Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

L.Grantiņš LRTT

03.05.2019. 13:30

Žīdelis Barkovskis cenšas ! Šis viņa raksts ir atgremojums sen lasītajam un dzirdētajam, par komunistiskās nomenklatūras pozitīvajiem veikumiem. Tauta un tās Atmodas avangards pilnīgi ignorēti ! Tiek pieminēti,un ne jau sliktā gaismā, komunisti-čekisti J. Peters un A. Borovkovs. Tas arī ir šī raksta mērķis. Ir zināms, ka viņš ir JKP ideoloģiskais "padomdevējs", bet īstenībā politiskās līnijas noteicējs. Līdz ar to var sacīt, ka JKP un pats Bordāns, ir "iemesti atkritumos" ! Viss notiek pēc cionistu plāna: melo, skaldi un valdi.Vienmēr un vienmēr uzdodas jautājums, kad šos mēslus lasi: cik deformētai kājstarpei ir jābūt, kas tādus kropļus laiž pasaulē ?

Atbildēt

asaka

02.05.2019. 20:51

Pārakstot visus ES likumus tur bija 16 valstis te būtu 15 ja 29 gadu laikā būtu iets uz priekšu ne atpakaļ kā to izdarija nacionālisti būtu sasniegts ES līmenis.Būtu idāla starptautiska situācija trīs vienādi varas centri katrā pa 250 milioniem iedzivotāju ASV,ES,Krievija.

Atbildēt

asaka

02.05.2019. 20:35

Ja ,tā saucamajie demokrātiem,būtu vairāk prātiņ bet mazāk baiļu varēja izveidot brīvu valstu savienību pēc ES parauga.

Atbildēt

kaķa smiekli

02.05.2019. 12:34

»

to Pietiek

Kurš apkopos datus par no čekas maisiem pazudušajiem - Īvānu un vēl baru. Maizītim tas ir zināms un tiek slēpts


Spriežot pēc Liepnieka tvīta un tam pievienotajam foto no tikko publicētajiem materiāliem, Maizītis pats ir bijis aģents - Kokle. Vnk burvīgi.

Atbildēt

Zombēšanas virsseržants

02.05.2019. 11:47

ir Oto Ozols... Nevajadzēja jau tā pūlēties izdabāt pasūtītājiem (izredzētās tautas, VDK un PSKP mantiniekiem) taisīt selektīvu kompilāciju no tulkotas literatūras.
To visu scenāriju pilnībā var izlasīt: Любимов Михаил. Операция 'Голгофа' секретный план перестройки. http://lib.ru/POLITOLOG/lubimow.txt
Bez Ozola interpretācijām un ar vēlāk nākotnē plānotajiem un realitātē bijušajiem notikumiem Gruzijā, Ukrainā u.t.t., par ko Otiņš noklusējis.

Atbildēt

A.L.P.

02.05.2019. 10:28

Itkā jau smuks un pareizs rakstiņš. Bet vai tas atbilst patiesībai ??? ĻOTI daudzas nianses ir izlaistas un fakti nepateikti ( laikam papīra trūkums ) Un pašu galveno O.O. tā arī nepateica --- nevis publicēt sarakstu ar lielāko tiesu iebaidītiem,pazemotiem ,morāli izvarotiem cilvēciņiem , bet gan publicēt ĪSTENO čekistu , nagu maucēju un slepkavu sarakstu !!! Bet laikam jau nevar , jo čuriņa raustās !!!

Atbildēt

forcemajeure

02.05.2019. 10:22

īsais saturs: ar čeku nesadarboties bija neiespējams. proti, vajadzēja sadarboties, citādi gals klāt. un čekisti ir tie, kas sekmējuši "mūsu neatkarību".
peters un borovkovs vien ir divi padomju čekistu relikti.
labi, ka vēl dzīvi ir cilvēki, kuri bija to notikumu aculiecinieki.
tāds pagarš rakstelis, bet būtībā padomju propaganda. vēsturiskais evolucionisms.
par "mūsu neatkarību" citreiz. no kā tad esam neatkarīgi? no īpašumiem, pašnoteikšanās un pašapziņas

Atbildēt

Nekāds

02.05.2019. 10:19

Izcils raksts!

Atbildēt

Pietiek štata trollis

02.05.2019. 10:19

»

Kāds

Paldies, ļoti labs raksts, lai gan ne visam piekrītu


Paldies, labs raksts, lai gan pretrunīgs.

Atbildēt

Kāds

02.05.2019. 09:45

Paldies, ļoti labs raksts, lai gan ne visam piekrītu.

Atbildēt

yy

02.05.2019. 08:49

»

xx

Jau pašā sākumā muļķības, tālāk nelasīju. Ir tāda grāmata par Albertu Kaulu ( viņš bija Gorbačova padomnieks , vienīgais no Latvijas. ) , un tur cita starpā ir rakstīts, kāpēc Gorbačovs likvidēja psrs


Nav šaubu, ka tieši Kaulam Gorbačovs un visa čekas impērija uzticēja lielo noslēpumu ar kuru viņš tad dalījās minētajā grāmatā.

Atbildēt

xx

02.05.2019. 06:19

Jau pašā sākumā muļķības, tālāk nelasīju. Ir tāda grāmata par Albertu Kaulu ( viņš bija Gorbačova padomnieks , vienīgais no Latvijas. ) , un tur cita starpā ir rakstīts, kāpēc Gorbačovs likvidēja psrs.

Atbildēt

02.05.2019. 06:17

"2018. gada nogalē notikušajai čekas jeb PSRS Valsts drošības komitejas aģentu kartotēkas publiskošanai būs maz jēgas, ja mēs nesapratīsim svarīgāko un vērtīgāko – ko mēs no tā varam mācīties? To nesaprotot, mēs riskējam atkal nonākt līdzīgā murgu režīmā, pazaudēt brīvību, pašcieņu, visu, kas mums svarīgs un svēts."
----------------------------------

Šis cilvēks Otto Ozols mūs pilnībā maldina. O.O. mūsu maldināšana ir agresija, kura turpinās 4. maija republikas komunistu- čekistu varas realizācijā. O.O. pieminētais "murgu režīms" šodien turpinās vēl šausmīgākos apmēros. Jo latviešiem joprojām ir atņemta brīvība lemt par savas tautas nākotni kopš 1940. gada. Atņemta pašcieņa un viss, kas tai ir svēts, aizstājot šīs lietas ar formālu propagandu.


Aukstais karš starp PSRS un ASV beidzies formāli, tas pārgājis kiberkarā informācijas telpā un hibrīdkarā reālajā dzīvē. Latviešu loma šais karos ir iedalīta kā "lielgabalgaļa". Mēs tiekam joprojām malti un iznīcināti dažādās frontēs. Aukstais karš Latvijā starp ASV un PSRS ir pārgājis aukstā pilsoņkarā starp krievvalodīgajiem okupantiem un latviešiem. Uz ielām un sabiedrībā joprojām dzirdam okupantu agresīvo krievu valodu un okupantu agresīvo kultūru. Tā manāma visā Latvijas kultūrtelpā.


Arī Krievijā aukstais karš ie pārgājis uz sabiedrību starp bijušajiem reliģiskajiem PSRS ideoloģijas piekritējiem un krievu nacionāļiem, kuri pieslējušies Kristus pareizticībai.


Pareizi būtu vērst uzmanību uz šo cēloņu, kas turpina agresiju pret latviešu tautas kultūrvidi, novēršanu, nevis nekaunīgi un agresīvi melot, kā to dara O.O.


Tam, kas sabiedrībai pieejams čekas maisu sakarā, ir otršķirīga nozīme, jo tā ir pagātne, ko prasmīgi noslēpusi esošā vara, atklājot vien to daļu no informācijas, kas nekaitē 4. maija komunistu un čekistu republikas varai. Arī šī noslēptā informācija sabiedrībai ir esošās varas agresija pret latviešu tautas patiesajām interesēm.

Atbildēt

007

02.05.2019. 00:52

melu detektoru nelietoja,jo varēja sanākt,ka pašiem komunistiem izejot pārbaudi,varētu sanākt atbildēt uz jautājumu:Vai ticat komunismam....

Atbildēt

Gunča no Kokorevas.

02.05.2019. 00:49

te nu redzams nomenklatūras krampis- priekš kam kādi paraksti par asinsizliešanu, labāk kādus miljonuzs, vai miljardus tautai nozagsim. tā pašiem ērtāk, un mierīgāk, un ... tauta izcietīs visu, bet lai sapelna kungiem ērtībām.

Atbildēt

OO8

01.05.2019. 23:28

»

007

Kāpēc padomijā nelietoja melu detektoru


Kā tad nelietoja, tikai tas nebija elektronisks verķis, bet parasta gumijas boze un pletīzeris, ko okupācijas sākumā darbināja uz oglēm.
Tādā veidā ieguva "patiesību" kādu vien vajadzēja un no kā vien vajadzēja.

Atbildēt

ha-ha ko

01.05.2019. 23:19

Autors nepiemin Latvijas okupāciju,kas lietas būtību un visus peterus,borovkovus,īvanus u.c.okupantu galminiekus nostāda pavisam citā vērtējuma kategorijā un izskaidro pārkrievošanas procesa pārvēršanos tautas iznīcināšanas procesā,kas ir kolaborantu darbības dabisks rezultāts.

Atbildēt

Finks

01.05.2019. 23:16

»

Edge

Ar lepnumu par sasniegto (migrācijā, demogrāfijā, ekonomikā...


Nepaliec smieklīgs, par labklājību dēvē to, kas nāk valstī uz iekšu, nevis to kas iet uz āru. Nākošā mēraukla ir cik liela iedzīvotāju daļa bauda savus darba augļus un cik ir tādu, kas spējīgi nomaksāt vien tekošos rēķinus un biļetīt€i uz darbu.
Ja rēķina tikai pēc kaila vidējā, tad feodālisma laiki arī bija tīri jauki, kur viena kasta peldējās zeltā, bet pārējie 90% nezināja kā bērnus pabarot. Neaizmirsīsim, ka ir 21.gs. un jevro ir daudz nevērtīgāks par krievu laika rubli, tad kur esam tikuši ? Mēs izpārdevuši savus resursus, tikām milimetru uz augšu, bet rietumi grābjot mūsu resursus, tajā skaitā lēto darba spēku, stipri slīdēja uz leju. Drīz sāksies ekonomiskās paģiras un tad visi sapratīs, ka vienīgie vinnētāji ir augļotājbankas un lielās korporācijas, bet aborigēniem vienīgi sadrukātie bezvērtīgie papīrīši, kurus tie maldīgi uzskatījuši par naudu.

Atbildēt

Edge

01.05.2019. 22:29

»

Udo Ulbergs

"..mēs riskējam atkal nonākt līdzīgā murgu režīmā, pazaudēt brīvību, pašcieņu, visu, kas mums svarīgs un svēts". Tālāk var nelasīt! Primāts nav sapratis, ka 30 gadus dzīvojam vēl drausmīgākā "murgu režīmā"; no brīvības latvieši jau sen ar prieku ir atsacījušies, un brīvība latviešiem vispār nav nekāda...


Ar lepnumu par sasniegto (migrācijā, demogrāfijā, ekonomikā)!
"Latvijas politika, ekonomika un kultūra ir attīstījusies pareizā virzienā. Tā nav nejaušība, bet gan samērā konsekventi īstenotas politikas rezultāts. Ar nelielām iebildēm Latviju tagad jau varētu uzskatīt par Rietumvalsti."
Egils Levits. Latvijas neatkarības atjaunošanas deklarācijas koncepcijas autors, pirmais tieslietu ministrs pēc Satversmes darbības atjaunošanas, pirmais vēstnieks Vācijā pēc valsts atjaunošanas, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Cilvēktiesību tiesā, pirmais Latvijas pārstāvis Eiropas Savienības tiesā. (LA, 20. maijs, 2017)

Atbildēt

Karote

01.05.2019. 22:20

Anlītiķis aizmirsis pateikt, ka psrs lielā puse budžeta tika grūsta kara mašīnā un, galvenokārt, politbiroja večuku paranojiskā tieksmē pārspēt usa kodolgalviņu skaita ziņā, ko šie sasniedza ,ironiski, vien ap 90. gadu, kad impērija jau bruka lupatās. Ja šiem būtu mazliet veselā saprāta, pietiktu ar 1/5 daļu bumbuku, lai vismaz ekonomiski mierīgi dzīvotu cepuri kuldami. Tikai tad šodien tāds reirs būtu uzkalpojies līdz vietējam ck, un brigmanis līdz maskavai :)

Atbildēt

007

01.05.2019. 21:07

Kāpēc padomijā nelietoja melu detektoru? :)))

Atbildēt

kgb

01.05.2019. 20:53

ābečnieks sacerējis PSRS jaunāko laiku vēstures īso kursu palīgskolas otrgadniekiem... Beztalantīga kompilācija JG "dīpīšiem" par prieku...

Atbildēt

varētu padomāt, ka

01.05.2019. 20:41

»

Anonīmais Šakālis

Otto Ozola viens no labākajiem rakstiem! Visā viņa karjerā


ja nu vienīgi priekš anonīmiem šakāļiem un onanīmām lapsām. visā viņu karjerā! :)

Atbildēt

Udo Ulbergs

01.05.2019. 20:18

"..mēs riskējam atkal nonākt līdzīgā murgu režīmā, pazaudēt brīvību, pašcieņu, visu, kas mums svarīgs un svēts". Tālāk var nelasīt! Primāts nav sapratis, ka 30 gadus dzīvojam vēl drausmīgākā "murgu režīmā"; no brīvības latvieši jau sen ar prieku ir atsacījušies, un brīvība latviešiem vispār nav nekāda vērtība; kas ir pašcieņa, latviešu miljons nezina; tāpat nav zināms, kas latviešiem ir svarīgs un svēts. Ja tas viss tā nebūtu, tad nebūtu tādi stulbeņi un tādi viņu stulbi tekstuālie izdalījumi; ja tas viss tā nebūtu, tad neviens medijs nepublicētu garīgi aprobežota un nekaunīga latvieša no enciklopēdijām sakompilētu vāvuļojumu reti dumjā idejiskajā un faktoloģiskajā interpretācijā. Bet tagad tāds laikmets - neliešu, stulbeņu, nacionālo nodevēju un laupītāju laikmets, PSKP/VDK morālo kastrātu un viņu sulaiņu laikmets, tautas cilvēcisko atkritumu laikmets, kad ir iespējama tēma "Ebrejs Rīgas pilī" un tautai bez kauna var iestāstīt par valdības "583.darāmiem darbiem". Saprotams, tādā laikmetā nevar būt konstruktīvs priekšstats par valsts aizsardzību, valsts drošību un katra pilsoņa pienākumu valsts drošības sargāšanā. Tādā laikmetā prevalē un bez bailēm no ASM turpina tēlot specus nodevēji valsts drošības iestādēs, kuri ir pastrādājuši visbriesmīgāko profesionālo noziegumu, bet to publikai pasniedz kā varoņdarbu.

Atbildēt

janis

01.05.2019. 20:07

»

lauķis

Par rakstu bez sajūsmas


Jau tuvāk patiesībai.

Atbildēt

formula

01.05.2019. 19:53

Kā interesēs ir visu laiku sildīt piecdesmit gadus vecu zupu, gatavotu vecmammas laika aizvēsturiskā valstī ? Vai vairāk nav jārunā par to,ka padibenes savēlēja saeimā tik daudz blēžu ?

Atbildēt

to Pietiek

01.05.2019. 18:54

Kurš apkopos datus par no čekas maisiem pazudušajiem - Īvānu un vēl baru. Maizītim tas ir zināms un tiek slēpts!

Atbildēt

enchante

01.05.2019. 18:07

katrs no sava zvanu torņa un katram ir kāda daļa taisnības.Kas šodien var būt Zālamans, kurš novilks "lielās un vienīgās patiesības" robežu? Nesen lasīju eksprezidenta Ulmaņa kunga viedokli par čekas maisiem, kurus esot bijis jāuzsper gaisā kopā ar Skrundas lokatoru. Ja vien minētais arī bija prāta darbs! Bet, iespējams, ka kungam ir taisnība...

Atbildēt

Potapovs

01.05.2019. 16:24

»

Anonīmais Šakālis

Otto Ozola viens no labākajiem rakstiem! Visā viņa karjerā


Tak šis raksts ir pilns ar meliem un puspatiesībām. + Ļoti sekls skatījums uz lietām

Atbildēt

lauķis

01.05.2019. 16:16

Par rakstu bez sajūsmas.
Būtiskākais secinājums nav izdarīts.,,Atmoda,, , drīzak jau letarģiskā iemidzināšana notika VDK vadībā,un kurators bija CIP.Tagad nederīgie aģenti atdoti morālai saplosīsanai,bet derīgie kalpo CIP.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

01.05.2019. 16:10

Ir labs, jā!
Tagad gaidām Priedīšpapa odas padumjajam laikam un brēcienus, ka viss, pilnīgi viss, pilnīgi un galīgi viss ir noticis citādāk nekā še aprakstīts.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

01.05.2019. 15:29

Otto Ozola viens no labākajiem rakstiem! Visā viņa karjerā! :)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: