Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Edgars A

25.07.2019. 08:37

Par Ulmana Tautas veseliibas instituuta darbiibu neko nedzird.

Atbildēt

nu

15.07.2019. 12:34

»

Hmmmm

Daļēji visam var piekrist, ja neņem vērā, ka izaugsmi vienmēr veicinājuši kari, agresija un impēriju savatarpējie kari. Gribot, negribot nonākam līdz ekonomikai un finansēm. Tā, gribam to atzīt, vai negribam, USD pretestībai tika radīta PSRS finansu sistēma, kuru sagrāva 90. gados. SVF tika dibināts...


nevajag, PSRS pastāvēja cilvēciskais faktors - nekas netika darīts kvalitatīvi un līdz galam,tieši tāpēc, ka apziņa, ka valsts ir kkāds abstrakts veidojums, no kura var zagt, uz darbu var iet dzerdams, un neko nedarīt, graudus nācās iepirkt, neskatoties uz to, ka Krievijas un Ukrainas auglīgās melnzemes platības ir lielākās visā Eirāzijā.Baltijas valstis, kurās vēl inercē pēckara gadus darbojās iepriekšējos gadsimtos iemantotā atbildība pret darbu,cita mentalitāte, pieražoja Maskavai un Ļeņingradai pārtiku, pat Kubu un atbilstošās āfrikas valstis tika apgādātas par brīvu ar mūsu piena produkcijas izstrādājumiem - pārsvarā iekonservēto pienu, ko, protams, šeit nevarēja nopirkt.Tā sistēma pati sevi nogalēja, veidojot apzināti "padomju cilvēku"pūli,ko piedevām vēl nodzirdīja,plus iznīcinot enerģiskus, patriotiskus cilvēkus.Tādēļ visas šīs pasaules pārvaldības teorijas ir diezgan apšaubāmas, jo cilvēks NEKAD nespēs pārredzēt pilnīgi visus aspektus, kas skar cilvēces attīstību, var tikai labākajā gadījumā noteikt iespējamās tendences.

Atbildēt

Sergejs

15.07.2019. 05:16

»

Slimais psrs lops priedīc

ir zināmaizs denis tas pac priedīc...


Profesoram taisnība -komentē tikai idiots.

Atbildēt

Pie destruktivitātes grūti pierast

14.07.2019. 16:35

»

Latvis

Tā ideoloģija ir lai samazinātu cilvēku skaitu. Tas pēc tā saucamās Pasaules valdības, kas ir izrēķinājusi, ka tik daudz savairojoties, tiek apdraudēta planētas ekoloģija un vispār tālāka zemes eksistence. Stulbeņi-šizofrēniķi valsts vadībā var "noslepkavot" jebkuras valsts ekonomiku. Kad tas ir paveikts...


kad iluminātiski sola Eiropas labklājību, bet realizē faktisku genocīdu. Ekonomikas iznīcināšanu likumdošanas un finansu līdzekļiem iznīcinot ekonomiku un labklājību. Reformas, kas seko iznīcināšanai uzdod kā kaut ko pozitīvu.

Cilvēka daba ir vērsta uz savas tautas vairošanos, labklājibu un dzīvesprieku. Bet valsts un pasaules naudas valdnieki rada haosu, karus un stresu ar mediju starpniecību, valstu amatos ieceļot masonu izraudzītus iznireļus, kādi bijuši no 90. gadiem visi LV prezidenti. Visizcilākie A. Bērziņš, V. Zatlers, VVF, židmasons E. Levits pārspēs visus. Viņš ar žîdiem mieru mums nedos.

Atbildēt

Latvis

14.07.2019. 16:16

»

Žulis

Protams, ka cilvēki nav vienlīdzīgi. Taču ir dabīgā nevienlīdzība, ko rada atšķirības cilvēku iedzimtībā, intelektuālajās, psiholoģiskajās, fiziskajās spējās un ir mākslīga nevienlīdzība, ko rada nepelnīti ieņemti amati, tituli, zinātniskie grādi, slepenas vienošanās, koruptīvas saites, draugu būšana...


Galvenais valsts uzbūvē ir: katrā amatā jābūt cilvēks ar attiecīgo izglītību, ne "unversāls vadītājs", jeb muldoņa, kam nav sajēgas ne no kā.
Uz kokaīna "klādbūtni" arī visi saeimā būtu jāpārbauda, jo tautā runā,ka labu kokaīnu dabūt nevar un mūsu varneši, pēc pieraduma, rijot sliktāko ar kreka piemaisījumu, kas samazina prāta spējas.

Atbildēt

Latvis

14.07.2019. 16:06

Tā ideoloģija ir lai samazinātu cilvēku skaitu. Tas pēc tā saucamās Pasaules valdības, kas ir izrēķinājusi, ka tik daudz savairojoties, tiek apdraudēta planētas ekoloģija un vispār tālāka zemes eksistence. Stulbeņi-šizofrēniķi valsts vadībā var "noslepkavot" jebkuras valsts ekonomiku. Kad tas ir paveikts, atliek gaidīt nemierus, kur neapmierinātais vidusslānis, sāks slepkavot varnešus, bagātos, kas nepaspēs aizbēgt un tos ko par tādiem uzskata. Labs instruments šajā bardakā ir melnais migrants un atkarībā no situācijas, var arī iejaukties no ārpuses, lai vairāk apkautu cilvēku. Protams, iepriekš izdabūjot no konfliktu zonas vērtīgākos cilvēkus. Citādi Rietumos nevar, nav jau nekādi austrumi, kur var vienkāršāk.
Valstu vadības uzbūvi varētu ņemt pēc masonu piramīdas, kas praktiski jau ir Ķīnā, tikai noslēpta aiz ķīniešu komunisma. Ķīnieši savā pēdējā kongresā ir pieņēmušu ieviest visā Pasaulē savu valsts pārvaldes modeli(līdz 2054, ja nemaldos). Tā ka izskatās, ka ar Ķīnu kāda vienošanās ir. Par to varētu arī pasmieties, bet ir viens fakts, ka ķīnieši vienmēr ir izpildījuši kongresā nolemto, kas liek padomāt, ka nav ar viņiem kāds vienojies.
Šādām izdarībām KF ir kā kauls rīklē, jo šiem tas nav vajadzīgs. Viņiem milzīga, mazapdzīvota teritorija ar milzīgām derīgo izrakteņu rezervēm. Un vēl stipra armija ar moderniem ieročiem, kādu nav amerikāņiem. Tā kā pēc Japānā redzētā pie degošām AES(nezināmi lidojuši objekti "noņem" radiāciju), diez vai kādam tiks ļauts izmantot kodolieročus, tad pret krieviem neviens nav spējīgs karot.

Atbildēt

Žulis

14.07.2019. 15:28

Protams, ka cilvēki nav vienlīdzīgi. Taču ir dabīgā nevienlīdzība, ko rada atšķirības cilvēku iedzimtībā, intelektuālajās, psiholoģiskajās, fiziskajās spējās un ir mākslīga nevienlīdzība, ko rada nepelnīti ieņemti amati, tituli, zinātniskie grādi, slepenas vienošanās, koruptīvas saites, draugu būšana – vienvārdsakot, tā ir nevienlīdzība, ko rada nauda un vara negodīgās rokās. Katras valsts varas uzdevums ir radīt tādus apstākļus, lai šī mākslīgā nevienlīdzība valstī izpaustos pēc iespējas mazāk. Tam kalpo valsts likumdošana un tiesībsargājošās institūcijas. Taču visam pamatā ir valsts ideoloģija, jo tieši ideoloģija ir tā, kas nosaka kādā virzienā un kādam mērķim tiek pakārtota visa valsts iekšējā dzīve un ārpolitika. Ja ideoloģiskajā jomā valstī valda materiālisms, patērēšanas kults, liberālisms tā sliktākajās izpausmēs, kosmopolītisms un globālisms, tad mākslīgā nevienlīdzība šeit zels un plauks, neskatoties uz visām dekoratīvajām runām par vienlīdzību, humānismu, nacionālo interešu aizstāvību, nabadzības izskaušanu, korupcijas apkarošanu un cīņu pret organizēto noziedzību. Šāda ciniska valdoša ideoloģija vienkārši atņem cilvēkiem kopības ideālus. Ja nav kopības, priekšplānā izvirzās individuālisms un savtīgas , materiālas intereses. Sabiedrība sašķeļas savstarpēji konkurējošos indivīdos un lielākos vai mazākos grupējumos. Saprotams, k a tā nav godīga konkurence, kas valda šo indivīdu un grupējumu starpā. Šādā valstī dzīvojot cilvēku pašrealizēšanās iespējas ir ļoti stipri ierobežotas. Un valsts mērogā tas ir regress un atpalicība. Tikai tad, ja valsts ideoloģija valsts mērogā spēj cilvēkus apvienot vienotā kopībā, valsts iekšienē ir iespēja izveidoties sabiedrībai, kurā mākslīgā nevienlīdzība tiek maksimāli izskausta un pilnā mērā darbojas dabīgās nevienlīdzības princips, ļaujot katram cilvēkam pilnā mērā pašrealizēties un ieņemt sabiedrībā sev un savām spējām atbilstošu vietu. Ir tikai viena ideoloģija, kas to spēj nodrošināt. Un šī ideoloģija ir NACIONĀLISMS. Nacionālā valstī gan sabiedrība, gan valsts vara ir vienādi ieinteresētas, lai izvirzās labākie, gudrākie, spējīgākie, jo no tā ir atkarīga NACIONĀLAS valsts un NACIONĀLAS valdības pastāvēšana. Tikai vienotai tautai ir vienotas kopības vērtību kritēriji, no kuriem vadīties. Sašķeltai , globalizētai sabiedrībai šādu kopības vērtību kritēriju vienkārši nav. Tad atliek tikai viena vērtība – tā nauda, ko katrs ar visiem iespējamiem līdzekļiem var ieraust savā kabatā un ar kuras palīdzību tad kļūt „vienlīdzīgāks” par pārējiem „vienlīdzīgajiem”.

Atbildēt

Adīna - Fēlim

14.07.2019. 10:49

Par Priedīša pretrunām jums taisnība. Šķiet, uzskata būtība ir impērijas atbalstīšana, gandrīz jebkurā veidā.
Ierobežot mazvērtīgo dzimšanu - var jau pārbaudīt gēnu līmenī un ieteikt ko ierobežot. Var pat mēģināt palabot gēnus - bet ko mēs redzam pie augu modificēšanas? Tie (to sēklas) vairs nespēj atražot labus pēcnācējus.
Turklāt pie lielas daļas cilvēku slimībām vainojams vides piesārņojums.
Tāpat nekad cilvēki nebūs pasargāti no nelaimes gadījumiem. Piemērs ar vienu no supercilvēkiem - Šūmaheru. Tad ko - tādos gadījumos nerūpēties par nelaimīgajiem? Tas nu nebūtu cilvēcīgi.

Atbildēt

Edge

14.07.2019. 10:46

»

...

Nu, nu, Priedīša kungs, manuprāt, drusciņ par daudz tika sarakstīts tā vairāk uz beigām. Tas, ka cilvēku vienādības teorijas ir aplamas, ir taisnība. Kas ir kliedzoši nepareizi, ir katras sociālas revolūcijas vienādošana ar regresu. Uzreiz piemēri - Industriālā revolūcija radīja 30-kāršu pieaugumu cilvēces...


"Zināšanas - tas ir spēks!"" F.Bēkons (1561 - 1626 )
Pa īstam, dzīve (vēsture) attīstās pa spirāli, arī Anglijā, kur kāds karalis Čarlzs I Stjuarts uzskatīja, ka ne tikai "uz papīra" (formāli-juridiski), bet arī dzīvē daži ir vienlīdzīgāki par visiem citiem. Un tad likumsakarīgi, objektīvu vēsturisko apstākļu dēļ, nāca kāds vīrs vārdā Olivers Kromvels. Tālāk sk. Vikpēdijas rakstu "Olivers Kromvels":"Pēc tam, kad 1649. gadā ar nāvi tika sodīts karalis Čarlzs I Stjuarts, Kromvels dominēja valsts politikā, iekaroja Skotiju un Īriju, bet no 1653. līdz 1658. gadam ieņēma Lorda Protektora amatu, faktiski būdams diktators.
P.S.
Uz A.Priedīša sacerējumiem var droši uzrakstīt - "SSM".

Atbildēt

Hmmmm

14.07.2019. 10:37

»

...

Nu, nu, Priedīša kungs, manuprāt, drusciņ par daudz tika sarakstīts tā vairāk uz beigām. Tas, ka cilvēku vienādības teorijas ir aplamas, ir taisnība. Kas ir kliedzoši nepareizi, ir katras sociālas revolūcijas vienādošana ar regresu. Uzreiz piemēri - Industriālā revolūcija radīja 30-kāršu pieaugumu cilvēces...


Daļēji visam var piekrist, ja neņem vērā, ka izaugsmi vienmēr veicinājuši kari, agresija un impēriju savatarpējie kari. Gribot, negribot nonākam līdz ekonomikai un finansēm. Tā, gribam to atzīt, vai negribam, USD pretestībai tika radīta PSRS finansu sistēma, kuru sagrāva 90. gados. SVF tika dibināts 1944. gadā, 2. Pasaules kara laikā USD izplatībai un pasaules ebreju impērijas ekonomikas pārvaldībai ar USD, kas turpinās. Euro ir tikai žīdu ES projekta "pārkrāsots" USD. Ekonomika un finanšu pārvalde noteic visu. PSRS bija katrai nozarei sava banka. Bet Sberbank īpatnēji bija zem finansu ministrijas. Norēķini ar ārvalstīm notika ar klīringa starpniecību vienreiz gadā. Ārvalstu ilgtermiņa aizņēmumi rada ekonomikas un finansu stagnāciju, kā šodien ir Latvijā. PSRS konkurents Aukstā kara laikā bija ASV. PSRS tika sagrauta ar žīdu starpniecību finansu ieroču līdzekļiem. Šodien Romas kluba postulāti tiek realizēti ar pasaules naudas, ebreju naudas, USD starpniecību centrālo banku regulējumā ar Fed. rez. sistēmas pārvaldību, kas paredz atstāt zelta miljardu, no kuriem tikai viens miljons ir bagāto, bet pārējā derīgo masa tos apkalpo. Plānotā ekonomikas izaugsme pasaulē un ES ir jau ar mīnusa zīmi, lai samazinātu iedzīvotāju skaitu.

Kas attiecas uz ģēnijiem, tad to ir tik maz, ka tikai katrs desmitais no tiem caur viduvējību masu spēj izlauzties un realizēties apstākļos, kas tiem sagadās labvēlīgi. Bet tieši ģēniju iekšējo virzību nekad nenoteic pašlabums un materiālās vērtības, bet savu ideju piepildījums. Faktiski iedzimta apsēso ziņkārība uz atklājumiem caur jaunradi.

Atbildēt

Kāpēc

14.07.2019. 10:12

bilde melna?

Atbildēt

...

14.07.2019. 09:16

»

Arturs Priedītis

Uzmanību pelna sociālās revolūcijas sekas. Runa nav par sociālistisko, bet sociālo revolūciju. Runa ir par sabiedrības radikālām pārmaiņām, kas nav viens un tas pats, kas sociālistiskās pārmaiņas – uz sociālisma principiem balstītas pārmaiņas. Protams, sociālā revolūcija var būt sociālistiskā revolūcija...


Nu, nu, Priedīša kungs, manuprāt, drusciņ par daudz tika sarakstīts tā vairāk uz beigām. Tas, ka cilvēku vienādības teorijas ir aplamas, ir taisnība. Kas ir kliedzoši nepareizi, ir katras sociālas revolūcijas vienādošana ar regresu. Uzreiz piemēri - Industriālā revolūcija radīja 30-kāršu pieaugumu cilvēces bagātībā monetārā izteiksmē un 100-kāršu bagātības pieaugumu, ja aprēķinos ņem vērā arī komforta un dzīves kvalitātes pieaugumu. Tas viss notika nieka 200 gados - lielākā izaugsme pasaules vēsturē. Kāpēc tas notika? Jo visādi inteliģenti un augstmanīši beidzot iedeva tiesības plebejiem - tiesības mainīt savu darba vietu, tiesības lemt par resursu sadali, tiesības uz īpašumiem - fiziskiem un intelektuāliem (patenti). Nav īsti svarīgi vai tas notika pakāpeniski (kā Anglijā) vai ar asiņainu revolūciju (kā Francijā), jo rezultāts ir viens - visiem cilvēkiem (sākotnēji gan lielai daļai, ne visiem, jo verdzība un sieviešu tiesības nenāca uzreiz) parādījās motivācija strādāt un inovēt. Mantiskā motivācija bija tas, kas uznesa Rietumus līdz attīstības augstienēm. Vēsturiski lielu daļu izgudrojumu un inovāciju radīja nevis izglītotās elites, bet gan visādi, kā jūs rakstāt "untermensch". Viņi saskārās ar problēmu savā ikdienā un ticēja, ka to atrisinot viņiem atleks liels labums, kas būs likumiski aizsargāts, tāpēc viņi problēmu atrisināja un atrisinājumu patentēja. Un kļuva par jaunu eliti, ne parastu strādnieku.

Protams, ne katra revolūcija nes šādus labumus, daudzas ir bezjēdzīgas un kaitīgas. Tomēr svarīgi ir saprast, ka valsts spēks, gan fizisks, gan intelektuāls, bieži vien ir ciparos. "Hivemind", izsakoties moderniem anglosakšu terminiem, ir spēks, nevis vien saujiņas ģēniju. Jā, labāk būtu, ja ar eigēniku vai ģenētisku modifikāciju varētu visus padarīt par ūbermenšiem, bet pagaidām strādājošu risinājumu nav. Varbūt Ķīnas tehnoloģiskā attīstība un Rietumu žņaudzošās zinātniskās ētikas ignorēšana kādudien dos rezultātus. Bet kamēr tas nenotiek, visiem jādod vienādas pamattiesības un jācer, ka kāds ik pa laikam izrausies no savas vides un tās attīstības līmeņa, kļūstot izcils. Kas vairāk par pamattiesībām gan uzmanīgi jāapdomā pirms jādod visiem, bet noteikti nevar preemptīvi teikt, ka zemāko kastu sacelšanās un to prasību izpilde beigsies negatīvi. Vislabāk iegūt zināšanas par sabiedrības efektīvu darbību ir ar lokāliem eksperimentiem, nevis teorētiskiem modeļiem par filistru centieniem visus novilkt līdz savam līmenim.

Atbildēt

Fēlis

14.07.2019. 08:33

»

lauķis

Nedaudz pārfrāzēšu Čērčila teicienu;cionisma rēgs klīst pār pasauli


Bet protams! Cionistus savukārt vada pelēkie.

Atbildēt

lauķis

14.07.2019. 07:43

»

Fēlis

Sakarīgs raksts bez Priedītim piemītošās liekvārdības, līdz tiek skarts dievinātais PSRS, kur jau iebrauc pretrunās. Ja jau revolūciju un teroru pret vērtīgākajiem sabiedrības locekļiem izraisīja mazvērtīgie lumpeņi, kuri sagrāba varu Krievijā un tad kļuva par draudu pasaulei, tad kādēļ viņš padomijas...


Nedaudz pārfrāzēšu Čērčila teicienu;cionisma rēgs klīst pār pasauli.
1917.gadā nebija revolūcija,tas bija cionistu apvērsums,Goldšteini (Romanovi) tika nomainīti,nevis nogalināti, pret Leibu Bronšteinu.
ES ir PSRS turpinājums.

Atbildēt

Slimais psrs lops priedīc

14.07.2019. 07:39

»

hm

Mikropasaule. Par kuru cilvēkam šodien priekšstats ļoti niecīgs. Taču tā ir pasaule, kura nekādīgi nav mazāka par mums zināmo...


ir zināmaizs denis tas pac priedīc

Lochs priedīc nesaprot savā antropoloģijā ka ekoloģija ir ari antropoloģija kai ekologija ir arī rakstišana

psrs slimais lops priedīc piesārņo gan pietiek slejas ar savu psrs ideoloģiju un piesārņo arī antropoloģiju to pakļaujot savai psrs šizi domāšanai

tis nozīmē kai priedīc i mēsls kis piesmirdina visu ko var piedāvājot savus antropoloģiskos sūduszs

Atbildēt

Fēlis

14.07.2019. 07:30

Sakarīgs raksts bez Priedītim piemītošās liekvārdības, līdz tiek skarts dievinātais PSRS, kur jau iebrauc pretrunās. Ja jau revolūciju un teroru pret vērtīgākajiem sabiedrības locekļiem izraisīja mazvērtīgie lumpeņi, kuri sagrāba varu Krievijā un tad kļuva par draudu pasaulei, tad kādēļ viņš padomijas sabrukumu uztver kā traģēdiju, kuru izraisīja tie paši pie varas esošie lumpeņi? Vismaz draudi pasaulei uz kādu laiku samazinājās un radās priekšnoteikumi dabiskajai atlasei. Nesanāca? Nu, tur jau var vainot tikai komunistus par tautas saprāta degradēšanu 70 gadu laikā. Pārējais visumā atbijst realitātei. Nedrīkst atbalstīt mazvērtīgāko vairošanos. Ražu rebjonka, kupļu televizor. Ir nācies dzirdēt. Vai teiksim Amerikā līdz sociālo pārmaiņu sākumam vientuļās mātes bija neapskaužamā situācijā, jo nekādu pabalstu nebija un vairoties varēja pilnvērtīgākie sabiedrības locekļi, kuri ar savu intelektu spēja uzturēt ģimeni. Kas tagad notiek melno rajonos? Kuces vālē bērnus kā no konvejera un pārtiek tikai no pabalstiem, atvases nav spējīgas vai aiz iedzimta kūtruma negrib izglītoties un turpmāko dzīvi pavada kriminālās nodarbēs.

Atbildēt

Edge

14.07.2019. 00:02

»

Varbūt

tas kgs pateiks,kas šīs pašapmāna ideoloģijas ir sacepis,un ar degsmi iedzīvinājis


" Prātīgie cilvēki, kuri izlasīs šo tekstu līdz beigām, to sapratīs bez īpaša paskaidrojuma. "
"Vai atpazīsti brāli Koļu!" (Zelta teļš. Necenzēts romāna variants ar komentāriem. IĻJA ILFS, JEVGEŅIJS PETROVS / Izdevējs: Zvaigzne ABC )

Atbildēt

Varbūt

13.07.2019. 23:31

tas kgs pateiks,kas šīs pašapmāna ideoloģijas ir sacepis,un ar degsmi iedzīvinājis.

Atbildēt

hm

13.07.2019. 22:33

Mikropasaule. Par kuru cilvēkam šodien priekšstats ļoti niecīgs. Taču tā ir pasaule, kura nekādīgi nav mazāka par mums zināmo.
Mikropasaules izpratnē cilvēki ir viens vesels vai katrs par sevi. Nav mums šodien atbildes.
Elektromagnētiskais starojums. Zemeslodes un cilvēka smadzeņu starojumu frekvences ir identiskas - ap 8 herci.
Kāpēc, kas no tā izriet?
Kad un ja mēs to uzzināsim, mēs spēsim atbildēt uz daudziem jautājumiem.
Diemžēl mūsu politiskā izpratne ir stagnējoša un joprojām atrodas iepriekšējā gadsimtā.

Atbildēt

Atkal tas slimais A.P.

13.07.2019. 20:57

ar savu antropoloģiju, zem kuras var sarakstīt visneiedomājamākās muļķības!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: