Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Rodas jautājums:

18.09.2023. 20:20

»

vai taisnība

ka visādām biedrībām un nevalstiskām organizācijām tiek maksāts no valsts budžeta? Tie jau ir savairojušies vairāk kā mājdzīvnieki


Valsts ar savām dotācijām uztur dzīvniekus vai "dzīvniekmīļus"?

Ja nedaudz filozofiskāk: Kas ir PRIMĀRAIS - dzīvnieki vai "dzīvniekmīļi"?

Atbildēt

Liana

18.09.2023. 11:46

»

.

Piebildīšu, ka emocijas (proti - patīk / nepatīk) nav arguments, jo emocionāli es varu arī pateikt, ka nepiekrītu dzīvnieku aizstāvju nostājai. Lai dzīvnieku aiztāvji, ja jau pretendē uz sava paštaisnumu pareizību, savu nostāju argumentē nevis ar emocijām, bet racionāli saprotamiem skaidrojumiem. Kāpēc...


racionāli, argumentēti, lēti- turpmāk visus cilvēkiem paredzētos pretsāpju līdzekļus varēs uz kodēm izmēģināt, suņi un kaķi tak fiziski un emocionāli ir tās pašas kodes. Par zoofīliem- es taču nesaucu par nekrofīliem tos, kas kotletes mīl.

Atbildēt

aa

18.09.2023. 09:51

PALDIES VISIEM, KAS GLĀBJ UN PALĪDZ DZIVNIEKIEM.Cilvēki izdzīvos paši.

Atbildēt

Kukaiņi arī klepo

18.09.2023. 07:00

»

.

Piebildīšu, ka emocijas (proti - patīk / nepatīk) nav arguments, jo emocionāli es varu arī pateikt, ka nepiekrītu dzīvnieku aizstāvju nostājai. Lai dzīvnieku aiztāvji, ja jau pretendē uz sava paštaisnumu pareizību, savu nostāju argumentē nevis ar emocijām, bet racionāli saprotamiem skaidrojumiem. Kāpēc...


Jūsu sievai neapšaubāmi piemīt Iedzimts Slepkavas Instinkts!

Jūsu sieva ir Dzimusi Slepkavot!

Šo Instinktu vajag attīstīt, pilnveidot, izsniegt viņai attiecīgus instrumentus un 02 līmeņa pilnvaras (viņas vārds tad būs Bonda,... Bonda!), un viņa varētu atrisināt daudzas sasāpējušās "dzīvnieku mīļotāju" problēmas!

Atbildēt

.

17.09.2023. 22:45

»

.

Tieši tā - šie visi emocionāli dzīvnieku glābēji augstprātīgi, ciniski uzspļauj uz cilvēkiem, kuriem vajadzīga palīdzība - invalīdiem, bāreņiem utt. Jo viņi ir narcisi, kuri pašapmierinās no savas nozīmīguma sajūtas, kas - redz - glābj nelaimīgus dzīvniekus. Turklāt daudzi no viņiem ir latenti zoofili...


Piebildīšu, ka emocijas (proti - patīk / nepatīk) nav arguments, jo emocionāli es varu arī pateikt, ka nepiekrītu dzīvnieku aizstāvju nostājai. Lai dzīvnieku aiztāvji, ja jau pretendē uz sava paštaisnumu pareizību, savu nostāju argumentē nevis ar emocijām, bet racionāli saprotamiem skaidrojumiem. Kāpēc mana sieva drīkst slepkavot kodes (man tā viena kode bija emocionāli ļoti svarīga; es viņai biju devis vārdu; es pat pēdējā brīdī centos viņu izglābt no nāves, kad slepkava sāka savu šausmīgo nodomu - es kliedzu, lai viņa - šis skaistais pelēkais taurenītis - mūk, jo kāds grib viņu nogalināt), bet kaut kāds random kaķis vai sunis ir svēts? Ir saprotami argumetni? Nav saprotamu argumentu? Vienkārši patīk/nepatīk līmenis, ja? Pašiem kauns nav?

Atbildēt

.

17.09.2023. 22:33

»

Kaža

Cilvēku glābšana nav aktuāla.Arodslimie seniori var mocīties sāpēs,atstumtībā cik patīk.Dakteri vienkārši pilnībā ignore arodslimību,kura ir darba nespējas,sāpju, atstumtības,invaliditates cèlonis gadiem ilgi.Invaliditati vienkàrši izbeidz,bet sāpes ir katra latvieša individuāla lieta.Latvija ir padarīta...


Tieši tā - šie visi emocionāli dzīvnieku glābēji augstprātīgi, ciniski uzspļauj uz cilvēkiem, kuriem vajadzīga palīdzība - invalīdiem, bāreņiem utt. Jo viņi ir narcisi, kuri pašapmierinās no savas nozīmīguma sajūtas, kas - redz - glābj nelaimīgus dzīvniekus. Turklāt daudzi no viņiem ir latenti zoofili.
Citāts no šo emocioālu cilvēku teksta: "mājdzīvnieku milzīgo pārprodukcijas problēmu". Man mājās ir problēma ar audumu ēdošo kukaiņu - kožu - pārprodukciju. Sieva kādas divas, trīs nosita, kad tie pelēkie tauriņi bija uz sienas, taču vēl dažreiz redzu lidojam. Ko man darīt?! Mana sieva nogalina dzīvniekus, āāāā! Vai prātā jukušie dzīvnieku aizstāvji var kaut jel kā pamatot, kāpēc mana sieva drīkst slepkavot kodes, bet citi daži dzīvnieki ir fetiši????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Atbildēt

Vēja pistoles un vēja slotas mūsu pagalmā

17.09.2023. 22:01

Kāpēc mēs nevarētu Arnim Bedikeram un visiem citiem bedikeriem ļaut rosīties šajā lauciņā uz nebēdu, ar vienu nelielu nosacījumu - lai viņi dara to par savu naudu!

Bet ja nopietni, tad man arī viens šakālis visu pagājušo nakti neatlaidīgi grabinājās pie loga! Un tas viss neraugoties uz to, ka es dzīvoju Ulmaņa gatvē, 4. stāvā!

Atbildēt

Pretrunu Māktais

17.09.2023. 21:49

»

Franklins

Veiksmīga domā tikai tas nestrādās, kā jau ir pierādījies mazpilsētās


Ar ko tad tā doma ir tik veiksmīga, ja jau pierādījies, ka tā nestrādā?

Atbildēt

he he

17.09.2023. 20:17

Jo lopiņus labāk baro, jo viņi čaklāk vairojas. Tā Dabas Māte iekārtojusi. Ļautiņiem viss nez kāpēc ir otrādi ...

Atbildēt

west

17.09.2023. 17:56

Maitas, kam vieta uz apsūdzēto sola.

Atbildēt

Zive

17.09.2023. 13:55

Jā, protams, labāk, lai visa nauda pa toešo nonāk līkdeguņa biedrībai un viņa satelītiem, lai neviens neko nekontrolē un lai mes visi domajam, ka 30 kaķi mazā istabiņā nav zoošizisms, bet sirCcilvēka labais darbs.

Atbildēt

Bez biesrību , NVO pašdarbības un kņadas

17.09.2023. 13:12

Vienkāršs risinājums. Municipālā patversme konkrētā trritorijā. Tam piesaistīts konkrēti standarta finansējums , kura robežās jāiekļaujās. Adekvāti pakalpojumi, nevis brīnumprocedūras , ko veic bezdarbībā nīkstoši un pelnītkāri vetārsti. Procesi caurspīdīgi un kontrolējami. Ja kāds ir ļoti bagāts - var dibināt pivātpatversmi un pats to pilnībā finansēt - nav aizliegts.

Atbildēt

vajag likumus, čipēt un NODOKĻUS

17.09.2023. 12:12

kuri sedz visus šos, izdevumus!!!!!!!!!!!!!!!! Nekaunību nefinansēsim. Mums ir bērni, ne krievu suņi jābaro

Atbildēt

Cīņa ar sekām

17.09.2023. 11:23

Kas tad šos cilvēkus piespieda, izmisīgi meklēt papilienākumus? Viena kategorija paņēma striķi un pakārās, citi aizgāja pa noziedzības ceļu, bet citi vairo to ko pērk. Nu ja, lielumveikali vēl netirgo lētus sunīšus.

Atbildēt

tā viš i

17.09.2023. 11:23

Bet nav kas ieguldītu enerģiju cilvēku glābšanā, ārstēšanā, uzturēšanā un jaunu māju meklēšanā - dzīvnieki svarīgāki par cilvēkiem - jo cilvēki pamazām kļūst par dzīvniekiem...

Atbildēt

Kaža

17.09.2023. 09:05

Cilvēku glābšana nav aktuāla.Arodslimie seniori var mocīties sāpēs,atstumtībā cik patīk.Dakteri vienkārši pilnībā ignore arodslimību,kura ir darba nespējas,sāpju, atstumtības,invaliditates cèlonis gadiem ilgi.Invaliditati vienkàrši izbeidz,bet sāpes ir katra latvieša individuāla lieta.Latvija ir padarīta par 4.maija kolaborantu moku kambari.

Atbildēt

paardomas

17.09.2023. 08:35

Tās biedrības ir kārtējie parazīti jo nerunā par cēloņiem.Dzīvnieku glābšana ir svētīga lieta bet ne uz citu rēķina,tai pat laikā nerunā par to kāpēc dzīvnieki tiek pamesti.
Cilvēks nekad dzīvnieku nepametīs un rūpēsies par to kamēr spēs.

Atbildēt

vai taisnība

17.09.2023. 08:29

ka visādām biedrībām un nevalstiskām organizācijām tiek maksāts no valsts budžeta? Tie jau ir savairojušies vairāk kā mājdzīvnieki.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: