masveidā pārvietoja civilpersonas no Krievijas uz Latviju, pēcokupācijas periodā pretēji minētai Ženēvas konvencijai – nesekmēja Krievijas civilpersonu atgriešanu Krievijā, iestājās sekas - Krievijas okupanti (gan civilpersonas, gan daļa militārpersonas) palika Latvijā un tādēļ, lai apkalpotu šo okupantu „guļamrajonu” Zolitūdē, tika uzcelta Maxima, kurā gāja bojā latvieši, tostarp glābjot okupācijas laikā no Krievijas iebraukušos un Latvijā palikušos krievu okupantus.

Secinājums – Krievijas okupanti turpina nogalināt latviešus.

Tieši šo bojā gājušo latviešu nāvē Zolitūdes Maximā vainojams noziedzīgais Krievijas cionistu- čekistu - KGBistu režīms ar Putinu priekšgalā, kas turpina pārkrievot Latviju, neizved uz Krieviju krievu okupantus, neveicina to atgriešanu Rōģinā Krievijā.

Atbildēt

N.Māstrihts

27.12.2013. 11:35

»

Latviešu lops Mastrikts

MASTRIKTS- LATVIEŠU SIMBOLS! Latviešu mēslu simbols ir KOMENTĀRU VARONIS MASTRIKTS. Tas ir īsts latviešu cūka, kauna traips, kuru nav dzemdējusi sieviete, bet krokodils no dzērāju ģimenes vairākās paaudzēs. Māstrikts ir latviešu tautas kauna traips, jo Maksimas traģēdijas dienās vienīgais no latviešiem...


Noziedzīgās Krievijas valdības dēļ neizveda okupantus no Latvijas, Zolitūdes Maximā bojā gāja arī latvieši.

Cēloņsakarībās - Krievijas noziedzīgās rīcības dēļ, tai pārkāpjot 1949.g. Ženēvas konvenciju – tā masveidā pārvietoja civilpersonas no Krievijas uz Latviju, pēcokupācijas periodā pretēji minētai Ženēvas konvencijai – nesekmēja Krievijas civilpersonu atgriešanu Krievijā, iestājās sekas - Krievijas okupanti (gan civilpersonas, gan daļa militārpersonas) palika Latvijā un tādēļ, lai apkalpotu šo okupantu „guļamrajonu” Zolitūdē, tika uzcelta Maximu, kurā gāja bojā arī latvieši, tostarp glābjot okupācijas laikā no Krievijas iebraukušos un Latvijā palikušos krievu okupantus.

Šo bojā gājušo latviešu nāvē Zolitūdes Maximā vainojams noziedzīgais Krievijas cionistu- čekistu - KGBistu režīms ar Putinu priekšgalā.

Atbildēt

F-1

27.12.2013. 11:32

Viss taču ir skaidrs. Ģenerālis Johansons jau ir paskaidrojis ,ka tie saucamie "čekas" maisi ( šie maisi tiešām piederēja Valsts drošības komitejai) ar ieskicētiem,iespējamiem slepeno palīgu datiem netika iznīcināti ,jo bija paredzēta izmantošanā VDK mierīgā pārejā Latvijas specdienestā. To izjauca gēkāčēpē.
Pēc publiski peejamās informācijas var spriest(un tas arī ir loģiski),ka VDK slepeno palīgu tīkls laikā no 1954.gada,kad šo kantori izveidoja līdz 1991.gadam ,bija milzīgs-un tātad,ja ne katrā ģimenē,tad katrā dzimtā jau nu noteikti bija pa šiem daudziem gadu desmitiem pārītis "čekas" aģentu nu noteikti !
Tapēc ar smīnu var klausīties to neprāšu bļaustīšanos par kaut kādu aģentu sarakstu publiskošanu- šie neprāši uzprasās uz savas dzimtas apkaunošanu !
Ja palasa dažas otra VDK ģenerāļa -Trubiņa intervijas,tad tajās ir norādīts,kā Trubiņš viszinīgi ironiski noraugās,kā viens otrs fanātiski klaigā par "čekas" kartotēku publiskošanu,ar domu-ak,Dievs un Kungs, ja tas bļauris zinātu uz kādu kaunu tas uzprasās.
Jā,ir nepārprotami redzams,ka Latvijas PSR VDK tika pārņemta haotiski,kā piedzērusiem matrožiem Ziemas pilī ! Nu i,paldies Dievam,ka tā.

Atbildēt

dadzis

27.12.2013. 10:42

....tad jau raksta autora riciba ir jabut VDK 1983.gada 24.aprila direktivai, kuras amatpersonas Latvija ir VDK tieshaja paklautiba ? (tiesas prieksedetaji, tiesneshi, rupnicas, tirdzniecibu veikalu direktori ? telekomunikaciju, inzhinierkomunikaciju institutu direntori ????)...

Atbildēt

cenzura

27.12.2013. 10:19

Labojums.Cik zinu visas ir publiceti...

Atbildēt

cenzura

27.12.2013. 10:13

Pazinojat,ja kads zina,kura Austrumeiropas valsti nav publiceti agentu saraksti,pec komunisma sabrukuma,a...Cik zinu ,visas.

Atbildēt

N.Māstrihts

27.12.2013. 09:59

»

Latviešu lops Mastrikts

MASTRIKTS- LATVIEŠU SIMBOLS! Latviešu mēslu simbols ir KOMENTĀRU VARONIS MASTRIKTS. Tas ir īsts latviešu cūka, kauna traips, kuru nav dzemdējusi sieviete, bet krokodils no dzērāju ģimenes vairākās paaudzēs. Māstrikts ir latviešu tautas kauna traips, jo Maksimas traģēdijas dienās vienīgais no latviešiem...


Noziedzīgās Krievijas valdības dēļ neizveda okupantus no Latvijas, Zolitūdes Maximā bojā gāja arī latvieši.

Cēloņsakarībās - Krievijas noziedzīgās rīcības dēl okupanti palika Latvijā un tādēļ Zolitūdē uzcēla Maximu, ktrā gāja bojā latvieši.

Šo bojā gājušo latviešu nāvē Zolitūdes Mximā vainojams noziedzīgais Krievijas cionistu- čekistu - KGBistu režīms ar Putinu priekšgalā.

Atbildēt

Ventspilī

27.12.2013. 09:41

Manu tēvu 3 reizes aicināja piekrist būt par ziņotāju, t.i. stukaču, jo vecaistēvs dzīvoja ASV, tas mūsu čekistiem šķita gards kumoss. 1.reizi tēvs ieradās un skaidri un gaiši atteicās to darīt. Tad aicināja otro rezi, arī čekai nekas nesanāca, bet šie bija neatlaidīgi. Nepagāja ne cik ulgs laiks un aicināja atkal šajā pašā nolūkā. Tad tēvs speciāli piedzērās un ieradās tur (Dārza ielā 6, Ventspilī) šādā stāvoklī. Pēc tam vairāk piedāvājums nesakoja. Ha - ha - ha.

Atbildēt

dot the "i"

27.12.2013. 05:29

»

Latviešu lops Mastrikts

MASTRIKTS- LATVIEŠU SIMBOLS! Latviešu mēslu simbols ir KOMENTĀRU VARONIS MASTRIKTS. Tas ir īsts latviešu cūka, kauna traips, kuru nav dzemdējusi sieviete, bet krokodils no dzērāju ģimenes vairākās paaudzēs. Māstrikts ir latviešu tautas kauna traips, jo Maksimas traģēdijas dienās vienīgais no latviešiem...


Vainot krievus visās likstās ir klasika, bet tomēr vienreiz par visām reizēm ir jāsaprot sūdlatviešiem "raivīšiem", "voļdemoraičiem" un abezjaniem visiem ar prievīti kaklā, ka paši vainīgi, ka ļāva Latviju izzagt,paši izzaga sakropļoja, tūdals verga manierē visu pārdeva fričiem, skandināviem, krieviem. Paši pūta, paši dega, tagad te ar kakām mētāties ir bezjēdzīgi. Vēljovairāk - Latvija ir bedre un ir labi,ka ir jevrozajuzs un tā pase, kas dod iespēju no tās bedres aizlaisties! Cepšanās un kliegšana internetā neko nemaina, bet vergi dzīvo ilūzijā, ka "Reiz būs TĀ diena..."! Atbildēšu - ne sūda nebūs, vēl gadi 20 un viss, starijs sojuzs būs atpakaļ!

Atbildēt

dot the "i"

27.12.2013. 05:22

Dāmas, kungi, aktīvie spamtoāji un brīvības cīnītāji,kā arī laikā un telpā apmaldījušies voļdemaroviči - kas notiktu,ja pēkšņi atklātos, ka maisā ir bijis caurums un pāris kartītes tomēr izkritušas un tuvākajā nākotnē parādītos internetā?!

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

27.12.2013. 02:27

Kā tad tā dižais cīnītāj ? Tava vēstule rāda tavu Dvēseli:http://tautastribunals.eu/?p=17781

Atbildēt

Purple rain

27.12.2013. 01:03

lasot komentarus saprotu,ka shi tema ir ipashi tuva trakajiem :)...bet normaliem diez vai paliks labak ja uzzinas,ka tur piem. varetu but Raimonds Pauls,Dzemma Skulme,Ojars Vacietis,Peters u.t.t.,u.t.jpr.

Atbildēt

Latviešu lops Mastrikts

27.12.2013. 00:27

»

N.Māstrihts

Tiesa, savi argumenti ir arī cilvēkiem, kas versiju par „čekas naudu” uzskata par visnotaļ nopietnu. Piemēram, kāds bijušais VDK aģents, kurš gan par labāku uzskatīja saglabāt anonimitāti, vienam no šīs grāmatas autoriem savulaik pauda šādu viedokli – astoņdesmito gadu beigās VDK ticis izstrādāts slepens...


MASTRIKTS- LATVIEŠU SIMBOLS! Latviešu mēslu simbols ir KOMENTĀRU VARONIS MASTRIKTS. Tas ir īsts latviešu cūka, kauna traips, kuru nav dzemdējusi sieviete, bet krokodils no dzērāju ģimenes vairākās paaudzēs. Māstrikts ir latviešu tautas kauna traips, jo Maksimas traģēdijas dienās vienīgais no latviešiem priecājās par cilvēku nāvi, divos komentos ierakstot to te „Būtu okupanti ar pēctečiem aizbraukuši uz Krieviju, nebūtu beigti Maximā” „JA ŠIE OKUPANTI UN TO PĒCTEČI BŪTU OAMETUŠI lATVIJU, VIŅI BŪTU DZĪVI”.

Atbildēt

nepareizi!

26.12.2013. 23:56

»

sviesc

Ar komunistiem un to līdzskrējējiem bija jācīnās 90.gadu sākumā. Tagad kad tie visu ir prihvatizējuši, vairs nav jēga to darīt


Kā prihvatizēja, tā arī deprihvatizēs! Nacionalizācija ir atslēgas vārds! Saprati? Ja nesaprati, tad ir arī konfiskācija!
Nekādu Status Quo! Nekādu privilēģiju! Paspēlējies par baņķieri? Tagad noliec visu banku atpakaļ! Kopā ar akcijām un ofšoru konta kartiņu!

Atbildēt

PAR ČEKAS MAISU ATVĒRŠANU!

26.12.2013. 23:48

»

Purple rain

a kas butu bijushi tie cinitaji,ja 90% iedzivotaju bija komunisti


http://manabalss.lv/aicinajums-par-cekas-maisu-atversanu/show?mode=all&type=top

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: