Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

temida

04.09.2014. 05:27


izklausās pēc Slavas un Kukules murgiem !!! gan jau Pauļiks ar pie poda bijis !

Atbildēt

debitors

02.09.2014. 14:17

»

Loki

Nu krievu šeftmaņi pēc definīcijas ir jāatsijā ! Vai mums vēl nepietiek ar Krājbankām, Airbaltikiem, Pareksiem un Metalurgiem. Jautājums vienīgi, kas ir tā Ripplewooda īpašnieki ? Vai tik tur atkal nav kaut kādi bratani Miša un Vasja


Nu Šeflers pēc krieva galīgi neizklausās, bet riplevudā viens no galvenajiem tāds pats. Bet pats galvenais riplevuda priekšnieks ir Bildebergas kluba regulārs dalībnieks. Bilderbergā slepeni savācas pasaules ietekmīgākie cilvēki no tā saucamās rietumu pasaules un lemj pasaules likteni, arī mūsējo. Neviens viņus nav vēlējis. Kolinsa ģimene ir cēlusies no senas vergturu - tabakas plantatoru dzimtas, gluži kā Als Gors. Par ko Vienotība grib atdot viņam gandrīz pa velti Latvijas tautas īpašumu, var tikai minēt.

Atbildēt

Guntix

02.09.2014. 08:29

Dombrovskiešiem nospļauties par visu - galvenais lai Otkatu var iebāzt savā kabatā. A pēctam ja kas - tauta atkal samaksās.

Atbildēt

jumis

02.09.2014. 01:44

Dombrovski šis jautājums neuztrauc, jo neba jau viņš no savas kabatas apmaksās valsts zaudējumus, bet uz ķepas saņemtie miljoni ,gan paliks paša un partijas biedru rīcībā!

Atbildēt

paija

01.09.2014. 22:51

Nekada ES tiesa Latvijai nedraud, jo bankas īpašniekam jabūt ar nevainojamu reputāciju.Diez vai bija godīga Balzama pardosana viņam. Par to atrodami šadi raksti
aizdevumi Latvijas Balzamam un tās kontrolpaketes turētājam SPI Group, kuras īpašnieks ir Jurijs Šeflers, bēdīgi slavens krievu mafijas boss. Krievijas tiesībsargājošās institūcijas izsludinājušas Šeflera meklēšanu un Latvijā viņam patvērumu sniedza Andris Šķēle.
Šķēle nozaga no Latvijas īpašumu Latvijas Balzamu, iegūstot to savā īpašumā. Tad Šķēle pārdeva šo uzņēmumu Šefleram, kurš tagad dzīvo Jūrmalā. Šeflers ir draudējis ar slepkavībām cilvēkiem Krievijā un ir masu slepkava, apgalvo Z. Jānis. Tolaik, kad Šķēle pārdeva Latvijas Balzamu, viņš esot teicis, ka palīdzēšot „organizēt” Šefleram alkoholisko dzērienu tirgu. Pēc pārdošanas darījuma tika nošauti četri citu alkoholisko dzērienu firmu vadītāji. Tas notika pirms aptuveni sešiem gadiem. Dainis Peimanis bija pazīstamākais no šiem uzņēmējiem. Kad viņš savā automašīnā brauca uz mājām, divas citas automašīnas piespieda viņu apstāties. No automašīnām izlēca četri slepkavas un nošāva viņu. Nākamajā dienā arī šie četri tika atrasti nošauti – acīmredzot, lai slēptu nozieguma pēdas. Redz kas notiek ar cilveki kas pildiet prasības un aizstāv tie kā Šefleru un mūsu oligarhi.
Parex bankā regulāri cirkulēja runas par Šefleru un viņa slepkavībām.

Atbildēt

paija

01.09.2014. 21:59

Margevica 2012. g. seit rakstīja-
Krievu izcelsmes miljardieris, a/s Latvijas balzams īpašnieks Jurijs Šeflers, kuru Krievija izsludinājusi starptautiskajā meklēšanā, šonedēļ kārtējo reizi ieradies Latvijā, riskējot, ka var tikt uzsākta viņa izdošanas procedūra, liecina Pietiek rīcībā esošā informācija. Oficiāls avots iekšlietu struktūrās Pietiek apstiprināja šo informāciju.

Šeflers jau vairākus gadus pēc Krievijas iniciatīvas izsludināts starptautiskajā meklēšanā, kas nozīmē, ka Latvijai saskaņā ar Interpola procedūrām jāinformē kaimiņvalsts par šīs personas ierašanos valstī.
Vai te vajadzīgs tāds bankas īpašnieks

Atbildēt

Agnese Margēviča

01.09.2014. 17:39

»

interesanti

"dot ekskluzīvu iespēju Ripplewood (..), piedāvājot tam Citadeli nopirkt par 113 miljoniem eiro...


Izlasiet vēlreiz. Ja vien, protams, nepietēlojat "neizpratni". 113 nav Ripplewood piedāvātā cena. Tā ir minimālā cena, kuru viņiem nosauca valdība 29. jūlija slēgtajā sēdē. Ripplewood piedāvātā cena bija kriiiieeeetni zem 100. Savukārt otram pretendetam nav dota iespēja piedāvāt augstāku cenu, jo ar valdības necaurspīdīgu lēmumu ekskluzīvas tiesības sarunām līdz 5.sept.dotas tikai vienam pretendentam.

Atbildēt

ko tur...

01.09.2014. 17:36

tauta kliķes mēslus izstrēbs-kā parasti!

Atbildēt

interesanti

01.09.2014. 17:35

"dot ekskluzīvu iespēju Ripplewood (..), piedāvājot tam Citadeli nopirkt par 113 miljoniem eiro"
"Augstākās cenas piedāvātājs, SPI Group īpašnieks Jurijs Šeflers (..) iepriekš par Citadele banku bija piedāvājis 105 miljonus eiro"

Lai cik tas jocīgi neizklausītos, bet man līdz šim šķita, ka 113 ir vairāk nekā 105, pat ja tie ir miljoni un eiro, bet autorei laikam bijis izcilāks matemātikas skolotājs.

Atbildēt

smaka

01.09.2014. 17:23

Otrā pasaules kara sākuma dienā, ko izraisīja diversantu veikta provokācija, derētu atcerēties, ka arī šodienas Latvijā pietiktu ar vismazāko provokāciju uz nacionāla pamata, lai visa valsts sadegtu liesmās

Atbildēt

Sava kabata

01.09.2014. 15:25

»

murkšķis.

Joska...


Ja ticēt Ukrainas scenārijam, tad lai tas atkārtotos Latvijā, ir nepieciešams (1)lai pie varas nāktu prokrieviskie spēki, (2)kurus ar varu gāzīs Rietumi. Latvijā prokrievisku spēki gāšanu būtu krietni viekāršāk izpildīt caur Satvermes tiesu un impiechment procedūru bez kādiem kara darbībām.

Atbildēt

Viedoklis

01.09.2014. 15:15

Skandināvu, eiropas, krievu, ukrainas bankas un banķieri mums jau ir. Kādēļ nepamēģināt ar amerikāņu, kamēr šī valsts vēl ir vairs ūdens? Amīšu banka varētu sākt kreditēt vietējo biznesu, jo drukājamā mašīna tiem vēl labā tehniskā kārtībā un stāvoklī ;)

Atbildēt

Mumins

01.09.2014. 14:03

»

murkšķis.

Joska...


Par suverenitāti būtu skaidrs. Ko vēl esi gatavs atdot, sava gļēvuma spiests? Sievu atdosi? Savu vīrietību arī?

Atbildēt

murkšķis.

01.09.2014. 13:12

Joska
01.09.2014. 11:46

Viss pareizi.Mēs esam ASV "štats" un mums ir saistoši viss,kas patīk amerikāņiem!
------------------------------
Šajā dramatiskajā laikā eiropā, es butu bezgala priecīgs ja ASV Latviju pieņemtu kā ASV koloniju ārpus ASV teritorijas. Mums atkristu jautajumi un risinajumi ar NATO, kur nav nekādas pārliecības, ka uzbrukuma gadījuma no Krievijas eiropas savienība mums sniegs visāda veida atbalstu. Šodien es droši varu teikt, ka NATO 5 pants nedarbotos, jo sāktos diplomātiskas saruna ar uzbrucēju. Pa to laiku uzbrucējs teritoriju ir pārņēmis, no kuras viņš neaizis. Ar varu eiropas lielvaras to nedzīs ārā. Tikai noplātīs rokas kā Ukrainas variantā.

Atbildēt

F

01.09.2014. 12:59

Ka tik atkal nesanāk kā ar Interpola stāstiem:)viegli jau rakstīt no anonīmiem avotiem un kaut ko apcerēt no gaisa raujot.

Atbildēt

x

01.09.2014. 12:57

»

nepaslinkojot

var atrast grawes lietas dokumentus. Izskatas, ka raksta


kā antonijas ielā nokonspektēja, tā arī publicēja.

Atbildēt

kretinē

01.09.2014. 12:46

kad tie smerdeļi no valdības beidzot sāks ar personisko maciņu atbildēt par visiem sūdiem ko ievāra, tad arī šitas bezpriģels beigsies, bet kāmēr par visu maksā parastie reņģēdāji, tikmēr tie smerdeļi turpinās spļaut virsū visiem, lai tikai lobētu paši savas intereses!

Atbildēt

ha ha ha ha

01.09.2014. 12:25

Kangariem un nodevējiem vienalga, jo tikai un vienīgi uz tautas pleciem KĀRTĒJO reizi atkal būs uzlikts šis miljonu maksājums.

Atbildēt

Mja

01.09.2014. 12:21

Pie kājas, pingvīni atkal samaksās.

Atbildēt

Joska

01.09.2014. 11:46

Viss pareizi.Mēs esam ASV "štats" un mums ir saistoši viss,kas patīk amerikāņiem!

Atbildēt

Loki

01.09.2014. 10:58

Nu krievu šeftmaņi pēc definīcijas ir jāatsijā ! Vai mums vēl nepietiek ar Krājbankām, Airbaltikiem, Pareksiem un Metalurgiem. Jautājums vienīgi, kas ir tā Ripplewooda īpašnieki ? Vai tik tur atkal nav kaut kādi bratani Miša un Vasja.

Atbildēt

nepaslinkojot

01.09.2014. 09:48

var atrast grawes lietas dokumentus. Izskatas, ka raksta
autore izlaidusi sadus tadus "sikumus".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: