Menu
Pilnā versija
Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Uldis Ozolants, tālburātājs no Zālamana salām · 13.10.2023. · Komentāri (28)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ja naudu jāpelna ar ,mēli....

18.10.2023. 17:29

pazemojošs darbs....

Atbildēt

Beidz melot

16.10.2023. 10:05

»

Šis tipiņš arī nepatiks tiem cilvēkiemm, kuri nevakcinējās. Jo šis tipiņš bija kovididiotu sektā. Viņš bija par piespiedu vakcināciju


Tie ir atklāti meli!
Pītersons nav aicinājis vai izteicis atbalstu piespiedu vakcinācijai. Par anonīmo raksta autoru gan nebrīnītos.
Kas attiecas uz Putinu - viņš ir valsts prezidents. Un valsts prezidentam ir ne tikai tiesības, bet pat pienākums visiem (!!!) iespējamiem līdzekļiem likt savas valsts intereses pirmajā vietā. Var patikt, va nepatikt, bet tā tas ir. Jā, viņš ir mums pretinieks. Jā, viņš ir bīstams. Bet tas nemazina cieņu. Necienīt, nenovērtēt pretinieku - tas ir ātrākais ceļš uz zaudējumu.
Atšķirībā no samnieku pakaļlaižām, kas tā saucamo "sabiedroto" intereses liek augstāk par savas valsts pilsoņu interesēm. Arī pie tiem pašiem sabiedrotajiem, kur nelegālie imigranti saņem sociālajā pabalstā vairāk kā visu mūžu algotu, godīgu darbu nostrādājis cilvēks, kurš šai valstij maksājis nodokļus.

Atbildēt

Atis Priedītis

15.10.2023. 10:37

»

Lasītājs

Paldies, Ati Priedīti, ielādēju romānu un lēnā garā izlasīšu


Ceru, ka mans romāns rosinās padomāt par alternatīvu cilvēces attīstības nākotnes versiju - bez draudiem ar atomkaru un Pasaules galu.

Atbildēt

Хм

14.10.2023. 20:27

как говорят, антиреклама-тоже реклама)
Что касается совета добавить про терпение.. Ну так автор может же сделать свои заповеди.
А так можно сказать "еще надо добавить про уважение, сострадание, эмпатию" и т.д. и т.п. и получится список "за все хорошее, против всего плохого"

Atbildēt

viņš ir jēdzīgs, bet ne visiem

14.10.2023. 18:29

»

kāpēc??

Kāpēc gan PIETIEK pārpublicējis šo smirdīgo mēslu?? Džordans Pītersens ir viens no nedaudzajiem jēdzīgajiem cilvēkiem, kuri Rietumu pasaulē vēl palikuši un kuri, par laimi, vēl ir arī citiem lasāmi un dzirdami


Ja tu liedz kritizēt to kas tev patīk - tā jau ir reliģija ar elkiem uz pjedestāla.


Pītersons izplata rietumu kristiešu novirziena liberālās idejas. Viņa paša atbalstītāji arī izvēlas tikai to, kas der viņu pasaules konteksta aprakstā.

Latvieši var paturēt prātā to, ka viņš kā migrantu valsts pārstāvis izplata idejas par to, ka Āfrikas iedzīvotāju pieaugums ir tikai uz labu... kun ka viņi radīs nākamos ģēnijus - šeit gan viņš nonāk ļoti loģiskā pretrunā ar savu pasaulslaveno piemēru par to ka arī ASV armijai ir IQ kritērijs pēc kuriem uzņem rekrūšus.

Pītersona pretrunas galvenokārt ir tās pašas kuras var atiecināt uz kristietību un angļu valodā runājošās pasaules sfēras problēmas, kuras jebkuru "jēdzīgu" latvieti pataisa par neaudzinātu un neizglītotu mežoni.
Man gan ir grūti saprast vai šis raksts ir kritika vai kritikas parodija.

>>>Emocijas un saprāts ir savstarpēji izslēdzoši pretmeti
Kā lai šo komentē? Emocijas neeksistē bez saprāta - kukaiņiem nav emociju un arī saprāta nav. Jūtami cilvēks ir iespaidojies no mēdijiem un ir izdarījis savu izvēli kas tad būs viņa niša un jūtami jūtas pārāks par klīnisko psihologu - Pītersonam tomēr ir pieredze savā sfērā... atšķirībā no viņa oponentiem. Nu nav šim kritiķim līdz Pītersona līmenim un ja pieklibo citu domu pārstāstīšana un līdz ar to kritika arī nav nekāda.

Atbildēt

he, he

14.10.2023. 18:07

Neviens tādu Džordanu Pītersonu nepazīst un viņa ierašanos Latvijā nepamanīs.

Atbildēt

nu jā

14.10.2023. 17:53

Krievu tauta ir vergu bērni, vergu mazbērni un vergu mazmazbērni.

Atbildēt

bez bet

14.10.2023. 15:19

»

Bet

Pitersons slavē Putinu


Vņi ir radnieciskas dvēseles!

Atbildēt

Bet

14.10.2023. 13:28

Pitersons slavē Putinu!

Atbildēt

Atis Priedītis

14.10.2023. 09:12

Šobrīd topā ir cilvēki, kuru domāšana apstājas pie Apokalipses un Pasaules gala idejas. Par to, ka ir iespējama cilvēces turpmākā dzīve bez šiem notikumiem, neraksta neviens. Un protams, bez mistiskās Paradīzes idejas, kurā nonāks tikai daži izredzētie, vai dažas izredzētās tautas.

Esmu uzrakstījis fantastikas žanra grāmatu par to kā novērst gan Pasaules galu, gan arī Apokalipsi un pamazām tepat uz Zemes radīt pasauli, kurā valda mīlestība un nevis naids. Grāmata saucās "Piecas minūtes pirms Apokalipses". Grāmatas faila adrese:
https://failiem.lv/f/5tvkwpxyy

Atbildēt

Haralds Kalns

14.10.2023. 09:07

Tam Uldim, kurš ne īsti ozols, ne ālants, bet nu "aizklīst" gan prot tālāk aiz tām salām! Nav brīnums, ka, prastu, raupju vīreli, tracina galanta prāta un domu izsmalcinātība! Paturi sev to, kas patīk, noder, bet neuztiep citiem to ko pats atvēmi! P.S. Dž. Pītersona 12 baušļi noteikti ir kas pārāks par slepkavnieku kodeksu Korānu vai amorfo Siliņas valdības Deklarāciju!!! P.P.S. 1. bauslis, kā fiziski tā ētiski, vispirms piemērojams prezidentam, kā ņācijas priekšstāvim!

Atbildēt

kāpēc??

14.10.2023. 08:46

Kāpēc gan PIETIEK pārpublicējis šo smirdīgo mēslu?? Džordans Pītersens ir viens no nedaudzajiem jēdzīgajiem cilvēkiem, kuri Rietumu pasaulē vēl palikuši un kuri, par laimi, vēl ir arī citiem lasāmi un dzirdami.

Atbildēt

Periodikalv

14.10.2023. 08:27

»

Puķu Ansis

Toties Aleksandram Poikam un citiem komunistiem patīk krievu okupanti, bet sevi tie uzskata par izredzētiem uz mantu un varu


Poikam patīk ne krievu komunisti bet ebreju PSRS komunisti ,tādi pat ebreji varas uzurpatori kā Latvijā ebreji Levits,Bordāna ,un visas viņu atstātās astes pašvaldībās,īpaši tajās ,kurās likvidētas skolas ,bet tomēr tiek tajās uzturēts apmaksāts personāls tehniskais,kas mums nodokļu PVN u.c .maksātājiem šķiet absolūti neracionāli.Vispār pēc šo 2 tipu darbiņu "Latvijas labā" savilkti vadi daudzās iestādēs,tā kā LV pamatīgi jāattīra no viņu astēm ,var sākt no Vatikāna spiegu baznīcām(Bordāna patronāžas),azartspēļu Klondaikas bizness u.d.c.

Atbildēt

Periodikalv

14.10.2023. 08:20

Interesanti ,kāpēc jūs nolēmāt par Pitersonu rakstīt kritiskā tonī,nu tā kā lai panāktu to lai neiet uz tikšanos ar viņu .Biļetes cena nemaz nav augsta ,ja ierednes salonos 2 stundās atstāj zem 100 eiro,tūlīt jaungada salūtos izšaus tūkstošus dažos mirkļos ,tad tikšanās ar tik retu aizjùras viesi par ļoti demokrātiski cenu un galviņā,dvēselē mùžam paliks.

Atbildēt

Puķu Ansis

13.10.2023. 23:00

»

Aleksandrs Poika

..katram sava vājība...vienam patīk geji, otram kazas trešajam miroņi...un katrs no šamajiem sevi uzskata par "pirmo vijoli


Toties Aleksandram Poikam un citiem komunistiem patīk krievu okupanti, bet sevi tie uzskata par izredzētiem uz mantu un varu.

Atbildēt

X Files

13.10.2023. 21:16

Iesaku Foksa Maldera 2 bausljus 1: TRUST NO ONE. 2: TRUTH IS OUT THERE....

Atbildēt

priekša vienmēr ir priekšā un pakaļa vienmēr ir pakaļā

13.10.2023. 20:33

Tā nevar būt, ka nav kam būt, jo nekad tā nav bijis, ka nekā nav bijis.

Atbildēt

pilnīgi

13.10.2023. 20:30

pofig.

Atbildēt

autoram

13.10.2023. 19:55

Paldies par informāciju.
Latvijā vējš lauž kokus,zeme brīnās,bet atļauj nolaisties uz tās.

Atbildēt

Elementāri

13.10.2023. 18:34

Mūsu sorosītiem Pītersons tiešām nepatiks. Pītersons ir par vecajām labajām vērtībām, turklāt nekautrējas par to runāt. Par to visu cieņu. Tādu, kas pie alus glāzes nolād liberālo ideoloģiju, bet publiski klanās un smaida kā sūdā iekāpis, mums ir daudz. Tikai drosmes pietrūkst pateikt publiski.

Atbildēt

Džordans Pītersons

13.10.2023. 18:28

Ir šarlatāns. Bet tas piederoties liberāldemokrātijai tāpat, kā idioti, kam dotas tiesības izteikt savu viedokli jebkurā jautājumā. Ne pirmie, ne otrie neatstāj paliekošu ietekmi uz sabiedrību.

Atbildēt

Aleksandrs Poika

13.10.2023. 18:22

..katram sava vājība...vienam patīk geji, otram kazas trešajam miroņi...un katrs no šamajiem sevi uzskata par "pirmo vijoli"....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: