Menu
Pilnā versija
Foto

Ceturtā atmoda. Mosties vai zust

Ilmārs Poikāns · 28.07.2017. · Komentāri (105)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nora

17.08.2017. 10:43

Deģenerācija sākas no augšas

Atbildēt

ivo

01.08.2017. 14:32

Trešo ,,Atmodu,,sarīkoja komunisti ar VDK darbinieikiem,Interfronti un Tautas fronti vadīja čekas darbinieki,tauta gaidīja vecos K.Ulmaņ laiku,izcepa G.Ulmani,un viņu vadīja Vdk darbinieki,un visus nākošos prezidentus.Augstākaja padomē atradās 76.procenti,vdk darbinieku.Kādreiz Ļeņins teca,ka latvietis nevar būt par prezidentu,vīņš ir pavēļu izpildītājs,labi var pakļaut,labs karotājs.Vini 3.atmodu gatavoja 3.g.viņiem bija sastadīta valdība,kura veica valsts mantas izzagšanu,un zog uz velna paraušanu,VDk dokumentus paņema Dobelis ar savu komandu kurš uzlauza VDk biroja telpu,kur glabajās anketes.

Atbildēt

Vai

01.08.2017. 09:07

nebūtu labāk gansus iemidzināt uz visiem laikiem, lai nebūtu jāmodina 4-5-6 reizes? Vienalga nav nekāds labums no šiem pēc atmodināšanas, stulbie nelieši tūlīt atkal aizmieg savā lopu miegā.

Atbildēt

Realitāte

31.07.2017. 21:01

4.Atmoda ir neiespējama, var tik sapņot...

Atbildēt

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

31.07.2017. 01:28

»

Edge

"Ja likumi ir pretrunā tikumiem" (Alexis de Tocqueville), tad nekad 18.novembra republiku neatjaunot - iznāks vēl kāds nākamais 5.maija hibrīds...


273 642 zemnieki gaida savas sētas.
Vai Edge zina kāda starpība ir novērst apvērsumu un izdarīt apvērsumu?
Partorga atbilde parasti bija: Vai vīņš nozaga vai viņam nozaga, īsti nezinu, bet kaut kas tur slikts bija!

Katrai valstij ir pamatlikums! Latvijaitā ir Satversme!

Vai šodien Satversme darbojās????
\
Jā notiek apvērsums, tad pirmais ko dara apvēstuma rīkotāji - atceļ Satversmi. Bet 1934.gada 15 maijā Satversme netika atcelta. Atbilstoši Satversmei, pēc šaudīšanās Mežparkā, kuru sarīkoja Saeimas deputāts Bruno Kalniņš.
Vai Latvijas valdība ir tiesīga izsludināt Ārkāras stāvokli?Vai Satversmē tas nav paredzēts biedri partorg Edge?

Atbildēt

Haris.

30.07.2017. 22:11

Paldies,Ilmār!

Atbildēt

Edge

30.07.2017. 18:25

»

nu ta ne ko!

JAUNAIS LAIKS...


Filozofe Maija Kūle: Eiropas Savienība šobrīd irst pa vīlēm (NRA, 07.07.2017.)
====================================================
Atmošanās no neoliberālisma ideoloģijas murga nebūs nekāda jautra izklaide. Oi,oi, vai, vai -
ka tik tai "jaunajā laikā" nesāks slavēt aizgājušos 4.maija repubļikas laikus. Šitais hibrīds vismaz pašu rokām veidots - nav kāda vardarbīgi uzspiesta Ostlande.
Vai "jaunā laika" atnākšanai pilsonīši gatavojas?
"Latvijā ārkārtējās situācijās varētu rasties problēmas ar pārtiku un enerģiju." LETA, 09.07.2017.

Atbildēt

nu ta ne ko!

30.07.2017. 17:01

»

Nikns aborigēns

Viss ir tik pelēcīgs un nomācošs, ka nekas nenotiks


JAUNAIS LAIKS

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs,
Tas nenāks, ja ļaudis to nevedīs;

Ikvienam ir rokas jāpieliek,
Lai lielais darbs uz priekšu tiek;

Ikviens lai uguni kurina,
Kas visu pasauli sasilda;

Lai palīdz katris to namu celt,
Kur vien tik cilvēces laime var zelt,

Kur katris ir iecelts saulītē,
Ar visiem kopā gavilē.

Bet jaunais laiks, kas šalkās trīs,
Tas nenāks, ja ļaudis to nevedīs.

/ J.P.R. /

Atbildēt

Nikns aborigēns

30.07.2017. 16:42

Viss ir tik pelēcīgs un nomācošs, ka nekas nenotiks!

Atbildēt

Polittehnoloģija

30.07.2017. 16:04

Redzot, ka kādi 40% no ieziemiešiem ir atskurbuši (nav gatavi balsot ne par vienu no "atzītajām" partijām) un sāk palēnām mosties no narkozes, saimnieki rīkojas ar senām un pārbaudītām metodēm. Ja nevari kādu kustību tautā kontrolēt, tad ir jāuzņemas tās vadība. Sākumā mēģinās pa labam, tad kā sanāks. Nevar taču pieļaut, ka situācija iziet ārpus kontroles. Kāds cits var pārķert spēli.
Prieks tikai, ka personāžu rezervistu soliņš ir tāds pašvaks.

Atbildēt

Edge

30.07.2017. 15:31

»

viedi

sakarīgi pateikts, tikai- pasakot A nav patiekts- B! vai ilmāram ir ilūzijas, ka dibinot atkal kārtējo jauno partiju, kurā tiks pieņemti tie politiķi- čigāni jeb apkārtskraidītāji, mainīsies lietas uz labo pusi? ir zināms- viena darvas karote samaitā visu medus podu. varbūt ir jāsāk ar lustrāciju un...


Paprasi gan E.Levitam, kāpēc pēc 5.Saeimas vēlēšanām nesāka lustrēt, bet gan lustēt prihvatizāciju. Tagad vairāk vajag padomāt par 10 000 000 000 parādu, lai 4.maija hibrīdu varētu pārveidot. Neko sensacionālu maisos maisos neatradīsi - tāpat skaidrs iemesls, kāpēc par 4.maija deklarāciju netika rīkota tautas nobalsošana:"...Padomju Latvijā pat tāda kuriozitāte: no 138 Augstākās Padomes deputātiem, kas 1990. gada 4. maijā nobalsoja par Latvijas valstisko neatkarību, vismaz 36 bija VDK slepenie aģenti. Cik vēl bija nezināmo? Un nezināmi vēl šobaltdien! Vienīgi tagad pēc 20 gadiem zinām: neatkarīgā Latvija kā valsts sabruktu, ja mums Rietumi neaizdotu miljardus. Kļuvām parādnieki uz gadu gadiem. „Dabūjām ārkārtīgi smagu šoku, bet necenšamies noskaidrot, kāpēc tā”, – prāto Aivars Lembergs intervijā laikraksta Druva 2010. gada 23. janvāra numurā." Greizo pamatu meistari. Laimonis Purs.

Atbildēt

>13.02

30.07.2017. 14:50

diemžēl, tādi kā tu viņam neder darbam. Nezini, kā meklē labus programmētājus? Apkopējas vietu? Zēni nav slinki, paši piekopj.

Atbildēt

viedi

30.07.2017. 13:32

sakarīgi pateikts, tikai- pasakot A nav patiekts- B! vai ilmāram ir ilūzijas, ka dibinot atkal kārtējo jauno partiju, kurā tiks pieņemti tie politiķi- čigāni jeb apkārtskraidītāji, mainīsies lietas uz labo pusi? ir zināms- viena darvas karote samaitā visu medus podu. varbūt ir jāsāk ar lustrāciju un čekas maisu atvēršanas pieprasīšanu?

Atbildēt

Taskanji

30.07.2017. 13:02

Un ja jau Tu Poikān esi tik gudrs un apdāvināts tad radi kaut kādu biznesu darba vietas dod cilvēkiem nevis musini uz visādiem Labrītiem :D šitie umnjiki kas cilvēkiem prātu čakarē bet paši neko nav radījuši jau aknās sēž! Vakar braucu ar ričuku un pat pie luksofora staba bija lapiņu pielīmējuši ar Kaimiņa aģitāciju un kaut kādu sievišķi Ķīpa uzņēmēju kurai nav nekāds bizness :D cik cilvēki var būt neaptesti un ieklausīties tādos :D

Atbildēt

Taskanji

30.07.2017. 12:55

Ko var ņemties un cilvēkiem prātus musināt! Aceros 90 os visi cilvēki bija daudz pretīmnākošāki un uzņēmējiem bija daudz vienkāršāk kaut ko attīstīt :D tagad visi tik gudri un visiem ir tiesības vispār neko nevar LV attistit :D un nevajaga te piesaukt ka pie tā vainīgi Lembergi Šķēles :D viņi ir tādi paši cilvēki kā citi vienkārši spējuši vairāk paņemt :D vajaga valstī censties radīt darba vietas un sekmēt attīstību nevis cepties visu laiku :D

Atbildēt

patiesībā

30.07.2017. 12:32

»

Vo

Tam tavam ieteikumam ir tāds viltīgs zemteksts. Nesūdzēties, nekašķēties, ignorēt nesadarboties - vienvārdsakot, dzīvot klusi un pacietīgi. Tieši tāda tauta šim valstsvīru ādās ietērptajam blēžu un zagļu baram ir vajadzīga. Nesadarboties ar viņiem vienkārši nav iespējams. Pat tad, ja tu dzīvo patiltē...


Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības." ;)

Atbildēt

nifnufnaf

30.07.2017. 12:26

»

nafnaf

cik stulbiem jabut, lai postitu


Ļoti pievienojos :) Mākoņos - pionieru namu, bet Puzē - veco ļaužu māju! Kājiņās - rehabilitācijas centru narkomāniem un alkoholiķiem. Villa Marta - pēcinsulta rehabilitācijas centru..

Atbildēt

Vika.

30.07.2017. 12:16

Komentāros kāds ieminējās par iesniegumiem-tos agrāk lielā daļa ierēdņu pat nelasīja,bet tomēr ciniski viena mēneša laikā"atrakstījās". Tagad Ir radīts speciāls Iesniegumu likums(nepietika ar policejisku valsti -13.janvāra notikumi un 4.Atmodas iezvanītājs trimdinieks A.A.Bērziņš),kas,lai birokrāti Jūs "atšūtu",atbildot.uz nepatīkamu jautājumu vai nebūdams kompetents problēmas risinājumā var uzrakstīt:"atbildi nesniegsim,jo iesnieguma saturs ir klaji aizskarošs un izaicinošs",bet iesnieguma saturs ir atklāti kritizējošs-Tukuma novada dome 21 gada gaitā manu jautājumu risinājusi pēc padomju laika ierēdniecības "labākajām" tradīcijām.Kas tālāk?Varbūt virzāmies uz Tukuma domes telpās esošajām noslēgtajām koridora durvīm ar uzrakstu IZEJA?Domāsim un rīkosimies.Manā saprašanā-steidzīgi referendums par vēlēšanu sistēmas maiņu,kā dāvanu Latvijas 100-gadei.Lieliska V.Avotiņa intervija NRA ar A.Plotnieku.Latvieši visā pasaulē-sadosimies rokās kā Baltijas ceļā un Latviešu valodas referendumā.AIZIET!!!

Atbildēt

nafnaf

30.07.2017. 10:52

»

Es

Pirms 17, bija 5 gads..., kas/kad saks pilis dedzinat


cik stulbiem jabut, lai postitu?
Puze bus briniskigs atputas nams (sanatorija), un "Makoni" noderes bernu nama vai pansionata izveidosanai!

Atbildēt

motorhead

30.07.2017. 10:42

Tā viņš ir. Man kaut kā liekas, ka agrāk vai vēlāk parādīsies kāds cilvēks, kuram nav, ko zaudēt, toties pieder laba šautene un ir zināmas militāras iemaņas. Tad nu tāds varētu ieviest tai pūznī dažas korekcijas, vai ne? Ja, teiksim, atklātos, ka man ir kāda neārstējama slimība, varbūt darīšu to pats. Šautene ir,no 400 metriem pa cigarešu pacinu trāpīt varu. Ar to taču pietiek iesākumam...

Atbildēt

001

30.07.2017. 10:24

Lai vadītu Atmodu, ir jābūt smadzenēm. Tādas smadzenes būtu datorģēnijiem (ar noteikumu, ja viņi rīkotos tautas vārdā, nevis kalpotu kādu politiķu interesēm). Tiesa gan, jārēķinās ar ļoooti spēcīgu pretestību, redzējām jau, kas notika ar Asanžu un Snoudenu.
Bet, valdot netaisnībām, mērs var būt pilns, un tad, pie joda...

Atbildēt

Murovejs

30.07.2017. 10:05

»

Buba

Pareizi un patētiski jau skan, - bet utopiski, kamēr nav iesēdināts Lembuskoni


Jebkuras revolūcijas sākas ilgi pirms tā brīža, par kuru raksta vēstures grāmatās. Ar ko? Ar prastu teroru. Ja likumīgi nav iespējas, vienmēr paliek iespēja ...

Atbildēt

L

30.07.2017. 08:27

»

Vo

Tam tavam ieteikumam ir tāds viltīgs zemteksts. Nesūdzēties, nekašķēties, ignorēt nesadarboties - vienvārdsakot, dzīvot klusi un pacietīgi. Tieši tāda tauta šim valstsvīru ādās ietērptajam blēžu un zagļu baram ir vajadzīga. Nesadarboties ar viņiem vienkārši nav iespējams. Pat tad, ja tu dzīvo patiltē...


Nē, tā atmoda nepienāks tādu kā tu dēļ. Atmoda jau nosaukumā ir ka kāds mostas. Kas tad modīsies - kur ir tie godīgie un sirdskaidrie intelekta milži kas mūs uznesīs stikla kalnā. Neviens uzņēmējs mums nepelna godīgi, visi ar afērām un savu darbinieku čakarēšanu naudu rauš. Viņi būs tie kas modīsies?

Atbildēt

Vo

30.07.2017. 08:16

»

nn

Jo vairāk iesaistīsies diskusijā ar valsts pārvaldi, tiesām, policiju, prokuratūru, jo vairāk pamata viņiem teikt - mēs esam vajadzīgi. Tas ir lapsiski dumji kašķēties pa tiesām, sūdzēties, iespringt.. vispareizāk ir ignorēt un nesadarboties.. sadarboties tikai tiktāl ciktāl nepieciešams izdzīvot, bet...


Tam tavam ieteikumam ir tāds viltīgs zemteksts. Nesūdzēties, nekašķēties, ignorēt nesadarboties - vienvārdsakot, dzīvot klusi un pacietīgi. Tieši tāda tauta šim valstsvīru ādās ietērptajam blēžu un zagļu baram ir vajadzīga. Nesadarboties ar viņiem vienkārši nav iespējams. Pat tad, ja tu dzīvo patiltē un sēdi ar cepuri ielas malā, tu ejot uz veikalu pēc stiprinātā aliņa vai maizes kukulīša, sadarbojies ar valdību maksājot PVN! Vēl muļķīgāks ir tavs apgalvojums, ka "ja kāds valsts pārvaldes atzars netiek izmantots, tas ar laiku atmirst kā nevajadzīgs". Tikai ne tādā valstī kā Latvija! Mums ir ne viens vien tāds "valsts pārvaldes atzars", kas valstij simts gadus nav vajadzīgs, bet kurš sekmīgi funkcionē kā budžeta naudas tērētāji. Un ir tādi "valsts pārvaldes atzari", kuri jau kopš to dibināšanas brīža nav pildījuši savus tiešos pienākumus, bet arī eksistē un ar augošu sajūsmu tērē nodokļu maksātāju naudu. Nekāda nesadarbošanās te nepalīdzēs! Tā, ka nemāni cilvēkus, trolli!

Atbildēt

Vo

30.07.2017. 07:52

»

TTT

Nebūs nekādas 4.atmodas. Poikāns raksta itkā būtu sliktā elite un labā tauta. Paskatieties rinķī. Kur ir tā godīgā tauta? Kaut nodokļu nemaksāšana. Ir izaugusi paaudza, kura domā ka tā ir jābūt. Attaisnojums vienkārš - citi redz ar zog, vai kāpēc maksāj jo valdība nozags utt. Tautai pašai jāmainās, ...


Tas, ka atmodas nebūs, ir ļoti iespējams. Pateicoties tādiem mjamļām, kā tu, kas, droši vien par labu samaksu te troļļojot kompostrē cilvēkiem smadzenes. Vai tavi maizes tēvi neko vēl muļķīgāku par to "Tautai pašai jāmainās, jāsāk domāt" nav izdomājuši ko tev un citiem tev līdzīgajiem likt sludināt?
Kā tad tai tautai ir jāmainās? Jau tā, saskaņā ar pieņemtajiem normatīvajiem aktiem strādājošajam mūsu valstij dažādos nodokļos (ieskaitot PVN u.c.)ir jāsamaksā ap 70% no sava nopelnītā. Ko tu vēl gribi? Lai cilvēki valstij atdod visu savu naudu?! Tas, ka pienācīgi netiek iekasēti nodokļi ir nodokļu politikas izstrādātāju un VID, nevis tautas atbildība! Varbūt arī par katastrofālo stāvokli medicīnā sāksim vainot tautu?!

Atbildēt

Balts etniskais

30.07.2017. 07:15

Nu sākam jau saprast, mostāmies? Jau no pirmajām dienām 1990.gada varu ir sagrābuši homoseksuālisti kā pasaules augsta ranga ārsti saka"Bioloģiskie Mutanti" Es saku "Kanibāli" Viņiem ,jau no vēstures laikiem, cilvēks ir Goija (darba lops) kuram nekas nepienākās. Te ir rezultāts!Masoni ir 100 % Bioloģiskie Mutanti. Viņiem vajag un vajag. Viņiem nav Dzimtenes! Hipofīze pēc medicīnas apsekojuma esot četras reizes lielāka kā normālam vīrietim! (Smadzeņu piedēklis). Mutanti ar novirzēm!

Atbildēt

viedais

30.07.2017. 02:53

Žuļi, grantiņi un citi pakaļā līdēji..

Atbildēt

nn

30.07.2017. 00:07

»

urmas

valsts pārvaldi uz vienošanos var "paaicināt" arī ar nevardarbīgām metodēm, piem krasi samazinot valsts kases ienākumus - pērkot patēriņa preces internetā un ārzemēs, pārtiku pērkot patiešo no zemniekiem - kas nav PVN maksātāji bet ir mikrouzņēmumu nodokļa maksātāji, degvielas bākas vajag uzpildīt pilnas...


Jo vairāk iesaistīsies diskusijā ar valsts pārvaldi, tiesām, policiju, prokuratūru, jo vairāk pamata viņiem teikt - mēs esam vajadzīgi. Tas ir lapsiski dumji kašķēties pa tiesām, sūdzēties, iespringt.. vispareizāk ir ignorēt un nesadarboties.. sadarboties tikai tiktāl ciktāl nepieciešams izdzīvot, bet ne par matu vairāk.. ja kāds valsts pārvaldes atzars netiek izmantots, tas ar laiku atmirst kā nevajadzīgs

Atbildēt

patiesībā

29.07.2017. 23:04

»

Blondīne

Un kur tā atmoda atvedīs.Vairs nekā nav


Ir sacīts: "Nevar pamodināt cilvēku, kurš tikai izliekas, ka guļ." ;)

Atbildēt

testeris

29.07.2017. 23:03

"No šodienas atskatoties uz pēdējiem 30 gadiem.."
Pats, ilmār, uzrakstīji, vai kāds cits atkal izdomāja? Piem., Ilze ?

Atbildēt

Blondīne

29.07.2017. 22:58

Un kur tā atmoda atvedīs.Vairs nekā nav.
Zeme izpārdota ārzemniekiem, ražošanas praktiski nav, cilvēki aizbraukuši maizi pelnīt uz citām zemēm.Valsts parādos/
Kas būs tas kas atmodīsies?

Atbildēt

Idiots Žulis

29.07.2017. 22:40

atkal pievēmis komentārus.

Atbildēt

Komentāros ir ideja

29.07.2017. 22:22

Ir laba ideja komentāros- ja valsts iestādes nespēj pasargāt tautu no krāpnieku radītajiem multimiljardu zaudējumiem, mediji varētu publicēt visus uzņēmumus ar saukli NESADARBOJIES! Lai citi uzņēmumi šādus krāpniekus ignorētu, plus publicēt visu amatpersonu sarakstus ar saukli EJ AR LĪKUMU! Lai kaimiņi ar šādu uzņēmumu īpašniekiem un vadītājiem vairs pat nesveicinātos.
Ļaunos vajag izcelt saulītē līdz konkrētam vārdam un uzvārdam, lai jūt suņi, ko ēduši! Tikai kur atrast tādu mediju?

Atbildēt

Kamielis

29.07.2017. 21:32

Tāds žults daudzums par sakarīgi identificētu problēmu!
Būtu labi, ja šis portāls ir tas, kas pievelk mēslus no visas valsts, bet jā nē, ko tad? Tad ceturtā Atmoda vairs nav vajadzīga.

Atbildēt

TTT

29.07.2017. 21:19

Nebūs nekādas 4.atmodas. Poikāns raksta itkā būtu sliktā elite un labā tauta. Paskatieties rinķī. Kur ir tā godīgā tauta? Kaut nodokļu nemaksāšana. Ir izaugusi paaudza, kura domā ka tā ir jābūt. Attaisnojums vienkārš - citi redz ar zog, vai kāpēc maksāj jo valdība nozags utt. Tautai pašai jāmainās, jāsāk domāt.

Atbildēt

Edward Joseph Snowden

29.07.2017. 20:34

Mums ar Ilmāru sanāktu smuki dēli - Latvian computer professionals.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

29.07.2017. 19:38

»

Žulis

Nožēlojami, ka tu nacionālisma ideoloģiju uzskati par kaut ko vecu, arhaisku, sastinguši, nemainīgu kopš Krišjāņa Valdemāra laikiem. Bet nezināšana jau netraucē izteikt nievājošas piezīmes un pasmieties, vai ne? Lai tā būtu. Tā ir tava personīgā problēma. Krieviem ir tāds teiciens: "Smiekli bez iemesla...


Viņš neuzskata,Žuļa kungs, viņam ir jāuzskata..., jo par to maksā.Ne jau bez iemesla DP finasējums pēdējos pāris gados ir gandrīz vai dubultojies.Un, ja zinām, ka DP ir VDK mantiniece un VDK savukārt ir MOSSAD filiāle Latvijā, tad 1940tais gads "nostājas" tavā priekšā.Tikai viena nelaime:Karma nav piekukuļojama un katrs saņems pēc pastrādātā.

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

29.07.2017. 19:07

»

Es

Jā, zāļu cenas LV ir unikālas. Tādas cenas nav ne Lietuvā, ne Igaunijā. Pats daļu pērku Krievijā un Ukrainā. Ir zāles, kuru cenas jādala ar 10, salīdzinot ar LV cenām...


C.: "Tā vienu dienu mēs atmodīsimies Latvijā, kura apspiedīs pati savus pilsoņus tamdēļ, lai cīnītos pret iedomātajiem ārējiem ienaidniekiem."

--------------

Labrīt no rīta! Tā JAU ir ikdienišķa realitāte šajā pašreizējā "vērtību un tiesiskuma valstī".

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

29.07.2017. 19:02

»

Edge

"Ja likumi ir pretrunā tikumiem" (Alexis de Tocqueville), tad nekad 18.novembra republiku neatjaunot - iznāks vēl kāds nākamais 5.maija hibrīds...


Sk. iepr.: "Izvēlies ko vēlies!", BET - tikai VIENU no minētajiem diametrāli pretējiem "pastāvošās lietu kārtības" variantiem.

T.i. - vai nu

1. "Viens Likums un (līdz ar to) viena taisnība VISIEM!" (VIENĀDI un BEZ jebkādiem "VIP-ismiem"),

vai arī

2. katram personāžam ir ekskluzīvi prioritāra un saistoša TIKAI un VIENĪGI sava privātā subjektīvā "taisnība", pat demonstratīvi juridiski analfabētiska un intelektuāli impotenta "revolucionārā pārliecība" (kura ir perfekti raksturojama ar vispārzināmo pļēgurošanas 3. stadijas "definīciju": "visi bauro un neviens neklausās").

Jo, visnotaļ elementāri (paš)saprotamu iemeslu dēļ, tie ir savstarpēji absolūti "nesakorelējami" un NEKĀDA alternatīva "zelta vidusceļa" vienkārši NAV.

=======

Ir sacīts: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Atbildēt

Es

29.07.2017. 18:55

»

īstā dzīve

Kamēr būs naivie sakūdītie, ka visur vainīgs Kremlis un Putins, tikmēr kūdītāji zags un dzīvos cepuri kuldami! Baltkrievijā gāze 2x lētāka, Nīderlandē elektrība 2x lētāka. Par zāļu cenu, salīdzinot ar "slikto" Krieviju, labāk nerunāt! Katru dienu aizbrauc 50! Jauno partiju PAR taisa pediņu atbalstītāji...


Jā, zāļu cenas LV ir unikālas. Tādas cenas nav ne Lietuvā, ne Igaunijā. Pats daļu pērku Krievijā un Ukrainā. Ir zāles, kuru cenas jādala ar 10, salīdzinot ar LV cenām.

Krievijā medicīna ir par brīvu visiem pilsoņiem un Maskavā tā ir augstā līmenī. Nekādu rindu, kukuļu, visi apzinīgi strādā un viss notiek. NATO izcilības centrs to nekad neizplatīs :)

Mēs pamazām tuvojamies tam, kad visās valsts nelaimēs tiks vainoti ārējie ienaidnieki. Sabrukuši ceļi - Kremļa roka. Atpalicība visās jomās no Lietuvas un Igaunijas - Kremļa roka. Nav naudas veselības aprūpei - Kremļa roka. Negatīvas ziņas par valstī notiekošo - Kremļa pasūtījums.

Tā vienu dienu mēs atmodīsimies Latvijā, kura apspiedīs pati savus pilsoņus tamdēļ, lai cīnītos pret iedomātajiem ārējiem ienaidniekiem. Māra Kučinska paziņojumi un darbības par to arī liecina.

Atbildēt

Tauta mosties atmodai !

29.07.2017. 18:45

Sen jau vajag, bet mīzali visa tauta mums ir palikuši !!!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: