Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

03.11.2021. 16:02

»

visticamāk

tā domā vairākums


Piekrītu

Atbildēt

Tā tautu šķel valdība un ...

03.11.2021. 13:14

»

Normunds

Kapos visi satiksimies. Nevakcinētiem bus kapi kur ūdenii jāguļ ,bet vakcinetajiem bus dormeo matracis iekšā


Ha, ha, tā ir valdības un vakcīnas rīkotāju, iepircēju pelnītāju politika - atstradāt honorāru.

Atbildēt

1940

03.11.2021. 09:43

Nekas jau tāds nebija.Toreiz pat šķiru naids bija mērenāks.Tagad būs sliktāk, prorietumnieku un sorosītu smadzenes būs izsmērētas pa Vecrīgas bruģi.Nāks skarbas tīrīšanas, tie, kas nepaspēs aizbēgt, rotās laternas.Nekādas piedošanas vai lustrācijas- genofonds visticamāk tiks attīrīts

Atbildēt

datoriķis

03.11.2021. 09:39

Nevakcinētie paši vainīgi, citu valstu cilvēki brīnās, ka viltus pote maksā 400eur, bet īstā ir par brīvu. Tātad vaina ir galvā un sen zināms, ka daudzi ģeniāli un vienkārši talantīgi cilvēki bija un ir šizofrēniķi, paranoiķi, kā arī ar citām psihiskām saslimšanām. Valdība balstoties uz veselā saprāta spēju apspiest slimības radītās dziņas mēģina ar dažādām metodēm slimniekus pavirzīt vajadzīgā virzienā. Viņa neizprot, ka ar galvu slimie ir ielaisti un klāt nāk viņu pūļa histērija, kas visus plānus izgāž.

Atbildēt

Viiruss ir jaarstee maajaas

03.11.2021. 09:05

Jaastaasta tautai, kaa to dariit-nevis te jaamuld.

Atbildēt

Izsmiekls

03.11.2021. 08:35

Klasiska demagoģija - vispirms visādi bremzēt vakcināciju, stāstot par blaknēm, eksperimentiem, tiesībām, brīvprātību, bet, pēc tam, kad tas ir veiksmīgi izdevies - pārmest valdībai, ka tā nav spējusi sasniegt vajadzīgo vakcinācijas aptveri.

Atbildēt

Tiktik

03.11.2021. 08:28

»

cilveks444

Par tēmu – c19, vakcinācija, represijas, segregācija, genocīds, Latvija, vara, cilvēcība un kas mūs sagaida...


Man paziņa vakcinējās Anglijā,lai atbrauktu uz Latviju bet nebija jāparakstās par ka esi vakcinēts pret Covid 19,visu aizpilda ārsts un pats ārsts arī parakstās

Atbildēt

Rezultāts

03.11.2021. 08:07

ir tāds, ka pēdējo divu gadu notikumi mani no patriota, zemessarga un nacionāli domājoša cilvēka ir padarījuši par šī valsts izstrādājuma ienaidnieku. Tāda valsts nav pelnījusi tiesības pastāvēt! Ja būs iespēja, es zināšu kurā pusē karot, un tā noteikti nebūs viena puse ar valdošo režīmu un tā atbalstītājiem.

Atbildēt

Normunds

03.11.2021. 07:09

»

apriori reala laika

kapos vairak nonaks nevakcionetie


Kapos visi satiksimies. Nevakcinētiem bus kapi kur ūdenii jāguļ ,bet vakcinetajiem bus dormeo matracis iekšā

Atbildēt

nepaliec mājās

03.11.2021. 00:40

ddddd

Atbildēt

ha-ha

02.11.2021. 22:55

Nezin kāpėc nāk prātā daudzu filmu nosaukumi ar dzïvajiem miroņiem un reāla situācija,kad tiek medïti veselie un neslimojušie,lai vėrstu pret viņiem ierobežojumus un aizliegumus.Daudzi ir jau savakcinėti vairäk par diväm reizėm un ar to jau vėl nebeigsies.Paradoksäli, ka amerikäņu šausmu filmas realizejäs dzïvė.

Atbildēt

apriori reala laika

02.11.2021. 22:18

»

protams

Kad vakcinēti būs 99%, tad slimnīcā vairāk nonāks vakcinētie


kapos vairak nonaks nevakcionetie !

Atbildēt

Ja

02.11.2021. 22:17

»

Taisnība

Pēdējā laikā daudz lasām mediķu pretenzijas uz...


Sobrid nedrikst aiztikt medikus :toTaisniba. Vini ir Dieva vieta. Viss slikti, izdegusi. Kad izvelejas klut par medikiem, zinaja uz kurieni iet, vai , ne ta? Jalasa un jadzird nejaukas lietas no viniem pedeja laika. Jasak vakt kolekcija. Te gan jasaka, ka ne no visiem.

Atbildēt

amožka

02.11.2021. 21:28

»

Zeks

Es ierosinu obossatj


obsosatj?

Atbildēt

fakts

02.11.2021. 21:22

Kviecēji kvieks vienmēr!
Kad ierobežojumus noteica visiem, kvieca, ka ierobežojumi jānosaka apdraudētajām grupām, kad nosaka ierobežojumus apdraudētajām grupām, kviec par izstumšanu, pazemošanu un tā tālāk.

Atbildēt

kukurznītis-2

02.11.2021. 21:16

»

Covid izplata vakcinātie

Tieši vakcinētie izplata Covid, jo nenēsā sejas makskas, braukā apkārt pa ārzemēm, tusējas visos iespējamos veidos. Jāapspiež vakcinētie, viņi nedrīkst iziet no mājas. Šo fenomenu ar vakcinēto nevērību pret pārējiem var novērot katru dienu par TV, kur nu vēl sadzīvē


mums ir ļoti daudz padumju cilvēku. Antivakseri - nevakcinētie ir dumji un nesaprot kā vīruss izplatās (ir tāds jēdziens kā ģeometriskā progrsija), tas ir ļoti vienkārši, bet cilvēciņi to nesaprot, jo nav ne fiziķi , ne mediķi, bet sakslausījušies konspirācijas teorijas. Vīruss izplatās starp vakcinētiem un nevakcinētiem, tikai vakcinētiem risks saslimt un slimot smagi ir daudz mazāks.

Atbildēt

minētias jkp draņķis ir

02.11.2021. 21:15

»

un to dara postsovjetisko oligarhu finansētie politisko grupņiku vaukšķi, tādi kā rancāns no jkp


musinātājs, sabiedrības šķēlējs, ārprātīgās melu kampaņas tiražētājs

Atbildēt

kukurznītis

02.11.2021. 21:12

ar to mobilizāciju ir viss ok. Mana draudzene dakteres šodien bļāva kā aizkauta, jo viņai bail no covid - un viņa negrib būt mobilizēta kā daktere. Pašai sav āda dārgāka, a palīdzēt cilvēkiem to daudzi ārsti šodien ir aizmirsuši. Bet vajag mobilizēt un nosūtīt strādāt uz zilupi, lai izlien no savas komforta zonas........

Atbildēt

02.11.2021. 20:36

»

Bēdīgi....

Bēdīgi bet skatoties uz to kas notiek, nāk prātā tikai viens 1949. gads. kad latvieši iznīcināja paši savējos


un to dara postsovjetisko oligarhu finansētie politisko grupņiku vaukšķi, tādi kā rancāns no jkp

Atbildēt

Klementijam Rancānam

02.11.2021. 20:19

Klementij Rancān, kāpēc Tu novērš uzmanību un neatmasko neliešus savu amata brāļu vidū: Aivaru Borovkovu, Andri Bunku, Rihardu Bunku, Aldi Plaudi, Juri Savicki, Gunti Indriksonu, Andri Guļānu, Ivaru Bičkoviču, Jāni Maizīti, Jāni Reiniku, Normundu Mežvietu, Juri Savicki, visus vecos čekistus? Ko esi reāli izdarījis cilvēkiem, kuri cietuši šajā mafiozajā un korumpētajā valstī?

Atbildēt

Jesajas 50:1—11

02.11.2021. 19:40

”NEPAĻAUJIETIES uz lieliem kungiem, uz cilvēku bērniem, kas taču nevar palīdzēt! [..] Svētīgs tas, kuŗa palīgs ir Jēkaba Dievs, un kuŗa cerība balstās uz to Kungu, viņa Dievu, kas radījis debesis un zemi.” (Psalms 146:3—6.)

Atbildēt

Укол против свободы

02.11.2021. 19:34

https://youtu.be/bazXdO0VxY4

Atbildēt

Taisnība

02.11.2021. 18:53

»

nelej udeni

https://sputniknewslv.com/20211031/izber-atkritumus-pie-durvim-dzied-ka-pandemijas-nav-nmpd-vaditaja-sastopas-ar-agresiju-19017792.html


Pēdējā laikā daudz lasām mediķu pretenzijas uz

īpašu izdegšanu darbā;
atalgojuma palielināšanu;
īpašu attieksmi;
izteikt publikai nu jau preteklības. Šeit daži tādi raksti ir publicēti.

Tad nu saliksim mazliet pa plauktiem visu.

Medicīna nav izņēmums citu profesiju vidū, mediķi nav īpaša kasta un nav pelnījuši attieksmi kā pret dieviem.

Šobrīd slimnīcās mirst vien to pašu mediķu ielaisti pacienti. Neārstēti, krppli miesā, varbūt jau ilgu laiki. Tie ir tie paši pacienti, kas uzticējās zinātnei un cerēja, ka, par spīti viņu sūdīgajam dzīvesveidam desmitiem gadu garumā, farmācija un zinātne viņus izārstēs no diabēta, sirds vai asinsvadu kaitēm, kas iegūtas, rijot treknu un sāļu pārtiku. Farmācija un zinātne viņiem lika vilties. Nav farmācijas spēkā nopirkt cilvēkam otru mūžu.

Medicīna ir komercializēta, medicīnā ir piemirsts par kalpošanu augstākai idejai. Medicīnā ir daudz cilvēciņu, kas varbūt arī gribētu būt labi speciālisti, taču realitātē ir aizgājuši līdzi draudzenei uz iestājeksāmeniem kaut kur. Nodeva modes profesijai.

Kapos summāri guļ daudz mazāk līdzcilvēku kļūdu dēļ (avārijas, slepkavības utt.) kā mediku kļūdu dēļ. Bet varbūt arī labi, ka ķirurgs, kas aizmirst pacienta vēderā šķēres vai tamponus, netiks nekad uzskatīts par zinātnieku.

Tiem, kas sevi apliecina darbos un negaudo kā politiķe Cipule presē - visu cieņu. Es te bikstu nejauši medicinai pielīferējušos kadrus.

Es tikai sāku.

Atbildēt

Covid izplata vakcinātie

02.11.2021. 17:47

Tieši vakcinētie izplata Covid, jo nenēsā sejas makskas, braukā apkārt pa ārzemēm, tusējas visos iespējamos veidos. Jāapspiež vakcinētie, viņi nedrīkst iziet no mājas. Šo fenomenu ar vakcinēto nevērību pret pārējiem var novērot katru dienu par TV, kur nu vēl sadzīvē.

Atbildēt

Derdz

02.11.2021. 17:42

Tas ir tikai tagad, ka vakcinētie mazāk nonāk slimnīcā, pagaidiet mazliet, jo nāk tak vīrusa jaunie paveidi, kuri tikai ieskrienas, tāpēc jau vakcinētiem ir mazāk ierobežojumu un Vai patiešām viss zināms par cirkulējošo vīrusu cilvēku populācija un biosfērā, kuram ir astronomiskas proporcijas dabā un šķiet kaut kā tiek pamodināts, kurš nešķiro vakcinētos un nevakcinētos.

Atbildēt

patiesībā

02.11.2021. 17:40

viss ir vienkārši:

Kāda tauta - tāda valdība,

un, tieši tāpat,

kāda valdība - tāda tauta.

Ir sacīts: "Zvēri pie zvēriem, putni pie putniem, rāpuļi pie rāpuļiem. Neproti vai nevēlies rāpot un līst - mācies lidot! Savukārt, neproti vai negribi lidot - mācies vai proties rāpot un (pie/ie)līst..."

Atbildēt

Pavļuts ir slepkava, kas jātiešā kara tribunālā

02.11.2021. 17:36

Pavļuts ir nežēlīgs slepkava, kas jātiesā ar visu bardzību kara tribunālā un nebūtu brīnums, ja tiesas spriedums būtu pakārt. Viņa meli un pilnīga haosa radīšana veselības aizsardzibas struktūrās - tas viss novedis pie daudzu tūkstošu cilvēku nāvēm un ne tikai no Covid, bet arī no tādām kaitēm, kuras netiek āŗstētas dēļ šī haosa. Pavļuts ir brutāls, divkosīgs, melīgs slepkava, sava veida Antikrists, ļaunuma esence ar klaviespēles iemaņām. Arī daudzi esesieši mācēja spēlēt klavieres un pēc mūzikas baudījuma viņi šāva nost gūstekņus. Pavļuts ar Kariņu tieši atgādina šādu ainu. Ja nemāki, esi stulbs- ej prom, bet nē- es, Pavļuts, visu varu, es esmu Dievs, kas lemj, kuram mirt un kuram nē. Nedrīkst lielummānijas pāreņemtam šizofrēniķim un medicīniskam idiotam vadīt veselības ministriju pandēmijas laikā. Pietika jau ar Attīstībai /Par Viņķeli, tagad šī garīgo idiotu partijas runasvīrs klimperētājs pārspēj Viņķeli reizes desmit. Un ko dara noziedznieks Kariņš? To pašu - izliekas , ka kontrolē situāciju un pa to laiku ļauj cilvēknīdējam Pavļutam no Attīstībai/Par un citiem Attīstībai /Par deģenerātiem iznīcināt Latviju.

Atbildēt

sadists

02.11.2021. 17:26

Šādus sludinātājus ir jāliek katru nedēļu ēst no kopīga trauka ar kopīgu karoti zupu kopā ar covidinficētiem, ebolinficētiem, trakumsērgas inficetiem utt.

Atbildēt

nelej udeni

02.11.2021. 17:14

»

sondars?

Pērtiķis zooddārzā arī līdzīgi uzvedas


zoodarza sorositi ievel ,,latvijas prezidentu,, zatleru. Janim Sondoram ar zoodarzu nekadu sakaru nav.

Atbildēt

interesanti gan

02.11.2021. 17:12

»

Patiesais

Tos, kuri nevakcinējās, neapšaubāmi, ir jāapspiež. Jo šie draņķi ir epidēmijas izpltītāji un latviešu slepkavas, un kurš viņu aizstāv arī ir slepkava. Mans ieteikums: tos kuri nevakcinējas nosūtīt uz Krieviju, jo piespiedu vakcinācija tur netik pielietota. Lai dzīvo tur kur grib,- viens no variantiem...


Kas tad Latvijā dzīvos, kad Kariņš ar Pavļutu visus spriest nespējīgos garīgi slimos ar desmito poti būs aizsūtījuši uz citiem medību laukiem?
Ko variet ņemties, plānprātiņi, jums taču apsolīja, ka ja atdosieties vakcinatoriem, būsiet drošībā.

Atbildēt

Patiesais

02.11.2021. 16:46

Tos, kuri nevakcinējās, neapšaubāmi, ir jāapspiež. Jo šie draņķi ir epidēmijas izpltītāji un latviešu slepkavas, un kurš viņu aizstāv arī ir slepkava. Mans ieteikums: tos kuri nevakcinējas nosūtīt uz Krieviju, jo piespiedu vakcinācija tur netik pielietota. Lai dzīvo tur kur grib,- viens no variantiem- Sibīrijā, jo tur maz cilvēku. Raksts ir neparko- dumš.

Atbildēt

Cyril

02.11.2021. 16:38

»

Cyril

Pasaulē un tajā skaitā burvīgas dabas apveltītajā Latvijā ar antropoloģiki neadekvātu miljonu turpinās unikālā divkauja starp meliem un patiesību. “COVID-19” pandēmija nav iedomājama bez meliem un patiesības slēpšanas. Pandēmijas laikā ir melojuši visi – medicīnas darbinieki, zinātnieki, politiķi, garīdznieki...


Latvijā neviens nemelo. Visi (Perebeščikovs, Dumpis, Briģis, Danilāns, Rozentāle, Cipule, Ērglis u.c.) runā to, ko zina atbilstoši savai informētībai, zināšanām, prāta attīstības līmenim, sociālās atbildības līmenim. Atkārtoju, viņi nemelo. Melo tie, kuri zina patiesību. Latvijā dotie hominīdi patiesību nezina, nav spējīgi zināt, izprast, saskatīt patiesību. Viņi nemelo! Viņi prezentē savu šarlatānisko "viedokli" - viņu vienīgo bagātību!

Atbildēt

Lauku Pele

02.11.2021. 16:35

»

"vakcinācija" nav ar medicīnisku mērķi -

tas ir bioloģiskais ierocis, ko glogālie noziedznieki pielieto visā pasaulē ar uzpirkto valdību palīdzību! Tāpēc arī notiek "brīvprātīga" piespiedu duršana, lai cilvēki vairs nebūtu cilvēki un nekādi likumi uz viņiem neattiektos...


Oi, tajā Kartahenas protokolā 11. panta virsraksts šodienas kontekstā jau izskatās biedējoši: "Procedūra, kas attiecas uz dzīvajiem modificētajiem
organismiem, ko paredzēts tieši izmantot uzturā, lopbarībai vai pārstrādei". Vī!
Bet, ja nopietni, tad šādai ar likuma spēku (it kā) ievērojamai sabiedrības daļai uzspiesta eksperimentālo zāļu injicēšana tiešām var izrādīties tikai aizsākums jaunai "tradīcijai", kura izpaužas tādējādi, ka valdība (pagaidām valsts, vēlāk droši vien tā, kas visu pasauli paņems "zem spārna" - federālā vai kā viņu tur) nosaka to, ko kurā brīdī "katrim vienam" jāļauj darīt ar savu ķermeni. Piemēram, varētu panesties kampaņa, kur "sabiedrības labuma vārdā" jādodas uz mobilo operāciju punktu, lai ļautu izoperēt aknu, nieri vai kādu citu orgānu, teiksim, Vispasaules Iekšējo Orgānu bankas veidošanai vai kādu jaunu daudzsološu zāļu izstrādei lielajām farmācijas kompānijām. Tiem, kuri nepakļausies, atslēgs elektrību, internetu un telefonu (sākumā), un ja vēl neklausīs, tad vienkārši atņems visu: "Jums nekas nepiederēs, bet jūs būsiet laimīgi".

Atbildēt

deģenerātam

02.11.2021. 16:21

»

nevis kas bet kurs !

kurs aizliedza Latvija skaidras naudas lietosanu,kurs asv banka citadele pieprasa latviesiem obligata aptauja atbildet kur tie glaba savu naudu


Vai tev ir skaidra nauda? Neviens nav vainīgs, ka tu visu sociālās palīdzības pabalstu bankomātā izņēmi un atdevu krutkas tirgotājam.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: