Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pulkiem NVO

11.10.2021. 12:06

»

kaķa smiekli

Tādu vienaldzības un cinisma piemēru ir daudz. Kaut vāi viens no pirmdienas valsts dotētos autobusu maršrutos nebūs atlaides nevakcinētajiem. Kas līdz šim saņēma tās atlaides - invalīdi - cilvēki ar zemiem ienākumiem, zinām taču, kādas ir invalīdu pensijas...


Mums tak ir arī vesels lērums nevalstisko organizāciju, kuras veido un vada paši vadošie invalīdi. Priekšnieki nepaguruši grozās starptautiskās aliansēs . Tad šiem priekšniekiem ir slaidi uzspļaut aprūpējamo pazemojumiem ?

Atbildēt

kaķa smiekli

10.10.2021. 19:05

Tādu vienaldzības un cinisma piemēru ir daudz. Kaut vāi viens no pirmdienas valsts dotētos autobusu maršrutos nebūs atlaides nevakcinētajiem. Kas līdz šim saņēma tās atlaides - invalīdi - cilvēki ar zemiem ienākumiem, zinām taču, kādas ir invalīdu pensijas.
Vai tas nav augstākās raudzes cinisms ?
Man šķiet, ka šī neizdevusies valstele ir jānoārda un jābūvē par jaunu. Kaut kas te nav kārtībā. Ar ko mēs savādāki par Igauniju ? Tur tā neņirgājas par cilvēkiem, ka to pašreiz dara šeit noziedzīgais divu ārzemnieku režīms.

Atbildēt

Jūsmiņš

10.10.2021. 18:58

Un tādējādi ierēdniecība izdarās visur, kur kaut kas ir saistīts ar cilvēcību, ražošanu, izglītību.
Par to varētu ne tikai rakstīt, bet pat runāt stundām - tikai tā būtu tukša laika tērēšana.
Jo šie cilvēki, lielākā daļa, nekādi nespēj saprast atšķirību, SAŅEMT naudu no budžeta, un NOPELNĪT, lai daļu atdotu budžetam, strādājot biznesā.
Bet tas jau ir cits stāsts.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: