Menu
Pilnā versija
Foto

Cik ilgi mēs to visu cietīsim?

Ilze Jurča · 20.02.2023. · Komentāri (0)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Sen nelasu mūsu mediju ziņas un neskatos mūsu TV ziņas, tik vien kā telefonā pārskrienu Google atlasītajiem ziņu virsrakstiem! No virsrakstiem vien nelabi samestas ap dūšu! CIK ILGI MĒS TO VISU CIETĪSIM, KAD BEIDZOT IZIESIM IELĀS?

Kļūst skaidrs, ka jau ilgstoši valsts palīgskolas pajoliņa vadībā nespēj pildīt savas pamatfunkcijas - nespēj nodrošināt publiskos, visai sabiedrībai nepieciešamos, pakalpojumus.

Valsts nevar nodrošināt mūsu drošību - nevar uzcelt žogu uz robežas, bet izštellēt šim iepirkumam paredzēto naudu var?! Slimnīcas, kurās covidafēras laikā iegāzti miljonu miljoni, atkal brēc, ka nevarēs nodrošināt ārstniecības pakalpojumus - NAUDAS NEESOT?!

CSDD rindas uz tehnisko apskati gandrīz 6 stundas, bet no aprīļa CSDD cels cenas?! Valsts nevar nodrošināt pilsoņiem savlaicīgu pasu nomaiņu un e-ID saņemšanu, bet lepni paziņo, ka tie, kas nebūs saņēmuši e-ID, nesaņems valsts pakalpojumus?!

Cenas, tarifi, kredītmaksājumi un valsts dažādi slēpti un neslēpti nodokļi, nodevas un citi maksājumi par valsts pakalpojumiem mums aug nesamērīgā ātrumā! Tikpat ātri sarūk mūsu maksātspēja! Man ir tikai viens jautājums - CIK ILGI BŪSIM CĒRPAMAS AITAS?

Novērtē šo rakstu:

249
14