Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

2012. gadā Jelgavā tika radīta PROBLĒMA: pa nakti centrālo ielu ''izbraukt'' – patiesībā gan izstāvēt, jo par braukšanu to nosaukt nevar) – ar auto ir ļoti grūti, jo pie katra luksofora ir jāapstājas un jāgaida pat vairāk par vienu minūti. Laikam ar kājām var tikpat ātri to posmu nosoļot: https://www.diena.lv/raksts/sodien-laikraksta/luksoforu-pilseta-jelgava-13949914.

Un tad nu 2023. gadā tiek piedāvāts „risinājums”, ko var redzēt tāmē publikācijas beigās. Jelgavas pašvaldība, kas pati ir radījusi problēmu, kopā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD) tagad izdomājusi, kā cirpt un slaukt aitas (iedzīvotājus).

Valstspilsētā jau tā luksofori ir gudrāki par pašvaldību (https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/inteligenta-luksoforu-sistema-jelgava--aizvien-gudraka-par-tas-ieviesejiem.a118635/), un ceļazīmes aug kā sēnes pēc lietus.

Jelgava ir pilsēta, kur tirgus kriminālprocesa personai (https://jauns.lv/raksts/zinas/360881-slepti-privatizets-jelgavas-tirgus-bet-solito-jauno-tirgu-jelgavnieki-ta-ari-nav-ieraudzijusi) un ceļazīmju kantora (https://info.ur.gov.lv/#/legal-entity/40003175968) personai vienādi uzvārdi. abi, ka vārdi atšķiras. 

Laikam jau grūti paliek domāt, ja no 2001.gada ir jāvada pilsēta. Vismaz pēc „zelta tāmēm” un smakas, kas tām seko, to var secināt par Jelgavas galvu. (https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/jelgavai-bus-jaatmaksa-dala-es-lidzfinansejuma-loka-magistrales-projekta.a436642/)

Un, protams, ģimene arī jābaro: https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/jelgavas-autobusu-iepirkuma-uzvaret-var-tikai-pilsetas-mera-ravina-dela-firma.a251058/...

Dokumenti

Foto

Novērtē šo rakstu:

63
11