Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

SophieHelton14

07.09.2018. 13:21


Es katru stundu es viegli samazinu no 192 līdz 258 eiro, tikai veicot vienkāršu darbu no mājām. Pagājušajā mēnesī esmu pabeidzis 32847 euro no šī darba. Pārsteidzošs Un G#1 viegli izdarāms darbs un regulāri ienākumi no tā ir pārsteidzoši. Es iesaku jums visiem pievienoties šim darbam pašlaik kā nepilna laika un nopelnīt vairāk nekā pilna laika ienākumi, sekojot šai vietnei


...........➤➤➤➤➤➤ w­w­w.W­e­b­J­o­b­3­3.C­o­m

Atbildēt

Hm

29.08.2018. 10:48

»

tak

Man ir absolūti pokuj,ja Rūdolfs zog no Aivara


Vispār jau zog nevis no Aivara,bet no tās naudas, kas varētu ienākt valsts budžeta kā kompensācija par Aivara noziegumiem.
Bet nu jā, ar tādu loģiku mēs tālu tiksim...

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

29.08.2018. 07:08

»

švamme

Tātad varas (prokuratūras) ieskatā, ja nebūtu zaudējis "politiskās mēra sajūtas", tad tak varētu turpināt. Tas izsaka visu. Kas Latvijā nosaka tos "politiskās mēra sajūtas" limitus, robežas un mērogus


Meroni ir zaudējis mēra sajūtu, savukārt Aivars nav zaudējis mēra sajūtu. Kāpēc tā? Ļoti vienkārši: Aivars ir un paliek mērs, tāpēc nezaudē mēra sajūtu. Bet Meroni nav un nebūs Ventspils mērs, lai cik partijas nesadomātu sponsorēt.

Atbildēt

Es, debilais Indulis Duka

29.08.2018. 02:23

»

Interesanti!

Izrādās, ka Rīgas lapsām garšo kaķi...


kļičkoju kā Untuns Mikropiscanczs, miežu aiz jurtas uz dzeltenu ledu. Mans gara- karadarbs ir Muļķu zeme XXI kaķsimts. Vēl es māku zakt citu idejas, tās nevienam nezinot. Piemēra pēc, sevis pēc pēcpusi tīrot - ir sCīc - kis cita očī boļķi rec, tis sovā tirsas ocī Debesu Klāru! Bļe, ta ļetku i maloļetku zajebal I am kabalist - idiš pridurok bijomat moins ilumināts no Dikliem bļeģ muļķi, lasi un domā!

Atbildēt

boom

29.08.2018. 00:36

Aha ha ha - "Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvalde"... šis te kantoris ir tikpat gudrs cik DP. Pilnīgas nulles un memļaki. Ja tā nebūtu, 3A sen jau būtu iesēdināti.

Atbildēt

MI

28.08.2018. 22:03

Jau teju 10 gadus pirmajā instancē tiesā.
Pa to laiku publiski bļauj, ka Valsts vārdā arestētā, Valsts atbildībā esošā manta tiek izšeptēta. Un tajā pat laikā arī Valsts vārdā klusums.
Nu tad beidzot ierosinājuši, bet pēc pieredzes, tad arī 10 gadus un vairāk meklēs.
Šo lietu bez Valsts veidotas Speciālas komisijas ar izmeklēšanas tiesībām neizmeklēs nekad. Neticu.
Vai šo lietu var izmeklēt bez ārvalstu ekspertiem. Neticu. Tad ir jāmaina visas struktūras tā, ka nepaliek nekādas ietekmes.
Bet viens pīpis. Ja nu beigās būs tā, ka nekonfiscē, tad atskaitīsim no budžeta, bet ja konfiscē, tad miers mājās, no Valsts jau drīkst ņemt. Valsts Gādīgs saimnieks.
Bet esat mierīgi. Viss būs kā iepriekš. Kā ar paraseksa vienas nakts šovu un viņa visu līmeņu stutētajiem.
Vairāk sliecos domāt, ka process ir vajadzīgs, lai sakārtotu resno runču nemieru, bet ne lai izvērtētu vai ir izdarīts smags kaitējums. Un ja tāds ir, tad noskaidrotu visus iesaistītos. Neatkarīgi amatiem no darbības formas (darbība, bezdarbība).
Humoram. Ne pa velti čalis ir iepircis hopīti, jo nezin kurā brīdī fraka jārauj. Nez cikvietīgs tad ir? Vai visiem vietas pietiks?

Atbildēt

ne tas kaimiņš

28.08.2018. 20:08

Nav jabūt durakam lai saprastu, par kādu naudu Sparāns māju uzcēla Krūtes un Mazās Kandavas ielu stūrī.

Atbildēt

Tāda pat latviete

28.08.2018. 19:29

»

EU > LL smejās

Inna Šteinbuka ir no Galvas līdz kājām Latviete


židene Inna Šteinbuka ir kā latvieši Putins, Meroni, VVF, Lembergs, Porošenko, Tramps, Lembergs un Soross. Kā poļžīds Kučinskis, židene Reizniece utml sūdi.

Atbildēt

Meroni

28.08.2018. 19:00

»

Ebonito

Ļoti, ļoti šaubos, ka Latvijā ir izmeklētāji un prokurori, kuri spēj izmeklēt un pierādīt Meroni sapītos ofšorus, tur veiktos un neveiktos maksājumus utt. Šis džeks visu būs izshēmojis smalkāk par Lembergu. Tā teikt, pieredze māca. Ja arī to lietu brīnumainā kārtā novilks līdz apsūdzība un tiesai, tas...


ir starptautiski atzīts aferists. Par tsdiem kā Meroni ir aprakstīts G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem - šādi meroni sadarbojas ar valstu specdienestiem visaugstākajā līmenī. Varu pat garantēt, ka kriminālprocess pret Meroni ir viņa darbību publiska legalizācija.

Atbildēt

Ebonito

28.08.2018. 17:51

Ļoti, ļoti šaubos, ka Latvijā ir izmeklētāji un prokurori, kuri spēj izmeklēt un pierādīt Meroni sapītos ofšorus, tur veiktos un neveiktos maksājumus utt. Šis džeks visu būs izshēmojis smalkāk par Lembergu. Tā teikt, pieredze māca. Ja arī to lietu brīnumainā kārtā novilks līdz apsūdzība un tiesai, tas būs ne ātrāk kā pēc 5 gadiem. Tas vēl optimistiski raugoties. Par tiesas procesa eventuāli ilgumu skatīt Lemberga prāvu. Secinājums - brēka skaļa, jēga maza.

Atbildēt

emigrants

28.08.2018. 17:45

»

!

Ierasta kārtība Muļķu zemē ,zog visi kam nav slinkums un dalās ar prokuratūru un partijām, tauta noskatās , un laižas prom


Tranzīts beidzas , tauta izbrauc ..., nebūs vairs ko zagt.Paliks zirneklīši burkā un nomirs badā.

Atbildēt

Jādomā

28.08.2018. 17:43

Meroni iesaistīs Eiropas tiesas , kuras nu nekādi nav Latvijas jurisdikcijā un sen minētais Damokla zobens sāks savu darbu. Arī zagšana globalizējas .

Atbildēt

Amadejs

28.08.2018. 17:40

»

aivars

....kārtējais pasūtījuma raksts


tā nu tas ir...kas maksā , tas pasūta mūziku.

Atbildēt

bratka

28.08.2018. 16:23

Cilpa sāk vilkties sarkanās buržuazijas-čekistu partijām ZZs,NA,jauna vienotība,latviešu čekistu aģentu partija ,,Saskaņa,,balsosim par tiru partiju no čekistiem KPVLV.Na pārstāve Muizniece Ikšķilē represēto apvienības salidojuma,atkal biedēja represētos ar kremla varas ienākšanu Latvija,ja nenobālsosiet par vecam partijam-mēs veca paaudzebalsosim par tiru partiju no cekistiem KPVLV.

Atbildēt

Dikļu pats muļķis

28.08.2018. 16:18

»

Dikļu muļķis

kis kļičko ar Cenzēts un Untuns Mikropiscanzs, (lit pseidonīms) autordarbiņam Muļķu zeme XXI g.s


LL kunks ir mans personigs cenzors un man nākas kļičkot ar Cenzetaizs.

Atbildēt

Interesanti!

28.08.2018. 16:14

»

!

Ierasta kārtība Muļķu zemē ,zog visi kam nav slinkums un dalās ar prokuratūru un partijām, tauta noskatās , un laižas prom


Dikļu muļķis no pašiem Dikļiem atmodies! Stāvi klusu, ute! Ir sacīc, ja nigribi so ā tirsas ocī Debesu Klāru ieraudzīt, nemiez aiz jurtas uz ledu!

Atbildēt

aivars

28.08.2018. 16:14

....kārtējais pasūtījuma raksts

Atbildēt

LL smejas?

28.08.2018. 16:11

Kāda cilpa! Virsprokurors M. Adlers izbeidza kriminālprocesu pret I. Godmani Parex afērā. Jānautā, kāpēc kpr tika ierosināts, ka pati Eiropas komisijas židene Inna Šteinbuka atzina, ka Parex vajadzēja glābt? Vajadzēja ierosināt tāpēc, lai ar krp izbeigšanu legalizētu Parex afēru.

Tieši tāpat tika legalizēta Eiropas fondu izzagšana A. Bērziņa viesu namam Kājiņas.

Krp pret Meroni, kurš rīkojies saskanā ar prokuroru atļaujām, ir sabiedrības nomierināšanai, jau sākotnēji paredzot krp izbeigšanu, legalizējot Meroni un Lemberga, un prokuroru shēmas.

Vai tad LL tiešām saglabājis kripatiņu ticības LV tieslietu sistēmai? Visiem zināms, ka Rīdzenes sarunu krprocesu izbeidza, jo prokuroram Lejam un citiem prokuroriem šodien ar likumu noteikta bezdarbība - viņiem tiesības patvaļīgi apšaubīt pierādījumus un krprocesus izbeigt.

Atbildēt

tak

28.08.2018. 16:10

Man ir absolūti pokuj,ja Rūdolfs zog no Aivara...

Atbildēt

tagad

28.08.2018. 15:45

Aivars laikam beidzot jūtas drusku laimīgs!

Atbildēt

!

28.08.2018. 15:43

Ierasta kārtība Muļķu zemē ,zog visi kam nav slinkums un dalās ar prokuratūru un partijām, tauta noskatās , un laižas prom!

Atbildēt

švamme

28.08.2018. 15:34

Tātad varas (prokuratūras) ieskatā, ja nebūtu zaudējis "politiskās mēra sajūtas", tad tak varētu turpināt. Tas izsaka visu. Kas Latvijā nosaka tos "politiskās mēra sajūtas" limitus, robežas un mērogus??
L.L. Vai ievadā nav kļūdaini O.Meroni ??

Atbildēt

agents

28.08.2018. 15:28

Mulkigi ir sarezgitaja starptautiskaja situacija spelet ar kremla kartim . Amerikani ir kerusies klat visadiem nozagtas naudas atmazgatajiem caur ofsoriem . Saskana un KPV te nevar palidzet...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: