Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Inficēšanās ar Covid-19 skārusi visu Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes vadību, - kā liecina Pietiek rīcībā esošā informācija, pārvaldes priekšniekam Jurim Šultem konstatēta saslimšana, bet viņa vietnieki devušies pašizolācijā kā inficētā kontaktpersonas.

Savstarpēji nesaistīti informācijas avoti Pietiek ir apliecinājuši, ka Rīgas reģiona pārvaldes darbinieki nedēļas beigās tikuši informēti – J. Šulte ir saslimis ar Covid-19, savukārt viņa vietnieki, kas pietiekami cieši kontaktējušies ar saslimušo, atzīti par kontaktpersonām un tāpēc devušies pašizolācijā. Par to, cik smaga ir slimības gaita pārvaldes priekšniekam, ziņu nav.

Oktobra otrajā pusē, kad amatā tikko bija apstiprināts jaunais Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks, J. Šultes vārds jau publiski tika saistīts ar iespējamu cita veida saslimšanu - kāds lasītājs to aprakstīja šādi:

"Valsts policijas ierindas darbinieku vidū valda neizpratne, kur gan līdz ar jaunā Valsts policijas priekšnieka Armanda Ruka apstiprināšanu tik negaidīti ir izčibējuši divi plaši pazīstami kungi – Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Sozinovs un ne mazāk zināmais visas Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieks Juris Šulte.

Tik tiešām – pēdējās dienās ne viens, ne otrs kungs savās darbavietās nav bijuši sastopami, līdz ar ko vietā varētu būt daži uzvedinoši jautājumi saistībā ar viņu negaidīto prombūtni:

1) vai nevarētu būt tā, ka abiem augstā ranga policijas priekšniekiem reizē ir radusies pārliecība, ka viņiem ir piemetusies smaga (un grūti diagnosticējama, toties jo vieglāk simulējama) kaite ar gudru nosaukumu – izdegšanas sindroms?

2) vai nevarētu būt tā, ka abi kungi ar viņus vienlaicīgi piemeklējušo kaiti nolēmuši cīnīties vienā un tajā pašā medicīnas iestādē – klīnikā „Dzintari” (..)?

3) vai nevarētu būt tā, ka abi kungi turklāt ir nolēmuši nevis vienkārši nedaudz apārstēties vai saņemt derīgas konsultācijas, bet gan ārstēties „uz pilnu klapi”, ar darbnespējas (vai varbūt darbnegribas?) lapu un ievietošanu stacionārā, kur viņiem nevar tikt klāt priekšniecība ar nevēlamām ierosmēm un jautājumiem?

4) un visbeidzot – vai nevarētu būt, ka abus kungus smagā (un viegli simulējamā) kaite ir piemeklējusi tieši brīdī, kad ir apstiprināts jaunais Valsts policijas priekšnieks, kurš jau paspējis paziņot par pārmaiņu plāniem? Kā nekā šie kungi gandrīz vai visbiežāk tiek pieminēti saistībā ar vistumšākajām lietām...”

Tiesa, atšķirībā no A. Sozinova viņa priekšnieku rotācijas vismaz pagaidām nav skārušas.

Novērtē šo rakstu:

93
12