Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri nemāk elementāras lietas. Piemēram, nemāk žogu nopirkt. Viņi man mācīs dzīvot! Viņu augstākais sasniegums ir nolemt, ka mēs lemsim. Nolemts eMKā sanāksmē, ka nākotnē lemsim skatīt aktuālos jautājumus.

Ņemas ap budžetu un saka, ka tas būs labklājības budžets! Johaidī! Es gribētu, lai tas, kurš to pasaka caur presi, iznāk ārā pie cilvēkiem un pasaka tiem acīs! Viņi nemāk žogu nopirkt, bet taisīs labklājības budžetu!

Prezidents vakar vispār murgoja no Amerikas! Es pat nesapratu, ko viņš vēlas pateikt. Mums Rietumiem jāparāda, ka mēs esam sev pirmajā vietā! Nu kaut kā tā! Viņš nemāk žogu nopirkt, bet rādīs ka viņš sev ir pirmajā vietā!

Zakatistovs parlamentārais sekretārs Finanšu ministrijā! Kad es vēl tusēju ar normāliem večiem, kuriem nekas cilvēcīgs nebija svešs, tad jebkurš jebkādā stāvoklī varēja skaidrāk savu domu noformulēt, nekā šis filozofs. Runā kaut kādās metaforās, salīdzinājumos, bet neko nepasaka.

Par cienījamo veselības ministru arī neko nevaru labu pateikt. Kādam cilvēkam notiek nelaime, un jātiek steidzīgi pie acu ārsta, un - f…ck! - nevar tikt. Ne par maksu, ne par valsts apmaksātu pakalpojumu. Vispār nevar nekā tikt. Bet tas pajoliņš domā atkal, kā kādu reklāmas plakātu izdomāt. Cik tur miljonus par 120 gultām iztērējis.

Tur jābūt cilvēkam, kas īpaši neieredz savus vēlētājus. Ieviesa OIK un tagad vēl nedaudz pavārīsies. Viņam nav bail, ka vienreiz viņš lidos no tā amata. Būs kaut kad jāatgriežas cilvēkos. Sadomazohists laikam. Patīk, ka viņu dauza.

Satiksmes ministrs vispār ir noklusis. Vilcienu nav, railbaltika nav, tranzīta nav, bet ir airbaltiks, kuru īsti lielākā daļa nevar atļauties. Nekā nav, bet viņš priecīgs. Degvielas cenas aug, līdz ar ko automātiski visam aug cenas. Es uzzināju, cik maksā jaunas riepas mašīnai, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem. Tas ir nopietni?

Vēl interesanti. Latvenergo, valsts uzņēmums, cik tur procenti saražo Daugavā, uzņēmums ar lielāko peļņu, bet, bļ…, viņiem nepietiek, un regulators palielina tarifus. Latvijas gāze, kas sen vairs nav Latvijas, viņai nepietiek, un regulators palielina tarifus. Nevis skatās, vai cilvēki pavilks šo slogu, tas ir pie d…sas viņiem, viņi skatās, vai Latvenergo nekritīsies peļņa! Faktiski monopolam un, bļ…, peļņa!

Visur, kur nepietiek budžetā naudas, to uzvāra uz pilsoņu obligāto izdevumu palielināšanu. Visur. Foto radarus pērkot, jau budžetā ieliek potenciālās soda naudas, lai aktīvi ar pasīviem bilancē saiet kopā. Par kovidu vispār nav ko runāt. Visi jau ir noguruši. Noguruši ne no kovida. Visi ir noguruši no tā, ka priekšpusē sēž jocīgi ļaudis, kuri koriģēs un mācīs, kā visiem citiem dzīvot, bet viņi, bļ…, žogu nemāk nopirkt.

Ui, šodien tā parupji sanāca, bet es vairs nebūšu korekts un lojāls pret šitiem durakiem, lai mani atvaino par manu franču valodu! Dzirdēju rīta ziņas un traki sagribējās kādam no tiem tur lēmējiem iekraut pa muti.

Kā cilvēki var tā izvest no pacietības, ka rodas vēlēšanās nepazīstamu cilvēku reāli piekaut. Tur vajag īpašu viltību, lai ātrā laikā pieriebtos lielākai daļai. Un lai iet d… tie, kas uzskata, ka es neesmu riktīgs, tamdēļ ka man nepatīk šī valdība, kas tik daudz laba cilvēkiem ir darījusi. Viņi, bļ…, žogu nemāk nopirkt, kā viņi kaut ko labu var izdarīt!

Lai jauka diena visiem. Neklausieties ziņas. Saudzējiet sevi!

Pārpublicēts no Facebook

Novērtē šo rakstu:

244
8