Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

06.02.2020. 18:48

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

Gāga

13.01.2020. 17:14

»

nuja

Šogad ziema bez sniega, tā ir laba norāde par padomisko domāšanu, par to, ka no tās nav tikts vaļā


Daudzie mīnusi Liecina par to ,ka lielākajai tautas daļai neiet tā kā vajag Grūti izdzīvot !
Maz plusiņu norāda ,ka mazai daļai Latvijas iedzīvotāju ir labi dzīvot Eiropas Savienībā ! Labi ,ka visi aizbraukušie un nomirušie klusē !

Atbildēt

Zeze

07.01.2020. 23:50

Man pietiek ar Eiropas labumiem. Esmu atēdusies. No eiropiskā tikai slikta dūša metas.

Atbildēt

murgs

06.01.2020. 15:58

sabijos.Tā murgot nav uz labu..Rudīte nezin, kas ir koloniālisms, tāpēc nesaprot, ka nekad nedzīvosim kā Skandināvijā.Ienākot ES, iznīcinājām sevi un rūpniecību kopā ar demogrāfiju.Viss pārējais ir fufelis/ amerikāņu bankas rullē Eiropu un Latviju..Žīdi jau 30 gadus velkas pēc kompensācijām, paristus drīz kokos kārs dēļ tā..Stambulas konvencija((( Mirušajiem plāksteri nelīdz, LV vairs pat nav ko pederalizēt brīvprātīgi, ja nu večukus pansionātos, tie nespēj pretoties un aizbēgt, kā vairums tautas..Rudīte, ej d...t vai stājies Par.

Atbildēt

Viedais

05.01.2020. 21:17

Lucifers šodien sprediķo arī no kanceles.

Atbildēt

no Jūrmalas

05.01.2020. 12:25

Kā te liecina komentāri, liela daļa no mūsu sabiedrības ir psihiski slimi, kuri ir neiecietīgi (ksenofobi) pret citādo- pret citu rasu un nāciju cilvēkiem, pret citām reliģijām, pret sievietēm mācītājām...
Toties ir par sieviešu sišanu un spīdzināšanu, pa piekaušanu.
Tā mēs paliksim tur, kur esam.

Atbildēt

lai neordinētu sievietes

04.01.2020. 20:35

nekādu iemeslu nemaz nevajag.Tas,ka draudzes sapulcēs sievietēm ir jācieš klusu pateikts nekur citur,kā Svētajos Rakstos alias Bībelē,jo tāda ir tā Kunga pavēle.Ja Rudītei un citām viņas māsām iekš Kristus,Sv.Raksti nav saistoši,tad viņas nemaz nav kristietes,bet ir bezkaunīgas liekules,no kurām viena/tā pati Rudīte/pūderē smadzenes citām nelaimīgām sievietēm Iļģuciema cietumā.Ko tāda mācītāja var mācīt,ja pati nerespektē elementāras lietas,kas paustas Bībelē.Tas Kungs neļauj sievietēm mācīt,tikai mācīties.Ko Rudīte kā Oļiņu māte teiks savam Pestītājam?Ka viņa atbalstīja sodomismu un velnišķīgo Stambulas konvenciju.Tas Kungs būs ļoti dusmīgs.

Atbildēt

ETT

04.01.2020. 15:17

Ratificējiet Stambulas konvenciju un uzreiz tiksiet paradīzē! :) Man vairs nav jautājumu par sieviešu neordinēšanas iemesliem...

Atbildēt

Monika

04.01.2020. 13:51

Katrai dalībvalstij būs jāatskaitās par Konvencijas ieviešanu neatkarīgai ekspertu grupai GREVIO [http://www.coe.int/en/web/istanbul-convention/members], kas sastāv no dzimtes (gender) studiju un cilvēktiesību aktīvistēm (šobrīd tajā ir 10 sievietes, trīs no kurām piedalījās Konvencijas izstrādes ad-hoc grupā). Kā arī tiks veidota dalībvalstu komiteja.
Papildus valstu gatavotajiem ziņojumiem, GREVIO pieprasīs informāciju arī no NVO. Ja saņemtā informācija būs nepietiekama vai ja būs nepieciešama tūlītēja uzmanība kādam jautājumam, GREVIO brauks uz minēto valsti klātienes vizītē. Tas nozīmē, ka šāda kontrole līdzināsies oficiāli pieļautam mobingam.
GREVIO locekļiem, pildot savus pienākumus, tiek piešķirtas īpašas privilēģijas un imunitāte: imunitāte pret aizturēšanu vai apcietināšanu, personiskās bagāžas konfiscēšanu, pret jebkādiem tiesas procesiem, t.sk., pret tiesas procesiem, kuri saistīti ar visu, ko viņi teikuši, rakstījuši vai darījuši, pildot savus pienākumus, pat ja minētās personas šos pienākumus vairs nepilda. Attiecībā uz muitas un valūtas kontroli piešķir tādus pašus atvieglojumus kā ārvalstu valdību pārstāvjiem, kas īslaicīgi pilda dienesta pienākumus

Atbildēt

nuja

04.01.2020. 02:08

»

Ica

Daudzie mīnusi un maz plusiņu šim rakstam ir laba norāde par padomisko domāšanu, par to, ka no tās nav tikts vaļā


Šogad ziema bez sniega, tā ir laba norāde par padomisko domāšanu, par to, ka no tās nav tikts vaļā.

Atbildēt

Maldu mācības

03.01.2020. 21:59

»

NON

vīrietis arī ir visa ļaunuma avots,šī ir tikai un vienīgi vīriešu radīta pasaule, vīriešu izdoti likumi, kur valda viņu agresija un fiziskais pārsrpēks, viņu EGO, paskatiet, kas notiek Tuvajos Austrumos, brīžiem gribētos viņus visus kastrēt kā trakus buļļus....negalvoju , ka sieviešu pasaule būtu labāka...


Nē, normāls virietis parūpējas gan par sievieti gan pret sevi un izaug geniāli bērni kā ebrejiem. Ja visi ņemtu par pilnu laulības zvērēstu - cienīt un mīlēt, tad visas problēmas atrisinātos. Problēma, ka mūsdienu sabiedrībā mīlestība iet mazumā, pieaug egoisms no abām pusēm. Stambulas konvencija tam vēl piešķil domāšanas modeli, kur tiek nodefinēts, kas ir ļaunums - normās vīrietis pretstatā sievietēm un minoritātēm. Normāli dzimumi viens otru papildina, nevis konkuŗē.

Atbildēt

NON

03.01.2020. 20:30

»

Maldu mācības

Tai brīdī, kad vīrietim tiek nonemta atbildība. Pati visu varu sabiedrībā abi dzmumi konkurē un rodas naids. Tā vietā, lai viens otru papildinātu un atdzītu par vērtību, Stambulas konvencija pasludina vīrieti par visa ļaunuma avotu un rada apslēptu spriedzi, kas rezultējas ar milzīgu vardarbību Skandināvijā...


vīrietis arī ir visa ļaunuma avots,šī ir tikai un vienīgi vīriešu radīta pasaule, vīriešu izdoti likumi, kur valda viņu agresija un fiziskais pārsrpēks, viņu EGO, paskatiet, kas notiek Tuvajos Austrumos, brīžiem gribētos viņus visus kastrēt kā trakus buļļus....negalvoju , ka sieviešu pasaule būtu labāka, bet nevajag noliegt acīm redzamo

Atbildēt

3 a "jauņā domāšana"

03.01.2020. 18:20

bija precīzas putina shēmas, gan jau............

Atbildēt

manupraat

03.01.2020. 15:19

»

Ica

Daudzie mīnusi un maz plusiņu šim rakstam ir laba norāde par padomisko domāšanu, par to, ka no tās nav tikts vaļā


Kaas ir padomiskaa domaa'sana? Padomju laikos cilveeki 'loti labi prata atmaskot tos melus, kas gaazaas paar vi'nu galvaam no TV un avii'zu lappuseem. Un tikai retais kaut kam no komunistu propagandas arii noticeeja. 'Sodien ir liidziigi.

Atbildēt

AHA

03.01.2020. 14:07

Losāne ir varas ultraliberālā spārna trollis-noteikti,ka saistīta ar rebaltic izdzimteņiem.

Atbildēt

turi muti aita

03.01.2020. 13:56

»

Ica

Daudzie mīnusi un maz plusiņu šim rakstam ir laba norāde par padomisko domāšanu, par to, ka no tās nav tikts vaļā


Labāk padomju domāšana nekā pilnīga nedomāšana, vien liberastiska līdzi blēšana, bēēē, bēēē, bēēē!

Atbildēt

Par īstajām Eiropas vērtībām!

03.01.2020. 12:38

»

No velna mūkot ielekt citam velnam rīklē?

Padomisko domāšanu veidoja boļševisku marksisti, piedāvājums ir uzreiz skriet kreiso liberastu marksistu apskāvienos


Tas, ko mēs dēvējam par Eiropas vērtībām ir tikai 20 gadu liberālais skandināvu masonu kurss. Tramps ASV jau ir iedevis atpakaļgaitu, cerams, ka arī Eiropa beidzot pratīsies.

Atbildēt

No velna mūkot ielekt citam velnam rīklē?

03.01.2020. 11:47

»

Ica

Daudzie mīnusi un maz plusiņu šim rakstam ir laba norāde par padomisko domāšanu, par to, ka no tās nav tikts vaļā


Padomisko domāšanu veidoja boļševisku marksisti, piedāvājums ir uzreiz skriet kreiso liberastu marksistu apskāvienos.

Atbildēt

Ica

03.01.2020. 11:03

Daudzie mīnusi un maz plusiņu šim rakstam ir laba norāde par padomisko domāšanu, par to, ka no tās nav tikts vaļā.

Atbildēt

fakts

03.01.2020. 10:25

»

Feministiskais naids

.. un tā ir statistiki ir tā progresīvā Eiropa par kuru sapņot


Tā ir kloāka kurā grib mūs visus noslīcināt.

Atbildēt

Feministiskais naids

03.01.2020. 09:48

»

Feministiskais naids

Liberastu agresīvā feministika pati iegriež naida starp dzimumiem riteni...


.. un tā ir statistiki ir tā progresīvā Eiropa par kuru sapņot?

Atbildēt

Feministiskais naids

03.01.2020. 09:42

Liberastu agresīvā feministika pati iegriež naida starp dzimumiem riteni.

Fiziska vai seksuāla vardarbība statistika
Dānija 52%
Somija 47%
Zviedrija 46%
Nīderlande 45%
Francija 44%

Kristīgā Eiropā, ko "progresīvie" un "humanie" liberasti tagad kaunina - Polijā, salidzinoši tikai 19%

Atbildēt

patiesības brīdis

03.01.2020. 09:31

Raksta autore izlaidusi šedevru,kurā pati apmaldījusies.
Atsauce uz postpadomju domāšanas veidu,rīcību un citiem murgiem ir debila lai neteiktu vairāk.
Ir izaugusi jauna paaudze,kuras domāšanas un rīcības veids neatbilst autores uzstādījumiem....bet ir pilnīgi pretējs.
Ir laiks šos brīvdomātājus(raksta autore un līdzinieki)saukt pie saprāta.....jo tāds demagoģisks domāšanas veids kaitē visai sabiedrībai...un atgādina populismu-pirms parlamenta vēlēšanām.
Sapņoju ka šis ir klasisks pasūtījuma raksts.....jo to spēj veikt tikai ar konkrētu mērķi...kaitēt sabiedrības interesēm

Atbildēt

bāba dzen zosis LGBT virzienā !

03.01.2020. 08:09

Tai Konvencijai ir nospļauties par to, ka kāds sievišķis dabūn pa muti.

Sieviešu aizsardzība ir tikai aizsegs virzīšanai LGBT "skavās".
Cik nācās izlasīt latviešu valodā - sieviešu aizsardzībai veltīti pāris teikumi,
toties geju-lesbiešu-pederastu "tiesības" tiek "apraudātas" plaši un
izvērsti...
Tad vēl tā sajūsma par tām valstīm(Zviedrija, Norvēģija, Nīderlande), kurās
izdevies valsts līmenī LGBT kritiku nostādīt žīdu holokausta noliegšanas
rangā !
Slimās galvas agresīvi trako ...
Nav trīs reizes jāmin, kam ir izdevīgi kriminālnoziegumus sajaukt vienā
katlā ar morālo diversiju.

Atbildēt

jautaajums

03.01.2020. 08:01

Rudīte Losāne ir SIEVIETE vai sievietes izstrādājums,kaut kas cilvēkveidīgs?

Atbildēt

02

03.01.2020. 03:34

Jāpiekrīt raksts ir liberastu murgi.

Atbildēt

juris

03.01.2020. 00:32

Ultraliberalju padauzas propogandas verveleejums

Atbildēt

nuja

02.01.2020. 23:48

kāds "zombijportāls" - tādi "zombijautori"..

Atbildēt

garīgi apdalītā

02.01.2020. 23:02

Rudīte bijusi gan oktobrēnos, gan pionieros, gan komjaunatnē, kā arī darbojusies uzņēmējdarbībā no 1995. līdz 1998. gadam
Rudīti Losāni mācītāji vairs neaicina aizvietot viņus dievkalpojumos. "Tā mana izjūta ir tāda, ka šie Latvijā baznīcā kalpojošie vīrieši (..) viņi kaut kādā veidā - tas, protams, ir mans novērojums - baidās sievietēm, kurām ir izteiktas līderes īpašības, arī no gudrām sievietēm," tā spriež Rudīte Losāne.
Lošāne jeb lašara jeb losis ir jāpatrenc no kapelānes darba un no Latvijas universitātes kā tipiska mērķtiecīga dura un pašlabuma meklētāja. Viņa visu dzīvi ir mēģinājusi uzsēsties uz esošā trenda, tagad tas ir Stambulas konvencija. Aizvainojums, ka viņu patrenca no baznīcas tagad izpaužas nekritiskā sevis pašvērtējumā un Grētas kompleksā – lai izbēgtu no depresijas sakarā ar vāju prātiņu, viņa uzmetas par mesiju sieviešu tiesību jomā.

Atbildēt

Ja, ja!

02.01.2020. 21:10

Klausiet gan 'so gudro sievieti! Vi'na saprot, ka vaina jau nav valstī, bet cilvēku domāšanā. Vi'na saprot, ka atliek tikai ratificeet Stambulas konvenciju un vardarbiiba pret sievieteem izzudiis kaa uz burvju maajienu. Un nevienai sieviettei vairs nevajadzees zuumeet nost savu vardarbiigo viiru vai sargaat savu meitu no kaimi'nos dziivojo'saa izvarotaaja. Ja kadam no jums nepatiik, ka muusu valstsviiri izzog un notrallina nodok'los nomaksaato naudu, tad ziniet, ka vaina ir juusu domaa'sanaa, kas saglabaajusies no tiem totalitaarisma gadiem. Domaajiet taa, ka 'sii Losaanes kundze (vai jaunkundze), 's'kiistiet sevi ar 'saadaam domaam un buusiet laimiigi, kaa savulaik Aadams un Ieva, kas pliki dziivodami un par diviem vienu aabolu eesdami domaaja, ka atrodas paradiizee.

Atbildēt

garāmejot

02.01.2020. 21:00

Vide samaitā. Agresīvs uzbrauciens ar pašas iedomātām moralizētājas tiesībām. Grēta bņa ...

Atbildēt

Maldu mācības

02.01.2020. 20:15

Tai brīdī, kad vīrietim tiek nonemta atbildība. Pati visu varu sabiedrībā abi dzmumi konkurē un rodas naids. Tā vietā, lai viens otru papildinātu un atdzītu par vērtību, Stambulas konvencija pasludina vīrieti par visa ļaunuma avotu un rada apslēptu spriedzi, kas rezultējas ar milzīgu vardarbību Skandināvijā. Vecās Eiropas vērtības bij vērtības vēl līdz 90tajiem gadiem. Papildis dzirksti piesķīra 2000 gados Obamas administrācijas presings visā pasaulē, aktīvi iznīcinit veco rietumu civilizāciju.

Atbildēt

pārvaldnieks

02.01.2020. 19:22

»

Kaža

Man pēc saskarsmes galvenokārt ar sieviešu kārtas medicīnas,labklājības,tiesu sistēmas darbiniekiem ir radusies pārliecība,kā mūsu vietējām liberālismam jeb fašismam ir sievietes seja


"antibiotiķis " teica :"vse babi duri",
" no bivajut umnije duri i glupije durI",
Tam jāpiekrīt ,jo ilgāk dzīvoju ,jo precīzāk saprotu.

Atbildēt

IM

02.01.2020. 19:19

Jā, nu alegoriski izsakoties, kā pareizāk čurāt? Pa vējam vai pret vēju? Stambulas konvencija viennozīmīgi rekomendē ka labāk esot pret vēju. Sievietēm jau varbūt ka ar tas nav tik būtiski, bet tak mīļās apdomājiet kādi tie veči tad būs, apmīzušies, ja to pretvēja čurāšanas konvenciju viscaur ieviesīs! Un cik ilgi vīrieša cilvēki tādu, kaut ar pēc konvencijas bet, tomēr galīgi aplamo mīzšanu uz pavisam nepareizo pusi varēs izturēt?

Atbildēt

Mazliet pielabojot

02.01.2020. 19:18

»

Latvija bija bagāta pēc PSRS sagrāves

Bet varu saglabāja komunisti, čekisti, cionisti reizē ar ārzemju latviešiem - CIP aģentiem. Sagraujot PSRS, bija plāns sagraut arī LPSR, likvidējot rūpniecību un iedzīvotājus. Lēmumi bija pieņemti pirms PSRS sagraušanas jau 80. gados. To arī realizēja globālā finansu korporokrātija līdz mūsu dienām. ...


No PSRS bloka atdalījušos valstu kā arī daļēji eiropas valstu sagrābsanas plāns radās mazliet vēlāk. Visiem zināmajam PSRS sagraušanas plānam, pievienoties un iekosties asiņainajā pīrāgā vēlējās čekisti un izbēgušie no PSRS dažādos laikos, visu tautu tautijieši, kā arī 90.gadu bandīti, reketieri, prihvatizātori .... kamēr beigās saplūcās savā starpā.

Atbildēt

atkal

02.01.2020. 19:17

visādām losānēm jāpilda pasūtījums.Liecieties taču vienreiz mierā ar to konvenciju,aprobežotā sieva!

Atbildēt

Velna mātīte Losāne

02.01.2020. 19:14

Lūk, šī velna apsēstā mātīte ir lielisks piemērs tam, kā baznīca, kļūstot par Velna kanceli, kā baznīca, kas ir žņaugusi un slepkavojusi cilvēces labākos pārstāvjus simtiem gadu, izvirza no sava vidus arvien zvērīgākus āža kājas kalpus, kuriem ne tikai nav ne kauna, ne goda, bet kuri ir civilizācijai paši kaitītākie meļi un liekuļi. Tādas losānes labākajā gadījumā jāliek trako mājā, bet pelnījusi viņas būtu cietumu ar dēļu nārām, jo sludina Dievam un evolūcijai atbilstošas pasaules kārtības iznīcināšanu. Šīs losānes nav nekādas humānistes, bet gan visa humānā liekulīgas izārdītājas. Bīsties šo Losāni, bīsties Velna, bīsties Velna mātīšu -lošānu pārņemto baznīcu!

Atbildēt

02.01.2020. 19:07

»

Kaža

Man pēc saskarsmes galvenokārt ar sieviešu kārtas medicīnas,labklājības,tiesu sistēmas darbiniekiem ir radusies pārliecība,kā mūsu vietējām liberālismam jeb fašismam ir sievietes seja


Tā tas ģenētiski veidojies, ka lai izdzīvotu tieši sievietes un citādi orientētie ir bijuši spiesti pārdoties svešām varām, kamēr vīri cīnījās un krita karos. Tāpēc arī senos laikos tos nepielaida pie varas, lai valstis nekļūtu par nodevības upuriem.

Atbildēt

Kaža

02.01.2020. 18:37

Man pēc saskarsmes galvenokārt ar sieviešu kārtas medicīnas,labklājības,tiesu sistēmas darbiniekiem ir radusies pārliecība,kā mūsu vietējām liberālismam jeb fašismam ir sievietes seja.

Atbildēt

Asiirietis

02.01.2020. 18:33

Meli sākas jau ar pirmo teikumu, kurā vēstīts, ka eiropa bija katra latvieša sapnis. Eiropa un eiropas vērtības beidzās 70.gados, pēc kā sākās strauja eiropas izglītības degradēšana, kam sekoja likumsakarīga ekonomikas pārvietošana uz āziju, jo jaunajā paaudzē bija izdzēsts nacionālais lepnums, vietā ieaudzinot alkatību un naudas kāri. Ekonomikas pārvietošana savukārt izraisīja bezdarbu ar tam sekojošu ekonomisko bezpalīdzību un beidzās ar pilnīgu pašnoteikšanās sviru zaudēšanu ārvalstu kapitālam un bankām.

Atbildēt

Latvija bija bagāta pēc PSRS sagrāves

02.01.2020. 18:29

»

gv

Rudīte samurgojusi....Īstenība ir vienkārša : savu valsti dabūjām, bet ko darīt ar to - nezinājām un nemācējām. Bija ar steigu jāsaglābj rūpnīcas, jāpatur darbavietas, jārada jaunas. Un ko tā vietā darīja mūsu Vides aizsargi un Nacionalie baleliņi ? VISU NOGRĀVA. Jo , redziet , tur visur strādaja sliktie...


Bet varu saglabāja komunisti, čekisti, cionisti reizē ar ārzemju latviešiem - CIP aģentiem. Sagraujot PSRS, bija plāns sagraut arī LPSR, likvidējot rūpniecību un iedzīvotājus. Lēmumi bija pieņemti pirms PSRS sagraušanas jau 80. gados. To arī realizēja globālā finansu korporokrātija līdz mūsu dienām. Gan banku bankroti, tostarp Parex, iznīcinot pensiju fondu, bija plānoti diversiju akti. Arī 13. Saeimas un K. Kariņa lēmums neievērot likumu, nepalielināt mediķu algas ir diversija, pret kuru tauta ir bezspēcīga. Tai liek vainot sevi.

Atbildēt

gunča

02.01.2020. 18:13

Cienītajai kundzei, piedodiet, īsts ķīselis galvā.

Atbildēt

gv

02.01.2020. 18:13

Rudīte samurgojusi....Īstenība ir vienkārša : savu valsti dabūjām, bet ko darīt ar to - nezinājām un nemācējām. Bija ar steigu jāsaglābj rūpnīcas, jāpatur darbavietas, jārada jaunas. Un ko tā vietā darīja mūsu Vides aizsargi un Nacionalie baleliņi ? VISU NOGRĀVA. Jo , redziet , tur visur strādaja sliktie krievi utt utml.... Tagad brīnās, ka puslatvija no izmisuma un bezdarba ir aizbraukusi prom. Stulbeņi ar prievītēm un pastalās.

Atbildēt

Elmars

02.01.2020. 18:08

Tik sīka nianse.... Eiropa uzplauka Pirms tās satmbulas konvencijas, ne pēc. Ko Nu???? nevajag cēloņus ar sekām maisīt vienā ķīselī, tad galvā ar ķīselis vien būs.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: