Menu
Pilnā versija
Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Viedais Manels · 07.06.2021. · Komentāri (66)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.

Caurlūkošu šādus jaunās globālās kārtības ieviešanas stratēģiskos virzienus:

ļaužu saiknes ar Dievu saraušana un psiholoģiska sagatavošana it kā neizbēgamajam liktenim;

cilvēku populācijas samazināšana un plaša mēroga ierobežojumu ieviešana;

cilvēces zelta miljarda piramīdas un absolūtas despotijas izveide.

Visi nodomi tiek īstenoti paralēli. Starp civilizācijas atiestatīšanas projekta aizkulišu iniciatoriem, kas pretendē uz zelta miljarda eliti, ir arī tādi, kas uzskata, ka tādējādi palīdz neapzinīgajai cilvēcei. Pāriešu pie metodēm, kā baiso plānu ievieš dzīvē, sarindojot savstarpēji saistītos punktus augošā secībā.

Pirmsākumā ir ateisma un darvinisma popularizēšana, padarot bezdievību par dominējošo ideoloģiju, lai cilvēki negrieztos pie Dieva kā pie sava glābēja un nestādītu Dieva baušļus vai citus garīgos kritērijus virs pasaules pavēlnieku nodiktētajiem likumiem un iegribām. Tikai ejot pa darvinisma taku, radības kronis var pārtapt par modificētu kustoni.

Ne mazāk svarīga ir tautu kultūras mantojuma, dzimtenes mīlestības un morālo vērtību graušana, lai atrautu cilvēkus no savām saknēm, bet garīgajā plāksnē padarītu netīkamus Radītāja acīs, toties sadzīvē atkarīgus no globālās kliķes piedāvātās zemisko tieksmju apmierināšanas, tādējādi pārvēršot cilvēku lopā.

Varas pārņemšanai globālie leļļu dancinātāji iebaida, uzpērk vai inkorporē savās rindās starptautisko institūciju, valstu, reliģisko strāvojumu, nacionālo kopienu u.c. līderus, nepakļāvīgos diskreditējot vai likvidējot. Informācijas padeve tiek totāli monopolizēta, izsmejot un izdeldējot jebkuru alternatīvu viedokli, kultivējot neiecietību tolerances vārdā. Izglītību sociāli diferencē, atstājot masām vien darba tirgum nepieciešamo tehnisko iemaņu apgūšanu, bet humanitārās zinātnes saķēzot.

Kad groži ir rokās, populācijas samazināšanas un dumpīgo kopu izskaušanas nolūkos seko ļaužu ganāmpulka retināšana un koriģēšana. Kloķi ir vispārzināmi: juvenālās justīcijas paplašināšana, padarot bērnu atņemšanu vecākiem par normu; ļautiņu sterilizācija gan tieša veidā, gan slepeni ar dažādu preparātu palīdzību; abortu stimulēšana un dzimstības ierobežošana; veco un slimo cilvēku eitanāzijas legalizācija.

Akurātie pasaules saimnieki, protams, ir paredzējuši cilvēku ganāmpulka vakcinēšanu un čipošanu, lai neizklīst, kur pagadās. Mājļaužu vieta ir aplokos – norobežotā valsts, novada, ciemata, pilsētas vai kvartāla teritorijā. Starp ganībām, pats par sevi, – caurlaides punkti un blokposteņi. Jaunajā atiestatītajā realitātē vienkāršajiem ļaudīm ir atvēlēta vien darba lopu un orgānu donoru loma.

Globālie valdnieki gatavo pasauli ar ļaužu ganāmpulku un zelta miljarda piramīdu virs tā. Šis miljards nebūs viendabīgs. Tā apakšslāni veidos ganāmpulka gani – teritoriālo veidojumu administrācija, policija un armija. Piramīdas spicei, saprotams, vajadzēs savus galma ākstus – sauktus par radošo inteliģenci, kas apmierinās viņu estētiskās vēlmes. Būs nepieciešami arī īsti zinātnieki, ārsti, pedagogi un citi dižgari, lai piramīdas smaile nenobruktu vai nedegradētos. Dažāda ranga augstas klases profesionāļi veidos piramīdas vidusslāni. Nekas tā neiedvesmo darbam, kā neslēpts totalitārisms. Neapmierinātos vienkārši nosūtīs uz kautuvi.

No šādas nākotnes varam izbēgt, taču izredzes to nepiedzīvot ir minimālas. Galu galā globālie kungi, ejot pret Radītāja gribu, zaudēs, taču mēs to varēsim vērot no aizsaules. Tālab mums jau šodien ir jāgatavo pēcnācēji gaidāmajām cīņām par savu cilvēka veidolu.

Novērtē šo rakstu:

68
12