Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jurijs

21.03.2020. 14:58

Nesamaksāja pāris simts noradot kadastra vērtību, un tā ietaupīja - slikti, bet viņi arī bija cilvēki. Tā bija atļauts, un joprojam ir - norādīt pirkuma līgumā kadastra vērtību. Tā ir cilvēciskā rīcība bet tā nav korupcija, vau nodokļu sistematiskā nemaksāšana !
Strīķe cinījās ar korupciju kur blēži sabiedrībai laupīja miljonus !

Atbildēt

Mario

22.02.2017. 16:06

arī izmests.........

Atbildēt

Skolnieciņš

24.01.2017. 20:13

Es vienmēr būšu opocījas pusē… Man patīk izgāzt žūlti, jo tā var mēģināt iedarbināt neapzinīga cilvēka cilvēcību da jeb kādā formā… Esmu Skolnieciņš, esmu daiļdirsējs. Es apdirsīšu šīs valsts politiķus… Es gribu redzēt viņu sejas badā, slimibās, agonijā, vārdu sakot, bezcerībā… Es vēlos ostīt latvju elites sapuvušās dvēseles, dzirdēt viņu pirmdzimto raudas, sagaršot latvānijas valstsvīru asaras, sajust savās rokās elites strutu siltumu un lipīgumu… Es nekad nerimšos… Mans naids un manas dusmas ir, bija un būs mūžīgas… Esmu Skolnieciņš…
Es mācos no visa sliktā… Esmu pedagoģiska dāvana, jo saredzu labo… Tomēr es mācos no visa sliktā… Skolnieciņa pirksti ir kā zirnekļa dunči, tie ir veikli, ātri un precīzi, tie spēj caururbt jeb ko, ja vien vēlas. Mana mēlē ir kā zibens, kā zibens šautras, kas liek dvēselei asiņot, bet dažkārt dziedēt… Manas acis ir nemirstīgi pasaules liecinieki, kuras gan bailēs, gan naidā, gan skaudībā, gan patikā, gan izbrīnā raugās… Manas ausis kā vanagi lido caur cilvēku sirdīm, tās jūt baumas, kas noved pie gara indes… Manas domas kā lapseņu spiets, gaida mirkli, kad dzelt… Manas domas kā skudras ir… To ir daudz, tās ir manas. Viņas, manas domas, man ir mīļas, jo manas ir domas ir mans es, mans Skolnieciņš…
Ar savām rokām varu mainīt visu, tās ir manas gribas dotas, tās pilda, ko pavēlu es…
Mans naids būs mūžīgs… Tas dzīvos ilgāk par mani… Šos vārdus var labot neviens, pat es tos atcelt nevaru… Kauliņi ir mesti… Lai notiek, kas notiks…
© Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{

Atbildēt

LPSR

22.01.2017. 15:20

Nu japalabo virsraksts - darba imitaciju pametis...Nu tas taa, galvenais jau ir, lai visam pari ir slepenibas plivurs! Vispar es gribetu tadas iestades stradat, jo tad mani neviens isti kontrolet nevaretu, butu brivas rokas savam biznesam, pieja informacijas resursam, instances kuram butu kas jakontrole iet drosibas iestzzu pavadiba! Piemeram, ka var Valsts Kontroliere kontrolet SAB, ja vinai sabisti izsniedz pielaidi....vai neliekas vel kadam tas anekdotiski?
Savulaik pasham bija japilda anketa, lai tiktu pie "slepenas imformacija" , jakarto ta saucama "pielaide" un celi veda cauri MIDD un SAB gaiteniem! Anketa man jau piesejas, ka esot nepareizi aizpildita! Ierakstiju, ka esmu dzimis Latvija, bet shiem vajag - LPSR! Respektivi - esmu tacu Padomju Pilsonis un lidz ar to sho acis esmu jau zinams drauds/risks vinu acis! Labi, nodomaju, suda reize, ja ir starpiba, lai butu! Bija skaidrs, ka miera un vesela saprata vardaa bus japiekluse fakts, ka mans tevs bija krievs pec tautibas, varda un uzvarda, ka ari maz zinaju informaciju! Lai nesaktos cirks un raganas medibas! Pirma in
tervija pagaja MIDD kabineta, Aizsardzibas Ministrijas eekaa! Ieejot viss liekais jaatstaj, jaiziet cauri skenerim! Dodos uz kabinetu, tur ieejot skaidrs, ka telpa ekraneta un skanas izolacijas materials uz sienas bieza slani! Darbunieks parskatija anketu, jautaja jautajumus, skatijas un veroka mani, tad meginaja samulsinat un skatities vai nemeloju! Skaidrs, ka telefoni, e-pasti bijusi otradi apgriezti un maniem sarunu biedriem shis tas kadreiz bus lieks pasprucis! Nu ok, nekas traks, atbildeju ka ir, sho to jau bija parakushi! Tad caur pukjem dod majienu, ka sho to zina vairak! Abi beigas pasmejamies, paspiedam roku! Cilveks bija "svarigs", bet ari adekvats un profesionalis vismaz tadu iespaidu radija! Tads, kurs ne tikai apmeklejis npolicijas operativas darbibas kursu un lasijis "slepeno biblioteku", bet ari tads, kurs spej saprast, kas ir drauds un kas nee! Galu galaa - ta pielaides doshana ir viens liels teatris! Par MIDD darbinieku neko sliktu pateikt nevaru, lai ari mani bridinaja ka var iet visadi un to papiru, kas pa lielam ir formalitate/fufelis, var neiedot! Lai vai kaa, velak saskaros ar shis iestades darbiniekiem, neko sliktu nevareju pateikt! Tiri ok! Mazliet divaini, ka jau "slepenie", bet liekas galvas sapes nebija!
Ta nu talak mani cela veda uz Valdemara ielu, kur baigaas konspiracijas nolukaa ieperinajies SAB, pretim Valdemara ielas Rimi! Tur mega aizsegaa, pie ieejas policiste pajauta, kur es eju (kaut kada interneta firma ari vel ir taja eekaa) , saku, ka tikshanas un laizhu ar liftu augsaa! Liftaa paris "agenti" kaut ko sarunajas sava statpa un skiele uz manim vai neklausos! Nee, man bija pilnigi poh! Taa nu augsa pie "kases lodzina" mani atkal identificeja un es gaidu savu kartu "intervijai". Ieveda mani telpaa, kur intervija notiks! Kompjuteri rinki, pielavu, la tur jau poligrafs uzstadits! Nu intervija negaja tik zolidi un pieklajigi ka MIDD, bet sakas ar uzbraucieniem, akcijam jeb provokacijam, blenzot manu reakciju,meginot mani noprofilet(labakaja gadijuma), turpinaja klaigam un vispar kaut kadu tuftu dzit! Es ta knapi cietos, lai neizlamatu suligaja mates valodaa, nepieceltos un neaizietu! Man jau tapa skaidrs, ka cilveks ir diletants un tadus darba pienemot profesionalais kriterijs novirzits nopakalus, primari lomu spelejot - ko pazisti! Cita izskaidrojuma nav un nevar but! Katrs laikam tur sedoshais "koru karu" dalibnieks no Vidzemes mazpilsetas jutas ka "oligarhs"! Es ta interese pec velak noskaidroju, no kurienes kajas aug tadai nekompetencei augstakaja valsts drosibas iestadei! Izskatijas, ka vardins un uzvardins vareja nebut istais, jo, lai ka nedzestu publisko informaciju par saviem darbiniekiem, shis tas tomer uzpeld!l Bet tas nu taa...lirikai! Es velak gan prasiju vienai personai vai tas tiesham ir kaut kads neizdevies joks? Man teica, ka tur visadi stradajot, galvenais lai sezhu klusi un tur nedodu ugunus preti! Nu labi, lai ta butu!
Nu ta luk, ka man gaja ar superspiegu iestadem ar visu slepeno budzetu. Istenibas MIDD un SAB var apvienot, apvienojot resursus lai vismaz kvalitativi sagatavotu savus "field officerus" lai nebutu tikai avizhu pulcinsh Aizsardzibas Ministrijas pasparne, vai ari mazpilsetas paakji/kolhozs Valdemara ielas rimchikaa!!!! Pamatojums ir gauzam vienkars - NATO un ES nosedz Strategisko izlukoshanu vietejiem seshthorkam atstajot informacijas ieguves plana sikas, drosibu nekompromitejosas detalas pienest, izsekot vestniecibas darbiniekus utt., tapec Igaunijas KaPo tiek galaa ar visiem "krievu agentiem", kamer LV stance preses relizes ar F6 ticamibu!!!
Jauku dienu visiem !!!!

Atbildēt

Artis

21.01.2017. 01:29

Tas bija dzīvnieks

Atbildēt

Vinķelisma sērga

19.01.2017. 17:53

Latvijas pensionārus satracinājušās labklājības ministres Ilzes Viņķeles vīrs Juris Viņķelis ir priekšlaicīgi pensionējies 57 gadu vecumā un tagad pensijā saņem vairāk nekā 1100 latu mēnesi.

Atbildēt

Bagāta valsts

17.01.2017. 14:41

Vai pēc 50 g., kadrus nevar pārprofilēt uz citu darbu, mazāk atbildīgu? Parasto cilvēku pasaulē tā notiek.

Atbildēt

Valdībai, Mārim Kučinskim

16.01.2017. 23:31

Kāpēc netiek mainīts izdienas pensionēšanas vecums? Kāpēc vēl arvien pensijā var doties, sasniedzot 50.gadu vecumu? Vai tad valdībai ir tik daudz naudas, ka var atļauties to izšķērdēt, uzturot gados jaunus pensionārus, kuri pēc tam strādā apsardzē un nesūdzas par veselību. Strādā pašvaldības policijā un arī ir veseli un dzīvi.
Kāpēc Māris Kučinskis izšķērdē nodokļu maksātāju naudu? Vai tad sociālais budžets ir pārpildīts?
Latvija ir vienīgā valsts, kur eksistē izdienas pensionēšanas vecums 50.gadi. Izskatās, ka valdībā gaida, kad Latvija atkal būs Krievijas guberņa un nekas nebūs jāmaina.

Atbildēt

de

16.01.2017. 21:39

»

ha

interesanta bilde uz krekla


felikss no dzelzs

Atbildēt

Laura

16.01.2017. 18:07

2001. gadu un vēl 2002. gada sākumu nekustamā īpašuma tirgu raksturo galējības. Tās noteica daudzi apstākļi, arī izjūta par parādu sloga nepanesamību. Piemēram, daudzi nekustamā īpašuma tīkotāji, kas sevi dēvēja par "mākleriem", piedāvāja, pārdodot piederošo nekustamo īpašumu apmaiņā pret komunālo parādu dzēšanu un iemitināšanu platības ziņā mazākā pašvaldībai piederošā dzīvoklī. Vēl citi, arī aktīvi nekustamā īpašuma tirgus dalībnieki, satraucoties par valūtas svārstībām, kas noteica uzņemtās ilgtermiņa saistības, centās iespējami drīz segt šos parādus, pārdodot nekustamo īpašumu. Jāteic, ka personiski pazīstu cilvēku, kas vēl 2002. gada janvārī par 5000 LVL pārdeva trīsistabu dzīvokli Ķengaragā, lai atbrīvotos no šķietami neizdevīgā aizdevuma līguma. Neizpalika arī sarūgtinājums pēc pāris mēnešiem, beidzot ievērojot to, cik strauji augušas nekustamā īpašuma cenas. Vai tā bija mācība? Nē, jo jau pēc pāris mēnešiem tas pats cilvēks notirgoja Rīgas klusajā centrā vēl vienu dzīvokli ar visām labierīcībām Saeimas deputātam par 10 000 LVL, jo likās, ka tas ir izdevīgi. Izdevīgums, sevišķi tad, kad Tu domā, ka esi pietuvojies dzīves galam, ir ļoti stiepts jēdziens.

Atbildēt

nuhs

16.01.2017. 17:55

»

Ret

Droši vien abi taisas uz Maskavu! Laiks pienacis uzzinat tautai savus ,,varoņus


labs nuhs,saprata ,ka no piektdienas Tramps sak nato perestroiku un naudas vairs nebus !

Atbildēt

ko tur izlukot ?

16.01.2017. 17:54

»

Fils

MIDD jampampini


tagad katrs dzelzcelnieks fotografe nato militaros objektus ar ciparu fotokameram !

Atbildēt

Fils

16.01.2017. 17:47

MIDD jampampini!

Atbildēt

jautājums

16.01.2017. 17:40

Žēl, ka nevar izlasīt, kas par sloganu uz krekla...interesanti...

Atbildēt

Vai MIDD ir

16.01.2017. 17:26

vēl viens slaistu kantorītis?

Atbildēt

Iskk

16.01.2017. 14:39

Via tad beidzot Annas Potapovas stàsts bшūs izstāstīts....?

Atbildēt

Ruta

16.01.2017. 12:21

Par vēlu, sen jau bija laiks

Atbildēt

I.K.

16.01.2017. 12:04

Reiz taču tam bija jānotiek. Citādi tā dīvaini jau sen.

Atbildēt

vanja

16.01.2017. 11:59

Kur tik metīsi cepuri, visur blēži!

Atbildēt

Ōpaps

16.01.2017. 11:58

»

ha

interesanta bilde uz krekla


Mūsu drošības struktūrās ārpus darba laika tādi ir sevišķā cieņā, uzrakstus "KGB" ar lieliem burtiem pa visām krūtīm ieskaitot.

Tie tādi nepārprotami un tieši atgādinājumi naivajiem, kas joprojām domā, ka Latvija ieguva neatkarību.

Atbildēt

Unida

16.01.2017. 11:22

»

Ret

Droši vien abi taisas uz Maskavu! Laiks pienacis uzzinat tautai savus ,,varoņus


Uz Mariampoli,
ir 2 ha zemes jūras krastā par kontrakt-dienestu bataljonā Azov.

Atbildēt

Ret

16.01.2017. 11:03

Droši vien abi taisas uz Maskavu! Laiks pienacis uzzinat tautai savus ,,varoņus,,!!!

Atbildēt

Salamons

16.01.2017. 10:34

Kāda vajadzība cilātr 15 un vairāk gadu notikumus, kuri jau desmitām reiži vētīti un pētīti un nekāds krimināls nav konstatēts? Katrs var pārdot īpašumu par cenu, kādu grib, arī par 1 latu,(vai 1EUR), pārdot, nevis dāvināt vai citādi atsavināt, lai nebūtu iemeslu pretendēt uz to trešām personām.
Kapeišniks Jaroslavs pat nonāk uz politiski huligānisakas takas. Iespējams, tas ir vienīgi naida kurinātājs, nevis cilvēks pēc tautības krievs (jo ar krievisku uzvārdu).

Šādu faktu cilāšana, atvainojiet, arī ir ar naida kurināšanas nozīmu. Tik zemiski nevajadzēja izrīkoties. Juta STrīķe bija patiesa Latvijas patriopte un patiesi cīnījās pret korupciju, laikam šis ir iemesls viņu pazemot utt.

Atbildēt

Jaroslavs

16.01.2017. 10:21

Fašisti.

Atbildēt

kurmis

16.01.2017. 09:48

Jā-Juta nav nekāda vienkāršā!Sekmīga KNABA neitralizēšana,izlūkstruktūru pazīšana,tas viss patriotisko valsts drošības struktūru acu priekšā!

Atbildēt

...

16.01.2017. 09:45

»

ha ha

Juta atveda no Maskavas


Anna Potapova.

Atbildēt

ha ha

16.01.2017. 09:39

»

ha

interesanta bilde uz krekla


Juta atveda no Maskavas

Atbildēt

ha

16.01.2017. 09:03

interesanta bilde uz krekla

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: