Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadība nevēlas atklāt nekādu informāciju par ceturtdienas pievakares „privāto pasākumu” Vangažos, kas bija tik pamatīgs, ka reti kura VID struktūrvienību vadītāja dienesta auto piektdienas priekšpusdienā bija atrodams pie iestādes centrālās ēkas.

„Vakar Vangažos notika Nodokļu un muitas policijas pārvaldes dzerstiņš! Daļa darbinieku ātrāk aizmuka no darba, lai sapucētos! Un šorīt liela daļa, protams, nav darbā!” – šādu ziņu Pietiek no saviem avotiem VID saņēma piektdien, taču izrādījās, ka iestādes vadība kategoriski nevēlas par saviesīgo pasākumu sniegt jebkādu informāciju.

„I.Jaunzeme vakar piedalījās privātā pasākumā ārpus darba laika,” – tas bija viss, ko VID vēlējās atbildēt uz jautājumu, kas bija VID pasākums Vangažos, kurā piedalījās arī VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme, kas rīkoja šo pasākumu, par kādiem līdzekļiem, par godu kam, cikos šis pasākums sākās un kādi VID vadības pārstāvji vēl tajā piedalījās.

Savukārt pēc tam izrādījās, ka arī uz jautājumiem, kas nav tieši saistīti ar pasākumu, VID atbildēt nevēlas. Kādas vēl VID augstākās amatpersonas piedalījās šajā pasākumā? Vai visi šie darbinieki šorīt ieradās darbā līdz ar oficiālo darba laika sākumu? Arī uz šiem jautājumiem bija: „Pasākums bija privāts un ārpus darba laika, līdz ar to plašāk to nekomentēsim.”

Arī atkārtojot jautājumu, izteiksmīgi izrādījās, ka VID vadības pārliecībā vakara pasākums ar darba apmeklējumu no rīta ir saistīts tik cieši, ka par darba apmeklējumu atbildes nav sniedzamas.

„Atkārtoti informējam, ka Jūsu jautājums attiecas uz privātu pasākumu, kas notika ārpus darba laika, tādēļ darba devējs par šādu pasākumu informāciju sniegt nevar,” – šāda bija galīgā VID atbilde uz jautājumu, cikos tieši sākās pasākums un kuras VID augstākās amatpersonas piektdien neieradās darbā līdz ar VID noteikto oficiālo darba dienas sākumu?

No Pietiek šodien publicētā attēla, kas tapis ceturtdienas vakarā Vangažos, var noprast, ka „privātais pasākums” bija apmeklēts visaugstākajā līmenī un apmeklētāji bija pietiekami atraisījušies, lai negribīgās atbildes par nākamās dienas ierašanos darbā būtu viegli izskaidrojamas.

Novērtē šo rakstu:

164
24