Menu
Pilnā versija
Foto

Datu valsts inspekcijas dokuments ietver visas klasiskās cenzūras pazīmes

Kārlis Kangeris, LPSR VDK zinātniskās izpētes komisijas priekšsēdētājs · 22.12.2017. · Komentāri (18)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tā ir!

24.12.2017. 19:39

»

Sen jau rakstīju

Tautas dati tiek izsmērēti uz visiem žogiem, visām sienām, bet Datu aizsardzības likums strādā vienīgi lielbandītu, biezo, krāpnieku un miesassragu interesēs, korumpantu interesēs un šeit, politisko intrigu vērpšanas interesēs...


Komunistu un čekistu vara sargā savus datus un adreses, lai šīs personas, VDK noziedzniekus, nesasniedz latviešu atriebes zobins ar galvu nociršanu pažobelē un sētmalē, Rīgas pilī, Malngalvju namā un Puzē, Kājiņās, Mākoņos. .

Atbildēt

Sen jau rakstīju

24.12.2017. 18:56

Tautas dati tiek izsmērēti uz visiem žogiem, visām sienām, bet Datu aizsardzības likums strādā vienīgi lielbandītu, biezo, krāpnieku un miesassragu interesēs, korumpantu interesēs un šeit, politisko intrigu vērpšanas interesēs.

Pamēģini dabūt kaut kādus datus , ja tev vajadzīgs ar kaut ko tiesāties. Viss ir aizsargāts, ierobežotas pieejamības un/vai komercnoslēpums.

Kādreiz, krievu laikā iebraucu Rīgā, būdams skolnieks. Iemetu automātā 2 kapeikas un piezvanīju uz adresu galdu un man pateica, kur dzīvo mana radiniece, kuru apciemoju. Dabūt tagad kādas ziņas - viss slepeni. Sabiedriska iestāde pieprasīja ziņas par savu biedru likteni, kuru manta stāv un nav zināms kas ar šo biedru - atbilde kā no perkons grāviena - Datu aizsardzības likums.

Tā ir, latviski izsakoties, pasaules maucība, kas šodien notiek ar šo likumu un daudziem citiem, kā interesēš tie izdoti.

Kārli Kangeri un komisiju spīdzina no visiem stūriem ar liegumu, vara kā nojūgusies, paliek pilnīgi traka, ka tik kādu "sabiedrībā cienījamu"cilvēku neatklātu.

Atbildēt

Nekauņa

24.12.2017. 18:32

»

hihi

Vai tiešām kādam šķiet, ka šo rakstu ir rakstījis Kangeris, kurš visu laiku pavada dzērumā no vidējas līdz smagai pakāpei


Tu vienkārši nekauņa un nelga. Cik ilgi hibrīkara taktikas mērcē nomelnosiet latviešu personības?

Atbildēt

hihi

24.12.2017. 12:47

Vai tiešām kādam šķiet, ka šo rakstu ir rakstījis Kangeris, kurš visu laiku pavada dzērumā no vidējas līdz smagai pakāpei?

Atbildēt

Tik netirs!

23.12.2017. 14:27

»

virsnieks

Nevajag publicēt melus jo rādās ka komisija nemaz vēl nav skatījusi aģentu kartītes


Kurš gan teicis, ka Kangera komisija tikusi pie kartītēm?

Viņiem lika prasīt pielaidi valsts noslēpumam, lai pielaistu tām. Pašus pataisot par ķīlniekiem. Redzot, ka lieta buksē, Saeima pieņēma lēmumu VDK kartes nodot arhīvam, kas nozīmē, ka piekļuves viņiem nebūs pusgadu!

Rasnačs divreiz deva rīkojumu iepriekšējos gados pārtraukt VDK kartotēkas digitalizāciju, kas notiek tagad, dzēšot un viltojot digitalizēto sistēmu Delta, par ko TV 24 savas šaubas izteica Saeimas deputāts M. Šiccs.

Saeima pieņēma lēmumu steigšus, jo ir skaidrs, ka tādu masu VDK kartotēkas dokumentu nevar izrediģēt, lai noslēptu, viltojot un iznīcinot dokumentus, lai no tās izņemtu pie varas esošo politiķu, prokuroru, tiesnešu, augstskolu rektoru utt. datus. Virs Rasnača galvas karājas Damokla zobins par to ka divreiz kavēja VDK kartotēkas digitalizāciju.

Tagad kartotēku digitalizējot, rediģējot un viltojot pietrūkst laika.

Atbildēt

virsnieks

23.12.2017. 13:44

»

Nu jau pietiek!

SAB J. Maizītis dara, kā grib, un likums uz viņu neattiecas...


Nevajag publicēt melus jo rādās ka komisija nemaz vēl nav skatījusi aģentu kartītes!!!!
Kā pasūtījumu pildi?Pēc IP spriežot esi jau atklāts

Atbildēt

Nu jau pietiek!

23.12.2017. 09:35

»

www.govlawyer.lv

Fizisko personu datu aizsardzības likums...


SAB J. Maizītis dara, kā grib, un likums uz viņu neattiecas!

Ne tikai! Viņš uz LPSR laika personām, kuras ir VDK kartotēkā, dzēšot to datus no VDK kartotēkas - vārdu, uzvārdu, segvārdu, attiecina LR valsts pēc 1991. gada likumdošanu par personu datu aizsardzību. Visi dati tiek digitalizēti sistēmā " Delta", dokumentus, no kuriem šie dati ņemti var vnk iznīcināt un "Deltā" vai nu viltot, vai neiekļaut.

Iedomājieties, kā jau ir komisija atklājusi - 583 LPSR laika kultūras darbinieki, kurus mēs pazīstam un kuri no tiem vēl dzīvi, ir bijuši LPSR VDK ziņotāju kartotēkā!

Tad varat iedomāties - klāt nāktu sportisti, politiķi, prokurori, tiesneši, izmeklētāji, augsta ranga vadītāji, komunisti, vai kas par tādiem kļuvuši, pateicoties tam, ka pienesuši ziņas VDK štata darbiniekiem!

Redzamākaie ir Godmanis, VDK virsnieks Borovkovs, VDK virsnieks Bojārs, kurš Saeimas zālē ieveda čekisti VVF, Savickis..

TV24 Saeimas deputāts M. Šics uztraucas, ka digitalizācijas sistēmā Delta var nebūt iekļauti visi VDK kartotēkas dati, vai viltoti, viltojumus veicot J. Maizītim no SAB.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

23.12.2017. 02:44

Fizisko personu datu aizsardzības likums
ir
pieņemts, lai īstenotu
Satversmes 96. pantā noteikto:

Ikvienam ir tiesības uz privātās dzīves ... neaizskaramību.

Tas ir atkārtots šī likuma
1. pantā:

Šā likuma mērķis ir
aizsargāt fizisko personu pamattiesības un brīvības,
it īpaši privātās dzīves neaizskaramību,
attiecībā uz fiziskās personas datu (turpmāk — personas dati) apstrādi.

Tāpēc VDK komisija ir tiesīga publicēt
darbinieku datus -
tādus kā

vārds
uzvārds
izglītība
amats

Atbildēt

janka

22.12.2017. 18:21

Ja Ivars nav čekas maisos un parakstijies par sadarbību ar VDK,tad viņš okupācijas laikos nav bijis ārzemju komandējumos un fotogrāfijas ar mūžīgajiem čekistiem ir viltotas nevis kolēģu tikšanas fiksācija.Ivar!Pietiek locīties!

Atbildēt

Tieši un pareizi!

22.12.2017. 18:00

»

Aizsargs

Pensionāri pēc vinkeles teiktā esot strādājuši citā valstī, tad kādēļ mums būtu jāsaudzē citas valsts drošības dienestiem kalpojušie vai joprojām kalpojošie


Maizītis, maldinot sabiedrību, pārkāpj likumdošanu un jebkādus loģikas principus. Viņš, aizsargājot un dzēšot VDK kartotēkā LPSR laika personu datus, piemērojot citas valsts LPSR personām LR likumdošanu par personu datu aizsardzību, slēpj VDK noziedznieku, kuri ir augstos 4. maija Krievijas FSB hibrīdvalsts 4. maija republikas amatos, noziegumu pēdas. Pēc būtības J. Maizītis veic LR valsts nodevību, par ko pienāktos mūža ieslodzījums. Vai nāvessods. Ja piemēro karalaika likumdošanu par nodevību.

Atbildēt

Aizsargs

22.12.2017. 16:12

Pensionāri pēc vinkeles teiktā esot strādājuši citā valstī, tad kādēļ mums būtu jāsaudzē citas valsts drošības dienestiem kalpojušie vai joprojām kalpojošie.

Atbildēt

muļķu zemē viss pa smuko

22.12.2017. 12:38

ZAGLIS bļāva: "ķeriet zagli!!!"

Atbildēt

Z i k visu laiku taisnojas

22.12.2017. 11:14

»

sers

Liekas ka kanģeris ir iesūtīts ārzemju aģents un laikam darbojas citas iekārtas uzdevumā


un bailīgi virzās soli pa solim. Piesardzība nav slikta lieta, bet, visticamāk, atrodot un ieraugot noziegumus VDK arhīvos, z i k baidās par savu fizisko drošību.

No visām valsts institūcijām tai uzbrūk, pat tādas privātperrsonas, kas vispār neko nesaprot no šī jautājuma, pakļaujas valsts uzbrūkošajam nomelnošanas tonim.

Z i k tika veidota ar cerību, ka tā virzīsies pa valsts institūciju nosprausto taciņu uz valsts noslēpumu, padarot komisiju par valsts noslēpuma ķīlnieci, paralizējot vispar tās darbu, liekot tai izdarīt secinajumus, kādi būtu izdevīgi komunistu un čekistu 4. maija varas hibrīdam ar saknēm Krievijas FSB.

Atbildēt

sers

22.12.2017. 10:46

Liekas ka kanģeris ir iesūtīts ārzemju aģents un laikam darbojas citas iekārtas uzdevumā...
Vai nav pienācis laiks pārbaudīt kas viņš ir un kāpēc kuļ "tukšus salmus" priekšvēlēšanu gaisotnē!!!!!un vai tikai neatbalsta kādu spēku,kas rada spriedzi sabiedrībā???????????????

Atbildēt

Ja kāda persona konkrēti

22.12.2017. 10:16

uzskata, ka zinātniskās izpētes komisija ir pārkāpusi datu aizsardzības likumu, atrodot publikācijā savus LR personas datus, kas ir līdzīgi publikācijā minētiem LPSR laika personas datiem, tai ir tiesības vērsties tiesā, pierādot, ka abas personas ir viena un tā pati persona. Tiesa, konstatējot šo juridisko faktu, atzīs, ka LPSR laikā nebija LR likumdošanas un uz LPSR laika personu nevar attiekties LR likumdošana, tādēļ, z i k publicējot LPSR laika personu datus, nav pārkāpusi LR likumdošanu attiecībā pret personu datu aizsardzību.

Secināms, ka datu aizsardzības inspekcijas darbības pret z i k ir prettiesiskas un patvaļīgas. Izskatāms jautājums par atbildīgo juridisko personu no datu aizsardzības inspekcijas saukšanu pie administratīvās atbildības par patvarību.

Atbildēt

Juridiski varēja īsāk.

22.12.2017. 10:02

Bet var arī tā. Ievadā vajadzēja par z k statusu, mērķiem un atbildību. Jarinovska jau iepriekš pamatoja, kādēļ juridiski z k jāizsniedz VDK kartotēka, tikai citiem vārdiem.

Z k vajadzēja, reaģējot uz datu aizsardzības inspekcijas darbībām, paziņot uzbrūkot, nevis aizstāvoties, ka z k turpinās publicēt visus tai piejamos LPSR laika personu datus, jo LR likumdošana par datu aizsardzību attiecas tikai uz LR iedzīvotāju datiem. Ka datu aizsardzības inspekcija nevar uzrādīt nevienu pārkāpumu vai sūdzību, ka z k būtu pārkāpusi datu aizsardzības likumu attiecībā pret LR iedzīvotājiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: