Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

A. K.

18.09.2019. 02:30

»

Pomeranču Vainadziņš

Viena no, manuprāt, labākajām A.P. esejām...


Vēl par attiecīgās "kārtības" izpausmju cēloni ir teikts, ka viduvējībām ir ļoti spēcīgs egregors.., es gan precizētu, ka tas ir salašņām.

Atbildēt

ha-ha

15.09.2019. 12:36

Ulmanis okupācijas laikā bija aktīvs okupantu atbalstītājs,augsts okupantu partijas-kompartijas ierednis,okupācijas armijas virsnieks,kurš ņēma aktīvu dalībā genocīdā pret okupēto tautu-sūtīšanā uz Černobiļas atomelli.Šajā apkaunošajā genocīdā dalību ņēma arī citi prezidenti,kas protams,tiek aktīvi noklusēts jo kaut kā aktīva sadarbība ar okupantiem galīgi nesaistās ar neatkarīgās valsts činām un atstāj tautas zemapziņā morālās un psihiskās gremošanas neizprotamus traucējumus,par ko šo traucējumu iemesliem,kā jau parazītiem,ir maza bēda,jo saimnieks viņiem nodrošina teicamus eksistences apstākļus un ir tāls no domām par attārpošanu.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

14.09.2019. 22:02

»

Romka

Autora sirdsapziņa lika pašam ziņot KGB.Ar lepnumu


Sirdsapziņa un Sirds Apziņa nav viens un tas pats.
Tieši tāpat kā sava taisnība un Patiesība.

Atbildēt

Fēlis

14.09.2019. 21:15

»

Fēlis

dirst ej


pac tādā krāsā dirsej

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

14.09.2019. 16:38

Viena no, manuprāt, labākajām A.P. esejām.

Ne piekasīšanās, bet papildus pārdomu dēļ - " ... kultūras attīstībā visu sāka diktēt vidusmēra cilvēki (vēl saka - masu cilvēki, vienkāršie cilvēki, pelēkie zvirbuļi). Vidusmēra cilvēkiem garīguma caurstrāvots cilvēciskums nav prioritāte

- šeit der atcerēties jēdzienu "proletariāta diktatūra" ar visām tās episkajām izpausmēm, par kurām Bulgakovs ierēca "Suņa Sirdī".

Atbildēt

Lopkautuve nr. 5

14.09.2019. 16:25

"Jāiet kopsolī ar savu sirdsapziņu, savu cilvēka būtības izpratni un priekšstatu par patiesību, taisnīgumu, cilvēciskumu." - bravo autoram!Kaut katrs planetas iedzivotajs to apzinatos.

Atbildēt

hi ha

14.09.2019. 15:20

Rietumeiropas un Austrumeiropas cilvēcisko padibeņu sinhronizācijai bija zināma priekšspēle, sagatavojot ģenētisko augsni cilvēcisko atkritumu perspektīvām sociāli politiskajos procesos. Daļēji priekšspēle bija kopīga, daļēji atšķirīga abām Eiropas mentālās kartes daļām. Kopīgais bija aristokrātijas iznīcināšana fiziskā veidā un politiskā veidā, kā tas bija Rietumeiropā t.s. buržuāzisko revolūciju rezultātā. Austrumeiropā aristokrātiju centās fiziski iznīcināt tajās zemēs, kurās tā bija vēsturiski izveidojusies.
Atšķirīgais ir saistīts ar tautu vispārējo attīstību – civilizētības un kultūras attīstību. Rietumeiropā tautu vispārējā attīstība bija ilgusi gadu tūkstošiem. Austrumeiropas tautas pa lielākajai daļai ir jaunas tautas. Tās pieņēma kristietību apmēram 1000 gadus vēlāk nekā rietumeiropieši. Jauno tautu morālā un intelektuālā kapacitāte nevar būt tāda, kāda tā var būt senām tautām, ģenerējot plašu un dziļu inteliģences un intelektuāļu slāni, kas vienmēr ir attiecīgās tautas morālais un intelektuālais garants.

Latviešu tauta izrādījās ļoti piemērota gan ģeopolitiskajai diktatūrai, gan „perestroikai”, spējot nodrošināt morālo un intelektuālo atbalstu, kā arī kadru neizsmeļamu kontingentu gan amerikāņiem, gan krievu komunistu odiozajai elitei. Latviešu vispārējās attīstības līmenis izrādījās adekvāts abiem procesiem. Valsts politiskā neatkarība un nacionālā suverenitāte, godīgums un taisnīgums, tiesiskums un cilvēciskums latviešiem izrādījās tukša skaņa. Noteikti tai latviešu daļai, kura sevi sauc par inteliģenci. Toties tukša skaņa nav ZBS kaislībām. Zagšanas, Blēdību un Stulbuma kaislībām.

Atbildēt

Fēlis

14.09.2019. 14:26

»

Fēlis

Ko ta pats savu ieteikumu neizmanto


Vēl viens nekaunīgs, riebīgs trollis, kas izmanto manu niku!!!!!

Atbildēt

Fēlis

14.09.2019. 14:25

»

Labāk nemurgo neko

Izmanto lielisko iespēju paklusēt


Ko ta pats savu ieteikumu neizmanto?

Atbildēt

Fēlis

14.09.2019. 14:24

»

Arturs Priedītis

Šī eseja tiek publicēta unikālos apstākļos - pirmajās ārkārtas stāvokļa dienās. LR valdība 2019.gada 11.septembrī ar lielu pašlepnumu un pašapmierinātību Latvijas Republikas galvaspilsētā Rīgā izsludināja ārkārtas stāvokli atkritumu savākšanā. Iespējams, tas ir unikāls notikums ne tikai latviešu tautas...


Un vēj krievijā ir wunderwaffe, kura ietiepīgi sprāgst un negrib lidot, bet kuru Putļers pirms tam izreklamēja kā nācijas drošības garantu, līdz ar to sevi pataisot par vēl lielāku muļķi, nekā izrādot klipiņu ar amerikāņu kaujas helikopteriem, kā savējiem, darbībā. Latvija un krievija ir nesalīdzināmi lielumi. Salīdzināt var vien zagļu nekaunībā, tiesa m;erogi citi, bet krievija ir absolūts ļaunums.

Atbildēt

Secinājums

14.09.2019. 07:59

»

Latvis

Ņemšanās pa atkritumiem norāda, ka mūsu vadoņi ir atraduši savu vietu dzīvē


Kam vadoņi,kam kosmosa atkritumi.

Atbildēt

Latvis

13.09.2019. 22:39

Ņemšanās pa atkritumiem norāda, ka mūsu vadoņi ir atraduši savu vietu dzīvē.

Atbildēt

patiesībā

13.09.2019. 20:28

»

neadekvāti..

ārkārtas stāvoklis miskastu biznesā gan izklausās vairāk pēc bliešanas uz zvirbuļiem ar lielgabalu, arī komiski, tādā vīzē var izsludināt arī pasaules galu


Ja to dara cirka klauni, tad tas ir komiski, bet ja to dara neadekvāti "valstsvīri", tad tas ir vismaz traģiski, ja ne apzināti noziedzīgi, jo tad patiešām līdz pasaules galam vairs nav tālu.

Atbildēt

neadekvāti..

13.09.2019. 20:23

ārkārtas stāvoklis miskastu biznesā gan izklausās vairāk pēc bliešanas uz zvirbuļiem ar lielgabalu, arī komiski, tādā vīzē var izsludināt arī pasaules galu...

Atbildēt

patiesībā

13.09.2019. 20:05

»

tā viš i

"Jāiet kopsolī ar savu sirdsapziņu, savu cilvēka būtības izpratni un priekšstatu par patiesību, taisnīgumu, cilvēciskumu


Problēma nav alkatīgā stundu likmē, bet gan - tradicionāli riskantā (NE)spējā to 100% "atstrādāt", pienācīgi kvalitatīvi u.taml. pilnvērtīgi un līdz pēdējam centam.

Atbildēt

Labāk nemurgo neko

13.09.2019. 19:55

»

Ko lai saka

Tipiski Trockista murgi


Izmanto lielisko iespēju paklusēt.

Atbildēt

vai

13.09.2019. 19:27

izskaistināts pašportrets?Drosmīgi,dziļi.

Atbildēt

tā viš i

13.09.2019. 17:38

"Jāiet kopsolī ar savu sirdsapziņu, savu cilvēka būtības izpratni un priekšstatu par patiesību, taisnīgumu, cilvēciskumu."
Baibai Strupišai tie ir nesaprotami svešvārdi, uz ko norāda alkatīgā "stundas likme no 35 līdz 70 eiro"

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: