Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Maslos

03.10.2021. 20:49

Šūlte dzērājs beidzot uz to akadēmiju aizvāksies

Atbildēt

Masovs

03.10.2021. 20:46

Galvenais neaiztiekat manu draugu sozinovu.

Atbildēt

Karaļu Mindauga - Gedimina mazmeita

03.10.2021. 09:24

žīdus repatriēt no Baltijas valstīm -okupantu režīms,ēbreja džuga-švilli laupītāju grupējuma tradīciju turpinātāji -semīti.

Atbildēt

Viltnieks

01.10.2021. 11:05

Ļoti jauki uzrakstīts. Ar mīlestību.

Atbildēt

MacBeton

30.09.2021. 14:03

No 130km robežas - 1,7km žoga uzlikti. Varam būt droši.
Neaizmirstiet nākamajās vēlēšanās atkal nobalsot par Vienotībām, mudazvonu tauta.

Atbildēt

Akmeņiem, oļiem jūras krastā, ir izcilas īpašības

30.09.2021. 09:41

»

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) atzīst, ka nevakcinētajiem būs apgrūtināta ikdiena tik ļoti, ka viņi izvēlēsies labāk vakcinēties.

Akmeņu, lai nomētātu izdzimteņus Levitu, Mūrnieci, Kariņu un Pavļutu Latvijas zemē pietiks 30.09.2021. 09:19...


viegli un ērti pārvietojami, viegli ieguļ plaukstās, jo ir jūras nogludināti, lido visai precīzi.

Bet galvenais- to var atkārtoti uz ielas lietot simtiem reižu, veidojot oļu krusu!!!! Īstas cionistu gudrības ierocis, aprakstīts Bībelē neskaitāmas reizes.

Cionistiem žīdu cionistu nāvi!!!

Nevajag policistus, prokurorus, uzpērkamo tiesu. Nevajag apsūdzību celšanu un mediju melu. Spriedumi ātri stājas spēkā un ir ārkārtīgi pamācoši.

Atbildēt

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) atzīst, ka nevakcinētajiem būs apgrūtināta ikdiena tik ļoti, ka viņi izvēlēsies labāk vakcinēties.

30.09.2021. 09:25

»

anti soross

pieaug cilveku neapomierinatiba asv kolonija,mulku zeme latvija


Akmeņu, lai nomētātu izdzimteņus Levitu, Mūrnieci, Kariņu un Pavļutu Latvijas zemē pietiks 30.09.2021. 09:19

»
bende
Nesanāks. Šobrīd 4 miljardus savā starpā sadala ierēdņi, kuri nekādi nākamajās vēlēšanās nebalsos pret pašiem. Kurš zāģēs zaru uz kura tas pats sēž? Neesi naivs! Šie 4 miljardi, ar vemjotības palīdzību, pēdējo 10 gadu laikā tie ir vismaz 10 miljardi, kā tagad redzam buvēs, ceļu būvēs un citur, kas tiek...Cionistiem cionistu nāvi! Nomētājot akmeņiem. Pūli, kas nomētā akmeņiem, krimināllikums neparedz sodīt. Neviens eksperts nespēs noteikt, kuras personas mests akmenis nogalinājis cionistu nelieti un slepkavu. Uz viņu sirdsapziņas jau ir 2020. gada 1500 cilvēku nāves, nosmacējot ar “ventilatoriem” un injekcijām diafragmas darba apturēšanai Gaiļezera slimnīcā un citās pēc PVO rekomendācijām.

Savus noziegumus viņi palīdz cits citam piesegt ar jauniem noziegumiem, ļaujot “speciālās slepenās operācijās” militāristiem kā 1905. gadā Melnai sotņai šaut uz tautu ar grozījumiem Militārā dienesta likumā.

Vai 13. Saeima ir Melnā sotņa? Vai MK valdība tā ir?


Sertifikāts iekštelpās no 11. oktobra būs nepieciešams teju visur - pat viesnīcās. Vai policija spēs to visu izkontrolēt?

SABIEDRĪBA vakar, 29. septembrī 2021. gadā
Jauns.lv
Palielinoties vietu skaitam, kur ieeja būs tikai ar Covid-19 sertifikātu, aktualizējas jautājums par policijas spēju to izkontrolēt, vēsta TV3 Ziņas.

Ja vien tas pagaidām nav pārtikas un higiēnas preču veikals, aptieka, pasts, steidzamas medicīniskās palīdzības sniegšanas punkts – visās pārējās pakalpojumu sniegšanas vietās no 11. oktobra būs jāuzrāda sertifikāts. To vajadzēs arī palikšanai viesnīcās, tostarp dienesta viesnīcās, bibliotēku, muzeju un izstāžu apmeklēšanai, skaistumkopšanas un labsajūtas pakalpojumu saņemšanai.Sertifikāts būs jāuzrāda arī semināru un izglītošanās kursu apmeklēšanai.

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) atzīst, ka nevakcinētajiem būs apgrūtināta ikdiena tik ļoti, ka viņi izvēlēsies labāk vakcinēties.

Atbildēt

Pilsonis

30.09.2021. 08:42

Kad kangari saņemsies, nopirks un uzstādīs žogu, paralēli no darījuma nozogot savus %, tad tas žogs bēgļus šķērsot robežu atturēs uz cik sekundēm?

Atbildēt

anti ģedivaivaļi

30.09.2021. 07:36

»

anti soross

pieaug cilveku neapomierinatiba asv kolonija,mulku zeme latvija


tas pacs notiek moskovijā!

Atbildēt

anti soross

30.09.2021. 01:52

»

ммм

Nelustrēto čekistu apsēstā mēslainē sabiedrība sāk kurnēt


pieaug cilveku neapomierinatiba asv kolonija,mulku zeme latvija !

Atbildēt

NIKNAIS

30.09.2021. 01:02

https://www.youtube.com/watch?v QPqj6E0sLEU

Atbildēt

kovidlaiks izgaismo

30.09.2021. 00:34

Tas, ka pie acu ārsta ( un cita med. speciālista) nevar tikt bez ģimenes ārsta norīkojuma, bija izperēts jau sen. Lai sarežģītu cilvēkiem dzīvi. Tāpat, kā mērķtiecīgi likvidēja provinces slimnīcas un mazās skolas. Prātiņ, nāc mājās!

Atbildēt

ммм

29.09.2021. 22:41

Nelustrēto čekistu apsēstā mēslainē sabiedrība sāk kurnēt...

Atbildēt

Kārtējie slazdi muļķiem

29.09.2021. 20:56

»

Loti labi....

Šādi raksti iedvesmo, ka Latvijā vēl ir arī normāli cilvēki, savādāk sāk likties ka esi nokļuvis trako mājā un esi pieskaitīts pie rīcībnespējīgiem, kur pats vairs nevari pieņemt lēmumu pat uz tualeti aiziet - redz ir gudrāki kas pateiks priekšā - kad rokas jāmazgā, kad kājas un visu pārējo...


Tad jau viss kārtībā, kārtējais bļe bļe sarkanais intelektuālis nopurkšķinājās po poņjaķijām un karavāna iet tālāk.
Man personīgi ir vienaldzīgs šādu tipiņu viedoklis, kaut tas būtu 100% pareizs.

Atbildēt

29.09.2021. 20:22

atgriežamies alās, slavinām idiotus slinķus zagļus...tos mums liek barot...MĒRĶRTIECĪGI IZNĪCINĀM LATVIJU. gudrie aizmuks, BET KO VISAS TĀS ZVAIGZNES SLAVENĪBAS PERSONĪBAS LEĢENDAS DARĪS????
31 GADU CIESTS, TUVOJAS SMAGA KRĪZE, KURŠ TO ZOOPRKU BAROS??????
džindžeru suņu būdas?

Atbildēt

Taisnība !

29.09.2021. 19:13

Laiks pienācis šiem pidarmotiem tīties vai atrauties !

Atbildēt

He ,he

29.09.2021. 19:03

»

skats no (m)alas

Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek ...


par žogu un vispār ,par robežas drošību atbild ne jau masas , bet zvaigžņotas personas ,bet varbūt plebeji iekšā sēž , ko? ;) 30 gadu laikā to visu nevarēja sakārtot? Tad tur visi ir plebeji ,arī bez zvaigznēm ...

Atbildēt

motorhead 1916

29.09.2021. 18:58

Ko nu par zhogiem, tie idinji laikam pat atslauciities nejeedz. Bet zhogs kaa taads ir bezjeedziigs, atturees tik lapsas un stirnas, varbuut kaadu seenjotaaju. Augstspriegumu tak tam nav paredzeets pievienot, vai ne? Un knaibles baltkrievu puse tak izsniegs...

Atbildēt

skats no (m)alas

29.09.2021. 18:55

»

vēl labāk

Šādi raksti parāda, ka Latvijā ir muldoņas, kas paši nespēj izdarīt pat 1% no tā kā neizdarīšanu pārmet citiem. Vai autors ir nopircis kaut 1km žoga


Pašreizējā mūsdienu pasaulē masas kļūst arvien neizglītotākas un tumsonīgākas, tās sāk diktēt savu plebeju gaumi. Masu kultūra uzspiež zemo un primitīvo, turklāt ideoloģiski tiek grautas visas vērtību hierarhijas, zemo un zemisko pielīdzinot cēlajam un skaistajam. Rezultātā cēlais un skaistais tiek diskvalificēts un izspiests no apziņas. Mēs jau sākam pierast dzīvot starp kroplo un neglīto. Mūsdienās jebkas tiek atzīts par vērtīgu, ikviena muļķība pasludināta par viedokli, kurā jāieklausās. Tas ceļ gan muļķības statusu, gan pašu muļķu pašapziņu. Tā rodas plebeju domas un gaumes diktāts, tā veidojas agresīvs plebeju pūlis, kas iznīcina kultūru. Ir trāpīgs formulējums, kas ir plebejs, – cilvēks, kurš nevienu neatzīst labāku par sevi. Tātad plebejs ir nevis sociālais statuss, bet dvēseles stāvoklis. Šodien tādu cilvēku ir arvien vairāk. Viņiem ir maz spēju un zināšanu, toties milzīgas ambīcijas, pretenzijas pret citiem un apkārtējo pasauli. Tā ir tumsonība. Kad šādu tumsoņu ir pietiekami daudz, viņi kļūst par civilizācijas kapračiem. Un šodien tas ir reāls drauds mūsu civilizācijai.

Atbildēt

Tjap Ljap

29.09.2021. 17:49

LT zjogs izskataas normaali noformeets, pa augshu uztinot dzejonjdraashu rulonus, taadu nav kauns raadiit arii Briseles iereednjiem. Pie mums zjogs izskataas savaadi, jo ir tikai iztiiti draashu ruloni vairaakaas kaartaas un nevietoti uz zemes. Varbuut zjogs veel nav pabeigts, un darbi turpinaasies....

Atbildēt

Regulators klusēja arī OIK afēras laikā

29.09.2021. 17:38

Latvenergo, Nacionālo Atkritumu uzņēmums, cik tur procenti saražo Daugavā, uzņēmums ar lielāko peļņu, bet, bļ…, viņiem nepietiek, un regulators palielina tarifus.

Atbildēt

vietējais

29.09.2021. 17:35

»

vēl labāk

Šādi raksti parāda, ka Latvijā ir muldoņas, kas paši nespēj izdarīt pat 1% no tā kā neizdarīšanu pārmet citiem. Vai autors ir nopircis kaut 1km žoga


Vismaz autoram ir reāla domāšana un redze.Arī es nesaprotu kā par naudu nevar nopirkt to ko pārdod.

Atbildēt

Pietiek komentētājs

29.09.2021. 17:24

IeM ir tāds nodarbinātais Mūrnieks. Liels speciālists robežas un žogu jautājumos. Vismaz sevi par tādu noteikti uzskata. Tiesa, daži ar robežu un žogiem saistīti prodžekti viņam ir izgāzušies. Taču savas kļudas viņš atzinis nav. Tad nu vajag viņu likt pie darba. Jāsūta uz robežu lai raugās, vai žogu liek pareizi. Lai parāda kā pareizi jāliek, ja licēji liek ne tā kā vajag. Un lai parakstās un atskaitās par uzstādīto žogu.

Atbildēt

pietiek lasītājs

29.09.2021. 17:15

Klusē,muļķi.Esi atpalicis,te jau daudz jo daudz līdzīgi izrakstījusies.Apnicis.Galu galā par tām drātīm samaksā pareizajai firmai.Vai saprati?Iedot vajag prast!

Atbildēt

Uzskatāms piemērs, kā

29.09.2021. 16:54

uz vakcinētu cilvēku iedarbojas grafēna oksīds, kas ir visās pret Covid-19 vakcīnās. E. Levits joprojām ASV? Baidās atgriezties Latvijā?

Atbildēt

Būs draugi grūti laiki...

29.09.2021. 16:51

»

foršs novērt'jums

Foršs novērtējums, bet pat vēl pārāk maigs, jo tie valdīkļi taču ir noziedznieki un zagļi! Un ko šie tad ir pelnījuši


Astoņkāja lielākie kretīni, ne tādus bŗīnumus vien ir spējīgi veikt! Kamēr sabiedrība šos kropļus atbalstīs, ievēlēs un par viņiem priecāsies, ne kas nemainīsies!

Atbildēt

Žulis

29.09.2021. 15:59

Nikni un trāpīgi.

Atbildēt

Pietaisi durvis un attaisi žogu

29.09.2021. 15:43

Māksla pietaisīt durvis pārmetas uz žoga attaisīšanu. Autors gaida no shēmotājiem un ar pirkstu taisītiem viesstrādniekiem-garīgajiem pacientiem progresu.

Atbildēt

!!

29.09.2021. 15:28

»

!

Jus dzivojat asv kolonija


Molodec , raskijs mirs arī ,pļusj karļiks jus trahajet!

Atbildēt

tarakāni

29.09.2021. 15:17

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Nesaprotami, kāpēc šo murmulējumu rotā "milicijas ministres" foto


traucē tev kaut ko saprast ārpus šablona.

Atbildēt

foršs novērt'jums

29.09.2021. 15:16

Foršs novērtējums, bet pat vēl pārāk maigs, jo tie valdīkļi taču ir noziedznieki un zagļi! Un ko šie tad ir pelnījuši!?

Atbildēt

Lapsene

29.09.2021. 15:12

Panazām tuvojamies policejiski diktatoriskai valstij, kur viss būs reglamentēts, kur visu noteiks "džedaji" vai viņiem pietuvunātie, bet mums atliks tikai plātīt rokas- ko, nu, mēs...Pat draugi igauņi, kad viņiem stāsta par visu to murgu, kurā dzīvojam jau gandrīz 2 pēdējos gadus, saka - esat gan jūs, latvieši pacietīgi.Bet pacietībai var pienākt gals, vienreiz...

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

29.09.2021. 15:10

Nesaprotami, kāpēc šo murmulējumu rotā "milicijas ministres" foto ?

Atbildēt

Loti labi....

29.09.2021. 14:54

Šādi raksti iedvesmo, ka Latvijā vēl ir arī normāli cilvēki, savādāk sāk likties ka esi nokļuvis trako mājā un esi pieskaitīts pie rīcībnespējīgiem, kur pats vairs nevari pieņemt lēmumu pat uz tualeti aiziet - redz ir gudrāki kas pateiks priekšā - kad rokas jāmazgā, kad kājas un visu pārējo.......

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: