Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tagad redzam,

27.03.2020. 19:48

kuri ir dumji un kuri lieki................

Atbildēt

kas izdomāja

27.03.2020. 07:53

Kas izdomāja to vīrusu,braukšot uz kosmosu.......

Atbildēt

siklisKā

26.03.2020. 22:50

Ko sīkli kasies
Ja vari, grāb un lasies

Atbildēt

kurmis

26.03.2020. 21:27

Studentiem ļoti patīk,kā viņus apmāca čekas aģenti.Aģents jau nebija stukačs,bet stukaču tīkla organizātors un vadītājs.Mūsu inteliģence par visu varu cenšās noniecināt čekas aģentu īstās darbības apjomus,kaut par aģentiem parasti tika savervēti talantīgi,sabiedriski un visādi citādi apsviedīgi cilvēki,ko arī pierāda zināmo aģentu darbība šodien.

Atbildēt

impulsa rezultāts

26.03.2020. 20:02

Lūk!Cehs.lv muļķības vadošajā vecu ziņu portālā delfi.lv šodien ir par naudu.Maksā,un lasi,un arī komentē muļķības.Bet,nav dārgi.

Atbildēt

Beidzot arī pasaules varenie, izplatot koronavīrusu

26.03.2020. 18:29

nākuši pie pareizas atziņas par “ragaviņu varianta” efektivitāti.

Atbildēt

kasmīslim

26.03.2020. 18:19

nestāv sen un tagad vēl vīruss piedējis smadzenes

Atbildēt

latvietiņš

26.03.2020. 18:15

Brīnišķīgs raksts. Tas kroņa vīruss tiešām mums var atnest daudz labu iespēju un mūs pamatīgi uztrenēt to izaicinājumu pārvarēšanā. Vēl tika jāiemāca zemniekiem attālināti apsēt un apkopt savus laukus un strādniekiem attālināti strādāt pie saviem darbagaldiem. Valdības vīri ar visām ģimenēm vispār varētu attalināties no valsts uz kādu eksotisku zemi, kur tā kroņa vīrusa nav un tad attālināti strādāt no turienes. Raksta autors gan ir piemirsis vēl citus labumus, ko mums dos tas kroņa vīruss. Piemēram, kad visi vecie būs apmiruši, tad tak pensiju fondos paliks lieka nauda. Ietaupīto naudu varēs izlietot svarīgākiem mērķiem. Nu kaut vai izdalot papildus finansējumu mūsu partijām, kā arī palielinot atalgojumu valsts iestāžu vadošajiem darbiniekiem un deputātiem. Tas, ka mums Latvijā tā veselības aprūpe ir tāda pavāja, arī nav nekas slikts. Tas tikai veicinās dabīgo izlasi. Izdzīvos tie, kuriem ir stipra veselība un tie, kuriem ir pietiekami naudas. Tādā veidā daudznacionālā Latvijas tauta būs attīrījusies no sārņiem un varēs tālāk netraucēti celt sev gaišu nākotni.

Atbildēt

paardomas

26.03.2020. 17:22

Rodas doma,ja tas kovid nebūtu tad to vajadzētu izdomāt.Vai arī tas ir izdomāts.

Atbildēt

U.U.

26.03.2020. 17:20

Latviešu pretīgā inteliģence epidēmijas ēnā pastrādāja jaunu nedarbu, kas reizē apliecina nogurumu no nelietības. Nogurums no nelietības ir pazīstama parādība, kad visa etniskā biomasa ir uzlādēta ar nelietību. Cilvēki nogurst no nelietības un padodas.Par nogurumu no nelietības liecina nelieša Muižnieka apstiprināšana. Nelietība, nelieši var gūt panākumus tikai amorālā etniskajā biomasā, kāda ir latviešu varas inteliģence un īpaši t.s. akadēmiskā inteliģence, kad LU kadru kontingentā dominē cilvēciskās un profesionālās nevērtības, kuras bez kauna var pierādīt, ka 2+2 5. Vēlēšanās bija divi kandidāti. Balsoja par katru atsevišķi. Abi saņēma "pret" vairāk nekā "par". Tātad nevienu neievēlēja un bija jāsāk viss no gala. Muižnieks jau soļoja uz durvīm, kad viens idiots ieķērcās: "Ievēlēts ir Muižnieks, jo par viņu "par" bija vairāk nekā "par" bija otrajam pretendentam. Muižnieks nebūtu nelietis Muižnieks, ja apturētu ķērcošo pielīdēju, kuram momentā piebiedrojās citi pielīdēji, spieda roku nelietim Muižniekam utt. LU sevi parādīja kā amorālu mēslu bedri. Ne velti tajā labi jūtas ne tikai nelietis Muižnieks, bet arī citi nelieši-druvietes utt. Nācijas debilais tēvs ne velti LU tēlo milzīgu juristu, kaut gan viņam nav pat bakalaura grāda. Juridiskās fakultātes tantuki neiebilst, jo pašas ir šarlatānes un zinātniskās nevērtības. Vēlēšanu aculiecinieks komentāros raksta: "Jā, tādu cirku jāpameklē. Kļaviņš (biologs) vienkārši bezmaz pagrūda malā balsi skaitīšanas komisijas vadītāju, kurš tikko bija paziņojis, ka vairākumu balsu nav ieguvis neviens un rektors nav ievēlēts un paziņoja, ka ir ievēlēts viņa čoms Muižnieks. Trakāk kā kaut kādā kolchozā, kur slaucējas vēl arodbiedrības priekšnieci..."

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: