Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Palmu eļļa

15.10.2020. 20:03

Likumsakarīgāk būtu izsludināt vēža epidēmiju un slēgt lielveikalus un bankas, kas ir galvenie stresa radītāji un ķimizētās pārtikas izplatītāji.

Atbildēt

liena

15.10.2020. 17:55

Darja,vai tev nav jābrauc pie savējiem,un ne otrādi?
Mēs kaut kā iztiksim.

Atbildēt

Labais cilvēks, kurš sarunājas krieviski

15.10.2020. 16:48

Viņiem nav vajadzīgās latviešu valodas kategorijas. :)

Atbildēt

ha-ha

15.10.2020. 10:37

Tā jau no valsts,kurā apbižo ārstus,ārsti skries uz valsti,no kuras labumiem ir pārēdušies un ar vieglu vēderu aizmukuši nedzirdēts skaits pilsoņu,kurā ārsti aicina likvidēt vecākus cilvēkus,nesniedzot tiem pilnvērtīgu palīdzību,kurā bijušajiem okupantu aktīvajiem darboņiem maksa pensijas līdzvērtīgas gandrīz 20 vidējām algām vai analogas,kurā darba invalīdus spīdzinā nevis ārste un pret kuras vadoņiem Lukašenko ir mierā mika.

Atbildēt

Totāls valsts terorisma

15.10.2020. 04:52

Latvija un Covid-19: īsumā par to, kādi ierobežojumi un noteikumi šobrīd ir jāievēro
ESI VESELS Šodien, 2020. gada 15. oktobrī, Jauns.lv / LETA

Pieaugot Covid-19 izplatībai Latvijā, šonedēļ valdība pieņēma vairākus drošības un ierobežojuma prasības. Lasi īsu apkopojumu par to, kas nolemts un kas jāņem vērā.No 14.oktobra mutes un deguna aizsegi būs jālieto arī tirdzniecības vietās - veikalos, tajā skaitā, lielveikalos, pastā, degvielas uzpildes stacijās un citās vietās, kur notiek tirdzniecība. Tāpat to lietošana būs obligāta dzelzceļa stacijās, autoostās, lidostās, kā arī kultūras vietās un reliģiskās darbības veikšanas vietās, ja tajās nenotiek pasākums, kas organizēts fiksētās, personalizētās sēdvietās.
No 17.oktobra ēdināšanas pakalpojumi tiks sniegti līdz plkst.24, izņemot ēdienu līdzņemšanai, kā arī pie viena galdiņa varēs atrasties ne vairāk kā četri cilvēki, kas nav vienas mājsaimniecības locekļi.

No 17.oktobra līdz 6.novembrim būs aizliegts organizēt sporta pasākumus. Minētais aizliegums nebūs attiecināms uz starptautiskiem sporta pasākumiem, kā arī komandu sporta spēļu augstāko līgu komandu sporta sacensībām pieaugušajiem.
No 17.oktobra, līdz 6.novembrim nodarbības un mēģinājumi interešu izglītības un profesionālās ievirzes izglītības programmās, kā arī amatiermākslas kolektīviem notiks attālināti, taču individuālās nodarbības drīkstēs organizēt klātienē.
No 17.oktobra līdz 6.novembrim aizliegs kolektīvos sporta treniņus iekštelpās.
No 17.oktobra privātos pasākumos drīkstēs pulcēties ne vairāk kā 30 cilvēku. Privātos pasākumos ārtelpās nedrīkstēs pulcēties vairāk nekā 300 cilvēku.
Pēc rudens brīvlaika, no 26.oktobra līdz 30.oktobrim, mācību process 7.-12.klašu audzēkņiem notiks attālināti.
Latvijas Futbola federācija pārtrauc sezonu vairākās līgās un visās jaunatnes čempionāta vecuma grupās.

Kariņš: Turpmākās divas nedēļas Covid-19 ierobežošanā būs kritiski svarīga sabiedrības iesaiste.
Rindas uz Covid-19 testēšanu plāno mazināt, atkal prioritarizējot testējamos.

LV portāls atgādina, ka par ārkārtējās situācijas laikā noteikto ierobežojumu un aizliegumu pārkāpšanu atbildība paredzēta gan Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā (LAPK), gan Krimināllikumā (KL).
Atbilstoši LAPK 176.2 pantam par ārkārtējās situācijas laikā noteikto ierobežojumu vai aizliegumu pārkāpšanu paredzēta naudas soda uzlikšana: fiziskajām personām no 10 līdz 2000 eiro, bet juridiskajām personām – no 140 līdz 5000 eiro.
Savukārt KL  225.1 pants par ārkārtējās situācijas laikā noteikto ierobežojumu vai aizliegumu pārkāpšanu, ja ar to radīts būtisks kaitējums valsts varai vai pārvaldības kārtībai vai ar likumu aizsargātām personas interesēm, paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 3 gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu (mazāk smags noziegums). Par iepriekš minētajām darbībām, ja tās izraisījušas smagas sekas, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 8 gadiem (smags noziegums).

Atbildēt

Diversanti

15.10.2020. 00:11

Diversantiem pret valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt karastāvokli, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.

Atbildēt

Notiek mērķtiecīga un plānveidīga Latvijas veselības aizsardzības sistēmas sagraušana, sagraujot ekonomiku

15.10.2020. 00:05

Praktiskā un teorētiskā nozīme

Infektoloģija ir medicīnas specialitāte, kas saistīta ar dažādu infekcijas slimību diagnostiku un ārstēšanu. Infektoloģija ir cieši saistīta ar epidemioloģiju, kas galvenokārt nodarbojas ar infekcijas slimību novērošanu un kontroli. Daļā valstu infektoloģija ir atsevišķa specialitāte, bet citās valstīs tā ir internās medicīnas apakšnozare.

Pēdējā laika pētījumi atzīst, ka visas pasaules infektoloģijas zinātne nebija gatava Covid- 19 pandēmijai.

Tomēr, neskatoties uz to, ka visas valstis, ko skar C19, neatrodas vienā vietā uz zemeslodes, bet ir pakļautas dažādiem gadalaiku un meteroloģiskiem apstākļiem, informāciju par C19 inficēto, izveseļojušos, mirušo statistiku izplata viens informācijas centrs. Apskatāmā statistika parāda, ka statistika par visām valstīm ir tāda, it kā visas valstis atrastos vienā vietā uz zemeslodes, kas rada pamatotas šaubas par statistikas datu ticamību.

Infektoloģijā vīrusu izplatīšanās ciklus aprēķina, sākot ar janvāri. Pēdējo laiku alternatīvā metode infektoloģijā vīrusu izplatīšanās ciklus skaita no dienas vai mēneša, kad Saule atrodas vistuvāk zemei konkrētā valstī vai teritorijā. Tā mūsu apstākļos šo ciklu skaita no 22. jūnija vai jūnija mēneša. Ņemot vērā šo metodi, katru gadu ir novēroti baciļu, koku, vīrusu (vīrusi sastāda vien piekto daļu no infekcijām, bet C19 no visiem vīrusiem sastāda vien 10 procentus) aktivizēšanās četri viļņi. Pirmais ir visvājākais. Pašlaik beidzies pirmais vilnis (jūnijs, jūlijs, augusts), šobrīd esam otrajā (septembris, oktobris, novembris), kad infekciju - baktēriju, koku, vīrusu infekcijas ir pīķa stāvoklī.

Mūs valsts informācijas avoti līdz ar to maldina, ka esam otrajā C19 izplatības vilnī attiecībā pret metodiku, ka ciklus skaita ar janvāri, kas ir kļūdaini. Valsts iedzīvotājus nepamatoti biedē un terorizē, izmantojot likuma spēku.

Kopš C19 izplatības ir radīta jauna zinātne psihoimunoloģija. Zinātne pēta stresa - baiļu, valsts terora, cilvēka noskaņojuma, depresijas ietekmi uz cilvēka imūno sistēmu un pētījumi pierāda, ka valstis ar likumu publiskās vietās uzliekot pienākumu nēsāt maskas, sodot ar naudas sodiem par prasību neievērošanu, tostarp izsēdinot no sabiedriskajiem transporta līdzekļiem, grauj vispārējo kolektīvo un atsevišķi katras personas imūnsistēmu, sabiedrību pakļaujot sabiedrības vispārējās veselības novājināšanai.

Mūsdienās infektologi visbiežāk slimnīcas apstākļos ir konsultanti un palīdz citu specialitāšu ārstiem sarežģītu infekciju gadījumos, kuras saistītas ar citām slimībām. Daļa infektologu strādā arī ambulatorajās iestādēs, kur ārstē un novēro hronisko infekciju pacientus, piemēram, HIV/AIDS un hronisku vīrushepatītu gadījumus.

Atbildēt

P.

14.10.2020. 23:10

Tikai jāraugās, lai baltkrievu mediķu izskatā nesalien poļu šovinisti. Tie jau ārstēs tikai "īstos cilvēkus", nevis "bydlo" (lv:"baurus").

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: