Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Corrupt

26.08.2019. 22:06

Savā nekustāmo īpašumu izsloē 2017.gadā obektu “Medniekmāja” Lielaucē LLU nosolījusi Jura Buškevica vadītajam LLU Mednieku klubam par īpaši smieklīgu summu 9500 eiro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Objekta sākumcena bija 9000 eiro.

Atbildēt

Nāc pie prāta!

26.08.2019. 15:46

»

Kriksis

Man vispār nav pieņemams, ka valsts bagātību izlaupīšanai ir izveidots cilvēku bars, kas saņem naudu un dzīvo no kopējā labuma!Tad jau ,pārdodot tos mežus, ienākošos naudu piešķiriet visiem Latvijas pilsoņiem?Cik es saprotu, tas ir kopējs Latvijas īpašums


Mežu stāda cilvēki nevis dabas māte. Ja tu šodien iestādīsi mežu tad kad tavi bērnu bērni gribēs cirst to, jo priedi var cirst no 101 gada vecuma, tad tavi bērnu bērni nodomās, idots gan mūsu vectēvs bija. Iestādīja mežu kuru mēs nevaram cirst. Būtu labāk pliku zemi atstājis tajā kaut ko izaudzēt un pārdot. Bet kāda jēga no meža kuru nevar cirst!

Atbildēt

Kriksis

26.08.2019. 14:04

Man vispār nav pieņemams, ka valsts bagātību izlaupīšanai ir izveidots cilvēku bars, kas saņem naudu un dzīvo no kopējā labuma!Tad jau ,pārdodot tos mežus, ienākošos naudu piešķiriet visiem Latvijas pilsoņiem?Cik es saprotu, tas ir kopējs Latvijas īpašums.

Atbildēt

Kriksis

26.08.2019. 13:59

»

Meža īpašnieks!

Rokas nost no privātajiem mežiem. Kamēr būs spēkā likumi kad kāds cits man noteiks ko es drīkstu ar savu mežu darīt, cirtīšu visu nost pa tīro


Pirmkārt, mežu tu stādīji,vai tā ir kopējā zemes /dabas sastāvdaļa, kur tu roku pat neesi pielicis!Savu kartupeļu ražu tu vari pārdot, bet ne Dabas mātes radīto mežU!Otrkārt,par kādiem līdzekļiem un ar kādu nolūku tu kļuvi par it kā kopējās dabas bagātības īpašnieku?

Atbildēt

Godmaņa nāve

26.08.2019. 12:24

Es gaidu tevi, Latvijas izlaupītāj! Jau ar pirmajiem tavas valdīšanas mēnešiem varēja izsekot taviem Latvijas izlaupīšanas ceļiem un viens no tiem bija meži. Tu izdevi mistiskus rīkojumus, uz pāris mēnešiem atverot eksporta tirgu un bija skaidrs, ka tas tika darīts savējo - bandītu labā.

Atbildēt

Meža īpašnieks!

26.08.2019. 12:04

Rokas nost no privātajiem mežiem. Kamēr būs spēkā likumi kad kāds cits man noteiks ko es drīkstu ar savu mežu darīt, cirtīšu visu nost pa tīro.
Neesmu jau muļķis, kas sēdēs ar piku pakaļu bet priecāsies cik jauks man ir mežs!

Atbildēt

Fakts

26.08.2019. 11:37

Bandītu zāģētavai Norupe vairs nav ko cirst, tāpēc jau Rīgas mežu Vaikulis spirinājās un lēja čugunu Rīga TV24 un Buškevics Saeimas komisijā!

Atbildēt

Grupējuma slēgts klubiņš miljonu dalīšanai

26.08.2019. 11:29

Gan 2017., gan 2018.gadā finansiāli atbalstīti divi biedrības “Latvijas Mežu sertifikācijas padome” (biedrībai nav piešķirts sabiedriskā labuma statuss !!!) projekti konferences rīkošanai un sabiedrības informēšanas pasākumiem 49 000 euro apmērā, tajā skaitā 2017.gadā:

 projektam “Sabiedrības informēšana par ilgtspējīgu mežsaimniecību” sākotnēji plānoto 18 000 euro vietā apstiprināts finansējums 10 000 euro, kura ietvaros finansēti sešu semināru reģionos un informatīvās kampaņas organizēšana.
Piemēram, informatīvās kampaņas ietvaros PLAKĀTU par meža nozares nozīmi SERTIFIKĀCIJAS KONTEKSTĀ!!! /ilgtspējīgu mežu apsaimniekošanu izvietošanai vienu nedēļu vairāk nekā 1750 RĪGAS MIKRORAJONA DAUDZDZĪVOKĻU NAMU LIFTOS segti izdevumi 5390 EIRO apmērā!!!

Revidentu ieskatā būtu izvērtējama tādu pasākumu finansēšana, kuriem ir vienreizējs raksturs;

 projektam “Konference “Dabas resursu ilgtspējīga apsaimniekošana – Baltijas jūras reģiona valstu ekonomikas attīstības virzītājspēks” sākotnēji plānoto 19 000 euro vietā apstiprināts finansējums 12 000 euro apmērā. Projekta ietvaros segti izdevumi par telpu nomu, kafijas pauzi, ar konferences norisi saistītām publicitātes aktivitātēm, kā arī izdevumi par komandējumiem, lai papildinātu konferencei nepieciešamo informāciju, gūtu plašāku pieredzi tās organizēšanā un diskusiju veidošanā. Komandējuma izdevumi bijuši 1391 euro apmērā.

Minētajā gadījumā no ekspertu vērtējuma izriet, ka pieteikumā norādītā informācija bijusi vispārīga, skaidri nenorādot galvenās iesaistītās puses, konferencē izskatāmo jautājumu loku un lektorus, APŠAUBOT, VAI TIKS PROFESIONĀLI ATSPOGUĻOTI ARĪ DABAS AIZSARDZĪBAS UN EKOLOĢIJAS JAUTĀJUMI. Tiek norādīts arī, ka nav pieejama informācija par iepriekšējā gadā rīkoto konferenci.

Ņemot vērā izlasē iekļauto projektu (par sabiedrības informēšanu) analīzi, netika gūta pārliecība, ka finansējuma piešķiršana sabiedrības informēšanas pasākumiem ir bijusi rūpīgi izvērtēta un pilnībā lietderīga.


No VK Revīzijas numurs: Nr.2.4.1.-14/2018

Atbildēt

Grupējuma slēgts klubiņš miljonu dalīšanai

26.08.2019. 11:27

!!!..vēršam uzmanību, ka meža nozares politikas plānošanas dokumentos koka māju būvniecība NAV minēta kā galvenais risinājums un prioritāte.

KATRU GADU finansējums tiek piešķirts trīs biedrības “Zaļās mājas” projektiem, tajā projektiem “Koka būvniecības veicināšana” un “Sabiedrības informēšana par mežsaimniecības un kokrūpniecības aktualitātēm”.

2017.gada projekta par sabiedrības informēšanu mežsaimniecības un kokrūpniecības aktualitātēm (projekta finansējums 50 000 euro) ietvaros finansējums piešķirts animācijas filmas izveidei par meža faktiem un tās demonstrēšanu kinoteātros, organizēts izbraukuma seminārs jauniešiem, kā arī reģionālais seminārs par mežsaimniecības aktualitātēm, izveidots konts Facebook vietnē. Tajā skaitā, piemēram, finansējums piešķirts:

 sabiedrības informēšanai par mežsaimniecības aktualitātēm un koksnes pārstrādi – elektroniskajā vidē (TV, radio, interneta portāli) 17 400 euro un drukātajā presē – 14 960 euro, neskatoties uz to, ka finansējums medijiem sabiedrības informēšanai tiek piešķirts citā mērķprogrammā, kurai ir noteikta virkne prasību attiecībā uz mediju izvēli un kurā projekti tiek vērtēti atsevišķi.
Pasākuma ietvaros ar mediju aģentūru noslēgts pakalpojuma līgums 6807 euro apmērā par vismaz 10 runas personu identificēšanu, publikāciju sagatavošanu, kā arī nodrošinot jautājumu koordinēšanu starp redakciju, runas personu un pasūtītāju.

!!! No biedrības pārskata izriet, ka vairums no publikācijām bijušas par koka mājām, lai gan pasākumiem par koka māju būvniecības veicināšanu finansējums piešķirts citā projektā;

 mediju izglītošanas pasākumiem – semināriem, preses konferencēm, izbraukumiem – 8250 euro
apmērā:
- arī šīs aktivitātes ietvaros pamatā izdevumi bijuši saistīti ar koka māju būvniecības veicināšanu,

piemēram: biedrības vadītāja un piecu žurnālistu izbraukums uz Igaunijas koka būvniecības balvas pasniegšanu, segti izdevumi par mediju aģentūras pakalpojumiem – apzināt Latvijas medijus, kuri būtu ieinteresēti apmeklēt Igaunijas koka būvniecības forumu, kā arī atbalsta sniegšanu mediju pasākuma organizēšanā par koka būvniecības iespējām un koka ugunsnoturību;

- organizēts 4 mediju pārstāvjiem izbraukums kopā ar biedrības vadītāju, lai parādītu, cik plata ir piejūras mežu zona un kā priežu mežus šajā 5km zonā ietekmē liegums veikt atjaunošanas cirtes, sedzot izdevumus par telpu un auto nomu 675 euro apmērā.

Analizējot minētā projekta iesniegumu un izdevumu tāmi, secināms, ka tajās norādīti galvenie veicamie pasākumi, nesniedzot izvērstu informāciju par plānotajām aktivitātēm katrā no tiem (iesniegumā galvenokārt minēta nepieciešamība izglītot un sniegt informāciju jauniešiem, nenorādot sabiedrības informēšanas pasākumus par koka māju būvniecību) un tam paredzēto finansējumu.

Līdz ar to projektu vērtētājiem ir visai apgrūtinoši vai pat neiespējami pilnīgi un kvalitatīvi izvērtēt plānoto izdevumu pamatotību mērķu sasniegšanai, tajā skaitā gūt skaidru priekšstatu, kādu informāciju un kādai mērķauditorijai ir plānots sniegt.

Minēto apliecina arī ekspertu komentāri vērtējumos: “Nepieciešams izstrādāt detalizētāku tāmi – kādi elektroniskie mediji TV, radio raidījumi, interneta portāli tiek iesaistīti? Kas veido animācijas filmu, saturs, auditorija, nepieciešamība šādai filmai – pamatojums?”

Tādējādi arī veidojas situācija, ka projekta ietvaros tiek īstenoti pasākumi, kurus, iespējams, projektu vērtētāji nebūtu akceptējuši, ja projekta iesniegumā un tāmē būtu norādīta detalizēta informācija.

No VK Revīzijas numurs: Nr.2.4.1.-14/2018

Atbildēt

Icaks.

26.08.2019. 10:39

Nabadziņi ... vecuma marasms laikam nevienu netaupa. Pēc šī raksta patiesi palika bail novecot.

Atbildēt

kaktuss

26.08.2019. 10:23

Atkārtošos ,bet LVM sistemmātiski un barbariski aplaupa mūsu nākamās paaudzes,tikai lai īstermiņā pildītu savas kabatas.Tas oir noziegums un pienāks laiks kad kādam par šo noziegumu būs jāatbild!!!Ja kas LVM šobrīd c;ert Kangaru kalna mežuz bez mazākajām sirdsapziņas paliekām...

Atbildēt

alkatībai nav morāles

26.08.2019. 10:23

Paldies mežkopjiem. Pēdējā laikā ar ZM un LVM atbalstu notiek sabiedrības kūdīšana pret vides aizsardzību. Arī paši nobarojušies valsts mežu izsaimniekotāji (LVM) aicina samazināt ciršanas vecumu
Ja dotu brīvību mežu īpašniekiem, Latviju viņi noskūtu pliku. ALKATĪBAI nav morāles.

Atbildēt

Grupējuma slēgts klubiņš miljonu dalīšanai

26.08.2019. 10:05

informēšanas un izglītības pasākumi bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Ņemot vērā, ka sabiedrības informēšanas pasākumu mērķprogrammai tiek piešķirts LIELĀKAIS FINANSĒJUMS, revīzijā tika skatīti šajā mērķprogrammā atbalstītie projekti.

Analizējot atbalstītos un īstenotos projektus, secinājām, ka ik gadu lielākais finansējums sabiedrības informēšanas pasākumiem tiek piešķirts biedrībām – “Zaļās mājas” un “Latvijas Mežu sertifikācijas padome”.
Biedrībai “Zaļās mājas”, kas ir lielākais finansējuma saņēmējs, tikai laika posmā no 2016.līdz 2018.gadam piešķirti 214 500 euro desmit projektiem, kā arī 111 000 euro no valsts atbalsta pasākumiem sešiem projektiem. Tās biedri ir AS “Latvijas valsts meži” !!! un desmit lielākās kokrūpniecības nozares biedrības, kas ir ievēlētas biedrības padomē.

No VK Revīzijas numurs: Nr.2.4.1.-14/2018

Atbildēt

Grupējuma slēgts klubiņš miljonu dalīšanai

26.08.2019. 10:03

Sabiedrībai netiek sniegta vispusīga informācija par to, kā gadu no gada tiek izlietots AS “Latvijas valsts meži” ziedojums.

Zemkopības ministrija nav izmantojusi iespēju daļu ziedojuma finansējuma mērķtiecīgi orientēt uz skaidri definētu problēmu risināšanu meža nozarē, kur projektos plānotās aktivitātes būtu skaidri pamatotas, piemēram, ar visaptverošiem pētījumiem, aptaujām par sabiedrības vajadzībām un interesēm.
.. Vienlaikus finansiāli atbalstīti divu iesniedzēju projekti, kuru atbilstība kādai no ziedojuma mērķprogrammām ir apšaubāma, tajā skaitā vienas biedrības projekti atbalstīti daudzu gadu garumā, pēdējos trīs gados biedrībai piešķirot kopā 47 tūkst. euro.

Revīzijā, lūdzot precizēt galvenos kritērijus, kas pamato iepriekšminētā finansējuma sadalījumu starp atbalsta jomām, Zemkopības ministrija norādīja144 atsauci uz informatīvo ziņojumu par dāvināšanas kārtību 2018.gadā un nesniedza informāciju par detalizētiem kritērijiem.

No VK Revīzijas numurs: Nr.2.4.1.-14/2018

Atbildēt

Grupējuma slēgts klubiņš miljonu dalīšanai

26.08.2019. 10:02

ZEMKOPĪBAS MINISTRIJA nevalstiskajam sektoram no valsts budžeta un Eiropas Savienības (ES) fondiem novirza vairāk nekā 10 MILJONUS EIRO gadā, tostarp dažādu projektu realizācijai.

“Šķiet īpatnēji, ka ministrijā darbojas vēsturiski izveidojies slēgts klubiņš, kurā pie viena galda saujiņa nozīmīgu spēlētāju lemj par pašu finansēšanu no valsts budžeta un par naudas dalīšanu citiem projektiem. Tikmēr ne sabiedrība, ne citas NVO nevar zināt, kā tieši pieņemti nozarei nozīmīgi lēmumi un sadalīta nozares organizācijām paredzētā nauda” - valsts kontroliere Elita Krūmiņa.

Caur vēsturiski izveidotiem Meža, Medību un Zivsaimniecības fondiem Zemkopības ministrija katru gadu izpumpē 2 MILJONUS EIRO.

Daļa no šīs summas tiek piešķirta arī nevalstiskajām organizācijām un dažādu sabiedrības informēšanas un izglītošanas pasākumu īstenošanai. Valsts kontrole revīzijā atklāj, ka starp šiem fondiem valda būtiskas atšķirības budžeta līdzekļu apsaimniekošanā, īpaši vēršot uzmanību uz trūkumiem Meža attīstības fonda un Medību saimniecības attīstības fonda līdzekļu pārvaldē. Pastāvošo pieeju nevar saukt par atbildīgu, atklātu un skaidru.

Zemkopības ministrijas nozaru fondi radušies vēsturiski no savulaik izveidotajiem speciālajiem budžetiem. Pirms desmit gadiem Valsts kontrole aicināja izvērtēt fondu pastāvēšanas lietderību, bet tas joprojām nav noticis.

Atbildēt

sociālismam

26.08.2019. 09:58

»

J

Parastais diskusijas formāts, kad par rakstīto, faktiem nav ko teikt, tad nolaižas rakstītāju personīgu (nepamatotu!) apvainojumu līmenī. Var vienīgi piebilst, ka Sociālisms nav sociālismā dzīvojis. Citādāk nebūtu runājis par tādām muļķībām mežsaimniecības sakarā kā piecgades plāns, amatu konkursi. ...


lasot, laikam nebija saprotami, ka vispār rakstā runa ir nevis par piecgadēm padomju saimniekošanas laikā, bet par to, kā un kad tika veidots Latvijas mežu resurss(ko tagad izcērt), valsts un tautas īpašums, respektīvi, par laika periodu līdz 1940.gadam, pirmās brīvvalsts mežu izmantošanas politiku,stratēģiju un attieksmi.

Atbildēt

gateris

26.08.2019. 09:44

»

Faro

Haralds Barviks, SIA GRK direktors, NRA...


fondu naudas apsaimniekotājs "Latvijas Safari klubs" iedziedājās?

Atbildēt

y

26.08.2019. 09:15

»

x

Latvija ir izteikta kolonija.Un ir tādi ,kas savu māti gatavi pārdot.Viņu interesēs nekādi nav pievienotā vērtība,jo kolonizātoriem ir citas intereses.Maksimāli lētas izejvielas


Precīzāk būtu teikt dubultkolonija, kas okupēta gan no krieviem, kur nav notikusi deokupācija, gan pasaules lielkapitāla puses, kas kontrolē un vada procesus caur naudu un savām bankām.

Atbildēt

Asiirietis

26.08.2019. 09:06

Sarkanā buržuāzija imitējot Latvijas neatkarību ir izdarījusi visu, lai radītu apstākļus latviešu kopmantas izlaupīšanai un mūsu novešanai par atkarīgiem no lielveikalu, svešu banku un viņu radīto monopoluzņēmumu labvēlības.
Pievienojos Latvijas mežkopju sacītajam un aicinu rosināt starptautisku tiesu pret viltus patriotiem un genocīda veicējiem pret latviešu tautu un valsts piesavināšanās faktu.

Atbildēt

Faro

26.08.2019. 08:53

Haralds Barviks, SIA GRK direktors, NRA

Demokrātiskā un tiesiskā valstī, kur arī pati valsts atsevišķās nozarēs nodarbojas ar uzņēmējdarbību, svarīgs priekšnosacījums nozares veiksmīgai attīstībai ir godīga un uz vienādiem konkurences noteikumiem balstīta darbība.

Šī un varbūt kādu citu nezināmu iemeslu dēļ tika izveidota valsts akciju sabiedrība Latvijas Valsts meži (LVM), kas savulaik deklarēja saukli – Meža dienests nedrīkst pats sagatavot un pārdot cirsmas, tādējādi pārņemot virkni šīs institūcijas pienākumus. Diemžēl, radot LVM, situācija ir kļuvusi vēl sliktāka – ir radīts ļoti vāji kontrolēts uzņēmums, kas pats sagatavo, pats cērt un pats nodarbojas ar sortimentu tirdzniecību. Piedevām LVM darbību neviens neuzrauga un neizvērtē, – ar iekšējo auditu nodarbojas pati akciju sabiedrība, sakot: "Pats daru, pats kontrolēju." LVM uzraudzība ir ļoti būtiska, jo tikai tādā veidā ir iespējams panākt, lai valsts gūtu pēc iespējas lielāku labumu no akciju sabiedrības darbības. Tomēr pašlaik visā valsts teritorijā cirsmu fonds tiek sagatavots ar iztrūkumu, tādējādi tiek apkrāpti gan meža nozarē darbojošies uzņēmumi, gan pati valsts. Ja valsts ir nolēmusi saglabāt daļu meža resursu savās rokās, par tās pienākumu kļūst resursu likumīgas izmantošanas uzraudzība un nodokļu iekasēšana, nevis nodarbošanās ar saimniecisko darbību, kas ir uzskatāma par tirgus kropļošanu.

Atbildēt

pirtnieks

26.08.2019. 08:45

»

lauķis

Procesā piedalās,pagājušajās vēlēšanās 54%,bet lēmumus pieņem partijnieki,kurus finansē likumīgie zagļi(oligarhi) un augļotāji


tu maldies! Tāpēc arī likumīgajiem zagļiem ir radies iespaids, ka viņi ir vienīgie lēmēji.

Atbildēt

Funbot

26.08.2019. 08:36

Vai iespējams atrast detalizētus datus pa kadastra numuriem vai līdzīga dalījuma? Tā būtu interesanta iespēja datu entuziastiem meklēt neatbilstības.

Atbildēt

lauķis

26.08.2019. 08:30

»

Nu, ko, bāreņu tauta!

Pilsoņi piedalās lēmumu pieņemšanas procesā. (Egils Levits


Procesā piedalās,pagājušajās vēlēšanās 54%,bet lēmumus pieņem partijnieki,kurus finansē likumīgie zagļi(oligarhi) un augļotāji.

Atbildēt

J

26.08.2019. 08:25

»

Sociālisms

Un ilgas pēc piecgades plāna, ko sastāda mūžam piedzēries taksators, jūtams šai sacerējumā. Jā, rakstītāji bija tai kategorijā, kas arī tajos laikos nedzīvoja slikti, jo uz nosauktajiem amatiem jau nu konkursus nerīkoja, tur iecēla uzticamus un klausīgus


Parastais diskusijas formāts, kad par rakstīto, faktiem nav ko teikt, tad nolaižas rakstītāju personīgu (nepamatotu!) apvainojumu līmenī. Var vienīgi piebilst, ka Sociālisms nav sociālismā dzīvojis. Citādāk nebūtu runājis par tādām muļķībām mežsaimniecības sakarā kā piecgades plāns, amatu konkursi. Par apvainojumiem tā laika mežu ierīkotāju virzienā nav pat vērts runāt.

Atbildēt

Nu, ko, bāreņu tauta!

26.08.2019. 08:12

Pilsoņi piedalās lēmumu pieņemšanas procesā. (Egils Levits)

Atbildēt

Ģirts

26.08.2019. 08:04

»

Mirgs šmirgs

Nerunā sūdu! Es gan redzu to ka visas lv zagļu atvases ir ļoti labi nodrošinātas un nedzīvo uz sava bet citu rēķina, gluži kā vecāki


Reāli tā tas ir. Meža industriāļu mafija. Mūsu nacionālā resursa izlaupītāji.

Atbildēt

nu

26.08.2019. 07:43

»

Sociālisms

Un ilgas pēc piecgades plāna, ko sastāda mūžam piedzēries taksators, jūtams šai sacerējumā. Jā, rakstītāji bija tai kategorijā, kas arī tajos laikos nedzīvoja slikti, jo uz nosauktajiem amatiem jau nu konkursus nerīkoja, tur iecēla uzticamus un klausīgus


labāk, jau protams, naudas smaržu sajutis, apdullināts un neko neredzošs taksators, vai ne, īpaši, kad tiek taksēts un pēc tam paša/biznesa partnera/radinieka uzpirkts mežs.

Atbildēt

visu

26.08.2019. 07:39

»

kaķa smiekli

murgs, ne raksts, civilizeta sabiedribā ari berni nedzivo uz vecaku reķina


cieņu, pie saprāta un sirdsapziņas, palikušajiem MEŽZIŅIEM.Lai spēks un izturība, pacietība un pārliecība.

Atbildēt

Mirgs šmirgs

26.08.2019. 07:22

»

kaķa smiekli

murgs, ne raksts, civilizeta sabiedribā ari berni nedzivo uz vecaku reķina


Nerunā sūdu! Es gan redzu to ka visas lv zagļu atvases ir ļoti labi nodrošinātas un nedzīvo uz sava bet citu rēķina, gluži kā vecāki!

Atbildēt

jautaajums

26.08.2019. 04:25

»

kaķa smiekli

murgs, ne raksts, civilizeta sabiedribā ari berni nedzivo uz vecaku reķina


Vai šī valdošā partijnieku sabiedrība ir civilizēta?
Mežu palicis mazāk par 12% no visas mežu platības.

Atbildēt

kaķa smiekli

26.08.2019. 04:02

»

Dombrovska kailcirtes

Tas ir noziegums pret Latvijas tautu


murgs, ne raksts, civilizeta sabiedribā ari berni nedzivo uz vecaku reķina:))

Atbildēt

Dombrovska kailcirtes

26.08.2019. 00:59

Tas ir noziegums pret Latvijas tautu.

Atbildēt

Damaksnis

25.08.2019. 22:11

Raksts - 100% taisnība.
Latijas valsts meži ir visas sabiedrības īpašums. Taču ar Godmaņa akceptu "Latvijas valsts mežu" tā laika pārvaldes institucionālās uzbūves optimizācijas projekta direktoram Robertam Strīpniekam tika iedota 100% laupīšanas licence un, lai gan iepriekšējā valde tika izsvēpēta, tagadējie Edvīns Zakovics, Gints Bumbieris, Tomass Kotovičs, padomes locekļi - miljonāre Irina Pilvere, tagadējais privātīpašnieku šunelis Arnis Muižnieks, bijušais Latvijas Dzelzceļa padomes loceklis un tagadējais "Latvijas Gaisa satiksmes" ārvalstu blēžu oficiants Elmārs Švēde, Mārtiņš Gaigals absolūtā patvaļā rīkojas ar tautas mantu! Cik ilgi vēl aizmigusī tauta mierīgi noskatīsies uz tās īpašuma izlaupītājiem?!

Atbildēt

millers

25.08.2019. 19:22

lvm urodiem pašiem nozāģēt kājas ,jo meži aug un atjaunojas ,bet ,jūs kropļi,to savā kaķa mūžā neredzēsiet

Atbildēt

Sociālisms

25.08.2019. 19:18

Un ilgas pēc piecgades plāna, ko sastāda mūžam piedzēries taksators, jūtams šai sacerējumā. Jā, rakstītāji bija tai kategorijā, kas arī tajos laikos nedzīvoja slikti, jo uz nosauktajiem amatiem jau nu konkursus nerīkoja, tur iecēla uzticamus un klausīgus.

Atbildēt

garā

25.08.2019. 18:50

Nekā personiska - tikai bizness. ja tomēr nolaist uz grunti-- G. Bērziņš vienmēr gatavs piebraukt ar busiņu un savākt naudiņu, sakārtos un paveiks tradicionālā reiderisma garā

Atbildēt

Baismas pārņem,

25.08.2019. 17:26

apjaušot mūsu meža "speciālistu" milzīgo alkatību,par lētu naudu pārdodoties valstīm,kuras savus mežus taupa! Tas tikai liecina par milzīgu zināšanu un inteliģences trūkumu. Ļoti šaubos,vai LVM darboņi maz domā par nākamajām paaudzēm,par kaut kādiem tur izzūdošajiem biotopiem,dzīvo organismu barības ķēdēm un štrunta sīkiem kukainīšiem.Iespējams,ka viņu trulums izskaidrojams ar pirktiem diplomiem.Taču,domāju,ka zinības ir patiesi gūtas,tikai mežonīgā mantrausība tās stipri bremzē.Un tas jau ir daaaudz ļaunāk.

Atbildēt

x

25.08.2019. 17:16

Latvija ir izteikta kolonija.Un ir tādi ,kas savu māti gatavi pārdot.Viņu interesēs nekādi nav pievienotā vērtība,jo kolonizātoriem ir citas intereses.Maksimāli lētas izejvielas.

Atbildēt

Latviete

25.08.2019. 16:25

Pilnīgi piekrītu rakstā rakstītajam. Zem šī raksta varētu parakstīties daudzi mežkopji, žēl, ka pensijā esošos mežkopjus vairs neviens neklausās, bet jaunie mežkopji nedrīkst neko teikt, jo katru gadu tiek vērtēti un pārvērtēti - vai tikai nav slikti izteicies par VAS darbu.
Manī radīja šausmas, ka , salīdzinot valstī importu ar eksportu, nosauca uz Zviedriju aizvesto koksni un no Zviedrijas saņemto lietoto apģērbu vairumu. Kā var zeltu salīdzināt ar lupatām?

Atbildēt

Bārdas projektiņš

25.08.2019. 14:43

Vecā blēža Bārdas čomaks ,LVM vadonis oražais miljonārs Robertiņš ,Meža departamenta vadonis ,liekas ,Ozols un citi gudrinieki ,kuri paši vēl nevienu koku līdz ciršanas vecumam nav izaudzējuši,atsaucas uz Silavas zinātniekiem un tik žāģē uz Vella paraušanu , lai gan tie Silavas prātvederi paši barojas no LVM naudas maisiem! Murgs ne mežu apsaimniekošana (((

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: