Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

viennozimigi

06.07.2019. 09:04

tas ,ka ,,lampa,, ir viltigs varas klikes meginajums manipulet ar jaunatnes apzinu ir pilnigi skaidrs.jo par oik,par bezdarbu,par pilnigu bezceribu latvija,par vid patvalu,par skaidras naudas aizliegumu,par iedzivotaju skaita samazinajumu,par katastrofalo stavokli medicinisko pakalpojumu joma tacu runat ir neerti.

Atbildēt

Maruta

04.07.2019. 16:07

»

S.F.

Priedītis tik precīzi visu ir aprakstījis, ka tur nav vairs ko piebilst. Paldies


Piekritu vēl piebildīšu ka tā saucamie eksperti saņem komandējumā naudu, nekas nav par brīvu....

Atbildēt

forcemajeure

02.07.2019. 11:17

nejauši gadījās būt Cēsīs tajā vakarā. izstaigājām lampu. latviski sakot, tukša diršana. var, protams, to noformulēt daudz garāk, analītiskāk un pamatot ar faktiem, vēsturi uc. bet patiesība taču ir vienkārša

Atbildēt

Kasiņš

02.07.2019. 10:29

Īpaši neatbalstu to "s-lampu", "politiķu cepināšana" labi parādīja, cik šis pasākums ir nožēlojams, tomēr Priedītis ir pilnīgs deģenerāts...

Atbildēt

Donam Pautilio

01.07.2019. 20:17

»

Don Basilio

Svece gan nestrādā RSU, bet LU. Ja jau labojat kļūdas


"Diena": "Viltus ziņas ir iespējamas tādēļ, ka sabiedrība netic ne valsts pārvaldei, ne ekspertiem, šādu viedokli piektdien Cēsīs notiekošajā sarunu festivāla Lampa sarunā Maldināšana - katra diena kā 1.aprīlis? pauda filozofs, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) docētājs Artis Svece."

Atbildēt

Zirgensons

01.07.2019. 19:50

Apnikuši tie konservatīvie dirsēji, kas iedomājas, ka viņu viedoklis ir tas vienīgais un pareizais, ka visai sabiedrībai ir jādzīvo pēc viņu tikumiem un paražām. Parasti gan dzīve mēdz izspēlēt visādus jokus, iedomājies, tikumības cīnītāj, varbūt tavs dēls būs gejs un viņam būs melnādains draugs.

Atbildēt

Don Basilio

01.07.2019. 19:18

Svece gan nestrādā RSU, bet LU. Ja jau labojat kļūdas...

Atbildēt

muļķu zeme rullē

01.07.2019. 18:37

»

:)

Priedīša kungs! Esat pilnīgi pārliecināts par savu garīgo veselību? Vai varbūt vienkārši Jums pamazām sācies garīgas novecošanas process jeb vecuma marasms


Kārtējais eksemplārs no iepriekš (30.06.2019. 13:09) minētās jēgā tizlo un nožēlojami gļēvo (PAŠ)"diagnostu" un (PAŠ)apņirdzēju cilvēknīdēju sugas biogaļas izstrādājumiem.

Atbildēt

:)

01.07.2019. 16:00

»

Tiesiskums

par kādu valsti,par bruseles un sorosistu


Labāk tādām nekā par priedīšveidīgo valsti!

Atbildēt

Elofija

01.07.2019. 12:51

»

Arturs Priedītis

Uz "Lampu" attiecas diskusijas sofistika.Mūsdienu masu izglītībā ir jauniešu izglītošanas veids, kuru nosaucu par diskusijas sofistiku. Ar vārdu “diskusija” tiek apzīmēta strīdīga, neskaidra jautājuma publiska apspriešana. Savukārt ar vārdu “sofistika” tiek apzīmēta viltīga paņēmiena izmantošana (lat...


Priedīša kungs, redzams, ka Jums nav nojausmas par jauniešu diskusijām, un kā viņi tām gatavojas. Tajā skaitā izlasot un izpētot lielu informācijas daudzumu un izpētot uzdoto tematiku līdz vīlītei. No Jūsu rakstītā var piekrist vienīgi aspektam par to, ka cilvēkam nevar būt viedoklis visās jomās. Tāpat kā ķirurgs nevar paust argumentētu un zināšanās balstītu viedokli par programmēšanu, bet programmētājs par jurisprudenci. Tāpēc diskusijās tiek pieaicināti eksperti savās jomās, par ko arī izsakās. Godīgi sakot, Jūsu redzējums ir šaurs un sekls, pat šķiet, ka iesprūdis laikā, kad latīņu valoda vēl bija dzīva.

Atbildēt

Elofija

01.07.2019. 12:38

Raksts no sērijas "Pats nebiju, bet viedoklis man ir."

Atbildēt

priedītis

01.07.2019. 11:11

»

stalins

Prieditim taisniba! Mes,komunisti tadus festivalus nepielavam.Sazin ko tur var sarunat.Un saruna ari! Visas runas kongresos un sapulces vajag ieprieks saskanot


Nu, ja, tāpēc jau es viņiem, tiem "lampistiem" tik nikni sadevu! Turklāt, tā kā mani kā čekas stukaču un tautas nodevēju jau ir atmaskojuši, cenšos tautas konservatīvās daļas uzticību iekarot, ieņirdzot par "tolerances un iecietības gaismu" un lamājot manus sugas brāļus - komunistus. Ceru, ka piedosiet man, Staļina kungs! Citādi es nevarētu pildīt savu komunistisko uzdevumu.

Atbildēt

kas neko nespēj paveikt, tas tēlo, ka māca citus

01.07.2019. 08:53

tā nu tas ir

Atbildēt

totāla degradācija

30.06.2019. 22:22

Lielam vairumam jauniešu ir totālas ģenētiskas degradācijas pazīmes. It kā jau ar ģenētiku tam tomēr nav saistības, bet savairojušos plāno galdiņu urbēju, welkomistu un ģenderistu izskalotās smadzenes vedina domāt, ka viņiem radušās jau ģenētiskas izmaiņas, kuras nevar vairs kompensēt.
Šai lampas paaudzei vai tās piekritējiem ir attīstījusies vai nu debilitāte, vai totāls, dzīvniecisks cinisms. Bet visticamāk -
tieši eksperimenti ar izglītību (sākot ar Piebalgu izvēles priekšmetiem un beidzot ar Izglītības ministrijas pēdējām nostādnēm par izvēles priekšmetiem) ir radījušas nu jau divas totāli zema intelekta un manipulējamas paaudzes, kuras nu jau audzina savus debīlos bērnus, kamēr valsti izlaupījušie savus bērnus sūta starptautiskās vai ārzemju skolās, kur māca jaunos zemšķiras pārvaldniekus.Ikviens padomju laikā vidusskolu beigušais intelektā ir galvas tiesu pārāks par jaunajiem- pat augstskolu beigušajiem - tāds nu ir rezultāts.
Lampa tādā formātā, kāda ir tagad, ir ļoti kaitīga parādība Latvijas nākotnei. Tā degradē intelektu, patiesību un virza visus muļķu sabiedrībā, kur ar maizi, vīnu un izpriecām var panākt indivīda tālāku debilizāciju.

Atbildēt

S.F.

30.06.2019. 21:49

Priedītis tik precīzi visu ir aprakstījis, ka tur nav vairs ko piebilst. Paldies!

Atbildēt

saprāta balss

30.06.2019. 20:08

»

kartiņas balss

Perdīti,īsiniet!No beigām,no vidus,no sākuma!Vecums,kungs.Atpūtieties,pārlasiet.Mēģiniet rakstīt ar kāju pirkstiem.Ku-kū


Tamlīdzīgiem totāliem analfabētiem būtu vēlams apgūt dzimto (?) valodu vismaz palīgskolas sagatavošanas grupas līmenī.

Atbildēt

no sirds

30.06.2019. 18:00

»

Gatis

Cik nožēlojami tomēr ir čekas ziņotāji


Spiesta lieta,tovarišč.Djeņģi vsem nuzhni.

Atbildēt

kartiņas balss

30.06.2019. 17:58

Perdīti,īsiniet!No beigām,no vidus,no sākuma!Vecums,kungs.Atpūtieties,pārlasiet.Mēģiniet rakstīt ar kāju pirkstiem.Ku-kū?

Atbildēt

tagad

30.06.2019. 16:50

»

Gatis

Cik nožēlojami tomēr ir čekas ziņotāji


laikam būtu jāsaka "trauksmes cēlāji", vai ne, Gatiņ?

Atbildēt

Gatis

30.06.2019. 16:38

Cik nožēlojami tomēr ir čekas ziņotāji...

Atbildēt

patiesībā

30.06.2019. 14:09

»

no Jūrmalas

Vislielākais absurds ir pats priedītis. Kur cilvēkam tāāds naids pret valsti un līdzcilvēkiem? Nav viņš īsti vesels


Vislielākais (un, turklāt, mentāli visgraujošākais) absurds ir tas, ka bezcerīgi aprobežoti un lumpenpropagandas totāli nozombēti cilvēknīdēji u.c. taml. biogaļas izstrādājumi, kas nav īsti veseli un kļūst arvien neveselāki uz visu galvu, atļaujas "diagnosticēt" normālus cilvēkus, tradicionāli piedēvējot viņiem paši savas sugas patoloģijas, un lopiski truli ieņirgt par šajā pašreizējā "valstī" vēl atlikušajiem pavisam nedaudzajiem normālajiem cilvēkiem, kuri nav zaudējuši spēju domāt sakarīgi un drosmi runāt PATIESĪBU - atšķirībā no jēgā tizlajiem un nožēlojami gļēvajiem (PAŠ)"diagnostiem" un (PAŠ)apņirdzējiem.

Atbildēt

no Jūrmalas

30.06.2019. 12:56

Vislielākais absurds ir pats priedītis. Kur cilvēkam tāāds naids pret valsti un līdzcilvēkiem? Nav viņš īsti vesels.

Atbildēt

precīzi, kā kulaks uz acs

30.06.2019. 11:53

"“Lampa” faktiski sniedz tikai šaušalīgu tumsu – degradējošu un deģenerējošu, debilizējošu un demoralizējošu tumsu."

Atbildēt

Joe

30.06.2019. 11:34

Varētu pasmieties par šo "rakstu" ,bet par slimu cilvēku jau nav zolīdi .

Atbildēt

Jolanta

30.06.2019. 10:20

Ja uz viena pleca sēž izredzētais.uz otra atbrīvotājs,pa kājām pinas jaunā morāle-atliek LAMPA.

Atbildēt

!!

30.06.2019. 10:14

tā vietā, lai tik dedzīgi apkarotu "lampaiņus", entuziastiem iesaku iedegt savu "spuldzīti", jo Ņūtona fiziku neviens vēl nav atcēlis. Būs daudz efektīvāk, nekā palagu garā pātarošana....

Atbildēt

Patriotiskais gars

30.06.2019. 10:02

KRIEVIJA FOREVER----to PIERĀDĪJA OSAKA divās dienās.KRIEVIJU "uz māla kājām un reģionālu valstiņu" neizdevās NOGĀZT PLUŠA TĪĢERIEM visā sorosa barā---tribaltiem,pšekiem,ukropiem un lavrušnikiem.Tā viš ir.Kā paši pšeki saka--bidla ir bidlas.

Atbildēt

stalins

30.06.2019. 09:43

Prieditim taisniba! Mes,komunisti tadus festivalus nepielavam.Sazin ko tur var sarunat.Un saruna ari! Visas runas kongresos un sapulces vajag ieprieks saskanot.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

30.06.2019. 09:30

»

lauķis

Nu nevajag jau nolaisties līdz deģenerātu līmenim,pilnīgi pietiek ar NĒ


Latviešu mentalitāte pieļauj, ka šie sūdi notiek - turklāt tiek labvēlīgi sakontaktēti ar rotējoša ventilatora lāpstiņām. Un tur Priedītim ir pilnīga taisnība!

Kājas pasākumam, protams, aug no citurienes.

Atbildēt

lauķis

30.06.2019. 07:05

»

"

Šķiet, vienīgā iespēja cīnīties ar šo apdullinošo sērgu ir pielietot viņu pašu līdzekļus, izaicināt viņus, konfrontēt. Piemēram, kāds saprātīgs gejs vai vienkārši labi paēdis LAMPAS apmeklētājs taču tur tiešraidē varēja "politiķu cepiena" laikā atklāti pajautāt: "Vai es drīkstu nokārtoties šajā politiķī...


Nu nevajag jau nolaisties līdz deģenerātu līmenim,pilnīgi pietiek ar NĒ.
Priedits jau diezgan pareizi visu aprakstījis,bet,nav minēts pasūtītājs un finansētājs,kā saka,no kurienes kājas aug.Un priedits to piedēvē latviešu mentalitātei,bet tie jau ir meli.

Atbildēt

"

30.06.2019. 01:53

Šķiet, vienīgā iespēja cīnīties ar šo apdullinošo sērgu ir pielietot viņu pašu līdzekļus, izaicināt viņus, konfrontēt. Piemēram, kāds saprātīgs gejs vai vienkārši labi paēdis LAMPAS apmeklētājs taču tur tiešraidē varēja "politiķu cepiena" laikā atklāti pajautāt: "Vai es drīkstu nokārtoties šajā politiķī, ja man simpatizē šīs partijas sludinātās ģimenes vērtības?" Tas ir līdzīgi kā Holandē, kur viens vecis pieprasīja atļaut pasē mainīt vecumu, ja jau citi drīkst mainīt dzimumu...

Atbildēt

Tā arī ir

30.06.2019. 01:38

Ne velti jaunais krievžīdiskais liberastiskais prezis jau neilgi pēc iebīdīšanas krēslā paziņoja, ka viens no viņa galvenajiem darbiņiem būšot informatīvās telpas stiprināšana. Tad nu arī viņa dalība šajā nenobriedušo prātu smadzeņu skalošanā ir šī darbiņa sastāvdaļa, sak, ja nevar izskalot smadzenes pensionāriem, kurus vairs neapmuļķos, tad jāstrādā ar jaunatni. Padomju laikā to īstenoja caur oktobrēnu, pionieru, komjaunatnes kustību, visādiem sūdainiem sarkanajiem stūrīšiem un aģitpunktiem, tagad žīdkomunisti ir izdomājuši jaunu formātu - "LAMPA". Diez vai Igaunijā vai Lietuvā tāds idiotisks festivāls notiek.

Atbildēt

Kmmm

30.06.2019. 00:46

"Cēsīs “filosofs” Artis Svece izdalīja šādu kolosālu aplamību: “Viltus ziņas ir iespējamas tādēļ, ka sabiedrība netic ne valsts pārvaldei, ne ekspertiem.” Citētie vārdi par viltus ziņu izcelsmi ir pilnīga aplamība. Sabiedrības neticība ir sekas, bet nevis cēlonis viltus ziņu iespējamībai. Bet viss ir pareizi: šarlatānisma neiztrūkstošas pazīmes ir loģikas deficīts un nespēja atšķirt sekas no cēloņa".

Kas tur ko nesaprast? Sveces viltus ziņas ir tiešām iespējamas un viņš publiski tās pauž, jo sabiedrība netic, ne valsts pārvaldei, ne ekspertiem, bet tic tiem, kas izplata viltus ziņas. Arī A. Priedītis netic Sveces viltus ziņām, netic valsts pārvaldei un ekspertiem.

Hmmm, tais priekos nevarīgs, kas jaunībā mums doti, A.P. nu to, ko vecums liedz, nu paļā saniknoti!

Atbildēt

KGB

29.06.2019. 23:59

Malacis, biedr Priedīti! Ne velti esam Jūs uzņēmuši mūsu kuplajā aģentu pulkā.

Atbildēt

A.P.

29.06.2019. 21:48

»

A.P.

Protams, Indriķis Muižnieks! Visiem ļoti atvainojos


Portāla redakcija ir izlabojusi manu kļūdu. Pateicos!

Atbildēt

A.P.

29.06.2019. 21:27

»

Tiesnesis

Indriķis Krūmiņš LU rektora krēslā


Protams, Indriķis Muižnieks! Visiem ļoti atvainojos!

Atbildēt

Tiesnesis

29.06.2019. 20:59

Indriķis Krūmiņš LU rektora krēslā?

Atbildēt

Arturs Priedītis

29.06.2019. 19:42

Uz "Lampu" attiecas diskusijas sofistika.Mūsdienu masu izglītībā ir jauniešu izglītošanas veids, kuru nosaucu par diskusijas sofistiku. Ar vārdu “diskusija” tiek apzīmēta strīdīga, neskaidra jautājuma publiska apspriešana. Savukārt ar vārdu “sofistika” tiek apzīmēta viltīga paņēmiena izmantošana (lat. sophisma), jo diskusijas sofistikā apzināti tiek pieļauta loģiska un metodoloģiska kļūda – nepareiza, maldinoša pieeja, kas ārēji liekas pareiza. Lieta ir tā, ka masu izglītībā tiek slavēta un veicināta jauniešu prasme diskutēt - izteikt un aizstāvēt savu viedokli par visdažādākajiem jautājumiem. Tādas prasmes radīšana jauniešos tiek sludināta kā viens no galvenajiem mūsdienu izglītības mērķiem. Turklāt šīs prasmes nepieciešamība tiek retoriski argumentēti papildināta ar plurālisma svētīguma akcentēšanu; proti, iespējami ir visdažādākie viedokļi un katram viedoklim var būt patiesības spēks; viena patiesība neeksistē, eksistē daudzas patiesības u.tml. Jauniešiem tas ir jāzina un jāņem vērā diskusijā. Diskusijas sofistika principā ir ļoti nevēlama, kognitīvi un morāli kaitīga izglītības politikas sastāvdaļa. Galvenais negatīvais cēlonis ir tieksme jauniešiem iemācīt diskutēt bez zināšanām par attiecīgo diskusijas jautājumu. Diskusijas sofistika praktiski ir pašmērķīgas darbības stimulēšana, kad jauniešiem nākas diskutēt diskutēšanas dēļ pat bez elementārām zināšanām, kuras var nebūt tādiem jauniem cilvēkiem, kuri vēl tikai mācās vispārizglītojošā skolā, nav studējuši un tātad nav apguvuši nevienu zinātnisko disciplīnu adekvātā līmenī. Jauniešiem tiek iezombēts, ka viņi drīkst diskutēt bez zināšanām un izteikt savu viedokli par to, par ko viņiem faktiski nav nekādu nopietnu zināšanu. Diskusijas sofistikas sekas ir drausmīgas: 1) tiek devalvēta zināšanu svētība; 2) tiek sagrauta ticība patiesībai; 3) tiek mazināta velme iegūt zināšanas; 4) tiek nostiprināta amorāla norma izteikties par to, par ko pašam nav nekādas izpratnes; 5) tiek uzspiesta “plurālisma filosofija” kā indivīda un sociuma apziņas dogma; 6) tiek grauta zinātnes reputācija - zinātnes vajadzība un zinātnisko zināšanu loma cilvēku esamībā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: