Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ērkulis Pūravs, PhD, privātdetektīvs

21.07.2019. 22:39

Autors: "... Cilvēka garīgi morālā būtība vienmēr visos laikmetos apliecina divus svarīgus momentus. Pirmkārt, garīgi morāls cilvēks pieņem saprātīgus lēmumus. Otrkārt, garīgi morāls cilvēks apzinās ATBILDĪBU par savu rīcību..." - - - - Tieši tā - atbildība par savu rīcību, no kā cilvēkus atbrīvoja Kristus, solīdams uzņemties atbildību, izciest sodu par viņu grēkiem jeb likumpārkāpumiem. UN! Bezatbildība pat ir ietverta Latvijas Satversmē, kur noteikts, ka valsts prezidentam "nav (politiskas) atbildības." Kā tas atspoguļo latviešu garīgi morālo būtību, pasakiet man? Atbildību nevar prasīt vienīgi no rīcības nespējīgiem cilvēkiem; visiem pārējiem par savu rīcību IR JĀATBILD.

Atbildēt

Latvis

21.07.2019. 14:20

Postcilvēka rašanās nāk no proletāriešu laikiem, tā ir mūsu sliktā augstākā izglītība, kas neiemāca loģiski domāt. Sevišķi slikti ar humanitārajām programmām, kur augstskolu var beigt ar vienkāršu programmas iekalšanu. Tagad vēl vairāk tiek degradēta augstākā izglītība, bet pieprasīta visur, pat jebkuram tehniskajam darbiniekam.Padomju laikos mums nedeva tādas mācību programmas, kādas bija Maskavā, Pēterburgā. Mums bija tādas kā Maskavas tehnikumu ar paplašinātu no augstskolas, tas tehniskajās specialitātēs. Tā ka bija jāmaina mācību programas, tad mēs nebūtu nonākuši līdz postcilvēkam. Tagad mūsu inteliģence ir postcilvēki. Nerunājot jau par mūsu māksliniekiem--- kultūras nesējiem, tur jau velk uz degradāciju.

Atbildēt

Konstatējums

20.07.2019. 20:29

»

Secinājums

Izcilības centra deģenerāts,tātad noderīgais idiots


Vai nu tur ņem pretī pat tādus muļķus un noderīgos idiotus, vai arī tu atkal nopirki vietu.

Atbildēt

...

20.07.2019. 18:49

»

Žulis

Tas ir mans murgojums, kuru kaunos dot ar niku "Žulis", jo visi zina, ka Žulis ir psihiski nevesels ģēnijs no latviešu dzērāju ģimenes.Esmu tipisks latviešu deģenerāts, kas "pietiek" jau gadiem ilgi pietaisa komentārus. Mani neviens neapklusinās demokrātijas laikā, kad katrs imbecils var publicēties...


Pa retam uzrakstu kādu komentāru, pārsvarā Priedīša rakstiem. Vienmēr ar bezpersonisku lietotājvārdu. Man nav nekāda sakara ar Žuli, lai kas tas arī būtu. Nelamājos, cenšos nevienu neapvainot, interesē alternatīvi skatpunkti, tāpēc vispār lasu Pietiek. Labprāt mainu savas domas, ja ir laba argumentācija, īpaši, ja ir empīriski balstīti spriedumi.

Atbildēt

Fēlis

20.07.2019. 18:46

»

...

Negribas šoreiz rakstīt pagarāku tirādi, varbūt arī nemaz nemācētu, tāpēc tikai dažas piezīmes...


Itkā cilvēks reiz bija citāds. Nu tak beidziet reiz idealizēt pagātni, pieņemiet realitāti un mēģiniet rādio noskaņot pareizajā frekvencē!

Atbildēt

Žulis

20.07.2019. 17:45

»

...

Negribas šoreiz rakstīt pagarāku tirādi, varbūt arī nemaz nemācētu, tāpēc tikai dažas piezīmes...


Tas ir mans murgojums, kuru kaunos dot ar niku "Žulis", jo visi zina, ka Žulis ir psihiski nevesels ģēnijs no latviešu dzērāju ģimenes.Esmu tipisks latviešu deģenerāts, kas "pietiek" jau gadiem ilgi pietaisa komentārus. Mani neviens neapklusinās demokrātijas laikā, kad katrs imbecils var publicēties "pietiek".

Atbildēt

...

20.07.2019. 16:53

Negribas šoreiz rakstīt pagarāku tirādi, varbūt arī nemaz nemācētu, tāpēc tikai dažas piezīmes.

"Jau sen nav noslēpums, ka vidusmēra cilvēks (postcilvēka ģenēzes avots) nekad nedomā par dzīves jēgu."
Es gan teiktu, ka nāktos kārtīgi pameklēt pirms varētu atrast kādu cilvēku šajā vai jebkurā citā valstī, kurš izrādītu absolūti nekādu ziņkāri par dzīves jēgu. Īpaši, ja tev ir interesantas domas par šo jautājumu, vēl labāk, ja pierādījumi. Katrs cilvēks nevar nosēdēt mierā, kad viņa pamatvajadzības ir apmierinātas, arī "postcilvēki". Cita lieta, ka lielākai daļai cilvēku nav tādas vaļas, lai bieži domātu dziļas domas. Izdzīvošana vēl joprojām ir grūta, visums, šķiet, grib tevi nogalināt, naudas nekad nav, vienmēr kaut kur jāskrien.

"Garīgums ir cilvēka galvenā pazīme un reizē galvenais kritērijs."
Citi gan teiktu, ka apziņa vai radošums, vai pat nekādas kvalitatīvas atšķirības ar citiem gudriem zīdītājiem nav, tikai lielāka kompleksitāte. Nav jau tā, ka garīgums ir vienīgā ideja šajā jomā, turklāt garīgums ir tik neskaidrs termins. Kas vispār ir morāle, kā tā atšķiras no likumiem? Kāpēc tā vēsturiski tik ļoti atšķiras dažādās ilgtoši funkcionējošās sabiedrībās?
"Garīgums ir tas, kas palīdz cilvēkam pacelties pāri dabas formētajam bioloģiskajam substrātam."
Neredzu, ka kāds būtu jebkad kaut kur pacēlies, visi piemēri pagaidām ir par bioloģiski likumīgu padzīvošanu ar tai sekojošu atstiepšanos.
"Ja cilvēkā nav garīguma, tad viņā dominē “Erots” (seksuālā dziņa)"
Ir jau arī tādi darvinistiski skatpunkti, kas saka, ka cilvēka smadzenes, prāts ir ar tādu pašu fundamentālu funkciju kā pāva aste.
" un “Tanatoss” (nāves dziņa)" nu, lai Tanatoss dominētu nevajag īpaši centies - visas dzīvās būtnes nepārtraukti mirst kā mušas, izskatās, ka fizikas likumi nosaka ne tikai kompleksu dzīvo būtņu izzušanu, bet pat visas enerģijas izkliedi līdz homeopātiskām dozām visumā (entropija).

"Postcilvēks nicīgi smejas par vārdiem “garīgums” un “garīgums kā cilvēka kritērijs”."
Nezinu par postcilvēkiem, bet mūsdienu cilvēks nevis nicīgi smejas, bet gan uzdod skeptiskus jautājumus, nesaņem pilnvērtīgas atbildes un rezultātā mūžīgi jūtas diez gan apmulsis.

Ak, jā, uz beigām atcerējos sākuma problēmu:
"Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija."
Šo prominento intelektuāļu vārdus un uzvārdus studijā! Jo vairāk, jo labāk! Var arī ar atsaucēm uz pētījumiem un traktātiem. Ne šeit, ne Priedīša kunga daudzajās tīmekļa vietnēs tā arī neesmu atradis.

Atbildēt

Fēlis

20.07.2019. 14:31

»

Fēlis

Visi zīdītāji piedzimst vienādi un tikai vateņi caur taino zarnu


Atkal kaut kāds pederasts onanē uz mana nika. Kaut tev pakaļcaurums izkalstu, pasīvais mērgli!

Atbildēt

Fēlis

20.07.2019. 13:20

»

Kirils

Nemuldi, latvietis jau piedzimst kā cūka un to visi zina Krievijā


Visi zīdītāji piedzimst vienādi un tikai vateņi caur taino zarnu.

Atbildēt

Secinājums

20.07.2019. 06:36

»

Papildinājums

Ir vēl trešā sabiedrības daļa, lopiski trulu cilvēkveidīgo kustoņu suga - postcilvēki, tādi kā tu. Tas tā, īsumā


Jūsu komentārs tikai apstiprina manis teikto,tikai nezinu kam jūs pieskaitīt,muļķiem vai noderīgajiem idiotiem.

Atbildēt

Cyril

20.07.2019. 01:57

»

Cyril

урод латыш придурок


убью урод

Atbildēt

Cyril

20.07.2019. 00:41

»

Cyril

урод латыш придурок


гнида ебанутая пидрила позорный

Atbildēt

6. palātas sanitārs

20.07.2019. 00:35

»

Žulis

„Aizvadītajos 30 gados ir izaudzināta postcilvēciski orientēta paaudze – “6.oktobra paaudze”. Tai tagad ir politiskā vara...


galīgi slims šitas žuļiks. un neārstējams. garīgo invalīdu stacionāra režīmu neievēro, stiprās zāles nelieto, bēg no dakteriem un sanitāriem, slēpjas tualetē un nakšņo netradicionāli orientēto pacientu skapī.

Atbildēt

Phe

20.07.2019. 00:00

»

Okšķeris

No Stikla kalna: Rietumu civilizācijas pašapmāna antropoloģiskajā ideoloģijā ir sastopams cilvēka vienpusīgs portrets. Tas, kas par cilvēka dabu bija intuitīvi zināms jau sen, tika zinātniski apstiprināts psiholoģijas un psihiatrijas pētniecisko panākumu rezultātā no XIX gs. beigām. Runa ir par cilvēka...


Cilvēks pat tuvu nevar līdzināties dzīvniekiem, jo ir zaudējis dabiskos instinktus. Cilvēks piedzimst kā balta lapa ar tikai nedaudziem instinktiem, visu pārējo tas mācās, bet tas nozīmē, ka cilvēku var izaudzināt gan par cilvēkēdāju, gan cilvēknīdēju un arī otrādi. Viss atkarīgs kas jaunos cilvēkus apmāca, liberālisma izmērdēta pidrilla ar zaļiem matiem, vai pieredzes bagāts skolmeistars ar pusmetru garu lineālu un tiesībām uzturēt disciplīnu stundās.

Atbildēt

Edge

19.07.2019. 23:29

»

Žulis

„Aizvadītajos 30 gados ir izaudzināta postcilvēciski orientēta paaudze – “6.oktobra paaudze”. Tai tagad ir politiskā vara...


Nekādu tur "speciālo ideoloģiju" autors nevar noslēpt. Der atcerēties, ka 2014.g. par nācijas mīļāko grāmatu tika atzīta Kārļa Skalbes pasaka “Kaķīšu dzirnavas”. Slīcēju glābiņš ir pašu slīcēju rokās (galvās).

Atbildēt

Okšķeris

19.07.2019. 22:46

No Stikla kalna: Rietumu civilizācijas pašapmāna antropoloģiskajā ideoloģijā ir sastopams cilvēka vienpusīgs portrets. Tas, kas par cilvēka dabu bija intuitīvi zināms jau sen, tika zinātniski apstiprināts psiholoģijas un psihiatrijas pētniecisko panākumu rezultātā no XIX gs. beigām. Runa ir par cilvēka ģenētiski determinētajiem instinktiem. Cilvēks ir dzīvniecisko atavismu nesējs. Katrā cilvēkā ir kaut kas atavistiski dzīvniecisks. To, piemēram, pierāda psihoanalīze. Par cilvēku “zvēru” ir rakstījuši filosofi, rakstnieki. Noklusējot cilvēka dabas potenciālās sliktās izpausmes, tiek nodarīts liels ļaunums, izraisot cilvēka darbības, uzvedības un komunikācijas kroplus skaidrojumus un neobjektīvu vērtējumu tajos gadījumos, kad cilvēka slikto izdarību izcelsmi nākas pareizi izprast, lai pareizi reaģētu.

Atbildēt

Edge Fēlis Žulis

19.07.2019. 22:38

»

Žulis

„Aizvadītajos 30 gados ir izaudzināta postcilvēciski orientēta paaudze – “6.oktobra paaudze”. Tai tagad ir politiskā vara...


Ļoti dziļš analītiski strukturēts un sistematizēts unikāls viedoklis. Katrā pieturzīmē un patskanī ir ietverta loti plaša doma, pārspējot pašam savu potenci spriedumu formulējumos un secinājumu izvirdumos. Laikmeta izvērsts portrets, saskatot globālajos notikumos provinciāli lielu rezonansi ne tikai Latvijā, bet visā Eirāzijā. Tāds viedoklis tiražējams ne tikai imbecilajās aprindās speciālajās garīgās veldzētavas mājās, bet arī oligofrēniskajās lokālajās aprindās tāds viedoklis ir piemērots un saņems pozitīvu uzslavu no kompetencē analoģiskiem analītiķiem un analīzes dziļuma urbējiem vietējā peļķē. Ej irst, anonīmais nelieti. kājstarpē villu pakasi, ālavā teļagalva

Atbildēt

Žulis

19.07.2019. 21:57

„Aizvadītajos 30 gados ir izaudzināta postcilvēciski orientēta paaudze – “6.oktobra paaudze”. Tai tagad ir politiskā vara.”
Kas izaudzināja to postcilvēku paaudzi? No Marsa atlidojušie marsieši? Kaut kā nav nekas dzirdēts ka šeit no Marsa kāds būtu atlidojis. Ja tie postcilvēki ir audzināti pēdējos 30 gados, tad viņi nevar būt vairāk kā 30 gadus veci. Cik ir tādu cilvēku vecumā līdz 30 gadiem, kam tagad ir politiskā vara? Visi mūsu „lielie politiķi”un „valstsvīri” ir krietni vien vecāki. (Pēdiņas lieku tādēļ, ka viņi nav šo vārdu cienīgi.) Tā, ka raksta autora teorija, maigi izsakoties, ievērojami atšķiras no realitātes. Bet, atmetot maigumu jāsaka, ka raksta autors ar to pārgudro, zinātniskiem terminiem bagātināto vāvuļošanu grib noslēpt vienkāršu patiesību. Tā sauktos postcilvēkus ir radījis komunistu režīma ideoloģijas sludinātais materiālisms un ateisms! Un šo „postcilvēku” veidošana un audzināšana sākās uzreiz pēc Latvijas okupācijas tā sauktajā Baigajā gadā, kad notika pirmās latviešu tautas inteliģences pārstāvju zvērīgās slepkavības. Saprotama lieta, ka tie, kuri paši ir kalpojuši šim režīmam, to nekad neatzīs. Viņi, līdzīgi kā šī raksta autors piesauks filosofisko antropoloģiju, muldēs par „cilvēka kritēriju formulēšanu”, garīgumu un cilvēka dzīves jēgas izpratni..... tik nepateiks to, ka tieši materiālisms un ateisms cilvēka apziņā ir tas, kas atņem cilvēka dzīvei jēgu un vēlmi tiekties pēc garīguma. Ja pasaulē nav Dieva un mēs paši esam tikai tādi dabas rotaļas rezultātā radušies matērijas sabiezējumi, kas īsu brīdi eksistē šajā pasaulē, lai pēc tam iznīktu, tad kas gan cits šādam „matērijas sabiezējumam” atliek, kā vien savas dzīves laikā nepieciešamība risināt bioloģiskās un materiālistiskās problēmas. Jā, kaut kur iekšā jau mums reizēm raud tā dvēselīte. Taču materiālisti labi zin, ka cilvēkam tādas dvēseles nemaz nav. Un tās skumjas un tukšumu var aizskalot ar alkoholu vai narkotikām. Kas negrib apreibināties, var izmantot psihologa pakalpojumus. Vilki, kuriem nav šādu iespēju, gaudo uz mēnesi zvaigžņotās naktīs.

Atbildēt

hm

19.07.2019. 20:57

Kas ir cilvēks, to neviens īsti nezina.
Cilvēka dzīves kvalitāte atkarājas no tā, cik harmoniski viņš sadzīvo ar vidi un dabu. Bet harmonija ir lielais nezināmais.
Cilvēks savu dzīvi pavada nemitīgos "labākā varianta" meklējumos ... un tad nomirst.
Īsumā tā varētu raksturot cilvēku.

Atbildēt

Secinājums

19.07.2019. 19:56

Ir cilvēki un ir necilvēki,kuri ir sabiedrības mazāka daļa un paverdzina cilvēku sabiedrības lielāko daļu. Piemāram,Priedīti,var uzskatīt par noderīgo idiotu,kur pieskaitāmi arī visi biedri partijnieki.
Sabiedrības mazākā daļa (tie kuriem pieder bankas) ar viltu un ekonomiskām sankcijām lielākajai daļai uzspiež pseidovērtības un liek aizmirst patiesās vērtības.Sabiedrība,dzenoties pēc materialajiem labumiem,labpratīgi pieņem melus,viltu,perversijas.Tas tā,īsumā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: