Menu
Pilnā versija
Foto

Cik godprātīgi darbojas policija?

Ilmārs Poikāns · 20.05.2020. · Komentāri (25)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Vai kādam vēl ir tā gadījies, ka zvani uz Covid-19 oficiālo tālruni, lai informētu par iespējamu pārkāpumu, bet pie tevis atbrauc policija un liek "pūst trubiņā" un doties uz ekspertīzi? Un, ja nu vēl tā sagadījies, ka iespējamais pārkāpējs ir pats policists, kuru uzticamie dienesta biedri nekavējoties steidz glābt... Vai tikai man šķiet, ka tas izskatās pēc pārkāpuma piesegšanas un vēršanās pret to personu, kura sniegusi informāciju par to?

Un tā - skatos materiālos. 19. aprīlī, dažas dienas pēc publiski izskanējušās informācija, ka Valsts policijas Aizkraukles iecirknī kādam darbiniekam ir atklāts Covid-19 un vēl 46 policistiem bijusi jāveic kolektīvā pārbaude, kāda iedzīvotāja pamanīja, ka policists no šī iecirkņa atbraucis ciemos pie viņas kaimiņiem, un piezvanīja pa Covid-19 tālruni, lai noskaidrotu, vai tas ir droši un vai nav pārkāpti karantīnas vai pašizolācijas noteikumi.

Par lielu pārsteigumu, pēc laiciņa pie apzinīgās iedzīvotājas atbrauca policija un nevis pārbaudīja, vai viņu kolēģis tiešām atradās pie kaimiņiem, bet centās inkriminēt viltus izsaukumu, liekot "pūst trubiņā", bet, kad neizdevās iecerētais "pozitīvais" rezultāts, lika braukt ar viņiem uz slimnīcu, lai veiktu ekspertīzi.

Pēc tam ciema iedzīvotāja mēģināja noskaidrot Iekšējās drošības birojā, vai policijas darbinieki rīkojās likumīgi. Dīvainas "sakritības" dēļ 7. maijā pret viņu tika ierosināta administratīvā pārkāpuma lieta pēc 167.panta. (Sīkais huligānisms) un pēc 172.2 panta. (Fiziska un emocionāla vardarbība pret bērnu). Jāpiebilst, ka sievietei bērnu nav. Manuprāt, šis nu ir gadījums, kuram ir vērts pasekot līdzi un iedziļināties detalizētāk.

Ja kādam ir informācija par Valsts policijas Aizkraukles iecirkņa darbinieku Armandu Lozinu - gan labajiem, gan sliktajiem darbiem, ja tādi arī ir, lūdzu, uzrakstīt komentāros.

Novērtē šo rakstu:

76
1