Menu
Pilnā versija
Foto

Daidžests: viņi ņirgājas par mums

Viedais Manels · 18.12.2021. · Komentāri (136)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

putra

25.12.2021. 17:00

Plaši atkārtotais apgalvojums par to, ka mRNS bāzētā terapeitika nevar ietekmēt genomu, ir nepamatots pieņēmums ar neskaidru izcelsmi. Tas nozīmē, ka pašreizējie mRNS vakcīnu novērtējumi, kuros nav veikti pētījumi īpaši attiecībā uz genoma integrāciju, ir nepietiekami, lai pasludinātu šo vakcīnu genoma integrācijas drošībai.

Atbildēt

Viedais Manmels

23.12.2021. 17:37

»

Viedais Manels

Visa tauta zina, ka manis daidžestā pieminētie ļautiņi ir kretīni. Lai kādus mēslus troļļi uz mani nelietu, pieminētie ļautiņi tālab nepārstās būt par kretīniem. Es politikā neeju un jūsu izdomātās drazas man pie kājas


Tu noteikti esi potējies, jo citādi zinātu, ka nepotētie paliek bez darba (arī es, piepelnījos pie pensijas kā publisko tualešu apkopējs un uzraugs), netiek veikalā (arī es sprāgstu nost badā, jo resniem gribas pierīties līdz vemšanai), nedrīkst pirkt drēbes (arī es staigāju pliku pakaļu un priekšu), iet pie friziera (arī es kā iedzimts plikpauris) utt.

Atbildēt

Viedais Manels

23.12.2021. 03:23

»

Neviens, Manel,

neko nevar padarīt tam, kas ir labs pats par sevi. Literāri labs un patiess gabals...


Troļļi visu laiku meklē kā saduļķot ūdeni, lai nebūtu jāatbild par konkrētajām tēmām. Es, protams, neesmu Rainis vai Olivers Everts, taču man savs literārais pseidonīms patīk. Portālā PIETIEK sevi īpaši apspriest negrasos, ja vien raksts nebūs par mani vai manā vārdā. Kur esmu verificēts, tur arī atbildu uz pilnu klapi.

Atbildēt

Viedais Manels

23.12.2021. 02:52

Visa tauta zina, ka manis daidžestā pieminētie ļautiņi ir kretīni. Lai kādus mēslus troļļi uz mani nelietu, pieminētie ļautiņi tālab nepārstās būt par kretīniem. Es politikā neeju un jūsu izdomātās drazas man pie kājas.

Atbildēt

Viedais Manels

23.12.2021. 02:31

»

treknais šiziķi māliņ

Atpakaļ vari nenākt


Nojūdzies trollis pats uzraksta ar manu niku komentāru un pats atbild. Kādi gan jūs sīkie dienderi esat nožēlojami.

Atbildēt

lapsai atkal PMS?

22.12.2021. 21:34

regulāri uz maiņām ar pilnmēness cikliem:)

Atbildēt

pareizais jautājums

22.12.2021. 21:27

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem?

Atbildēt

Indullis Durka

22.12.2021. 05:54

»

patiesībā

var mūžīgi skatīties uz 4 (četrām) lietām - uz ūdeni, uz uguni un uz debesīm, kā arī uz to, kā plēšas kovidioti un kovidzombiji / antivakceri un provakceri - gan savstarpēji, gan ar visiem citiem "nepareizajiem


Laika trūkuma dēļ diemžēl Durkas kundzes ārstēšana atstāta novārtā, ir atlikta, turpinot pacientu novērot. Visā šajā lietā nav balto plankumu - ir precīzi noskaidrota viņas dzīvesvieta, lai ierastos “onkuļi skafandros” no “citas Muļķu galaktikas”, lai Durkas kundzi iezilinātu “ekselentam idiotes ceļojumam uz Gudrības zemi”.

Atbildēt

Indullis Durka

22.12.2021. 05:53

»

Nesatraucies, Manel!

Te Pietiek daudz kropļu komentētāju .. šie tikai ziediņi.. neķer kreņķi personīgi


Es tikai par sevi.

Statistika rāda, ka Latvijā ar demenci slimo 8500 cilvēku. Taču tā, iespējams, ir viena no visbiežāk nediagnosticētajām vai nepareizi diagnosticētajām slimībām valstī. Patiesībā ar demenci saskaras daudz vairāk cilvēku. Un ļoti daudzi informācijas un atbalsta trūkuma dēļ nonāk sociālajā izolācijā, kas padara neciešamu ne tikai pašu demences pacientu, bet arī tuvinieku dzīves.

Atbildēt

treknais šiziķi māliņ

21.12.2021. 23:23

»

Viedais Manels

Es aizeju krēslas zonā


Atpakaļ vari nenākt.

Atbildēt

patiesībā

21.12.2021. 23:21

»

super

super raksts! fArmas un čekas troļļi gan mēģina iebaidīt


var mūžīgi skatīties uz 4 (četrām) lietām - uz ūdeni, uz uguni un uz debesīm, kā arī uz to, kā plēšas kovidioti un kovidzombiji / antivakceri un provakceri - gan savstarpēji, gan ar visiem citiem "nepareizajiem".

Atbildēt

super

21.12.2021. 21:24

super raksts! fArmas un čekas troļļi gan mēģina iebaidīt

Atbildēt

Esmu tikai par!

21.12.2021. 09:35

»

Nesatraucies, Manel!

Te Pietiek daudz kropļu komentētāju .. šie tikai ziediņi.. neķer kreņķi personīgi


Varmākus jau rausta ne vien manis “tamborētie raksti”, bet arī mani komentāri par “rakstu smukumu un diženumu”! Tāpēc, lai mani diskreditētu šie izmanto manu niku, zem kura saraksta dažādas ģeķības.

Atcerieties, es komentāros neuzrakstīšu neko sliktu, kas būtu pretrunā ar “rakstu daiļumu”, nekādi neaizskaršu savus sekotājus un negvelzīšu savas muļķības ne tik! Esiet vienmēr modri!

Atbildēt

Inkvizitors

20.12.2021. 16:39

Apstājies, Pavļut. Nu nositīs taču Tevi. Vai māju nodedzinās naktī.Izdomā, no kā tu mauka vairāk baidies. No PVO vai savas tautas. Te te tev dzīves nebūs, plastiskā operācija Tevi neglābs.Par ģimeni padomā, morālais kropli.Te drīz būs svins un uguns.

Atbildēt

Neviens, Manel,

20.12.2021. 15:10

»

Viedais Manels

Šajā daidžestā man pat savu vārdu patiesums nav jāpierāda. Viss apstiprināts ar citātiem no oficioziem. Šie neģēļi (subjektīvs viedoklis) neslēpj savus uzskatus, bet atklāti tos demonstrē. Acīmredzot ķer kaifu no ņirgāšanās par neaizsargātajiem “zemcilvēkiem”. Es tikai to visu vienkopus atspoguļoju ...


neko nevar padarīt tam, kas ir labs pats par sevi. Literāri labs un patiess gabals.

Bet jautājums bija cits, par sersonu, kura sevi pati atklājusi, par personu zem pseidonīma.. tad rodas tie jautājumi.. konsekvences.. kā tad vērtēt to rakstu kā dienestu provokāciju.. izdienas pensiha.. vai kā.. nekā personīga..

Atbildēt

Viedais Manels

20.12.2021. 08:07

»

Viss pareizi, Manel!

Kā gan tu varētu kaut ko zināt par kaut kādu Māliņu, kurš saņem izdienas pensiju! Tas taču pret tevi un taviem kaismīgajiem rakstiem nekādi neattiecas! Tas tikai vairo ticību tavu vārdu patiesumam! Kaut kāds, nevienam nezināms Māliņš ar savu izdienas pensiju ir viena lieta, bet Viedais Manels pavisam...


Šajā daidžestā man pat savu vārdu patiesums nav jāpierāda. Viss apstiprināts ar citātiem no oficioziem. Šie neģēļi (subjektīvs viedoklis) neslēpj savus uzskatus, bet atklāti tos demonstrē. Acīmredzot ķer kaifu no ņirgāšanās par neaizsargātajiem “zemcilvēkiem”. Es tikai to visu vienkopus atspoguļoju un devu savu vērtējumu. Ja kāds atbalsta šo apņirgātāju izteikumus, tad, manuprāt, ir tikpat morāli satrunējis.

Atbildēt

Viss pareizi, Manel!

20.12.2021. 07:54

»

Viedais Manels

Es skatos daudziem ir dikti piededzis. Varas bļodlaižas lec no biksēm laukā, lai mēģinātu mani kaut kā aizskart un novirzītu lasītājus no raksta tēmas. Vecs paņēmiens. Man jūsu, kangarēnu, priekšā nav par taisnoties. Ir gan podi gāzti, gan varonīgas lietas darītas, gan priekšzīmīgs darbs aiz muguras...


Kā gan tu varētu kaut ko zināt par kaut kādu Māliņu, kurš saņem izdienas pensiju! Tas taču pret tevi un taviem kaismīgajiem rakstiem nekādi neattiecas! Tas tikai vairo ticību tavu vārdu patiesumam! Kaut kāds, nevienam nezināms Māliņš ar savu izdienas pensiju ir viena lieta, bet Viedais Manels pavisam cita! Kas šīs lietas jauc, taču ar galvu nedraudzējas! Vai ne tā?

Atbildēt

Viedais Manels

20.12.2021. 02:42

Es skatos daudziem ir dikti piededzis. Varas bļodlaižas lec no biksēm laukā, lai mēģinātu mani kaut kā aizskart un novirzītu lasītājus no raksta tēmas. Vecs paņēmiens. Man jūsu, kangarēnu, priekšā nav par taisnoties. Ir gan podi gāzti, gan varonīgas lietas darītas, gan priekšzīmīgs darbs aiz muguras. Tikmēr jūs vien izzagāt valsti, bet tagad savas karjeras norietā vēl gribat nomušīt tautu.

Atbildēt

Ko nu tirs!

19.12.2021. 22:20

»

māliņam atkal izvemsies

kārtējie delīrija murgi


Tu tik labi neraksti!

Atbildēt

māliņam atkal izvemsies

19.12.2021. 22:10

»

Visticamāk,

ka būs atbilde raksta veidā.. nojaušu


kārtējie delīrija murgi..

Atbildēt

Visticamāk,

19.12.2021. 21:59

»

drošvien

pie mentiem un stukačiem pieder


ka būs atbilde raksta veidā.. nojaušu..

Atbildēt

Dievs

19.12.2021. 21:09

Potêschanãs eksperimentã nepiedalîschos

Atbildēt

Ceļš no kameras aizvedīs uz serveri

19.12.2021. 20:29

»

Loģika

Pastulbi tie tavi partizāni. Apspriež diversiju nepiederošas personas klātbūtnē. Pie pirmās nolauztās kameras iekritīs, jo sejas attēls aizies pa taisno uz policijas serveri. Vai arī cirvi ar pirkstu nospiedumiem atstās


to nosvilinās no iekšpuses.. paši policisti.. ar lodāmuri..

Kad tas būs apgūts, izsludinās naudas balvas konkursu QR serveru likvidācijai, lai izbeigtos sociālā segregācija.. mērķis ir QR kodu serveru konti..

Daudzi jautā, kas jādara..

Iznīciniet piekļuvi vai pašus serverus... vīrusi nelīdzēs.. jo pats QR kods ir vīruss...

Atbildēt

Loģika

19.12.2021. 20:12

»

Latvija - neizdevusies valsts

Nu, nez! Iespējams, ka viņam kāda pieredze jau ir


Gan jau. Kādam kāpņu telpu piedirsuši.

Atbildēt

Esi drosmīgs, Manel!

19.12.2021. 19:39

»

No kā Manelam

izdienas pensija, ko pats piemin


Atbildi, nevis lamājies...

Atbildēt

No kā Manelam

19.12.2021. 19:26

izdienas pensija, ko pats piemin?

Atbildēt

Loģika

19.12.2021. 19:25

»

Latvija - neizdevusies valsts

Arī par to bija runa tajā sarunā. Otrais teica, ka tas viss maksā un prasa laiku. Agri vai vēlu lielākas masveidības gadījumā varai aptrūkšoties resursu un to kameru tur vairs nebūšot


Pastulbi tie tavi partizāni. Apspriež diversiju nepiederošas personas klātbūtnē. Pie pirmās nolauztās kameras iekritīs, jo sejas attēls aizies pa taisno uz policijas serveri. Vai arī cirvi ar pirkstu nospiedumiem atstās.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

19.12.2021. 19:13

»

Loģika

Uzreiz var redzēt, ka tas otrs ir īsts partizānu kara speciālists. Nolauzīs novērošanas kameru un neiedomāsies neviens , ka var citu vietā uzlikt. Pārcirsto vadu arī neviens nelabos. Galvenais, lai tas tavs speciālists neaizmirst bildes feisbukā salikt, kā tiek bojāts valsts īpašums...


Arī par to bija runa tajā sarunā. Otrais teica, ka tas viss maksā un prasa laiku. Agri vai vēlu lielākas masveidības gadījumā varai aptrūkšoties resursu un to kameru tur vairs nebūšot.

Atbildēt

Loģika

19.12.2021. 18:49

»

Latvija - neizdevusies valsts

Tieši nesen nejauši noklausījos divu cilvēku sarunu. Viens otram tieši tāpat kā Tu bezcerībā teica, ka neesot variantu, tomēr otrs uz to atbildēja, ka nevajagot nokārt degunu, bet rīkoties, pat ziloni varot nogāzt gar zemi un nonāvēt, ilgi to durstot ar adatu. Vajagot nodarboties ar sabotāžu - vispirms...


Uzreiz var redzēt, ka tas otrs ir īsts partizānu kara speciālists. Nolauzīs novērošanas kameru un neiedomāsies neviens , ka var citu vietā uzlikt. Pārcirsto vadu arī neviens nelabos. Galvenais, lai tas tavs speciālists neaizmirst bildes feisbukā salikt, kā tiek bojāts valsts īpašums.

Atbildēt

Es

19.12.2021. 18:32

»

Tātad pareizi esmu vērtējis kā naivos jauniešus

Te arī paša Redisona pilns vērtējums. No Manela tekstu kontekstiem nekad par viņa naivumu neesmu šaubījies. Šodien 60 g v ir izšķirīgs vecums, kaut ko uzsākt.. to nedrīkst palaist garām.. naivums nedrīkst pāraugt bailēs..Bailes atņem saprātu. Ir strupceļš. Idejas rodas strupceļā ... servieri ar QR kodu...


Eu, pāli, par ko te ievilki kaut kādu savu mauku māju problēmas? Kas par bērnudārza sarunu ar personāliju apspriešanu? Rakstu izlasi, tad nāc diskutēt par rakstu, nevis ievilkt katrā brīvā laukumā savas atmiņas par d'īvāna purkšķiem auseklīša džemperī. Kas tā par modi, joptvai? Vecam cilvēkam nav jāslapina arī rakstos.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

19.12.2021. 18:22

»

Pret varas "svoločiem" tautai nav variantu

Murgs, ne vakcinācija, bet tautai nav variantu apiet pazemojumu, ņirgāšanos, ja neteikt "genocīdu...


Tieši nesen nejauši noklausījos divu cilvēku sarunu. Viens otram tieši tāpat kā Tu bezcerībā teica, ka neesot variantu, tomēr otrs uz to atbildēja, ka nevajagot nokārt degunu, bet rīkoties, pat ziloni varot nogāzt gar zemi un nonāvēt, ilgi to durstot ar adatu. Vajagot nodarboties ar sabotāžu - vispirms iznīcināt to infrastruktūru, ar kuru vara kontrolē iedzīvotājus. Ne strauji, ne uzreiz, bet palēnām. Ar akmeni garāmbraucot pa policijas auto ... cilpu uz novērošanas kameras vai melnu atkritumu maisu virsū, vai barošanas vadu pārcirst vai pārzāģēt, utt. Esot tāds termins kaut kur aprakstīts "Zemas intensitātes partizānu karš". Runa bija arī par to.
Esmu neizpratnē, kā tā var runāt par savu valsti!

Atbildēt

Kā tad nonācām pie informācijas?

19.12.2021. 17:52

»

?

Māliņ-Manel, par to izdienas pensiju būs atbilde? Pie kādas speciālās kategorijas tu piederi? Varbūt piederi pie cirka māksliniekiem, klauniem arī piešķir izdienas pensijas


Šis Viedā raksts publicēts arī citā saitā. Un tur viss redzams - īstais autors, pensioārs, vevums, izdienas pensija. Teika..

Raksts labs, bet naivi bija sevi atklāt, ja publicē Pietiek..

Atbildēt

Tātad pareizi esmu vērtējis kā naivos jauniešus

19.12.2021. 17:47

»

nu kā

Lūk, tev links, ieskaties un palasi


Te arī paša Redisona pilns vērtējums. No Manela tekstu kontekstiem nekad par viņa naivumu neesmu šaubījies. Šodien 60 g v ir izšķirīgs vecums, kaut ko uzsākt.. to nedrīkst palaist garām.. naivums nedrīkst pāraugt bailēs..Bailes atņem saprātu. Ir strupceļš. Idejas rodas strupceļā ... servieri ar QR kodu kontiem..

Redisons :” LTF apsardzes priekšnieks Ralfs Sviriņš, esot bijis saslimis. Arī viņa pēctecis Armands Māliņš krīzes momentā nodrebēja. Gandrīz divus gadus gatavotās G.Bezhļebņikova komandētās Īpašās brīvprātīgo vienības izšķirošā brīdī kā galīgi naivuļi sastrādāja vairākas grūti labojamas kļūdas”.

Šis te vairāk atbilst patiesībai par kļūdām, kas nav nodevība. Kurš tad nenodrebēja uz kādu brīdi?

No šodienas viedokļa mēs zinām LTF un H86 CIP un Mossad uzdevumu - iekustināt tautu pareizā virzienā.

Atbildēt

Nur interetā neko neatradu

19.12.2021. 17:32

»

nu kā

Kāda starpība, cik Redisonam tagad gadu, apmēram tikpat cik Māliņam


Redisons un Māliņš bija puišeļi, tad iznāk, kurus pagrūda .. lai diskvalificētu.. viņi nebija tam gatavi.. tā nevarētubūt?

Un, ja nebūtu tavu un Redisona apmelojumu, sistēma viņu salauztu unsen būtu pie “siles”, tomēr viņa vad partija tolaik ija koseratīvi demokrātiska un tas cionisu eizprotošais naivus - gloālos Izraēlas Missad cionistus nosaukt par žīdu plutokrātiem..

No šodienas viedokļa es redzu, ka tev Manelu gribas nomelnot.. kastu pats vispār esi? .. no VDD troļļiem?

Atbildēt

?

19.12.2021. 17:29

Māliņ-Manel, par to izdienas pensiju būs atbilde? Pie kādas speciālās kategorijas tu piederi? Varbūt piederi pie cirka māksliniekiem, klauniem arī piešķir izdienas pensijas.

Atbildēt

nu kā

19.12.2021. 17:20

»

Ja jau apgalvo pats

un norādi uz citu - Redisonu, tad jau baumas izplati


Lūk, tev links, ieskaties un palasi.

https://www.vestnesis.lv/ta/id/32683

Atbildēt

Tās var būt augšanas grūtības

19.12.2021. 16:59

»

nu kā

Pajautā Redisonam, viņš to raksta


Ja viņam tagad ap 60, tad barikādēs cik bija? Kurš vispār tur ija dzelzs vīrs, kad sašauj Podnieku.. trešie spēki.. ja u vienīgi Rubiks..

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: